ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוג נשוי

SPARTACUS-RS
לפני 5 שנים • 12 בדצמ׳ 2018

זוג נשוי

SPARTACUS-RS • 12 בדצמ׳ 2018
שלום לכולם אני ואישתי חדשים פה ובכלל בעולם הזה של שליטה נשית וצריכים קצת עזרה והכוונה..
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
לפני 5 שנים • 12 בדצמ׳ 2018

זוג נשוי ביחסי בדסמ

אני נשוי 12 שנה ביחסים של בדסמ (7 שנים)
בתחילת הדרך מומלץ לחקור ולגשש בזהירות
חובה לכתוב הסכם בכתב אשר יהיה דינמי
וההסכם יתוקן מעת לעת
בו יכתבו התנאים הגבולות והדרישות של כל אחד מהצדדים
לא לקרוא להסכם ולסשנים משחק להתיחס לזה ברצינות

בתור נשלט אל תסתכל על עצמך בתור סמרטוט
אשתך תשנא אותך ותידחה ממך . הכלל ---
עבד בבית גבר גבר בחוץ

תפנים ברצינות כשיגיע לך עונש על התנהגות כלפי אישתך
תקבל אותו בשמחה ותראה לה שהעונשים והשליטה בך
מחנכים אותך ומשפרים את היחס כלפיה ויהפכו אותה למלכה אמיתית

מבטיח לך כשתתחיל להתגבר על האגו הגברי יהיה לך השפעה מיוחדת בחוץ
בעבודה משפחה חברים שכנים וכמובן המלכה שלך

וכמובן תפרגן לה על הדרך בה היא שולטת בך ומענגת אותך

המון בהצלחה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 13 בדצמ׳ 2018
סליחה, חייב שלא להסכים עם הדברים שנכתבו.
תתחיל מלקרוא פה בלוגים ולעיין בפורום. חפש אתרים באינטרנט על שליטה נשית, פמדום או femdom. מה שמתאים או מדליק - לאמץ. מה שלא - לדחות.
לכו למסיבות פטיש ותראו איך אנשים שם מתנהלים. לכו למאנצ'ים (מפגשים חברתיים), תכירו אנשים ותשאלו אותם שאלות. ושוב, אמצו מה שמתאים, תתעלמו מהשאר.
אין דבר כזה "בדסמ נכון" או "בדסמ אמיתי". לכן, קחו ברצינות או כמשחק, תכתבו כללים אם בא לכם ואל תכתבו אם לא. האמירה על נשלט בבית וגבר גבר בכלל נראית לי לא קשורה; תהיה מי שאתה, ואני לא רואה קשר בין בדסמ בבית והתנהלות אישית שלך מחוץ לבית.
בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור
נשלטת מלמעלה​(מתחלפת)
לפני שאתם נכנסים לנושא כדאי ללמוד אותו מהמון חומר שפזור ברחבי המרשתת כדאי לדעת מה אתם רוצים ומה אתם אוהבים או לפחות מה הכיוון שאתם מחפשים.
ולפני שאתם מקבלים עצות, חשוב שהיועצים יידעו מה אתם רוצים, כי כל עצה שתקבלו כרגע תהייה נכונה לאותו יועץ ולא בטוח שתתאים לכם.

יש זוגות שמממשים BSDM רק במיטה כתבלין ליחסי המין, אבל לא מתעסקים בזה ביום יום, ויש כאלה שאצלם זה 24/7.
יש זוגות שאצלם זאת שליטה מנטלית, ויש כאלה שאצלם זה פיזי, ויש כאלה שמשלבים.

חשוב שתבינו קודם כל מה אתם רוצים, ואז תפנו לעצות.

אני רק יכולה לציין שאצלי ואצל בן זוגי, שליטה מתבטאת רק במיטה, ובמהלך היום יום אנחנו לא מתעסקים בזה (למעט כמה טיזינגים קטנים)

לכו לעשות שיעורי בית, ותחזרו לקבל עצות כשיהיו לכם תשובות לעצמכם של מה אתם רוצים.

מעבר לזה העצה של לצאת למפגשי הקהילה או מועדונים זה בהחלט רעיון/עצה מצויינים כדי להיכנס לאוירה ולראות המון דברים. במאנצ'ים תוכלו גם לשאול המון שאלות.

והעיקר!!!! שפוי, בטוח ובהסכמה...... תהנו ובהצלחה
SPARTACUS-RS
SPARTACUS-RS • 13 בדצמ׳ 2018
תודה על הטיפים, בהחלט יש לנו הרבה מה ללמוד. כרגע אנחנו כמו ש״נשלטת מלמעלה״ אמרה אנחנו עושים את זה רק במיטה.
אנחנו נשואים 10 שנים ומעולם לא ידענו כלום על פנטזיות אחד של השניה. לאחרונה החלטתי לספר לה שאני נשלט ופתאום מסתבר שהיא שולטת והפנטזיה שלה תמיד היתה להפוך אותי לעבד שלה אבל היא לא היתה מסוגלת לספר לי את זה. היא חששה מהתגובה שלי.
dror30
לפני 5 שנים • 14 בדצמ׳ 2018
dror30 • 14 בדצמ׳ 2018
מה זה הסיפור סינדרלה הזה ואיך משיגים אותו גם??
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
Spartacus73 כתב/ה:
תודה על הטיפים, בהחלט יש לנו הרבה מה ללמוד. כרגע אנחנו כמו ש״נשלטת מלמעלה״ אמרה אנחנו עושים את זה רק במיטה.
אנחנו נשואים 10 שנים ומעולם לא ידענו כלום על פנטזיות אחד של השניה. לאחרונה החלטתי לספר לה שאני נשלט ופתאום מסתבר שהיא שולטת והפנטזיה שלה תמיד היתה להפוך אותי לעבד שלה אבל היא לא היתה מסוגלת לספר לי את זה. היא חששה מהתגובה שלי.

מהתגובות שכייף לקרוא - לא החשש כמובן, אלא הגילוי *ההדדי*
לדעתי היה כאן בעבר מפגש זוגות, אולי שווה לך לארגן אחד?
SPARTACUS-RS
SPARTACUS-RS • 14 בדצמ׳ 2018
dror30 כתב/ה:
מה זה הסיפור סינדרלה הזה ואיך משיגים אותו גם??

זה נשמע הזוי אני יודע גם אני לא מצליח לעכל מה שקרה לי איתה לאחרונה. ואם הייתי מספר לך קצת ממה שהיא עושה לי מאז שהתחלנו עם זה ואיך היא פתאום נכנסת לדמות והופכת להיות רעה, והיא נהנית מכל רגע. עד כדי כך שזה מתחיל להפחיד אותי ואני לוקח צעד אחורה.. אז היית באמת חושב שזה סיפור מהאגדות. בגלל זה אני חוקר, בודק ומחפש הכוונה כלשהי כי אני פוחד שנלך לאיבוד בסוף. אחרי הכל אנחנו נשואים 10 שנים והורים ל 5 ילדים קטנים.
אישתי אישה פצצה ומאוד סקסית ושהיא נכנסת לדמות היא נראית כאילו היא נולדה לזה. כרגע היא בהתלהבות מטורפת והיא מנצלת את זה בכל הזדמנות שיש לנו שאנחנו לבד היא כל יום גולשת באינטרנט ולומדת משהו חדש ואז מנסה אותו עלי. אני כן חושש להיכנס איתה לזה ואולי לאבד אותה בסוף.
שבוע הבא אנחנו נהיה במועדון הדאנג׳ן בפעם הראשונה
שלנו.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 14 בדצמ׳ 2018
כייף לקרוא כזה פוסט מרחיב לב.

הצעתי שתלכו צעד צעד ולאט לאט,
וכמובן מילת ביטחון כי נראה לי שהמלכה שלך הולכת להקדים אותך בהרבה צעדים. icon_smile.gif

אני מקנא. icon_smile.gif

עוד דבר,
מציע לכם להתחבר לאתר שנקרא
Reddit
לקבוצה בשם
BDSMAdvice

יש שם הרבה טיפים ואפשרות להתיעץ.

אולי תפתח בלוג, ותעדכן אותנו בתהליך שלכם?
חלום שמתגשם זה לא משהו שניתן לעבור עליו ככה בשקט.
אתם חייבים לאנושות. icon_smile.gif
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 14 בדצמ׳ 2018
איזה סיפור נעים.
יופי שאתם מתייעצים. תמשיכו לקרוא וללמוד מניסיון של אחרים, כמובן עם הבנה שאתם צריכים לבדוק ולהחליט מה נכון *לכם*.