סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש כוכבי סרטונים בינינו? מחשבות.

גבעות​(נשלט)
לפני 5 שנים • 13 בדצמ׳ 2018

האם יש כוכבי סרטונים בינינו? מחשבות.

גבעות​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2018
באחד מהפרסומים בבלוג הפרטי סיפרתי שאני מסריט את הסשנים שלי. התגובה הראשונה לאותו פרסום הייתה "איפה הקישורים לסרטונים?". קודם כל זה נורא החמיא, ואז זה העלה לי בראש כמה שאלות:

1. האם יש כאן חברים שהעלו סרטונים שלהם לאתרי פורנו או רשתות חברתיות בדס"מיות?
2. אם בכל זאת צילמתם, איך הייתה החוויה של הצילום והתגובות ברשת? לאיפה בחרתם/כדאי להעלות?
3. למה הפתיחות של חלק מהחברים לשתף תמונות באלבומים ובבלוג לא עושה את הקפיצה ההגיונית לוידאו?
4. האם עכשיו כשהנושא על השולחן, הייתם שוקלים לעשות זאת בעצמכם?
5. ולבסוף, אם היתה לכם יכולת לפרסם סרטון כאן בכלוב, הייתם מנצלים אותה?

השקעתי מחשבה בדברים אבל שווה לשמוע מה לפורום יש להגיד על הנושא לפני שאני מביע דעה. דיון על ועם אנשים שהם הכוכבים בסרט של עצמם.
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2018
כל עוד גם סרטון הוידאו, מסתיר פרטים מסגירי מידע פרטי מדי,
לא רואה הבדל גדול.
היתרונות הם, שבסרטון ניתן להיחשף יותר מאשר תמונה קפואה, למי שזה משנה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2018
דיון מעניין.

התשובות כדלקמן,

(1) לא
(2) לא צילמתי
(3) לא יודע. אולי בגלל שקשה יותר להסתיר פנים בסרט וידאו, חשש מזיהוי קול או שנפספס משהו.
(4) להסריט זה מפתה. לפרסם לא (מיותר לציין ששני הדברים בהסכמה). זה סקסי לצפות בחוויה שעברת שוב.
(5) לא.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
זכרונותיי מבלוג טיוי מבוגרים בלילה בתפוז.
אכן היו אי אלה סשנים שבוצעו להנאת הקהל icon_smile.gif
לא מכירה פלטפורמה נוספת לזה, פרט אולי לפייסטיים בקבוצות סודיות בפייסבוק.
סתם להעלות וידאו, פחות מדליק אותי
KillerFrost​(נשלטת)
KillerFrost​(נשלטת) • 13 בדצמ׳ 2018
1. כן. לכמה רשתות חברתיות וקהילות בדסמיות.

2. היה נהדר. אני פומבית, אז זה אחד מהדברים שאני אוהבת לעשות.
בחרתי להעלות סרטונים של סשנים ותמונות לפורומים סגורים בפטלייף בעיקר.

3.לא יודעת. אולי זה מרגיש לחלק מהאנשים כיותר מידי חשיפה.

5.לא היתי מעלה לכלוב שום דבר, ישראל זו מדינה קטנה מידי בשביל הדברים האלו. ניסיתי בעבר, נכוותי, לא חזרתי על זה.
באתרים בינלאומיים זה שונה עבורי, לפחות כשזה מגיע לפחד העיקרי של תוכן שיכול להגיע לידיים הלא נכונות. לא אכפת לי שזרים באירופה יראו אותי מזדיינת, להפך.
פחות בא לי שבוס פוטנציאלי או בן משפחה יחשף לזה בטעות והסיכויים שזה יקרה באתר ישראלי בין ישראלים גבוהים יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
גבעות​(נשלט)
גבעות​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2018
קודם כל אני כבר מבסוט שיש צדיקה אחת בסדום (תרתי משמע). הכנתי את עצמי לאפשרות שאין כאלה בכלל או שיבחרו לא להגיב בגלל אותם שיקולי פרטיות וקרבה. ת'אמת ששכחתי לגמרי מקיומם של פומביים ואקהביציוניסטים, שכנראה יותר פתוחים לרעיון.

מה שבעיניי נתפס כמחסום העיקרי הוא הסטיגמה שדבוקה לאתרי סרטוני פורנו. גם באלו שמצהירים שלחם קיומם הוא סרטונים ביתיים ניתן למצוא סרטונים גנובים של הפקות מקצועיות, וזה פשוט לא כוחות מבחינת האיכות ברב המקרים. ואם גונבים סרטונים, אולי יגנבו את שלכם. אולי תמצאו את עצמכם המושא של סיפור חדשותי על פורנו-נקמה (נוראי גם בלי קשר לבדס"מ) ובטיחות בגלישה. הפחדים האלה לגיטימיים. אני מבין למה העלית רק לרשתות חברתיות ולאתרים קהילתייים.
מצד שני, האתרים הבינ"ל חשופים ליותר קהל. לא הגיוני לחשוב שישראלים גולשים גם שם אם השפה נגישה מספיק?

על רמת החשיפה אפשר לשלוט בקלות בעזרת אביזרים כמו מסכה וסט סטרילי מגורמים מזהים (חלון פתוח עם נוף לעזריאלי, תמונה משפחתית ממוסגרת, קעקועים). כמעט אותם חוקים של תמונות סטילס. קול, כמו שציין עוץ הגדול, ניתן להשתיק בעריכה ולהחליף במוזיקה גנרית. כאן נכנס פער טכנולוגי כי זה לא ברור מאליו או מיידי איך לערוך וידאו.

מותר לשאול אם זה היה צילום שלך סולו, או שהיו שותפ/ים שהחזיק/ו את המצלמה או השתתפ/ו בסשן ואיך זה השפיע?
KillerFrost​(נשלטת)
KillerFrost​(נשלטת) • 13 בדצמ׳ 2018
זו גם הסטיגמה אבל בעיקר החששות הלגיטימיות של 'מה אם זה יעבור הלאה?'
ובגלל זה לא פרסמתי באתרי פורנו, הכל היה בין קבוצות קטנות יחסית של אנשים שרחוקים מכאן. בגלל זה גם ציינתי את החששות של לפגוש בישראלים, לרוב אני פשוט נמנעת כי מאוד קל לזהות אותי. לא אכנס לפרטים מן הסתם, אבל מסיכה ופאה לא היו עוזרות.

בכל מקרה הכל צולם עם פלאפון והועלה כמו שהוא. פנים, סאונד והכל. כחלק מהריגוש שלי כפומבית.
היתי מעלה סרטונים עם אדם קבוע שהיה השולט שלי בזמנו. לרוב הוא היה מצלם pov.
היו עוד כמה פעמים שהעלתי סרטונים שלי עם אחרים, כמובן בהסכמה.
היתי מעלה גם סתם תמונות שלי לבד מידי פעם.
lucifer-666
לפני 5 שנים • 14 בדצמ׳ 2018
lucifer-666 • 14 בדצמ׳ 2018
בעבר הרחוק מאוד
בצט מצלמות של תפוז שידרתי סשנים בלייב
גבעות​(נשלט)
גבעות​(נשלט) • 14 בדצמ׳ 2018
תודה על השיתוף. לוציפר, אתה כבר השני שהזכיר את תפוז אחרי שיר כאב. אם נרחיב את הדיון לרגע-
מה גרם לכם להפסיק? הפורומים והצ'אט שם עדיין פעילים אם כי נראה שקצב הדיבור מעט האט. בגלל חברי קהילה שעזבו? בגלל שהשתניתם בעצמכם עם הזמן? בגלל שהאתר כבר לא נחשב מודרני?
lucifer-666
lucifer-666 • 14 בדצמ׳ 2018
תראה לי סגרו את הבלוג ולא נתנו לי לשדר
השיא שלי היה פירסינג בלייב
היו לי הרבה בעיות מול ההנהלה שם לכן עזבתי והפסקתי לשדר