סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטיגמות

Minxy
לפני 5 שנים • 19 בדצמ׳ 2018
Minxy • 19 בדצמ׳ 2018
שאנשים שעוסקים בבדסמ עברו משהו קשה או בילדות שגרם להם להיות ככה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני עם מינקסי. בדסמ זה משהו שקרא לך בילדות? או שזה גנטי? אותה שאלה לגבי משיכה מינית וא-מונוגמיות.
אגב, התשובה שלי היא לשאול חזרה "וניליות זה משהו מהילדות שלך? או שזה גנטי?"
בנזונה שרשור
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 19 בדצמ׳ 2018
שאין כזה דבר "מתחלפים" שנהנים להיות בשני הצדדים, זה רק אנשים שלא סגורים על עצמם/ן או נשלטים/ות שמתביישים להגיד שזה מה שהם. באופן תואם להפליא, יש התייחסות נפוצה כזאת לבי-סקסואלים בקרב הקהילה באופן כללי, ובקרב הקהילה החד-מינית באופן יותר מובהק ("אין דבר כזה ביסקסואל, זה אנשים שלא סגורים על עצמם או הומואים/לסביות שמתביישים"), ובקרב חלק מההטרו-סקסואלים לחד מיניים ("אין כזה דבר הומו/לסבית, פשוט עוד לא פגש/ה את האישה/הגבר הנכון)

שכל מי שנהנה מבדסם, לא יכול להנות מסתם סקס או מערכת יחסים בלי בדסם.

ששולטות אוהבות שפותחים שיחה איתן בתארי מלכות. ודיק פיקס ללא בקשה מפורשת.

שנשלטות אוהבות שפותחים איתן שיחה בכינויי גנאי כמו זונה או כלבה. ודיק פיקס ללא בקשה מפורשת.

שנשלטים אוהבים שפותחים איתם שיחה בכינויי גנאי.

(כן, יש צלע חסרה במרובע הזה)

עד כאן סטיגמות שנפוצות בתוך הקהילה הבדסמית (אם כי צריך לזכור שאין הגדרה פורמלית, וזה כולל גם אנשים שאת/ה, הקורא/ת, לא היית כולל/ת אותם)

אחד שנפוץ רק בחוץ:

שבבדסם, מזוכיסט/ית נהנה/ית מכל השפלה/כאב/מה-שלא-יהיה-הקינק-שלו/ה, בלי קשר למי נמצא בצד השני או למערכת היחסים, ולאם הוא נהנה, משתף פעולה או סובל - ולהיפך, שסדיסט/ית נהנה/ית להשפיל/להכאיב/מה-שלא-יהיה-הקינק-שלו/ה, בלי קשר למי נמצא בצד השני או למערכת היחסים, ולאם הוא נהנה, משתף פעולה או סובל. מן הסתם יש גם כאלה (לגבי סדיסטים, שמעתי על מקרים, לגבי מזוכיזם, לא שמעתי אלא בהקשר מיני - אבל אשמח לקרוא על תיאורי מקרים של מזוכיזם אוניברסלי אם יש כאלה...), אבל כמו כל סטיגמה כנראה שהיא מאפיינת מיעוט קטן ולא מגדירה את האוכלוסיה.

אחד שנפוץ רק ברדיו:

שיש סקס אחר.
(טוב שמישהו יודע על זה)
אם יש סקס אחר,
הביאוהו לכאן,
ונדבר גלויות יש או אין.
סבלני44
סבלני44 • 19 בדצמ׳ 2018
בדסמ מוציא את הצדדים האפלים של האדם
מי שנהנה מאלימות-לא יכול לקרוא לזה סקס מתהעוסקים בבדסמ שרוטים וזקוקים לטיפול-אין אישה שרוצה שיכאיבו לה ואין גבר שרוצה שישפילו אותו.
אישה שרוצה לזיין גבר סובלת מקינאת פין נסתרת.
גבר שרוצה שאישה תחדור אליו הוא הומסקסואל בארון
משחקי בדסמ מזכירים את האינקווזיציה
בדסמ מעביר מחלות

אי מנוגמיה
ריבוי נשים זה פרמיטיבי
אישה שמסכימה לזה היא אישה חלשה.
מחלות...
ריבוי נשים-ריבוי חותנות
גבר שרוצה הרבה נשים לא מסוגל להתחייב
אישה שלא מסתפקת בגבר שלה-נימפומנית
אישה שרוצה גבר נוסף-מסכנה בטח לבעלה יש קטן
hrgiger
hrgiger • 19 בדצמ׳ 2018
אני מודה, מודה, מודה.

עוד (:
איה74
איה74 • 19 בדצמ׳ 2018
סאדיסטים הם פסיכופטים ואינם חשים אמפטיה "לקורבנם".

ואיך אפשר לאהוב מישהו שמכאיב / משפיל או לאהוב מישהו ועדיין לפגוע בו? ז"א שמערכת יחסים בדסמית חפה מדאגה ואכפתיות ואהבה הדדית כמו ונילית.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 19 בדצמ׳ 2018
מיתוס השולט/ת כאדם קר ומנוכר, נטול רגשות.
וכנגדו הנשלט/ת כסמרטוט, חלשים, מסכנים, ראויים לרחמים, עם עבר של התעללות.

בקהילות ההומולסביות:
נשלטים הם פחות גבריים, שולטים הרבה יותר גבריים.
נשים בבדסמ מפנימות דיכוי פטריארכאלי.
פלייפול
פלייפול • 19 בדצמ׳ 2018
Daniel K כתב/ה:
סטיגמה שנתקלתי:
אם אתה רוצה לסטור לי במיטה אתה יום אחד גם תרביץ לי ותהיה גבר אלים, כי סטירה תמיד מגיעה מצורך עמוק באלימות
(ההוגה היתה פסיכולוגית קלינית מצליחה)

יש מצב שהיא צדקה בחלק השני של המשפט. זאת אלימות לכל דבר, רק בהסכמה. נותר לתהות אם לבדסמים (לפחות הסדיסטים שבהם) יש דחפים אלימים יותר מלרוב האוכלוסיה, ולכן תמיד יש סכנה שהאלימות שלהם תזלוג 'החוצה', או שהם רק מודעים יותר לעצמם, לא פחות מצפוניים, אך במקום להתבייש ולהכחיש את יצריהם, הם מספקים אותם ע"י משחקים בדסמיים, בלי לפגוע באיש.

אני מניח שיש משני הסוגים, ובכל אחד מהם קיים גם אלמנט מהסוג השני. מה תגידו על אותם נערים למופת, אזרחים נורמטיבים, שבעתות מלחמה, כשהרסן מותר, הופכים לגרועים שבאנסים, ואינם בוחלים גם בילדות קטנות? האם הבדסמים משתייכים לקבוצה זאת? לדעתי חלקם כן.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פלייפול, זה לא נושא השרשור, אבל אמרת שאולי חלק מהבדסמים משתייכים לקבוצה זו. נו, גם חלק מהוונילים. אז מה הוכחנו?
לכולם יש דחפים אלימים. באותה מידה שהיא טענה שזו אלימות עמוקה שתזלוג יום אחד, אפשר לטעון שזו דרך בריאה לחלוטין לתעל אלימות.
אבל שוב, נושא השרשור הוא סטיגמות, ולא דעתנו על סטיגמות שאחרים העלו. פתח שרשור חדש ואני שם