צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי שליטה בפורנו ובכלל

גולייט
לפני 5 שנים • 3 בדצמ׳ 2018

יחסי שליטה בפורנו ובכלל

גולייט • 3 בדצמ׳ 2018
אוקי אז נכנסתי חזק לפנטזיית הנשלטת באחרונה ויש לי לבטים / שאלות / תהיות ..
למה בכל הקטגוריות של sub או slave תמיד מוצאים בחורות /בחורים קשורים? למה אין יחסים מעודנים יותר , שהולכים באופן נבנה ,הדרגתי ? בעיני , כל עוד היחסים לא התקדמו מאוד יש עם האזיקים בעיה בכך שהם תופסים מקום חשוב שבא על שליטה אמיתית / התמסרות אמיתית..ונגיד ויש שליטה אמיתית /התמסרות אמיתית , למה צריך אותם<?
הם לא מגוכחים במצב כזה, בו הנשלטת באמת שם, באמת נהנית והשולט באמת שולט?
ועוד דבר, למצה הכל חייב להיות כל כך דרמטי , חלול ומטופש? בסרטונים האלה אין שום רגש חוץ מלהטיל טרור על הנשלט/ת , לעשות לה או לו דברים ו-יאללה, נשלטים
אין הרבה משחק מקדים לפני, שמסביר את הסקס ולדעתי, יש להסביר איך הבחור והבחורה הגיעו לזה (יש כאלה שזה לא מעניין אותם והאמת,גם אותי זה לא היה מעניין אילולא הייתי מקבלת מחוסר אונים/שליטה סיפוק)

בניגוד לדעה הרווחת,לא כל הנשלטות אוהבות רוק בפה / גאג/ אזיקים / סטירות וכ'ו..אותי,לדוגמא ,בתור נשלטת לפרקים , מגרה השליטה המנטאלית הרבה יותר מהפיזית אם כבר,שילכו יד ביד כי זה מעצים את החוויה הפיזית אבל לא מה שמראים שם..אני הולכת לשאול שאלה די מטומטמת אבל פשוט אין לי מידע על זה וטוב שכך..בכל אופן , השאלה היא האם שחקני הפורנו באמת יודעים מה הצד השני מעוניין בו, אוהב וחושק בו? או שהם מאלתרים וחושבים טוב , היא כזו / הוא כזה אז אני יכול/ ה לעשות מה שבא לי? ? אחרי הכל מי שרואה פורנו רוצה לחשוב שזה אמיתי אבל כולם יודעים שזה מתוכנן מראש השאלה היא עד כמה. תודה לעונים!
שלגי
שלגי • 3 בדצמ׳ 2018
החיים הם לא סרט פורנו.
    התגובה האהובה בשרשור
גולייט

תשובה

גולייט • 3 בדצמ׳ 2018
לא אמרתי שכן,התייחסתי לתוכן שבהם מנקודת מבטי.
היד
היד • 3 בדצמ׳ 2018
משום שקהל היעד שלהם הוא לא אנשי בדס"מ אלא ונילים ומשום שפורנו הוא מיסודו קצר ולעניין ולא דומה למה שקורה בחיים.
מה ששלגי אמרה ממצה היטב. זה כמו לשאול למה אין יחסים עדינים בפורנו? או אפשר להקצין ולומר למה לא רואים את הבחורה שולחת את הבחור לזרוק זבל לפני הסקס. פורנו מטרתו להציג סקס כסקס ותו לא. אני בהחלט מבין את הרצון והצורך שלך ואולי יש באמת פורנו כזה אבל תצטרכי לחפור עמוק באינטרנט ולא באתרים מרכזיים ואולי תמצאי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 בדצמ׳ 2018
גם בסרטי פורנו ונילים לא מראים איך הקשר נבנה, ואפילו בסרטים רגילים לא מראים את חיי היום-יום של הגיבור אלא לוקחים את העלילה לקיצון.
למה? כי זה מה שמושך אליו קהל, זה מה שיש לו ביקוש. אם לא היה לזה ביקוש, תעשיות הפורנו והקולנוע לא היו מרוויחות מיליארדים כמו שהן מרוויחות כיום.
השאלה האמיתית שצריך לשאול היא למה יש לזה ביקוש מלכתחילה ולא למה יוצרים סרטים כאלו.
מתארת לעצמי שהתשובה תהיה קשורה לריגוש באופן כזה או אחר.
גולייט
גולייט • 3 בדצמ׳ 2018
חבל זה כמו , להבדיל, לאכול ארוחה זולה ומהירה כשאפשר להשקיע בגירוי , בטעם בריח וליצור ארוחה טובה יותר אבל אני מניחה שזה תלוי העדפה ובאמת, מה שמבוקש מקבל עדיפות בעולם. טוב, אני הולכת לחפור (באתרי פורנו, לא כאןicon_smile.gif wish me luck
סווריןן
לפני 5 שנים • 4 בדצמ׳ 2018
סווריןן • 4 בדצמ׳ 2018
ג'ולייט, לעניות דעתי, פורנו פשוט מיוצר באופן סיטונאי על ידי חובבנים (אפילו לא חובבנים - כי אין להם חיבה למה שהם מייצרים), שבדרך כלל ממוקמים בשכבות סוציו אקונומיות שלא הפיקו הרבה ממערכת החינוך (התנצלות מראש למי שיפגעו). לכן פורנו ברובו עשוי רע - לא בגלל שיש משהו נחות או נמוך בז'אנר, אלא בגלל שמי שמייצרים אותו עושים זאת בחופזה, וממילא לכודים בתוך תכתיבים של תעשייה נצלנית ברובה, שמכוונת לרווח (הסידרה "הצמד" לא רעה באופן בו היא מציגה שלב משמעותי בהתפתחות של תעשיית הפורנו).

בקיצור, הדרישה שלך מוצדקת, אבל את קצת כמו מי שמחפשת ארוחה צרפתית בין דוכני פלאפל בתחנת רכבת... זה לא שאין הצדקה לארוחות צרפתיות, אבל בעלי הדוכנים לא מבינים מה את רוצה מהם...

החלופה עבורך היא לחפש ארוטיקה, לא פורנו (ארוטיקה היא יצירה שמנסה לגרות אבל גם לעשות עוד דברים). סרטים כמו "תשעה וחצי שבועות של שכרון חושים" או "ירח מר". אבל לא תקבלי מהם גירוי חד וברור שמנסה להביאך לאביונך... כמו שפורנו טוב אמור לעשות. ספרות ארוטית היא חלופה אחרת, אבל שוב, לא תקבלי סיפוק מצפייה ממשית....
Big Eyes
לפני 5 שנים • 5 בדצמ׳ 2018

ארוחה מושקעת

Big Eyes • 5 בדצמ׳ 2018
גולייט כתב/ה:
חבל זה כמו , להבדיל, לאכול ארוחה זולה ומהירה כשאפשר להשקיע בגירוי , בטעם בריח וליצור ארוחה טובה יותר אבל אני מניחה שזה תלוי העדפה ובאמת, מה שמבוקש מקבל עדיפות בעולם. טוב, אני הולכת לחפור (באתרי פורנו, לא כאןicon_smile.gif wish me luck

להיפך. לפעמים החבל הוא ההשקעה בארוחה.
כשתהליך הקשירה הוא חלק מהמשחק וההכנה, הוא יוצר חיבור בין הקושר לנקשרת. הוא יוצר אוירה.
במגע על העור, הוא יוצר תחושה וגירוי - לאנשים שאוהבים את זה - הוא מעורר מינית.
חוסר האונים שנובע מחוסר היכולת לזוז או מהכפייה והכאב שבתנוחה מסויימת - גם הם חלק מאיכות המרכיבים.
ובקיצור, כמו שאמרת - עניין של העדפות.