צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בת זוג ונילית

TheStrider​(סדיסט)
לפני 5 שנים • 18 בדצמ׳ 2018
TheStrider​(סדיסט) • 18 בדצמ׳ 2018
לא הופכים אותה, אם היא באמת ונילית אז תקבל את זה ותמשיך על המשך הדרך לאור זאת. אם אתה שואל איל ניתןתלחשוף אותה לעולם הזה אני ממליץ בשיחה כנה, פשוט תסביר לה מה ומי ותשאל אם היא רוצה להתנסות.
נח יאור​(שולט)
נח יאור​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2018
אני חושב שכולם נמצאים על הקשת בין וניליות לבדסמיות. האמת שזה אפילו יותר מורכב מזה, נכון אולי להגיד שלכולם יש לפחות במידה מסויימת תכונות שיכולות להיחשב בדסמיות. האתגר שלך הוא לגלות אותן בזוגתך.

זה לאו דווקא נכון לדבר על זה מראש לדעתי, יש דברים שכשמדברים עליהם הם מסתבכים. כשאני מנסה לברר נטיות בדסמיות אני פשוט מתחיל בקל, נותן הוראה ורואה כמה התנגדות זה מעורר, מסנן משהו קצת אגרסיבי תוך כדי סקס ורואה איך הבחורה מגיבה, מפעיל קצת יותר כוח ורואה אם זה מדליק אותה.

אם יש לך חיבור טוב איתה ואינטואיציה אתה תקלוט בלי להצטרך לפתוח את זה לשיחה. משם תנתב את עצמך לכיוונים שאתה רואה שעובדים לכם. מצד שני אם אתה לא סומך על האינטואיציה/אמפתיה שלך פשוט תפתח את זה מולה ותשאל. תשתף אותה בפנטזיות בדסמיות שלך ותראה איך היא מגיבה.
איה74

רפאל, בראש שלך

איה74 • 18 בדצמ׳ 2018
כולן יכולות להפוך לשולטות icon_smile.gif

והשני סנטים שלי לשירשור הזה, בהחלט אפשר להכניס אנשים לעולם הזה. לאט ובהדרגה ובקצב שלהם. נתנו פה טיפים טובים.
Hussy
לפני 5 שנים • 25 בדצמ׳ 2018
Hussy • 25 בדצמ׳ 2018
נו באמת - אנשים שמציעים לקחת אותה לדאנג'ן. מתכון להרתעה.
אחרי פעם אחת שם הספיק לי מכל הסוטים שמריירים ולא מורידים את המבט לרגע ורק מנסים להתחכך, וזה עוד אחרי שהכרתי את העולם הזה יופי יופי.
לא צריך להגזים. לא בנו את רומא ביום אחד וגם לא את הרצון להיות מתחת למישהו - משפיל, משפיט ומגרה ככל שיהיה.

הסוד זה שיח. תדברו, תבינו, מה מושך יותר, מה מושך פחות. מה הפנטזיות שלכם. תתגרו, תגשימו, תיישמו. זה עושה פלאים למערכת יחסים.
במקביל תנסה לאט ובנגיעות קטנות להיות מעט "אגרסיבי" יותר במיטה. תבחן את התגובות שלה ואת הגבולות שלה.
Vinyl Crow
Vinyl Crow • 25 בדצמ׳ 2018
כמו שאנשים כבר אמרו כאן, אי-אפשר "להפוך" בן-אדם למשהו שהוא\היא לא.
אם היא לא נולדה סקרנית לגבי זה, אז היא גם לא תענה בחיוביות להצעות שלך.
Hussy
Hussy • 25 בדצמ׳ 2018
איזה שטויות. קודם כל, איך הוא יכול לדעת אם הוא לא ניסה? אולי היא כן אוהבת את זה אבל אין הרגשה של פתיחות מספקת והיא מתביישת לספר? או, שאולי, חלילה, היא תנסה ופתאום תאהב את זה. אתה יודע, בדס"מ זה תחום, יש בתוכו כל כך הרבה - קשירות, השפלות, דגדוגים, נרות, סגידה, צביטות, סטירות וכן הלאה.
מה גם שלא תמיד חייבים לקרוא לילד בשמו ולהפיל את הפצצה הזאת שנקראת "בדס"מ". יש מיליון דרכים להגיע לשם.

לא קונה את כל השיט המולד הזה, וגם אם זה כן - זה לא אבסולוטי, ויש דברים נוספים שיכולים להשפיע על זה.
Vinyl Crow
לפני 5 שנים • 26 בדצמ׳ 2018
Vinyl Crow • 26 בדצמ׳ 2018
אני מניח שיותר נכון להגיד אם היא גדלה עם חוויות שהשפיעו על הדעה שלה על זה, כיוון שהמוח מתפתח עד לתחילת שנות ה-20 אם אני לא טועה.
אני לא דיברתי על אם היא ביישנית מידי או פשוט לא יודעת את זה על עצמה אלא על כך שאם היא לא פתוחה לזה מטבעה עד אז, היא גם לא תיהיה.
Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 26 בדצמ׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 26 בדצמ׳ 2018
אם היא בת זוג שלך אתה אמור להצליח לעשות את זה בעצמך.
הסוד הוא להתחיל לאט לאט ולבנות את זה, לדבר על זה, תיקח את הדברים שאתה אוהב ותציג לה אותם בגרסאות לייט לייט לייט - תשלח סרטונים ותמונות בהתאם (פורנו).
היא כבר תסתקרן ולאט לאט תבין למה היא מתחברת, אם היא אוהבת אותך היא גם תרצה שתהיה מרוצה.
עוד משהו, אם יש דברים שהיא רוצה שתעשה ואתה לא מוכן, אז תתפשר לכיוונה ותעשה את זה.