בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאיפה מתחילים?

trytrytry
לפני 5 שנים • 7 בדצמ׳ 2018

מאיפה מתחילים?

trytrytry • 7 בדצמ׳ 2018
היי חברים

בכל פעם שאני נחשף לנושא זה מדליק אותי אבל לא מצליח להכיר מישהי שתסכים "להכניס אותי לכלוב שלה".. או במילים אחרות - מאיפה מתחילים? יש לי כל מיני צעצועים ופנטזיות להגשים אבל לא בטוח איפה מוצאים מענה.. אשמח להכוונות ועצות
Menta​(שולטת)
לפני 5 שנים • 7 בדצמ׳ 2018
Menta​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2018
מתחילים בלהבין ששולטות הן נשים עם רגשות ולא אמצעי להגשמת פנטזיות.
ואולי גם בלקרוא את כל הדיונים הקודמים בפורום של נשלטים מתחילים ששאלו אותה שאלה וקיבלו תשובות מושקעות ומפורטות.
בקצרה, לכתוב פרופיל מפורט ואינפורמטיבי, לקרוא פרופילים של שולטות בעיון לפני שאתה פונה אליהן, לכתוב בלוג.
בהצלחה.
ולמען השם, תמונה של הזין שלך בפרופיל? ברצינות?
    התגובה האהובה בשרשור
האבי
לפני 5 שנים • 8 בדצמ׳ 2018
האבי • 8 בדצמ׳ 2018
מתחילים בדיוק כמו שהתחלת , קוראים את התגובות ואת השפיטה והעויונות שבין השורות , עד שלומדים לוותר על הכוונות ועצות .
פשוט תמיד תתקדם , תקרא תכתוב תפנה תגיב , אתה תתכוונן לבד מסבל ועונג מטעויות והצלחות .
בעיניי תמונה של זין בפרופיל זה סקסי .
בהצלחה .
trytrytry
לפני 5 שנים • 9 בדצמ׳ 2018

לא צריכים להתעצבן

trytrytry • 9 בדצמ׳ 2018
Menta כתב/ה:
ואולי גם בלקרוא את כל הדיונים הקודמים בפורום של נשלטים מתחילים ששאלו אותה שאלה וקיבלו תשובות מושקעות ומפורטות.
בקצרה, לכתוב פרופיל מפורט ואינפורמטיבי, לקרוא פרופילים של שולטות בעיון לפני שאתה פונה אליהן, לכתוב בלוג.
בהצלחה.

איפה ראית את הזין שלי? נראה לי התבלבלת.
ומאיפה העוינות הזו מגיעה, ולמה היא מכוונת אליי?
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

חח, חנקת בפרגון

האבי כתב/ה:
מתחילים בדיוק כמו שהתחלת , קוראים את התגובות ואת השפיטה והעויונות שבין השורות , עד שלומדים לוותר על הכוונות ועצות .
פשוט תמיד תתקדם , תקרא תכתוב תפנה תגיב , אתה תתכוונן לבד מסבל ועונג מטעויות והצלחות .
בהצלחה .

נו, אז כשהוא יחפש נשלט אתה תהיה הראשון.
אבל שולטות (לא אלה שנותנות שירותי שליטה בתשלום, כן?) ואני מרשה לעצמי להכליל כאן, לא באמת מתחברות לאדם שהפנים שלו הן זין
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

Re: לא צריכים להתעצבן

trytrytry כתב/ה:
Menta כתב/ה:
בהצלחה.

איפה ראית את הזין שלי? נראה לי התבלבלת.
ומאיפה העוינות הזו מגיעה, ולמה היא מכוונת אליי?

רגע, אז יש או אין?
לשאלתך המקורית: לדעתי שווה לך לחשוב מה באמת מעניין אותך, להתפקס על זה, ואז לפנות כשאתה סגור על עצמך.
כי סתם "אני מת להתמסר" זה פחות
נח יאור​(שולט)
נח יאור​(שולט) • 9 בדצמ׳ 2018
עור עבה, אנושיות וסבלנות.

תקרא פרופילים של אנשים, תשלח הודעות ואל תעלב מתוקפנות.
תקרא בלוגים של אנשים שמעניינים אותך, תגיב למה שהם אומרים, תהפוך לחלק מהקהילה ודברים יקרו.
בסופו של דבר תזכור שאתה מתמודד לטוב ולרע עם אנשים והמטרה היא לייצר מערכות יחסים ולקוות שהן יתפתחו לכיוון שמתאים לך.

ברוך הבא icon_smile.gif
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
לפני 5 שנים • 10 בדצמ׳ 2018

Re: חח, חנקת בפרגון

שיר כאב כתב/ה:
האבי כתב/ה:
בהצלחה .

נו, אז כשהוא יחפש נשלט אתה תהיה הראשון.
אבל שולטות (לא אלה שנותנות שירותי שליטה בתשלום, כן?) ואני מרשה לעצמי להכליל כאן, לא באמת מתחברות לאדם שהפנים שלו הן זין

מה אשמתו של המסכן

שתווי הפנים שלו

זהות לאיברים אינטימיים

ולכן עליו לעבור ניתוח פלסטי ככירוגי

ושם ההתחלה
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
לפני 5 שנים • 10 בדצמ׳ 2018
Menta כתב/ה:
בהצלחה.

תמונה של זין בפרופיל זאת הגזמה

ושמא מזימה מתוחכמת

למשוך תשומת לב

ושהמבטים ייתמקו דווקא באיזור 51