בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשיי נזילות

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 29 בנוב׳ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2018
עכשיו חורף.
תתזמן את הסשן לשעות סוערות, תפתח את החלון, תסתכל על הגשם.

על לא דבר.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 29 בנוב׳ 2018
James Bondage​(מתחלף) • 29 בנוב׳ 2018
אז ... אין לי באמת עצה מעבר למה שכבר נאמר (וניסית, ולא עבד). אבל אם כבר בקשיי נזילות עסקינן, שווה לפחות להיות מודע לקיום של https://en.wikipedia.org/wiki/Omorashi

שזה פטיש לפירושים של רש"י.
kinkysnail​(מתחלפת){Nevermind}
לפני 5 שנים • 1 בדצמ׳ 2018
זה כנראה המקרה הכי הזוי של "שלפוחית ביישנית"

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%97%D7%99%D7%AA_%D7%91%D7%99%D7%99%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%AA
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 2 בדצמ׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 2 בדצמ׳ 2018
עכבר אני תמיד צודק
בפוסט שאין לי מה ליצדוק ,אינני שם.
ייעוץ בדסמי​(שולטת)
לפני 5 שנים • 2 בדצמ׳ 2018
ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 2 בדצמ׳ 2018
צור הפרדה.
מלא בקבוק.ים לחוד ושטוף אותה לחוד.
נכון שזו אינה התכנית המקורית, אך אם לא מצליח לך בקלילות- לפעול כך יפנה את שימת ליבך במהלך הסשן.
icon_wink.gif בהצלחה
הצפון המגנטי
לפני 5 שנים • 3 בדצמ׳ 2018
הצפון המגנטי • 3 בדצמ׳ 2018
כשהזין עומד (הראש בתחת, אבל זה ענין אחר) הזקפה מונעת ממך להשתין. נסה להרגע, לתת לזין לשמוט את ראשו ואז הזרם יבוא...
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 5 שנים • 3 בדצמ׳ 2018
לפני שנים נערך ניסוי. במסגרתו כינסו קבוצה גדולה של אנשים, בתשלום, בחדר גדול, אמרו להם שזה ניסוי בתשלום, ואז הורו להם להשתין במכנסיים.
תופתעו אולי לגלות שרבים ממשתתפי הניסוי חוו קשיי נזילות דומים לשל פותח הפוסט, למרות שנאמר להם שניסוי ובתשלום, למרות שכולם קיבלו אותה הוראה.
קיים טאבו חזק על השתנה בפומבי, לרוב האנשים יש עכבות לגבי השתנה.
אישית: אין לי בעיה להשתין בנוכחות אנשים שאני סומכת עליהם, אבל לא מצליחה להשתין בפקודה לעצמי כשהפרטנר/ית הם לא חברים קרובים, בהמשך לבעיה שלי עם אינטימיות. אבל לא נראה לי הגיוני שזה האישיו שלכם icon_smile.gif
פיתרון שמצאתי - לשתות כמויות גדולות של נוזלים, ולהתאפק עד לרגע. וכן, זה סשן עבורי, ולכן לא מתלהבת, אלא אם כן מדובר בא.נשים שממש מחבבת.
* כמו כן כל מילה מהעצות של גבעות לגבי בדיקת הרקע למעצור.
* ואולי יש משהו באמירה על הזיקפה?