בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרור מיגדרי?

שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 5 שנים • 19 בדצמ׳ 2018

טרור מיגדרי?

בעוד שהציור אולי מרמז על פעולה אלימה, הפעולה שלהן היתה אלימה ללא ספק.
מעבר לזה היא נותנת לגיטימציה להשחית קלאסיקות עירום רנסנסיות (חטיפת הסאביניות!), ולחרדים להשחית תמונות נשים.

מה דעתכן.ם?
הוא​(שולט)
לפני 5 שנים • 19 בדצמ׳ 2018
הוא​(שולט) • 19 בדצמ׳ 2018
20 אלף שח קנס לכל אחת וזה יופסק כנל לדוסים.
מדינת אנרכיה.
האבי
לפני 5 שנים • 20 בדצמ׳ 2018
האבי • 20 בדצמ׳ 2018
כל מה שצריך זה לראות את האחר ככה פשוט
סייה​(אחרת){לשעבר סכיז}
לא מרגיש שהציור הזה חתרני או מעודד אונס או מדרבן לאיזו אלימות פיזית כלפי נשים. אולם נשים אחרות יכול ויראו את זה אחרת וייתכן וייגעלו שזה כבר ממש קיצון. סהכ מדובר באומנות. ניתן לומר זאת כמעט על כל דבר שכולל פירסום שמשתמש בנשים ובעירום חלקי שלהן או אפילו מלא. אני לא מעודדת את הפירסום הזה (השימוש במין כמשהו מוכר) כי הוא אכן פוגע איכשהו במין הנשי בסופו של דבר. ואני מאמינה שיש לעשות הגבלות על פירסומית בשביל דור העתיד. אבל בין זה לבין לבוא ולהשחית יש מרחק עצום ובטח שזה מעודד אוכלוסיות אחרות (כגון דתיים או שוביניסטים או פמיניסטיות או כאלה שנפגעים מנשים/גברים) לבוא ולעשות מעשים אחרים ואולי אפילו חמורים יותר. אני בעד זה שאם התנועה הרגישה ממש מבועתת מהציור הזה אז היא יכולה בדרכים אחרות לנסות למחות עליו. אבל לגמרי לא לבוא ולהרוס. זה רק מדרבן אחרים.
israelislave
israelislave • 20 בדצמ׳ 2018
הפמיניסטיות מזמן מרגישות שמותר להן הכל, שהן מעל החוק, שהצליחו לבסס את שלוחותיהן בפרקליטות ובבתי המשפט ויש להן כארט בלאנש לעשות מה שבה להן.

הרי אם מותר לשקר, להעליל, לזייף, לגנוב דעת, למה שיעצרו בהשחתת אמנות או רכוש ציבורי אחר?

זוהמה ופסולת אנושית.
Laila sin​(שולטת)
Laila sin​(שולטת) • 20 בדצמ׳ 2018
בעיני ציור נורא. אמנם אין לגיטימציה להשחית אומנותו של הזולת, אך בעיניי על הערייה להסירו.
אסביר, בעיניי גם ציור המכיל תוכן כגון אונס יש לו מקום, היות והוא בא להראות סיטואציה מסויימת, קיימת.
לעומת זאת, הציור הנ"ל משתף נשים בעל כורחן להיות חלק ממציג זה.
נשים אמיתיות נמצאות בפנים וילדים ,נערים ואף גברים עלולים לפרש אומנות זו כהזמנה.

תשאירו את הציבור לציבור, בביתכם ובמקומות המיועדים, פרסמו סרטי פורנו על מסכי ענק.
    התגובה האהובה בשרשור
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 5 שנים • 22 בדצמ׳ 2018
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 22 בדצמ׳ 2018
ציור חולני ואין לו שום קדושה. כמו שהוא כופה על ילדות קטנות להיות חלק ממנו (כי מסתכלים עליהן ערומות) ככה סביר ומידתי בעיניי להשחית אותו. בכלל מי שמדבר על הרגישות של פמיניסטיות צריך לחשוב על הרגישות שלו. זה כולה ציור של צייר סוג ז', לא הקפלה הסיסטנית. וזה נמצא במרחב הציבורי. גרפיטי בשכונה שלי נמחק כל הזמן. ככה זה בחוץ.
בקיצור אני בעד. יותר הרס וספציפית יותר הרס של אומנות.
שלגי
שלגי • 22 בדצמ׳ 2018
בעיני הציור הזה אינו - אולי מרמז על פעולה אלימה - הוא מנציח פעולה אלימה בעולם שבו להציץ לבנות במקלחות היה ״צחוקים״ ולהטריד מינית היה סבבה ויצאת מזה גבר גבר.
בי הגרפיטי (ולא איזו אמנות נעלה, כפי שכבר כתב עכבר) מעורר בעיקר אי נוחות רבה, הייתי מעדיפה שפשוט ימחק מהמרחב הציבורי.
dror30
dror30 • 22 בדצמ׳ 2018
דעתי שאחלה וכל הכבוד להן.
זה לא נותן לגיטמציה להשחית כל דבר, השחתה זה לא דבר שהוא רע או טוב מוחלט זה תלוי מה.