לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרור מיגדרי?

israelislave
לפני 5 שנים • 5 בינו׳ 2019
israelislave • 5 בינו׳ 2019
לילית חדשה

היכולת שלך לשקר, לעוות, להטעות בהחלט עולה על כל דמיון.

כל עוד דנו בתיאוריות, תפיסות עולם, פסיכולוגיה תיאורטית, תהליכים חברתיים... היה מקום לנסיון לוויכוח.

עד שהשמעת את דעתך וה"טיעונים המדעיים" שהבאת בנסיון "לנצח" בדיון תאורטי בעוד שבחוץ, בעולם האמיתי עשרות אלפי ילדים והורים נהרסים בגלל מכחישי שואה שכמותך.

כן, מכחישי שואה, שואת עשרות אלפי ילדים חפים מפשע שמאבדים הורה מיטיב להורה חולה נפש, חולה נפש קשה.

את יכולה "לערבב" אנשים בנושאים בהם אינם מבינים אבל כאשר אני רואה את צורת המחשבה שלך על נושא שהקדשתי לו כל דקה ערה בארבעת השנים האחרונות ואני מבין מספיק כדי שלא ימרחו אותי עוד כל מני שרלטנים, הגועל נפש שאת מתגלה במלא מערומיו.

את עושה סלט ענק מהעובדות וההגדרות, בוחרת להשחיר את השליח במקום להבין את הבשורה, מכחישה עובדות שמתרחשות מדי יום ברחבי עולם ומוכיחה באופן חד משמעי את הטענה שלי שאחת האויבות הכי גדולות של הבעה והטיפול בה הם ארגוני הנשים שעסוקות בניסיונות לעצור כל דיון בנושא.

הטקס שכתבת פה יהיה ההוכחה הטובה ביותר להציג בפני אלו שטוענים שניכור הורי אינו בעיה מגדרית. אין לי ספק שהטקסט שלך ישכנע אותם בצדקת טענתי.

גארדנר היה גאון.

ניכור הורי כבר מזמן אינו רק גארדנר אלא מלומדים מרחבי העולם. ד"ר וורשאק, ד"ר סטיבן מילר, ד"ר צ'ילדרס, ד"ר גוטליב ורבים רבים אחרים.

לקחת את הניכור ההורי, ערבבת אותו עם סרבנות קשר - שני דברים שונים לגמרי

ערבבת יחד את שלושת רמות הניכור ההורי

ניכור הורי קיים ועוד איך, ומנכרים קשים לוקים לפחות בהפרעה אחת, נרקיסיסטיות, ובנוסף בפסיכופתיה ודלוזיות.

עובדתית, רוב מוחלט של המנכרים הן נשים. הן מנצלות את הכוח המשפטי הטמון במעמד "הורה משמורן" כדי להסית ילדים נגד אביהם. למה? כי הן חולות בראש ומוכנות להרוס את חיי ילדיהן כדי לפגוע באביהם.

ואת המידה הזה הפמיניסטיות שונאות, ויעשו הכל כדי למנוע שינוי חקיקה שישווה את מעמד ההורים.

וזו הסיבה שארגוני הנשים נלחמות נגד ביטול חזקת הגיל הרך, גם אם הפסיכולוגיה אומרת במפורש אחרת.

https://ifstudies.org/blog/the-value-of-shared-parenting-for-children-of-all-ages

לא יעזור כלום, הגרעין הקשה של הפמיניסטיות חי, נושם, ניזון משנאה, שונאות גברים, שונאות נשים שלא מיישרות קו עם הכללים שאתן קובעות, שונאות את התא המשפחתי (פוליאמוריה?) ושונאות או לפחות לא סופרות את הילדים שלכן אם אפשר לעשות בהם שימוש נגד האבות.

את הנשיות המרעילה, בדיוק הלילית המסוכנת ממנה הזהירו גברים מאז ומעולם.

לשמחתי עברתן כל גבול, תחושת הכח העלתה לכן את השתן לראש והגלגל כבר התהפך, עכשיו אתן מנהלות קרב מאסף וכל הגועל שעוד הצלחתן להסתיר מתגלה.

הנה רק השבוע אחת מהגורויות שלך, דפנה הקר, עזבה כמו עכבר את הספינה הטובעת, אורלי לוי תחזור לבית שאן, רחל עזריה בחוץ, מר"צ תתרסק סופית יחד עם האבודה - מרב מכאלי, מועלם-רפאלי המופרעת והשקרנית גם תמחק.... נגמרו התקציבים וגם את הקרן החדשה נעיף מפה...

השפיות תנצח.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
עכבר, זה כי לילית, סלייב ואני (יחד עם עוד כמה אנשים נפלאים כמו זורד וארכאיינג'ל) מעניקים לו חום, אהבה ומרחב שגשוג
לילית חדשה
לילית חדשה • 5 בינו׳ 2019
עוץ הגדול כתב/ה:

לא התייחסתי לכל התגובה שלך (מי יכול לעקוב אחריכם בכלל לאחר 18 עמודים ו-200 נושאים במקביל) אלא רק לניכור הורי. אז את אומרת שאין דבר כזה הורה שמסית נגד האחר (ללא קשר למין)?

אם יש דבר כזה אז קיים גם "ניכור הורי". כל ההקדמה שלך מיותרת, כי גם אם המושג הראשוני לא הוגדר בצורה מושלמת לדעתך, עדיין ניכור הורי קיים והיום בצדק משתמשים בו במשפט. קראתי את הביקורת והיא לא משכנעת אותי שצריך לבטל את המושג. חשוב מאוד שיטפלו בהורה מסית.

במבט לאחור, הייתי מוותר על ההערות האישיות נגדך. הפוסט נכתב מתוך כעס על ההסתה נגד אבות. מה שכן, עובדה שלא גילית אמפתיה לסיפור שהביא אייזנברג... וזה קורה כשמתייחסים לאנשים כקטגוריות ולא כבני אדם.

זו שאלה קשה,
אמנם הסתה בתוך סכסוכי גירושים היא כן דבר אפשרי לדעתי, אני עדיין לא חושבת שמדובר בתסמונת (syndrome) או בהפרעה (disorder) כפי שיש ניסיון להציג את התיאוריה (זו גם הסיבה שאני משתמשת במילה תיאוריה ולא במילה תסמונת).
במקביל, כמובן בהתייחס לכל מקרה ולנסיבותיו-
לדעתי מידה מסויימת של בחירת צדדים יכולה להיות צפויה וטבעית
ואני לא חושבת שבכל המקרים שיש מידה מסויימת של הסתה (או משהו שיכול להיחשב כהסתה) או איפשור ואף עידוד להמנעות מהקשר עם ההורה השני/ה,
יהיה מדובר בניכור הורי או ניסיון לפגוע בצד השני (ובקשר עם הילד/ה) או בכלל במשהו שנעשה במכוון או בזדון
(ושוב אדגיש- כל מקרה ונסיבותיו)
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 6 בינו׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 6 בינו׳ 2019
מי שצייר את הציור על הקיר ,הוא בפועל הנציח "פשע".
מי שעשתה Xעל הציור ,וכתבה "תרבות האונס".היא הנציחה ,את דעתה לעובדות ,על אירועים אמיתיים ,שהתרחשו ,במקום זה .
בוא נצא מנקודת הנחה שהשם שלי זה ברכה גיטל דויטש ,ואני אמא אמריקאית חרדית מלייקווד ,שעשתה "עליה",לארץ ישRאל ,ואני הולכת עם 5 הילדים לחוף שרתון ביום שלישי.ואז הילד שלי ארנסט אוגוסטוס שואל אותי ,אמא ,למה ה 2 גברים האילו מציצים בבית שימוש של הנשים ?
מה אני ברכה גיטל דוייטש,אמורה לענות לילד שלי ארנסט אוגוסטוס?
אז עכשיו שכתוב "תרבות האונס".זה התשובה ,אליבה של מי שהעלתה תרגום בגוף התמונה .
היה פה דור של פושטק'ס .פעם ,דור של אנשים "בוטים",
ברשותכם ,אמנע מלהזכיר שמות ,מפני ,שהם אנשים שגדלתם עליהם .רק אומר שהם היו מיושבי קרנות קבועים בכסית ורוול ,וקפה תמר .
פעם הם היו קוראים לבחורה "מיידלע ",הילדים שלהם קוראים לבחורות "קציצות" ,והנכדים שלהם קוראים לבחורות "שבורות ".
חצי מהבחורות של תא"דאז,ידעו את המשפט "מיידלע תפתחי את הרגליים מותק ,תפתחי את הרגליים מותק"....
אם סרטים המציגים שוביניזם וגסות שכזו הפכו ל "קלאסיקות",זו הסיבה,שהרבה נשים שנאנסו ,קברו אירועים כאילו ,בעברן ,ולא נחשפו אלפי מיקרים של אונס במיוחד מהתקופה עליה אני מדבר.

תא",זו עיר שמתחלקת לתקופות ,תא",היא עיר המחולקת עפ",עשורים .
העשורים הראשונים של העיר ,הם ימי "כסית ורוול"
קפה אוסלו ,"תענוג",קפה מילאנו,לאבא של טוביה צפיר היה מכולת ביהודה המכבי 9 .ועוד הרבה לפני שדיזנגוף היה רחוב מס'1 .האליטה התל אביבית התרכזה ברחוב העליה,אלנבי ,והגדוד העיברי.
שד'בן גוריון בעברו היה שד 'קקל",
וחני נחמיאס שיחקה נאנסת בסרט "בובה".
וענת צחור ששיחקה עם אלון אבוטבול בסרט יצאו עירומים שניהם מהמים בסצינה בלתי נשכחת .
ודובהלה נבון ביקש זריקה בטוסיק מאלונה קימחי בסרט .

קפה תמר ,שינקין ,הילית ישורון ,ישראל גוריון,אבות ישורון חיים חפר ,ברדיצ'בסקי,מוטקה גור,משה דיין,סילבי קשת,אורי אבנרי ,אריק ,אורי ,צבי,ובועז דווידזון.

הקולנוע של אותם ימים ,הציג את הנשים כ "מיידלע ",וכ "בובהלה".
לא מזמן 2017 הוקיעו והורידו את המפיק והבמאי הגדול (מזל דגים)לווינסטיין השדולה שנקראת me too.
יש אנשים שעירבבו ביזנס עם פלאז'ר .
רק לאחרונה שחקניות הרימו ראש .ויצאו כנגד התופעה .
אך העובדות האמיתיות הן שהן כולן נאנסו או נעשקו מינית בתמורה לעבודה .

ה X על התמונה .והכיתוב לצידו "תרבות האונס",הוא פרוז'קטור בפנים של מה שהציור מסמל .
והציור מסמל חברה שצוחקת כל שנה כשצופה בסרט בו גיבורי תרבות של חברה ,מציצים לנשים בשירותים.

תרבות זה מילה אחת .ואונס זה מילה שניה .
תרבות זה קולנוע ,וידוענים .
ואונס זה שווה ערך לרצח .

תרבות הקולנוע ביסודה מספרת סיפור אחד ויחידי .
דין "מידה כנגד מידה ",רוב רובן של עלילות הסרטים ,מציגות סיפור קלאסי .
מעשה עוול שנעשה עי ",פושע או חבורת פושעים .וא בא גיבור הסרט ונוקם בהם בזה אחר זה בענישה הגדולה ודומה למעשיהם הראשונים בתחילת הסרט .
זהו זה כל תרבות הקולנוע
כאשר המדובר הוא בז'אנרים דוגמת מותחן פעולה או מתח .אי מאפיה או פשע וכדו'.
כולם שמחים לראות איך הרע מקבל עונש הראוי לו מהגיבור הטוב .
בין לבין "מתבלים",לכם ,את הסרט בסצינות עירום ואונס .
קצת טוסיקים והמכירות עולות .
בטנגו האחרון בפאריז .ראיתם את מרלון ברנדו אומר לרומי שניידער ,יש חמאה בפריג'ידר ,ואז אונס אותה בטוכעס.זמן מה אחרי בימאים ישראלים בסרטים ישראלים מצאו את זה כמודל ומניע לשחרר רסן בסצינוץ אונס ועירום קיצוניות .
אם לברנרדו ברטולוצ'י מותר .ולמרלון ברנדו מותר .
אז גם לנו מותר .גם אם גילה תופתע ,אנחנו כבר ניסתדר איתה שזה בשביל שהסצינה תהיה "אותנטית".
בהמשך שרון סטון פתחה רגליים והציגה תספורת בלונדינית למשולש הפרטי אל מול כול העולם .
וכול האירועים הללו נתנו השראה לתכתיב ונורמה חדשה .איך יראה הקולעוע בשנים הבאות .

זהו זה ,קולנוע משוייך לבילוי חברתי תרבותי .
הוא מוליך קצב ,הוא מכתיב נורמות חברתיות ,והוא מייצר בתת מודע של אנשים ,את פעולותיהם העתידיות.

חלק מהגיבורים דאז ,ישבו עם עצמם ועשו "חשבון נפש",על ההשלכות ארוכות הטווח ,של מה שעשו בבחורתם אל מול המצלמות .והנחילו לדורות הבאים .

אורי זוהר,יהודה ברקן ,פופיק ארנון,ומשפחתו של אריק איינשטיין,שולי רנד,אריאל זילבר,נועה ירון,אתי אנקרי,

יש הרבה הרבה הרבה מאוד אנשים ונשים בני אותם "תקופה ",שיושבים בביתם בודדים ,מעשנים עצמם למוות ,ועושים "חשבון נפש",עם עצמם על ההתנהגות שלהם באותם שנים פרועות ועל התנהגות "שלוחת רסן",כלפי הזולת ובעיקר כלפי נשים .
בירשותכם ,לא אנקוב שמות ,חלק התאבדו ,חלק מתו ,וחלק הקריחו והלבינו והזקינו .ועדיין בחיים ,והם אהות וסבים לנכדים ונינים.
אבל הם ברובם המכריע מצדיקים את ה Xעל הציור קיר .
ואת המלל לצידו "תרבות האונס".

רוב רובם של המגיבים פה .
אינו בקיא באיזה מחיר יקר שילמו כול מי שהיו חלק מאותה תקופה של להציץ לנשים בשירותים ,לזיין בסוכת המציל,ולהטריד מינית מלצריות בכסית ורוול .
איזה מחיר יקר שילמו הבימאים הגדולים של הוליווד .
ואיזה מחיר יקר שילמו מי ש"בחשבונות שמיים",משייכים להם את התואר "חוטא,ומחטיא את הרבים".

האישה או הנשים ששמו על הציור הזה Xוכתבו "תרבות האונס".הן בעצם ביטאו "סוף תקופה",ובקשת מחילה כללית ,לאותם אנשים מיוסרים אשר משלמים וסובלים יום יום ושעה ושעה ,על מעשיהם מהעבר ,ועל הענישה הכרוכה בדבר כאשר הם מואשים ב"חטא נושא פירות".
שכול מי שמושפע ממעשיהם ומסרטיהם חש לגיטימציה שהדבר מותר ואפשרי ומשעשע.

ה X הוא לא השחת ציור הוא סיום תקופה .
המינוח לצידו הוא הסבר למה שקר. בעקבות "הסצינה".
זה בעצם בקשה : די לצחוק מזה ,יש אנשים שבוכים בעקבות זה .יש אנשים ששילמו בחייהם על כך .

"הדור האחרון ",חייב להבין שאנחנו נכנסים לקראת "עידן חדש",והוא שימת דגשים על מוסריות וערכיות .
על החפצת נשים ,על שידול לזנות ,על פירסום זנות ,ועל צריכת זנות ,ועל תיאור ושיתופיות של מעשי זנות .

אילולי תאסר הזנות ,אילולי יורד סקס אדיר מעג'האוויר,ואילולי תוקיע החברה את הזנות והעוסקים במלאכה של פרסום ,שידול,שיווק,וצריכת זנות .
"איש את רעהו חיים בלעו ".
בשנות ה60 של תא ",הזנות היתה תחת הסלוגן
"מיידלע תפתחי את הרגליים",ובסידרת סרטים .דוגמת אסקימו לימון ,מציצים ,ומצלמה ניסתרת ומתיחות עם דנוטה וכוכבות פורנו ידועות מפולין גרמניה והונגריה .שיובאו לסרטי קאלט ובורקיטס ישראליים.

עם כניסת עידן האינטרנט זה עלה מדרגה אחר מדרגה זה התחיל ממגזינים דוגמת פנאי פלוס ועד למגזין בננה שהוסר מהמדפים
ועד למחיקת האתר סקס אדיר
ובימים אילו לחוק חדש שנאכף במיידי כנגד הזנות והצרכנים.
בעלי האתר "פייסבוק ",קיבל "איתות ראשוני",מלמעלה,שהוא "על הכוונת ",הוא הועמד למישפט וניקנס במאות מיליונים .
כידוע ,הטיפש לא יבין את הרמז .
והמכה הבאה שתונחת עליו היא שברגע אחד ביום אחד בהיר .הרשת פייסבוק החברתית תושמד ותימחק מעל פני האדמה .זאת על מה ולמה ?
על כי המנטרה הניסתרת מתחת לרשת החברתית .
היא הצעות עסקיות של זנות בוטה ושלוחת רסן כלפי כול אישה שפתחה כרטיס משתמשת ,בפייסבוק.

זו האמת !
הגבולות היטשטשו לאנשים .והם איבדו את יכולת השיפוט שלהם למה מסוכן להם לילדיהם ולבני משפחותיהם .

העולם האיסלמי השתלט על הרשתות החברתיות באופן ברוטאלי .והם מציעים הטרדות מיניות לכול יהודיה שיש לה כרטיס בפייסבוק .
בעוד שכול מוסלמית בעלת כרטיס בפייסבוק יש לה "חסינות מלאה ",מהצעות מיניות בוטות .
יש גורם ניסתר ,שיעשה סוף לדבר ,וכשאתם תיראו .שזה קורה .
אתם תבינו היטב היטב את "הסקירה ",לאירועים.
ולהישתלשלות ,ולכך שלכול רע יש סוף .
המערכת השמיימית .נותנת לרע להרים אף ולהרים ראש ,מרימה אותו הכי גבוה שאפשר .מביאב אותו למקום של האיש העשיר מס 6 בעולם .
ואז בשיא הגדולה שלו .
מנחיתים עליו באחת מכה שלא יקום מימנה לעולם .
האירוע שקדם לכך הוא "איתות אזהרה ",משפט וקנס של מיליונים .
לא תגיע אזהרה נוספת
כי הוא לא מבין אותה ,ממרומי מעמדו .
ואז תבוא ההנחתה .
והוא יהפוך.לאיש מס '6 בעוניו בעולם .
כאמור "חטא נושא פירות".
בגיליון הנאשמים ,יכולים להאשים אותו על כול הטרדה שיהודיה הוטרדה עי ",מוסלמי .מעג",האתר שהוא בעליו .

הוא בחור יהודי .ולצלם חלות של שבת וגביע של קידוש עם אישה יפנית ,זה לא יספיק בכדי לחלץ אותו מאיך הארנבת שלו הפכה למיפלצת גלובאלית של דור שלם שאיבד השפיות שלו .

והמבין יבין ,והמבינה תבין ,ומי שטרם הבין ,שיעקוב אחרי ההתרחשויות העתידיות,כי הם "העלו הילוך",עם סיום תקופת "האלף השביעי".
הדד ליין המקסימלי הוא עד 230 שנים מהיום .
אבל בקצב הנוכחי ,זה עניין של זמן מועט הרבה מ 230 שנים .
הטוב ישחט את הרע .
israelislave
israelislave • 6 בינו׳ 2019
Sm Art​(נשלט){Fickzickn} כתב/ה:
הקולנוע של אותם ימים ,הציג את הנשים כ "מיידלע ",וכ "בובהלה".
לא מזמן 2017 הוקיעו והורידו את המפיק והבמאי הגדול (מזל דגים)לווינסטיין השדולה שנקראת me too.
יש אנשים שעירבבו ביזנס עם פלאז'ר .
רק לאחרונה שחקניות הרימו ראש .ויצאו כנגד התופעה .
אך העובדות האמיתיות הן שהן כולן נאנסו או נעשקו מינית בתמורה לעבודה

שקר וכזב. סקס היה המחיר שהן היו מוכנות לשלם כדי לקבל תפקיד.

אף אחד לא הכריח אותן לבקש את התפקיד.
אף אחת לא נולדה עם הזכות להיות כוכבת קולנוע.
אף אחד לא כפה עליה בכח פיזי - אונס.
אנשים מחזיקים ב"מוצר" שאחרים חפצים בו, יש שיסכימו לשלם כל מחיר ויש כאלו שיסובו על עקביהם ולא יהיו מוכנים לשלם אותו.

גם אם המחיר נראה לכל מני צדקנים לא ראוי זו עדין התפיסה החברתית האישית שלהם הרחק מאד מהאירועים כפי שקרו.

כמה אנשים מוכנים להזדיין כדי להיות מולטי מיליונר וכוכב ידוע בכל רחבי העולם?

להערכתי.......... מליונים.

ואיפה הן היו עד עכשיו? והחברים המפורסמים של ה"אנסים"? כל המפורסמים ה"נאורים", חביבי השמאל שידעו ושתקו וחיבקו?

הצביעות חוגגת.

יש הרבה הרבה הרבה מאוד אנשים ונשים בני אותם "תקופה ",שיושבים בביתם בודדים ,מעשנים עצמם למוות ,ועושים "חשבון נפש",עם עצמם על ההתנהגות שלהם באותם שנים פרועות ועל התנהגות "שלוחת רסן",כלפי הזולת ובעיקר כלפי נשים .
בירשותכם ,לא אנקוב שמות ,חלק התאבדו ,חלק מתו ,וחלק הקריחו והלבינו והזקינו .ועדיין בחיים ,והם אהות וסבים לנכדים ונינים.
אבל הם ברובם המכריע מצדיקים את ה Xעל הציור קיר .
ואת המלל לצידו "תרבות האונס".

יש הרבה מאד אנשים בהרבה מאד מקומות שיושבים ועושים חשבון נפש.

אסירים בבתי סוהר.

חוזרים בתשובה

חוזרים בשאלה

וכאלה שפשוט לא אוהבים את החיים שלהם כפי שהם.

להזכירך, גם רופאים, וטייסים, וטייחים, ונגרים ווטרינרים חוזרים בתשובה. מה זה אומר? שכולם "פשעו לזולתם?

ובעיקרון.. ככל שאנשים חייו את חייהם יותר "על הקצה" כך הם מתכנסים לחשבון נפש בשלב מסוים בחייהם.

"הדור האחרון ",חייב להבין שאנחנו נכנסים לקראת "עידן חדש",והוא שימת דגשים על מוסריות וערכיות .
על החפצת נשים ,על שידול לזנות ,על פירסום זנות ,ועל צריכת זנות ,ועל תיאור ושיתופיות של מעשי זנות .

מה קרה ל"זכות האשה על גופה"

או, מה שבאמת קורה במציאות... ארגוני נשים פמיניסטיים ראדיקליים פאשיסטים הן שיקבעו לנשים אחרות איפה מתחילה זכותן על גופן ואיפה היא נגמרת?

שנשים יכולות להיות כל מה שהן רוצות אבל גם מטומטמות מכדי להבין מה עובר עליהן ומה הן עושות?

המון המון סטנדרטים כפולים שמנוהלים ע"י צדקנות קבוצתית טרוריסטית שמחליטה לעצמה מה מותר ומה אסור, למי מותר ולמי אסור, את מי מחבקים ואת מי מקלסים, ולמי מותר לעשות דברים שלאחרים אסור לעשות.

הגבולות היטשטשו לאנשים .והם איבדו את יכולת השיפוט שלהם למה מסוכן להם לילדיהם ולבני משפחותיהם

לא הגבולות הטשטשו לאנשים, החוקים טושטשו ונאכפו בצורה לא הגיונית ולכן כבר לא מובנים ולא ברורים.

אין מי שלא יודע מהו אונס, ואין י שלא יודע איך צריך להתנהל בחברה תרבותית. יש רבים רבים שבוחרים לשים ז*ן... את מי בדיוק היה צריך לחנך ש"אסור לאנוס"? יש מי שיכול להגיד שהוא גדל בבית בו עודדו אונס?

כאשר חברה ענקית כמו נטפליקס מעלה על הנייר הוראה "שאסור להביט לעובד מהמין השני בעיניים יותר מחמש שניות" כי זה עלול להתפרש כהטרדה מינית סימן שלא האנשים לא בסדר אלא המערכת כולה דפוקה.

כאשר גברים טובים, ישרים, שומרי חוק מתחילים לברוח מנשים ומעדיפים להשאר לבד סימן שמשהו מאד השתבש בעולם כולו.

כאשר בתי המשפט הפרוגרסיביים שמים ז*ן על החוק ככתבו ולשונו ומתחילים לפרש אותו ע"פ נסיבות התיק שלפניהם, כאשר אובדת ההפרדה בין הרשות המחוקקת והרשות השופטת.

העולם האיסלמי השתלט על הרשתות החברתיות באופן ברוטאלי .והם מציעים הטרדות מיניות לכול יהודיה שיש לה כרטיס בפייסבוק .

אתה מלין על השתלטות העולם המוסלמי על השיח במערב? מי ה"שותף הטבעי" של העולם המוסלמי? מי הסנגור של האסלם? מי אם לא השמאל הקיצוני שהפמיניסטיות חלק ממנו? הרי כאשר הן לא משתוללות בלילות עם ספריי צבע על קירות הן על הגדר בעיבלין, "מושיעות" מוסלמים בגינת לווינסקי, מעודדות מרצות באוניברסיטה להתפוצץ על סטודנטית לובשת מדי צה"ל ביחד עם סטודנטית מוסלמית, מחוקקים חוקים בעולם שקובעים שאסור לבקר את האיסלם... את הנצרות מותר, את היהדות מומלץ אבל מבחינתן האיסלם מוגדר כ"פרח עדין" שמומחיותו בעלבונות ועריפת ראשים?

תשאל את הפמיניסטיות איך הן יכולות להיות BFF עם אחת כמו לינדה סרסור? או השקרנית הארורה ג'ניפר מקינטוש מאוסטרליה? או בעצם למה לא לנין, סטאלין, מאו ופידל קסטרו?

זה ה"קולקטיב החברתי סוציאליסטי" זו הסכנה האמתית. בפועל ישראל אחת המדינות הבטוחות לנשים בעולם. נשים נהנות מזכויות יתר, אין אפליה שיטתית, אין תקרות זכוכית, ישראל גן עדן לנשים ביחס לעולם כולו וגם ביחס לעולם המערבי.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 6 בינו׳ 2019
לעיונך ,פרק טו', ספר דברים.

ראה נתתי לפניך היום, את-החיים ואת-הטוב, ואת-המוות, ואת-הרע. טז אשר אנוכי מצווך, היום, לאהבה את-יהוה אלוהיך ללכת בדרכיו, ולשמור מצוותיו וחוקותיו ומשפטיו; וחיית ורבית--ובירכך יהוה אלוהיך, בארץ אשר-אתה בא-שמה לרשתה. יז ואם-יפנה לבבך, ולא תשמע; ונידחת, והשתחווית לאלוהים אחרים--ועבדתם. יח הגדתי לכם היום, כי אבוד תאבדון: לא-תאריכון ימים, על-האדמה, אשר אתה עובר את-הירדן, לבוא שמה לרשתה. יט העידותי בכם היום, את-השמיים ואת-הארץ--החיים והמוות נתתי לפניך, הברכה והקללה; ובחרת, בחיים--למען תחיה, אתה וזרעך. כ לאהבה את-יהוה אלוהיך, לשמוע בקולו ולדובקה-בו: כי הוא חייך, ואורך ימיך--לשבת על-האדמה אשר נשבע יהוה לאבותיך לאברהם ליצחק וליעקוב, לתת להם. {פ}

אני בכול דבר ,בוחן את הסוגיה היהודית .
כשאני לומד את סטלין ,אני לומד את טרוצקי
כשאני לומד את היטלר ,אני לומד את עניין ה "טלאי הצהוב ",והאובססיה שלו ל "יודאע"
כשאני לומד את "הצונאמי ",ביפן ,אני לומד את חטאי "דור -המבול".
כשאני לומד את נושאי "החייזרים",אני צופה ולומד את הסרט "מטריקס",הלוך ושוב ומתעמק בסצינה בה עוד תינוק ניתפס ברשת של "ציר הרשע ",ומאוכלס במעבדה העליונה שלהם .
כשאני לומד את מיקרה שימשון ,אני לומד את עניין הפלישתים ודלילה ברצון שלהם ליגזול הימנו את ה DNAהיהודי נישגב שהיה שלו .
כאשר אני חוקר בוחן את המושג "פייסבוק",אני בוחן את השורש היהודי שעומד מאחורי האתר . המייסדים והבעלים.
בדיוק כמו יואל שהתחתן עם מילניה טראמפ שמתגיירת בשביל בחור ישיבה אמריקאי .ומכשירים להם מיטבח בבית הלבן .
כאשר אני בוחן את העולם בכללותו .אני סוקר ותר אחר הברכה שבירך יצחק את אדום ואחר הברכה בה בירך את יעקב .(אדום זה הגויים ,ויעקב זה היהודים )

כאשר אני בוחן את נושא "עמלק",אני תר וסוקר אחרי האג'נדה הרוחנית העומדת מאחורי התרבות שלו לימחות את זרע ישראל ויעקב .מכנגד לכך שאנו מצווים למחות אותו ואת זרעו .
עמלק זה סרטי סדו גרמניים .של ביזאר .שם אני לומד את עמאלק .ואת הרצון הניסתר שתתחרמן תאונן ותשפריץ זרע מצפיה במסך .
ועם הזרע שלך זה הון שלא יסולה בפז עבור כול ההפקה של הסרט .זה שולח להם מיליונים של יורו שהיו עתידים לך ,ועברו אליהם .בכוח השפרצת זרעון אחד שלך הצופה היהודי .זה עמלק .לידיעתך ...
גם סרטין של יפנים זה עמלק.
מיקרה "מיידורף ",וההונאה הגדולה בתולדות ההיסטוריה .

בכול דבר ,אני מגיע אל "הנקודה היהודית "
אני מגלה עובדה שחוזרת על עצמה שוב,ושוב,ושוב.
והיא : "בני ישראל ",ציון ,יעקב,יהודים,Israel.
הם "מכתיבי קצב ",לכול אירוע ואירוע שקורה בעולם .
בכול מקום עפ",כדור הארץ ,וע"פ כול הגלקסיות ביקום ,התחתונות והעליונות .
יש להם יכולת ליזרוע שלום ואהבה בכול מקום.
ויש להם היכולת ליזרוע חורבן והרס בכול מקום.

הם כול אחד ואחת מהם/ן ,מסומן עי ",גורם "רב עוצמה ",בעולם .שהוא יודע מהי העוצמה הטמונה בכול יהודי ויהודיה .הן בבניה ,והן בהריסה .
הנצרות והאיסלם ויתר הדתות ,הן ספיחים ועיוות של "נושרים",מהדת היהודית .
היהודים ,הם עם "עז פנים",זה עם לא מנומס במיוחד,זה עם "קצר רוח",עם "יצרים עזים". אי לכך ,הם נצטוו למנף את "עזותם ",למעשים טובים ,ללימוד התנך,ולריכוך מיזגם הסוער .
שאילולי כן ,יכולים המה להוליך העולם כולו ,ל "תוהו ובוהו".
את העוצמה האדירה הטמונה בכול יהודי ויהודיה יודע הכוח הרוחני הרע בעולם .

שִׁמְעוֹן וְלֵוִי אַחִים כְּלֵי חָמָס מְכֵרֹתֵיהֶם:
ו בְּסֹדָם אַל-תָּבֹא נַפְשִׁי בִּקְהָלָם אַל-תֵּחַד כְּבֹדִי כִּי בְאַפָּם הָרְגוּ אִישׁ וּבִרְצֹנָם עִקְּרוּ-שׁוֹר:
ז אָרוּר אַפָּם כִּי עָז וְעֶבְרָתָם כִּי קָשָׁתָה אֲחַלְּקֵם בְּיַעֲקֹב וַאֲפִיצֵם בְּיִשְׂרָאֵל:

שמעון ולוי 2 אחים בלבד .הרגו את כול ישבי העיר שכם .
5 חשמונאים ניצחו והרגו וגירשו אימפריה וצבא של יוונים
היהודים זה עם שנוצח ביריביו ,כאשא אלוהים חפץ ביקרם.
כמאמר הפסוק :"אחד מכם יניס אלף ,ושניים מכם יניסו רבבה".

זה היהודים ,בעצם .
יהודי כשקם בבוקר אומרים לו
בוקר טוב מותק ,מה הראש כפרה ?
מה בא לך לעשות ?
מיצוות או עבירות .
אומר היהודי : מיצוות ,מזמנים בידו מיצוות .
אומר היהודי: עבירות ,מזמנים בידו עבירות .
אומר היהודי :לא רוצה לעשות כלום .
אומרים לו,הזמן יקר ,אתה חייב לתת מזון לטוב שבעולם או לרע שבעולם .אין כזה דבר לא רוצה לעשות כלום ולהיתבטל ממלאכת הטוב או ממלאכת הרע .
לשניהם מגיע אוכל ,שניהם רעבים .
המאצילים הטובים זקוקים לאוכל רוחני של מצוות
ובמאצילים הרעים זקוקים ורעבים לאוכל רוחני של עבירות.
כמו שכתוב ,"הרוצה ליטמא ,פותחין לו ,הרוצה ליטהר ,מסייעין בעדו ".

זה עלילת חייו של היהודי .
רוצה להיות צוקרברג,רק תבקש ,ותקבל .
רוצה להיות רבי ,רק תבקש ותקבל .
רוצה להיות רועה זונות בפרנקפורט ?רק תבקש ותקבל.
רוצה להיות עשיר גדול ?רק תבקש ותקבל .

ממה תקבל ?מהזכויות שלך אתה תקבל .
ואם אתה מבקש משהו ,גרנדיוזי ,ולא מקבל .
זה רק כי אלוהים אומר תראה את הטיפש הזה .

אני שומר לו יהלומים וחיי נצח ,והוא בונה ארמונות מחול ,על חוף הים ,וכשבא גל ומחק לו הארמונות מחול ,הוא יושב ובוכה על האובדן והנזק .

אלוהים הוא גדול .אלוהים הוא ענק .אדיר .שאין הדעת יכולה הבין גודלו ופועלו .

אלוהים נותן לאדם את זכות הבחירה ,בכדי ליגמול לו בשכר ועונש.
מי שתובע טענות אינסופיות כנגד היחוס המיוחד והיתרון הבלעדי של היהודים בעולם של אלוהים .
זהו "ציר הרשע ",של כול המאצילים של אילו שלא זכו להיות יהודים .
אי לכך ,כול הבלאגן בעולם .
בגלל הטיעונים והקיטרוגים של הרע בעולם כנגד היהודים .
צונאמי ביפן ,מקורו הוא שהיה צריך לנחות על חופי תל אביב.אבל אלוהים מסובב שיבוא על יפן בחוף ששוחטים בו דולפינים.
יש צדק בעולם
יש סדר בעולם
יש אבא טוב לעולם .
הכול מאורגן בסדר מופתי .
אי אפשר בדעת ובשכל שלנו ליתפוס ולהבין את גודל האהבה של אלוהים ,לנתיניו בעולם ,ובפרט לבניו הבכורים.
האל הרחמן והרחום שזן את כולם בעולם .
מביצי קינים ועד לגוזלי העורבים .
לכולם הוא מספק מזון יום יום,שעה שעה ,דקה דקה ,שניה שניה .
לכול הרע שבעולם יש כתובת אחת .והיא השטן .
למה יש שטן ?כדי שכאשר לא תקשיב לו ,תקבל שכר עצום.
השטן תפקידו להגביל לך את הרצון וצורך שלך בשכר עצום.
תפקידך הוא לבוא עימו בתחבולות ,ולילמוד הימנו תחבולות ,ואת נאמנותו ומסירותו ,לתפקידו .