סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעמד הגבר בישראל...

Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 6 בדצמ׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 6 בדצמ׳ 2018
אנשים לא מודעים לצערי שהחיים ע"פ כדור הארץ הם מתנה שקיבלו בכדי לתקן חשבונות פתוחים מסבבי חיים קודמים שלהם .והחיים זה מתנה גדולה .יחד עם תשלומי חובות ישנים .

היו בניו יורק זוג יהודים בין העשירים בעולם .
הם טסו במסוק הפרטי והתחשמלו למוות כאשר המסוק היסתבך בכבלים של חשמל באוויר.

היתה יהודיה העשירה בעולם .חצתה כביש בניו יורק .מונית פגעה בה.והיא מתה במקום.

תייר צרפתי יהודי שהכרתי לפני שנים מס',במלון בוטיק "גורדון",הזמין אותי לחדרו .
הוא היה נראה כמו מיקי רורק בערך .ולבוש במגפי בוקרים .ג'קט של כריסטיאן דיור וג'ינס של המותג היוקרתי האיטלקי של דיזל,ההוט קוטור של דיזל .
היה לו מטפחת שיפון בכיס הג'קט ,ומיטפחת שיפון בכיס הג'ינס ,והיה עליו ריח פרפיום של "ווטי וואר מבית "גארליין",והוא דובר עימי צרפתית ואנגלית ועיברית .

אני נכנס אליו לחדר .והור יורד ללובי להביא 2 בקבוקי יין אדום .
אני בחדר לבדי .רואה שטרות כסף מגולגלים ביורו .
3 פלאפונים .תכשיטים ושעונים .באמבטיה הכול מותגי טיפוח צרפתיים .וארונות וביגוד והנעלה עמוסים לעייפה .הכול "לואי ויטון",ו "כריסטיאן דיור".
אני בהלם .יש שמה איזה שווה כסף של עשרות אלפי דולרים .
התייר חוזר פותח יין .מוציא קופסה מהכיס ומריח שלג .
אומר לי קח .אני מתחיל לסדר ולקחת .
והוא לוקח מהקופסה ישירות שלג .
אני מבחין שהוא לוקח שלג מבלי לעבד אותו .ונופלים לו גושי שלג מהאף אל השולחן והוא מסלק מהשולחן אל הריצפה .
השלג הוא אמיתי .אני אומר לו מאיפה יש לך שלג אמיתי ?הוא אומר לי הבאתי מפאריס בכיס .שאלתי אותו ?אתה מטורף או מה?אומר לי אין בעיה .אני לא מפחד מכלום.
אני כל הערב מרים גושים מהריצפה מהשטיח .
ואז הוא אומר לי מה יש לך ?מה אתה עושב עניין ממה שנופל ?
אני אומר לו ,אידיוט אחד אתה מפיל שטרות של כסף מהאף .
גם אין לנו פה שלג אמיתי .וגם המחיר בשמיים .ואתה אדיוט שכמוך מכניס גושים לאף ומפיל גושים לריצפה .ועוד מול העניים שלי ?
הוא בז לי ועונה בצרפת יש לנו את זה כמו שלג שנופל על העצים .זה כסף קטן .ממה אתה מתלהב בכלל ..??!...

האיש עצוב ככול שניכנסים אל תוך הלילה .והוא מתאהב בי ואומר לי אני רוצה אותך שתהיה מיי האזבנט .

הוא עוד",גדול בפאריס .יש מתחתיו 200 עוד",הוא חלה לשנתיים .ושותפו שולט בעסק .והוא ירד מגדולתו .
הוא גר ברחוב הסמוך לארמון האליזה בפאריס .שכנו הוא "Kenzo", יש לו פורשה .מרצדס .בית מפואר עם 2 מפלסים .עוזרת בית .ובן זוג צרפתי .
הוא והבן זוג זה נגמר ..והוא לבד .
יש לו רק אחות אחת הגרה בהרצליה פיתוח .
והוא עצוב ובודד והוא טוען שהוא רוצה אותי שאהיה "האזבנט ".
הוא כבר סיפר לי כמה כייף יהיה לי בתור "האזבנט "שלו .ושהוא לוקח אותי לפאריס ,איתו .

כשהוא גמר עם הסיפורים שלו .
עניתי לו תשמע איב תשמע ,אני לא אהיה האזבנט שלך .
הוא נעלב נורא .ושאל .למה מה חסר לי .אני צעיר יפה חכם מלומד ועשיר .
אמרתי לו זה אתה .
אני יותר מוטרד מחשבון החשמל וארנונה שלי .במרבית מהזמן .
הוא עונה לי .מה חשמל וארנונה .אני לוקח אותך איתי לפאריס הכול שלך .ואני ואתה ניסע לעשות כסף .
אתה תיתן לי הסיבה לחיות ואני יודע איך לייצר את הכסף הענק .
אמרתי לו .אבל אתה צרפתי .ואני ישראלי .
הוא אומר לי .בישראל אין עתיד .
אתה עם פוטנציאל עצום .חכם .ואני אקח אותך לאיפה שמייצרים עושר במעט זמן הכסף הגדול זה בסאן פאולו ושנגחאי וניו יורק .אבל הכי הכי זה בשנגחאיי.

הבנתי שאין עם מי לדבר .אני אומר לו אני אוהב נשים .
הוא אומר נשים אתן לך כמה שתירצה .
אני צריך אותך כמוטיב לחיים שארצה לעבוד ולייצר הון מעבר לקיים.
אתה הדבר שאני צריך ומחפש כול חיי .והנה זה קורה .

קיצר ב 5 בבוקר הלכתי משם .הוא מזוגג אומר לי קח הכול מה שבחדר זה שלך,קח כסף .קח תכשיטים קח הכול ,הכול שלך . רולקסים זהב טבעות יהלומים .קח הכול .
אמרתי לו לילה טוב איב ,לך לך קצת לישון .
והלכתי משם והשארתי אותו עם עצמו ועם כול מה ששייך לו .ולא לקחתי מעבר לעצמי שום דבר עימי .

עוד דבר ,כאשר הוא ירד ללובי בתחילת הערב והכול היה שם גלוי ומבולגן כסף זהב ויהלומים .לא נגעתי בכלום .
ברור לי לחלוטין ,שהיו שם מצלמות אבטחה .שהוא יבחון אם גנבתי משהו .

וכאמור .לא נגעתי בכלום שאינו שלי .

למחורת הוא מצלצל בשעות אחהצ",וקורא לי .
אני מגיע .הוא עגמומי .ואומר לי שהוא מבין שלא אהיה האזבנט שלו .והוא נואש נוסע בערב לפאריס והוא בחזקתו אקדח והוא סוגר עניין מתאבד .

אני מזועזע .ומסביר לו שזה טעות ולא נחוץ .
הוא מקשיב לי .ומשתאה שואל אותי .למה אתה כה מתרגש ממעשה של התאבדות ?
זה דבר קל וטוב המעיד על עוצמה רבה וכוח מצד המתאבד.

עניתי לו .תשמע איב .אל תיסע במצבך לפאריס .לך לבריכה תעשה כמה בריכות ,קצת סאונה ,קצת ג'קוזי .
ותמתין עם השיבה לפאריס .
הוא הקשיב לי ואמר לי אני יודע שאתה צודק .אחשוב על זה .

בערב הוא צילצל אלי .ואמר לי שמעתי בקולך .דחיתי הטיסה .הלכתי לאחותי .עכשיו אני במסה עם חברים.
בוא למסה ל "דינר ", עניתי לו .אני לא בא למסה ל "דינר",אני צריך לעבוד יש לי חשבון חשמל וארנונה לשלם .
אז הוא אמר לי טוב אחרי המסה .תבוא למלון .
טוב .באתי למלון .והוא אומר לי אני מרגיש יותר טוב .
בוא ניסע אליך .נעשה שלג .
הרכבתי אותו על הקטנוע .הוא עם החליפה של דיור .ושם משקפי "רייבאנד", בלילה .ועם קסדה .
אני אומר לו משקפי שמש בלילה?
הוא עונה לי .אתה לא יודע מה זה אומר ?זה כמו בברצלונה אתה בלילה יוצא .ואתה לא יודע מתי אתה חוזר אז בגלל זה משקפי שמש .חח

טוב הגענו אלי הביתה .הוא בוחן את הבית שלי .ואז הוא אומר זהו הבנתי לפי הבית שלך ,את הראש שלך .אתה טראנטינו הישראלי .

אתה הצלת אותי מהתאבדות .עם ההיכרות שלנו .ואיך שהסברת לי .ויעצת לי .

אחרי יומיים הוא נסע .והפעם לקורסיקה יש לו שם בית לנופש נסע לנוח ולהירגע .בהמשך שב לישראל מס ',פעמים .ניסה שוב ושוב לקבל את ההאזבנט הישראלי .
אבל לא רלוונטי מבחינתי .

כאמור יש לי חשמל וארנונה לשלם .
הפורש ויתר רכושו הם שלו .ולא שלי .
ומה ששלו זה שלו .
והוא ילמד לחיות את חייו עם הפורש והמרצדס והתכשיטים והזהב יהלומים וכסך ודירת פאר בפאריס ובקורסיקה .
יחיה את חייו לטוב ולרע .
ללא האזבנט ישראלי .
ובלי להתאבד ...

והישראלי ימשיך לחיות את חייו ,ולשלם חשמל וארנונה עד סוף חייו .

שורה תחתונה : אין מושלם בחיים לאף אחד .
כמה שתהיה עשיר יותר הבעיות שלך יהיו גדולות יותר .
התאבדות לעני ולעשיר מופלג היא לחישה שטנית באוזן של אדם שרוצה את מה שלא מנת חלקו .
דרך ארץ​(שולט)
דרך ארץ​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2018
עצוב ממש לשמוע, מכיר לא מעט גרושים במצב כזה או אחר. יותר מזה, הכרתי פעם מישהי שאמר משפט שחרוט לי עד היום..
"מה הבעיה מתחתנים מביאים ילדים ומתגרשים, מה רע 10K בחודש קל"

מזעזעז.
Sm Art{☆Sm}
כמה אנשים מסכנים ,וכמה חייהם עלובים ,כאשר אינם יודעים ,מבינים ,ולומדים .מה הם מביאים לחייהם .הן בעולם הזה ,והן בעולם הבא .

היה גבר יהודי ישראלי הכיר בחורה יהודיה ישראלית .
תוך 48 שעות נכנסו למיטה עשו סקס .
הוא גם ירד לה ,ואז הוא הלך לכיור וראה שיש לו דם בפה .
שטף את הפה חזר למיטה ,אמר לה מאמי ,את במחזור?
ענתה לו ,טיפה כזה ,אני בסוף של המחזור .
למה ? זה מפריע לך ?
לא מאמי ,לא מפריע לי ..חחחח אני חרמן .
שנה אחרי הם התחתנו .
ביום של החתונה ,היא היתה צדיקה חחח הלכה עם חבירות למיקווה בבן יהודה 68 תא",וטבלה במיקווה .
בלילה התחתנו כדת וכדין .שברו כוס .כולם מחו כפיים צעקו מזל טוב .ורקדו ואכלן ושתו .כולם היתפזרו לביתם

והחתן והכלה בחצות נכנסו לסוויטה במלון תל אביבי .
לפתע אין לו משיכה מינית לאישתו הטריה .והם יושנים בבוקר הם קמים .
בהמשך עובדים ומקימים משפחה .
בין לבין היא לא יודעת ,שלפני הנישואין הוא זיין מעל 100 נשים .חלקן חיילות בצה"ל ,חלקן קוקסינליות בחולות תל ברוך ,חלקן מלכות סדו ,וחלקן זונות בחזנוביץ",חלקן בשד' הר ציון ,חלקן מלבנדה ,וחלקן ממיתחם הבורסה ברג".
אגב , היא גם לא שאלה .

והיא גם הזדיינה לפני הנישואין עם כמה וכמה גברברים .
הראשון שלה אנס אותה .השני והיתר היה בנופש באילת בקלאב מד עם איזה צרפתי כושי חתיך מהמם .

ואז עובדים ומולידים ילדים .והסקס ביניהם .זה לא זה .
והוא משלים פערים של סקס מחוץ לבית .בחזנוביץ ,בלווינסקי ,בבן יהודה וכו'...

אחכ ',רבים הזוג .ויש חוסר כיס הרבה כסף נעלם ..
כאמור זונות מהצד .
הקטע של המיקווה היה חד פעמי ...

הגבר שמזיין .מהצד לא מודע לדבר העובדה .
שהזונה שזיין אמש .
היא גם אישה נשואה ,היא גם נידה ,היא גם נושאת מחלות ,והיא גם נכדה לשוחט יהודים ביערות רומבולה אשר בסמוך לריגה .והוא גם משלם לה בכסף שאישתו עבדה עליו קשה ,וזה כסף שצריך לשמור בעבור עתיד ילדיו .

עכשיו ,כתוב :"דע מה למעלה מימך !!עין רואה ,ואוזן שומעת ,וכול מעשיך בספר נכתבים ".

הכול מתועד .גם אם אתה חושב שלא .
במובן הארצי .שטויות .כולם עושים את זה .

במובן הרוחני הנסתר של הדברים .
זה רק על זה שנגעת באצבע קטנטנה באישה האסורה לך .
הגזר דין שלך הוא יכול להיות או חודש בגיהינום .או שנה בכלא על האשמה שאתה חף מפשע .

אין לי כוח להסביר לכם מידע רוחני .על מה המשמעות
והמחיר שישלם כול אדם על מעלליו .

אבל הגירושין והצרות ולפעמים אובדן החיים .
ואובדן הכסף .זה סוג של מתנה לאותו אוויל בכדי להאט אותו או ליבלום אותו .כי הוא מחריב עולמות ולא מודע למעשיו ולהשלכות שלהם המיידיות והעתידיות .
פאני היל​(לא בעסק)
פאני היל​(לא בעסק) • 6 בדצמ׳ 2018
עצוב לשמוע על ההתאבדות והקושי של הגבר.

להתגרש זה תמיד יקר, במקום בית אחד, צריכים לתקצב שני בתים, כמעט תמיד יורדים ברמת החיים.
הקושי בדרך כלל הוא של שני בני הזוג שמנסים לשרוד, (קשה לי להאמין שהאישה יכלה להרשות לעצמה לסוע לחו"ל מספר פעמים בשנה במסגרת התקציב שכתבת).

הכי נכון בעיני ששני בני זוג שמתגרשים יגיעו להסכם סביר במסגרת גישור, במידה ולא- בית המשפט צריך להיות הוגן כלפי שני הצדדים בהתחשב בכל העובדות שמציגים בפניהם, אנחנו שומעים לא אחת גם על נשים שקורסות לאחר הגירושים במיוחד שהילדים נמצאים ברשותן רוב השבוע.

פאני
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 6 בדצמ׳ 2018
נכון להיום, בתי המשפט מוטים לטובת הנשים בצורה קיצונית, ולא תמיד מוצדקת. זה אפילו מעוגן בחוק*. אני חושב שסטטיסטית, העדפת האם תהיה המסקנה, אבל צריך לבדוק כל מקרה לגופו, ובפרט בנושא של יחסי ממון לאחר גירושים.

* חזקת הגיל הרך https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%AA_%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%9D#%27%D7%97%D7%96%D7%A7%D7%AA_%D7%94%D7%92%D7%99%D7%9C_%D7%94%D7%A8%D7%9A%27
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 בדצמ׳ 2018
love with bdsm כתב/ה:
זה מציאות מרה
הכח בכדי להרוס את מעמד המשפחה גבר ואישה.מעודדים להיות חד הורית גבר וגבר אישה ואישה
תכתוב על נשים מסכנות ותהיה כוכב הכלוב,או תמשיך עם האמת והאמת שלך ותמצא את הנשים עם השכל והלב הישר

אוקיי, אז בוא תענה לי במקום לדרקן.
מבלי להיכנס לסיסמאות פוליטיות וטענות אד-הומינם נגד השמאל, תענה תכלס:
איך קיומם של זוגות הומואים ולסביות משפיע על משהו שבכלל קורה בין זוגות סטרייטים? איך אישה שבוחרת בכלל לחיות עם אישה פוגעת בגבר גרוש?
איך קיומן של נשים חד-הוריות גורם להן להתעלל בגברים גרושים אם אין להן בכלל גרוש בתמונה והן הביאו את הילד מתורם זרע אנונימי שלא חייב במזונות על פי חוק?
Tzel​(שולט)
Tzel​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2018
הייזלברג, סיפור כואב, חבל שלא מסוגת הפנטזיה, משתתף בצערך על האובדן.
Sm art, בכל נושא יש לך את אותן תגובות בדיוק, ותמיד כל כך ארוכות, כל מי שרואה את שימך בכותרת, מיד מדפדף לתגובבה הבאה.
עלוב, נראה שצדקת.
Love, אתה חתיכת בכיין.
דארקן, לא עדיף לרכב על יען ולנופף במצ׳טה מאשר לנגב דמעות של בכיינים?
Sm Art{☆Sm}
אתה ודעותיך על סגנון כתיבה ועל אנשים .בגדר
"צל חולף "/
אתה פה משנת ה2008
והתגובה שלך היא מס'16שלך .
זה נתון של תגובה אחת לשנת וחצי של פעילות ...
צל .כשמך כן אתה .
עפ" רוב אני לא עונה למלביני אנשים ברבים
היום אני במצב רוח מעולה .אז מצאתי לנכון להשיב לך כגמולך.
Tzel​(שולט)
Tzel​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2018
חן חן על תגובתך.
סוף סוף אחת קריאה.
חלילה מלהלבין פניך, אין זאת אלא ביקורת בונה ואם נעלבת, סליחה.
Sm Art{☆Sm}
דלא נעלבתי הכול טוב ובסדר גמור