ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הייתה עכשיו כתבה על יום ההולדת של מועדון הדאנג'ן

Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 1 בדצמ׳ 2018
Ollie​(נשלטת) • 1 בדצמ׳ 2018
StepByStep כתב/ה:
רגע אחרי שאמרו ועשו כל כך הרבה כדי לנסות ולמגר את נגע האלימות נגד נשים קצת קשה לראות כתבה כל כך מפרגנת אחרי שכאן אנחנו שומעים על די הרבה נשים שנפגעות כולל מישהי שכתבה היום על פגיעה קשה שנפגעה...ומה שפגע בה יותר היה שהמקום שבו התקיימה הפגיעה לא רק שלא עזר לה אלא אף התנכל לה...

אני מסכימה מאוד.
ועדיין, אם אני מנסה להסתכל על הכתבה בכללותה, מבחינתי זו כתבה מפרגנת לקהילה הבדסמית, לא לדאנג'ן.
אין שום ספק שהיא נוצרה עבור יחסי ציבור לדאנג'ן, אי אפשר לפספס את זה. אבל אני חושבת שגם היוצרים הווניליים של הכתבה התכוונו בעצמם לפרגן לקהילה שלנו. הם פשוט לא מבחינים בין הקהילה ובין הדאנג'ן, וזה בסדר כי הם ונילים ולא רואים מבחוץ את הגוונים ואת המחלוקות והשברים.
אז הם פרגנו לקהילת הבדס"מ ולמה שבעיניהם הוא הבית של קהילת הבדס"מ.
בחדשות הרגילות, לא בערוץ נישה.
זה מדהים, בעיניי, ובהינתן שזה מה שיש - אני שמחה על החלק הזה.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 1 בדצמ׳ 2018
האמת שהתשובה שלו בתוספת החיוך הנבוך של אשתו.. הוא לא נראה לי ״ונילה״ כמו שהוא טוען..(;
והכתבה אכן שטחית, למרות שהיא עסקה בדאנגן ולא בבדסם, אם כבר מדברים על זה, אז חבל שהודגש רק הפן שעוסק בכאב, זה אנמי לגמרי.. וזה עוד מבלי להזכיר את הפרשנות והשיפוטיות של הכתבת (״זה נראה אלים מאוד״)
StepByStep
StepByStep • 1 בדצמ׳ 2018
Ollie כתב/ה:
StepByStep כתב/ה:
רגע אחרי שאמרו ועשו כל כך הרבה כדי לנסות ולמגר את נגע האלימות נגד נשים קצת קשה לראות כתבה כל כך מפרגנת אחרי שכאן אנחנו שומעים על די הרבה נשים שנפגעות כולל מישהי שכתבה היום על פגיעה קשה שנפגעה...ומה שפגע בה יותר היה שהמקום שבו התקיימה הפגיעה לא רק שלא עזר לה אלא אף התנכל לה...

אני מסכימה מאוד.
ועדיין, אם אני מנסה להסתכל על הכתבה בכללותה, מבחינתי זו כתבה מפרגנת לקהילה הבדסמית, לא לדאנג'ן.
אין שום ספק שהיא נוצרה עבור יחסי ציבור לדאנג'ן, אי אפשר לפספס את זה. אבל אני חושבת שגם היוצרים הווניליים של הכתבה התכוונו בעצמם לפרגן לקהילה שלנו. הם פשוט לא מבחינים בין הקהילה ובין הדאנג'ן, וזה בסדר כי הם ונילים ולא רואים מבחוץ את הגוונים ואת המחלוקות והשברים.
אז הם פרגנו לקהילת הבדס"מ ולמה שבעיניהם הוא הבית של קהילת הבדס"מ.
בחדשות הרגילות, לא בערוץ נישה.
זה מדהים, בעיניי, ובהינתן שזה מה שיש - אני שמחה על החלק הזה.

זה נכון, את צודקת וזה מציג את הקהילה שלנו בצורה יחסית סבירה עם כל ההסתיגויות... אבל כאן בכלוב אני לא יכול לשלא לומר "זה נכון אבל..." כי יש כאן לא מעט נשים שנפגעו שם וכנראה שתפגענה גם בעתיד כי המקום הזה לא ממש מנסה לשפר את ההתנהגותו ואת ההתנהגות של העובדים שם...
Ollie​(נשלטת)
מסכימה איתך. פה בכלוב חשוב ורצוי לדבר על ה"אבל" הזה.
Ollie​(נשלטת)
צחקתי צחוק מריר כשהוא התייחס בכתב להטרדות המעטות שיש אצלם במועדון, ולכך שכמובן מטפלים בזה מיידית. בטחחח.
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 1 בדצמ׳ 2018
אני הייתי שמחה להפגש עם עמוס ולומר לו שהתקיפות המיניות שם הן לא בשוליים בכלל!! הדאנג׳ן חגג יום הולדת 16 ובאותו היום אני באופן אישי נכנסתי לסטיסטיקה.
לטעמי הכתבה הזו עושה יותר עוול בכל כך הרבה רבדים , הרבה יותר ממה שהיא מועילה ולו במעט ידע בסיסי.
נתחיל מזה שטוב שהשדרנית הצליחה לא להקיא כשהציגה את הכתבה, נמשיך בזה שהכתבת עוד שניה היתה חוטפת התקף חרדה כאילו היא בדאנג׳ן של המרקיז דה סאד ונקנח בעצימת העיניים הכל כך בוטה של עמוס למה שקורה אצלו בעסק-מעניין אם זה היה קורה בחברת הייטק מה היה קורה למנכ״ל .
Sm Art{☆Sm}

16

Sm Art{☆Sm} • 1 בדצמ׳ 2018
אני "שומר נגיעה ",כאשר המדובר הוא ,"בפרהסיה",
הכתבה היא הוכחה שמי שנגע בבדס"מ ,הפומבי "ה "אנטי אייג'ינג המזורז",קפץ נגע בו רח"ל .
וגם בחושך...
הסיפור על המיליונר ,הוא בדיוני ,אין אחד שכזה ,למי שעלו לו רעיונות לראש .
Sub Rosa
Sub Rosa • 1 בדצמ׳ 2018
הכי רגישה שיש כתב/ה:
אני הייתי שמחה להפגש עם עמוס ולומר לו שהתקיפות המיניות שם הן לא בשוליים בכלל!! הדאנג׳ן חגג יום הולדת 16 ובאותו היום אני באופן אישי נכנסתי לסטיסטיקה.
לטעמי הכתבה הזו עושה יותר עוול בכל כך הרבה רבדים , הרבה יותר ממה שהיא מועילה ולו במעט ידע בסיסי.
נתחיל מזה שטוב שהשדרנית הצליחה לא להקיא כשהציגה את הכתבה, נמשיך בזה שהכתבת עוד שניה היתה חוטפת התקף חרדה כאילו היא בדאנג׳ן של המרקיז דה סאד ונקנח בעצימת העיניים הכל כך בוטה של עמוס למה שקורה אצלו בעסק-מעניין אם זה היה קורה בחברת הייטק מה היה קורה למנכ״ל .

אני חושב שהצגת עולם הבדסמ צריך להיעשות ע"י הצגת האנשים שהם נורמטיבים בחיי היום יום ומגיעים מכל רבדי האוכלוסיה. החשיפה דרך הדאנג'ין עושה עוול שכן המקום ממותג כמקום של אסופת פריקים עם סטיות וזה רק מדגיש את הצורך ביצירת "שמורה" לאנשים כאלה. זוכר סיור של בוקי נאה בת"א שבו ביקרנו בדאנג'ן. היינו כ-50 איש, רוב רובם התחלחלו. רק הביקור בתחנה מרכזית היה גרוע יותר. אצלי ניצת משהו אז.
בשורה התחתונה, הגישה שגויה. שרות לבעלים, עוול לקהילה.

יש לי רעיון למי שרוצה להרים את הכפפה
Ollie​(נשלטת)
סאב רוזה, הבעיה היא שאנשים מרוב רבדי האוכלוסיה נמצאים בארון.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2018
מחזק את מה שהגיבו כאן על פגיעות מיניות בדאנג'ן ועל השיווק.

במקום כתבה מגמתית וסובייקטיבית ככ עדיף לעשות 'סליחה על השאלה - בדסמ"ים' אם רוצים להכיר יותר את הנפשות. הסדרה הזו יחסית פופולארית ומעוררת דיון. זה עדיף מלצפות אותנו בלבוש פטישיסטי ולהגיד שנשלטים הם מנכלים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון דצמ' 02, 2018 1:06 am, סך-הכל נערך 3 פעמים