סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעמד הגבר בישראל...

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 6 בדצמ׳ 2018
אני חייב להגיד שזה דיון נפלא - הוא העלה את כמות התגובות של צל ב-17%! (הערכה גסה).
אה, כן -
צל , אתה ביקורתי
שנאוצר​(נשלט)
לפני 5 שנים • 7 בדצמ׳ 2018
שנאוצר​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2018
Sm art לא בקטע להעליב אבל הוא צודק. בהרבה מהדיונים כאן בפורום אני רק עובר וקורא, ובחייאת צמצם קצת את הטקסט ותגיב טיפה לעניין. אני גם אוטומטית מדלג על כל מה שאתה כותב מרב שזה ארוך וגולש מעבר לנושא הנאמר icon_smile.gif
Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 8 בדצמ׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 8 בדצמ׳ 2018
אם הגברים במערב יתאחדו ויתחילו להיות אקטיביסטים ולשחק את המשחק אז המצב יכול להיות הרבה יותר טוב, אני מהמר על זה שזה יקרה בדורנו, חושב שבגל השביעי של הפמיניזם (כרגע אנחנו בחמישי). זה סיר לחץ שעומד להתפוצץ וכבר יש הרבה מאוד פעילות אנטי פמיניסטית, פרו גברית ברשת...רק צריך שמישהו ידליק את הגפרור והמסה הקריטית תיצבר במהרה.
חבל שהמערב הגיע למצב של סוג של מלחמת המינים...אני חושב שהדבר היחיד שימנע את זה היא הטכנולוגיה, בצורה של אנדרואידיות שיחליפו נשים וזהו..נעבור לחיות עם רובוטים וילדים יגיעו מבנק הזרע מתוך זרעים נבחרים של האחוזון העליון של הגברים.
היה על זה פרק בריק ומורטי.
האבי
האבי • 8 בדצמ׳ 2018
ריק ומורטי
israelislave
israelislave • 8 בדצמ׳ 2018
James Bondage כתב/ה:
נכון להיום, בתי המשפט מוטים לטובת הנשים בצורה קיצונית, ולא תמיד מוצדקת. זה אפילו מעוגן בחוק*. אני חושב שסטטיסטית, העדפת האם תהיה המסקנה, אבל צריך לבדוק כל מקרה לגופו, ובפרט בנושא של יחסי ממון לאחר גירושים.

* חזקת הגיל הרך https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%AA_%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%9D#%27%D7%97%D7%96%D7%A7%D7%AA_%D7%94%D7%92%D7%99%D7%9C_%D7%94%D7%A8%D7%9A%27

וזה לא החוק היחיד

נקודת מס לצורך מס הכנסה

שרות צבאי מקוצר

גיל נמוך יותר ליציאה לפנסיה

פטור מתעודת יושר לצורך העסקה במוסד חינוכי

וכמובן חרפת הגיל הרך ועמה חובה מוחלטת של האב במזונות ילדיו.

נדמה לי שגם בביטוח לאומי יש פטור

הפמיניסטיות דהיום לא רוצות שוויון, זה כבר מזמן יש, הן רוצות להרוס את התא המשפחתי שבו ברוב הבתים הגבר הוא עמוד השדרה.

ילדה אריתראית נרצחה בישראל ע"י אריתראי אחר... הפמיניסטיות יוצאות לרחובות... עובד בנין 30 ומשהו במנין השנתי נרצח !! ע"י המדינה ושקט ודממה.

יותר נושרים מלימודים

יותר עבריינות

יותר הומלסים

יותר מתים בעבודה

יותר, הרבה הרבה יותר מתאבדים

יותר מתים בהגנה על אזרחי המדינה.

וכל זה לא מענין אף אחד.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 8 בדצמ׳ 2018
כ"כ הרבה קורבנות, נשים שנרצחות בתוך המשפחה, גברים שמתאבדים בעקבות בעיות במשפחה, ובמקום לשנס מתניים ולנסות למקד את הבעיות, כל הבעיות, ולפתור אותן, כל אחד מכוון חיצים לכיוון השני, רוקד על הדם, ומנסה להפיק מזה הון למען האג'נדה שלו.

אז עכשיו הדיון הוא מה יותר קרוב אלי? איזה דם יותר אדום? הבנים נגד הבנות? ימין נגד שמאל?
הרי ברור שיש כאן שבר בענין ניהול חיי משפחה בריאים. השבר הזה גובה קורבנות רבים. וגם במקומות שזה לא מתדרדר לרצח או התאבדות, עדיין יש נזקים רבים שנטועים עמוק ומשפיעים לרעה הן על בני הזוג עצמם, והן על ליבם הרך של הילדים שגדלים לתוך מערכות יחסים לא בריאות.
לשבר הזה מצטרפות אכיפות בררניות, והניסיון לשכנע אותנו שאוכלוסיות שונות עם תרבויות שונות צריכות לקבל יחס שונה. שזו רעה חולה בפני עצמה חוצת מגזרים, היכולת להימנע מאכיפה בתחומים שונים למגזרים שונים.

כמו כל בעיה, יש שני רבדים, טיפול חינוכי, וענישה, ענישה חייבת להיות חריפה אך עם זאת הגיונית, למגר את התופעה, אך לא לאפשר לעו"ד מנוולים, להוביל את הלקוחות שלהם לנצל את החוק כדי להשתמש בו באופן ציני במקרים בהם לא היתה שום אלימות. חובה להילחם גם בתלונות שווא. אם רוצים לשמור על הנושא הזה בקונצנזוס, ולא להפוך אותו למלחמת המינים.

מדהים אותי שאנשים מסוגלים לעשות מזה שתי סוגיות שהן אחת כנגד השניה. כאילו זה ימין ושמאל, מה זה כאילו, הביטויים ימין ושמאל נאמרו פה מפורשות בשרשור.
זו הבעיה האמיתית. חוסר יכולת לנסות לפתור בעיות מבלי לעשות מזה הון פוליטי. כל בעיה מנוצלת לקידום אג'נדות בצורה שהיא לא גרועה מהרצח עצמו.
וזה מופנה לכל הכיוונים.

גילוי נאות, כחוקר פרטי לשעבר, גם אני עסקתי פעם בכל הרפש הזה, עד שמהר מאוד המצפון שלי הכריע אותי, והבנתי שאני מסייע בידי צד אחד, להרוס צד אחר, שלא בהכרח צודק, אלא פשוט מוכן לשלם. שם נחשפתי לעצות הלא חוקיות של עו"ד ולמלחמות המלוכלכות. שלא תדעו מצרות.
לילית חדשה
לילית חדשה • 8 בדצמ׳ 2018
סלייב,

הנה מה שנוח לך להתעלם ממנו-
שרות צבאי מקוצר - יש שינוי במשך השירות של גברים ונשים- שירות גברים קוצר, שירות נשים הוארך.
(אגב בתור אחד שאומר שהמוכנות של צה"ל צריכה להיות מעל לכל- האם שינוי של משך השירות של גברים ונשים לא יפגע ביכולות הצבאיות?)

פטור מתעודת יושר חוק שחוקק על ידי גברים ושונה על ידי גברים כדי לא לכלול בתוכו נשים מטעמים כלכליים.

בביטוח לאומי יש פטור לעקרת הבית (למרות שבפועל בן הזוג משלם גם את שלה). מונח שקיים בחוק אך ורק לגבי אישה נשואה ויכול לפגוע בזכאות שלה לקצבאות שונות או בגובה שלהן.

שוויון מזמן יש? אז אתה אומר *שכל* התפקידים בצבא פתוחים לנשים? שאין כזה דבר וועדה להפסקת היריון? שלגבר ואישה יש את אותן אפשרויות בנישואין ובגירושים (כמו להתחתן עם שתי נשים/ שני גברים, עילות לגט וכו')?

התאבדויות- נשים מנסות יותר, הרבה יותר, להתאבד (פי 2- 3). גברים משתמשים בשיטות יותר אלימות ופחות הפיכות מנשים אז יש הבדלי תוצאות.

יותר מתים בהגנה על אזרחי המדינה-
אם אני אבדוק את המספרים, האם לדעתך אני אמצא שרוב מקרי המוות היו קשורים בפעילות מבצעית או באימונים ובהכנות אליה?
והאם לדעתך אני אמצא שלמי שנמצא או נמצאת בתפקיד קרבי או בשטחי לחימה, יש סיכוי יותר גבוה למות במהלך פעילות צבאית מאשר למי שנמצא או נמצאת בתפקידים אחרים?
או במילים אחרות- לנשים יש פחות תפקידי לחימה מאשר לגברים, יש פחות לוחמות מאשר לוחמים ולכן מדובר בהבדל דיי צפוי.
אגב, הטיעון הזה מצידך זה קצת כמו לנסות לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
אתה לא יכול לומר 'אני לא רוצה נשים בקרבי' ואז לנסות לטעון 'יותר גברים מתים במלחמות'.
זה כמו לטעון ש'כדי לאנוס צריך זין' ומהצד השני לטעון רק 'גברים אונסים'/ 'נשים לא אונסות'.
israelislave
לפני 5 שנים • 9 בדצמ׳ 2018
israelislave • 9 בדצמ׳ 2018
סלייב,

הנה מה שנוח לך להתעלם ממנו-
שרות צבאי מקוצר - יש שינוי במשך השירות של גברים ונשים- שירות גברים קוצר, שירות נשים הוארך.
(אגב בתור אחד שאומר שהמוכנות של צה"ל צריכה להיות מעל לכל- האם שינוי של משך השירות של גברים ונשים לא יפגע ביכולות הצבאיות?)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
איזה חלק במילה "שוויון" את לא מבינה" שוויון = אותו הדבר. לא בערך, לא פחות או יותר, האריכו\קיצרו...... בבל"ת..... שוויון
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

פטור מתעודת יושר חוק שחוקק על ידי גברים ושונה על ידי גברים כדי לא לכלול בתוכו נשים מטעמים כלכליים.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
"טעמים כלכליים"? התואילי להסביר מהם אותם טעמים כלכליים? ולמה על גבר אפשר וחובה להשית את ההוצעה הזו וצריך לפטור אשה?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
בביטוח לאומי יש פטור לעקרת הבית (למרות שבפועל בן הזוג משלם גם את שלה). מונח שקיים בחוק אך ורק לגבי אישה נשואה ויכול לפגוע בזכאות שלה לקצבאות שונות או בגובה שלהן.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ושוב, אפליה......... תרוצים מפה עד איסלמבד אבל בפועל אפליה בתירוצים נלוזים. איך זה תמיד שיש הסברים "מלומדים" לאפליית נשים לטובה?

שוויון מזמן יש? אז אתה אומר *שכל* התפקידים בצבא פתוחים לנשים? שאין כזה דבר וועדה להפסקת היריון? שלגבר ואישה יש את אותן אפשרויות בנישואין ובגירושים (כמו להתחתן עם שתי נשים/ שני גברים, עילות לגט וכו')?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
באשר לצבא - בהמשך.
בוועדה להפסקת הריון יושבים צוות רופאים ורופאות. את יכולה להפיל באופן פרטי בלי וועדות, וועדה זה בשביל שהמדינה תממן לך את ההפלה.

נשים סרבניות גט יותר מגברים.

לעזאזל כל חוקי ההלכה. נקודה אחת בודדה ויחידה בא אני מסכים איתך, אם כי הסיבות לסרבנות גט שונות אצל נשים וגברים. די שנגיד שאצל הנשים הסיבה כלכלית.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

התאבדויות- נשים מנסות יותר, הרבה יותר, להתאבד (פי 2- 3). גברים משתמשים בשיטות יותר אלימות ופחות הפיכות מנשים אז יש הבדלי תוצאות.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
נשים עושות דרמות בשביל צומי בעוד גברים מתכוונים ועושים. אין שום הבדל באפשרויות בין גברים ונשים, תליה, גז ברכב, קפיצה על מסילת רכבת וכו, אז מדוע גברים מצליחים ונשים לא?

יותר מתים בהגנה על אזרחי המדינה-
אם אני אבדוק את המספרים, האם לדעתך אני אמצא שרוב מקרי המוות היו קשורים בפעילות מבצעית או באימונים ובהכנות אליה?
והאם לדעתך אני אמצא שלמי שנמצא או נמצאת בתפקיד קרבי או בשטחי לחימה, יש סיכוי יותר גבוה למות במהלך פעילות צבאית מאשר למי שנמצא או נמצאת בתפקידים אחרים?
או במילים אחרות- לנשים יש פחות תפקידי לחימה מאשר לגברים, יש פחות לוחמות מאשר לוחמים ולכן מדובר בהבדל דיי צפוי.
אגב, הטיעון הזה מצידך זה קצת כמו לנסות לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
אתה לא יכול לומר 'אני לא רוצה נשים בקרבי' ואז לנסות לטעון 'יותר גברים מתים במלחמות'.
זה כמו לטעון ש'כדי לאנוס צריך זין' ומהצד השני לטעון רק 'גברים אונסים'/ 'נשים לא אונסות'.

מחקרים בקרב צבאות שבאמת לוחמים, צבא ארה"ב וצה"ל, הוכיחו באופן חד משמעי שנשים לא מסוגלות לעמוד בעומסים הפיזיים בהם עומדים גברים, שהצרכים ה"רפואיים" שלהן כפולים מאלו של הגברים, שהצבאות נאלצו להוריד סף דרישות כדי שגם נשים יוכלו לעמוד בהן, שמספר הנשים שמלכתחילה רוצות להצטרף לכוחות לוחמים נמוך מכדי שיהיה שווה להתאים את הצבא לצרכים שלהן.

אז אם ביחס תועלת\עלות נשים הן נטל
אם שיבוצן דורש הורדת סטנדרטים
אם ברגע האמת חמש "לוחמות" חמושות בורחות בפניקה בפני שני פלסטינים לא חמושים
אם הסקרים הרפואיים מוכיחים חד משמעית את הנזקים הגופניים.
אם נוכחות אשה בצוות לוחם מורידה מהיכולות של הצוות לתפקד ברגעי לחץ

אז אין מקום לנשים יחידות הקונבנציאונליות הלוחמות.

ולכן... מגיע בזכות לגברים ==== שוויון מלא בזכויות וחובות!
israelislave
israelislave • 9 בדצמ׳ 2018
אחד שמבין כתב/ה:
כ"כ הרבה קורבנות, נשים שנרצחות בתוך המשפחה, גברים שמתאבדים בעקבות בעיות במשפחה, ובמקום לשנס מתניים ולנסות למקד את הבעיות, כל הבעיות, ולפתור אותן, כל אחד מכוון חיצים לכיוון השני, רוקד על הדם, ומנסה להפיק מזה הון למען האג'נדה שלו.

אז עכשיו הדיון הוא מה יותר קרוב אלי? איזה דם יותר אדום? הבנים נגד הבנות? ימין נגד שמאל?
הרי ברור שיש כאן שבר בענין ניהול חיי משפחה בריאים. השבר הזה גובה קורבנות רבים. וגם במקומות שזה לא מתדרדר לרצח או התאבדות, עדיין יש נזקים רבים שנטועים עמוק ומשפיעים לרעה הן על בני הזוג עצמם, והן על ליבם הרך של הילדים שגדלים לתוך מערכות יחסים לא בריאות.
לשבר הזה מצטרפות אכיפות בררניות, והניסיון לשכנע אותנו שאוכלוסיות שונות עם תרבויות שונות צריכות לקבל יחס שונה. שזו רעה חולה בפני עצמה חוצת מגזרים, היכולת להימנע מאכיפה בתחומים שונים למגזרים שונים.

כמו כל בעיה, יש שני רבדים, טיפול חינוכי, וענישה, ענישה חייבת להיות חריפה אך עם זאת הגיונית, למגר את התופעה, אך לא לאפשר לעו"ד מנוולים, להוביל את הלקוחות שלהם לנצל את החוק כדי להשתמש בו באופן ציני במקרים בהם לא היתה שום אלימות. חובה להילחם גם בתלונות שווא. אם רוצים לשמור על הנושא הזה בקונצנזוס, ולא להפוך אותו למלחמת המינים.

מדהים אותי שאנשים מסוגלים לעשות מזה שתי סוגיות שהן אחת כנגד השניה. כאילו זה ימין ושמאל, מה זה כאילו, הביטויים ימין ושמאל נאמרו פה מפורשות בשרשור.
זו הבעיה האמיתית. חוסר יכולת לנסות לפתור בעיות מבלי לעשות מזה הון פוליטי. כל בעיה מנוצלת לקידום אג'נדות בצורה שהיא לא גרועה מהרצח עצמו.
וזה מופנה לכל הכיוונים.

גילוי נאות, כחוקר פרטי לשעבר, גם אני עסקתי פעם בכל הרפש הזה, עד שמהר מאוד המצפון שלי הכריע אותי, והבנתי שאני מסייע בידי צד אחד, להרוס צד אחר, שלא בהכרח צודק, אלא פשוט מוכן לשלם. שם נחשפתי לעצות הלא חוקיות של עו"ד ולמלחמות המלוכלכות. שלא תדעו מצרות.

דבריך דברי טעם אבל צריך להיות עיוור כדי לא לראות את ההקשרים הפוליטיים.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 9 בדצמ׳ 2018
מעמד הגבר הגלובאלי מסתבך מרגע לרגע .
ברגע שהגבר מסתבך עם עלויות וצרכים נשיים .
אז הופקע ממעמדו כגבר .
תביטו בערוץ 142 ותראו איך צרפת נחרבת מהטפח ועד היסוד .
בתקופת הפאפא נואל .צרפת מתרסקת .הסטארבקס נחרב .לקוסט נשדד ניבזז .שדרות שלמות נחרבות בזו אחר זו .ה CRSומקרון חסרי אונים .הנזק במיליארדים של יורו שאי אפשר לאמוד הנזקים .וכול זה כשגברים בטייצים וחותלות וורודות עושים ג'וגינג ברחוב .
כשגבר יהיה גבר הוא לעולם לא ירים יד גם לא על יתוש .
כשגבר איבד זהותו הגברית .מדינות קורסות .
הכול זה בעיות כלכליות של אנשים שצורכים יותר ממה שניצרך להם למחייתם .והם לוטשים עיניהם על זולתם .la Greav la kreeiz בצרפת הוא דוגמה למה קורה למדינה עשירה כאשר האדם רוצה מעבר ליכולותיו .
כולם נופלים .כאשר העשיר מנקר את עיני העני .
וראש המדינה מגבה התנהלות פושעת שכזו .
אז האלימות חוגגת ומתפשטת לשוד וביזה של בתי עסק
מזכיר סצינות מסרטי אקשן של צרלס ברונסון בתחילת שנות ה 70 בברונקס .
עכשיו זה אמיתי פאריס 2018
אין פאפא נואל ,אין תיירות ,אין מטרו,מדינה שלמה נחרבת מול עיני ההמון .ואתם לא רואים ומבינים מה מתרחש מול עיניכם .????
תתביישו לכם
ממש בושוס בושוס בושה וחרפה וחרפה ממש ...

החדשות הישראליות מציגות בפניכם דקה ממדינה שנחרבת מול עיניכם .
בנתיים זה פושה פושט לבריסל להונגריה ולערים נוספות בצרפת . וחכו תיראו לונדון היא הבאה בתור .
אותה לונדון שגובה על מרלבורו לייט 92 שקלים ..

וכול זה בעקבות הבחירה השגויה שלהם במקרון .המנהיג הוא הפרצוף של העם .אם הגבר רוצה להיות דוגמנית .אז אין לו כסף לפרנס משפחה .
הכול יקר כשהגבר חי חיי דוגמנית הוא כול היום בג'ימנסטיק קלאב עושה אירובי וסאונה עם פדה עם הומוהים מכול העולם .
במקום להביא לחם הביתה .הוא כול היום מטפח את הגוויה שלו .
גבר בטייץ וחותלות שעסוק כל היום בקלוריות ומרתונים ומסעדות וזיונים בקלות הופך למפלצת אלימה .
וטור דה פראנס וכול אחד נדפק לו השכל החליט להיות ספורטאי עם טוסיק חטוב ..

האלימות הגברית מקורה בגברים ששכחו להיות גברים.
אתם כולכם בתחילתה של מלחמת עולם ומלחמת אחים שמתחילה ברגעים אילו ממש בפאריס.
ערוץ 142 משקף נכוחה את האלימות הגברית .
ערוצי החדשות הישראליים עסוקים בטישטוש המצב ובעיסוקי בלאי אודות מנהרות וקדם אירוויזיונים ותוכניות אוכל .
כל מה שקורה בצרפת יש לו קשר ישיר לישראל .
הצרפתים זה העם הכנעני בשורשו .
במקום שאנחנו נחטוף ונשלם. הם חוטפים ומשלמים עלינו ,ובימקומינו .
אבל תמשיכו להתברבר עם שטויות ולכסות עיניים ולא להבין ההקשר שלנו לכול המהפכה שמתרחשץ ב מרחק של 4 וחצי שעות טיסה מדירותיכם השכורות
צרפת נחרבת בושה וחרפה .נמחקת מעל המפה ואתם שותים אקספרסו ברוטשילד ומשלבים רגליים ומסתכלים על בחורות בקורקינטים עם סוודר של קאסטרו