אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בת זוג ונילית

Master Maor​(שולט){הפוכית}
לפני 5 שנים • 12 בינו׳ 2019
תקשורת היא שם המשחק. לא רמזים ולא לנסות, כל זה יגרום לאי הבנות תסכול ומריבות.

יש לשוחח באוירה רומנטית, לציין שנחשפת לעולם ואתה רוצה לנסות , לאט לאט. דגש על המילה לנסות. אם היא תסכים ורק אם היא תסכים בצע דברים מאד מאד עדינים, קשירה בסיסית ומאד עדינה של הידיים. היה עדין מאד ועם הרבה הרבה סבלנות.

אם היא לא נמשכת לעולם הזה אין מה לעשות. אין "טיפולי המרה" אם לא מרגש אותה לאבד שליטה, אז לא מרגש אותה. יכול להיות שעל מנת לרצות אותך תסכים למעט דברים אך בזה הנושא יסתכם.

אני רואה שאתה רווק - לפני שאתה בוחר בת זוג, וודא היטב שיש תאום ציפיות בינך לבין עצמך. נתקלתי בכמה וכמה מקרים של גברים שהחליטו שלא נורא וסוף הנישואים היה רע ומר. אם אתה שולט ובת הזוג שלך ונילית לגמרי זו בעית תסכול רצינית של אי התאמה בסיסית.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 11 באפר׳ 2019
Vinyl Crow כתב/ה:
אני מניח שיותר נכון להגיד אם היא גדלה עם חוויות שהשפיעו על הדעה שלה על זה, כיוון שהמוח מתפתח עד לתחילת שנות ה-20 אם אני לא טועה.
אני לא דיברתי על אם היא ביישנית מידי או פשוט לא יודעת את זה על עצמה אלא על כך שאם היא לא פתוחה לזה מטבעה עד אז, היא גם לא תיהיה.

אני מצטער, אבל לא ברור לי בכלל מאיפה הרעיון הזה. ראשית, מי יודע מה קיים או לא קיים במוח שלה? בשביל זה המלצנו לדבר איתה.
שנית, יש דבר כזה למידה. זה קורה גם אחרי גיל 20. דעות משתנות גם אחרי גיל 20. חוויה טראומטית, למשל, יכולה ליצור שינויים עצומים באדם, גם אחרי גיל 20. ומה זה טיפול פסיכולוגי?

אני לא התעניינתי בשום צורה בבדסמ עד גיל 36. לא פורנו, לא פנטזיות, כלום. ואז נתקלתי במישהו שאהב את זה, והחלטתי לנסות להבין מה הקטע, מה המשיכה. והנה אנחנו פה. אז אפשר גם אחרי גיל 20