סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 24 באוג׳ 2018

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

Zord​(מתחלף) • 24 באוג׳ 2018
בתור אדם שגדל וחי בפריפריה הרחוקה והפחות נאורה, מוזר היה לי לגלות שבמרכז הארץ הנאור שדוגל בשוויון יש סלקציה קפדנית נגד גברים בודדים (ללא נשים) שמגיעים למסיבות (בחבורה או לבד).
זה יוצר אפליה ומנציח את הסטריאוטיפים המגדריים - גברים הם חרמנים עם פוטנציאל גבוה לאלימות והטרדות ולכן צריך להגביל את מספרם כדי ש'לא יהיו בעיות'.
נשים אינן חרמניות (הם סתם הגיעו למסיבת ה BDSM שלנו) או אלימות ואינן מטרידות.. מטרתן היא להיות רוב מוחץ במועדון.. על מנת למשוך גברים (סוג של פרדוקס) אחרים להגיע לכאן..שיוכלו להיכנס רק אם גם הם מביאים אישה יחד איתם.

מדוע מארגני המסיבה רוצים שיהיה רוב נשי במסיבות סטרייטיות?

למה יש אפליה נגד גברים?

למה זה מקובל חברתית אם המטרה היא שוויון?
קנטור​(שולט){חתולהלה}
המסיבות לא סטרייטיות. רוב הנשים בקהילה הן דו.
וחוץ מזה יש הרבה יותר גברים מנשים שרוצים להגיע.
אם הייו מכניסים באופן חופשי היה יחס של 5 גברים לכל אישה.
יש לא מעט בודדים שנכנסים. אם מכירים אותם ויודעים שהם סבבה. אני לדוגמה בטוח שאין בעיה שאכנס לבד לכל מסיבת קהילה אם אשלח הודעה למארגן או אבקש מחבר שמכיר לאשר אותי.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 24 באוג׳ 2018
בד"כ הם מכניסים גברים בודדים על בסיס מקום פנוי, כלומר לפי כמה נשים פנויות נכנסנו, במטרה שיהיה איזון מגדרי פלוס מינוס.

ואין דבר כזה אפליה נגד גברים. אפליה היא בהגדרה נגד האוכלוסיה שאינה השולטת, שאינה בעלת הכוח, שאינה המדכאת. כמו שאין גזענות נגד אשכנזים.
    התגובה האהובה בשרשור
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 24 באוג׳ 2018
חשוב לציין שהגברים מופלים לרעה במועדונים בעיקר על ידי בני מינים הגברים.
הרי רוב בעלי המועדונים הם בעצמם גברים.

"אחוות גברים" זה קשקוש שלא באמת קיים. גברים יותר מאשר הם מזיינים נשים, הם בעיקר מזיינים גברים.
למה אתם חושבים לאורך כל ההיסטוריה גנרלים ומצביאים שלחו רק את הגברים להילחם ? וזה לא רק בגלל שהם יותר חזקים פיזית.
הסיבה העיקרית היא שרק מין שהוא על הספקטרום האוטיסטי כמו הגברים, שבקושי מסוגלים לבטא רגשות,
יכולים להמשיך ולהסתער קדימה כשהם רואים את "חבריהם" מסביב נהרגים ונפצעים.

גברים לעולם לא יגנו על גברים. הם לא בנויים לזה מהרבה סיבות שאני לא אפרט אותן פה.
לכן במדינות המערב קיימים בערך מיליון ארגוני נשים, ובערך 0 ארגוני גברים.

ולעניינו, ברור לכל מי שלמד משפטים, ומתמצא בהלך הרוח בבית המשפט העליון בישראל, שאם רק הייתה עתירה לבג"ץ נגד אותם מועדונים,
היה נכפה עליהם לבטל את הנוהל שלהם מכיוון שהם סותרים מספר חוקי יסוד, או שהם פשוט היו נסגרים לאלתר בצו בית משפט.
אבל זה לעולם לא יקרה, כי גבר לעולם לא יעתור, זה יפגע באגו הגברי שלו, ויתפס בחברה כ- "הומו".
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 24 באוג׳ 2018
Ollie כתב/ה:
בד"כ הם מכניסים גברים בודדים על בסיס מקום פנוי, כלומר לפי כמה נשים פנויות נכנסנו, במטרה שיהיה איזון מגדרי פלוס מינוס.

ואין דבר כזה אפליה נגד גברים. אפליה היא בהגדרה נגד האוכלוסיה שאינה השולטת, שאינה בעלת הכוח, שאינה המדכאת. כמו שאין גזענות נגד אשכנזים.

תבואי לשכונות בעיר שלי תראי מה זה גזענות נגד אשכנזים, אני סבלתי ממנה בילדותי. חוץ מזה ש"אשכנזי" (יא אשכנזי) זו מילת גנאי נרדפת למכוער, חלש, חסר סקס אפיל, חנון, "נשרף בשמש" וכ'ו, אבל נשמע שלפי דעתך זה לגיטימי ומוצדק כי אשכנזים "שולטים במדינה"...נשמע כמו משהו שאנשים כמוך אומרים לעצמם כדי להצדיק רוע ואלימות נגד אוכלוסיות שאת לא מחבבת/שונאת...הבדיחה הרעה היא שזה מייסטרים, מקובל ובאופנה וכנראה הרבה אנשים יסכימו איתך.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 24 באוג׳ 2018
זה לא משנה. זו לא גזענות. גזענות היא תופעה חברתית של *דיכוי* אנשים על רקע מוצאם, כלומר הפיכת מוצא מסוים למוחלש באותו האזור.
קללות כלפי אשכנזים כי הם אשכנזים היא תופעה לא מכובדת ולא נעימה, תגובת נגד של קבוצת אוכלוסיה מוחלשת.
זו אינה גזענות.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 24 באוג׳ 2018
Ollie כתב/ה:

ההנחה שלך שאוכלוסיית הנשים היא תמיד החלשה ושאינה בעלת הכוח לא נכונה לדעתי. הנה למשל כאן בעניין הבילויים, לנשים יש יותר כוח כביכול (מקומות שמוותרים על הגבלת גיל, כניסה חינם, כניסה - במועדונים בדסמ"ים - אפילו שזה למען "טובת הגברים") ולכן גברים כן יכולים להיות "מופלים לרעה".
Snitch
Snitch • 24 באוג׳ 2018
לדעתי פחות רלוונטי תחת איזו הגדרה זה בדיוק נכנס, מה שכן רלוונטי זה שיש כאן סיטואציה שמפריעה ללא מעט אנשים וגורמת לקהל ספציפי ומאד מסוים, להרגיש קיפוח וקשה לי להאמין שאפשר לטעון שאין קיפוח, בזמן שהוא מונצח בכל הודעה והזמנה למסיבה. פחות חשוב איך קוראים לזה במילון.
הליינים, כמו כל עסק אחר, מונעים (גם) מרווח כלכלי וככה צריך להסתכל עליהם. הביקורת שלך מובנת לי וזאת לא פעם ראשונה שמעלים אותה, אבל כל עוד הם לא ימצאו מודל כלכלי אחר, קשה לי להאמין שיהיה איזה שינוי.

אגב, באמת שאלת תם- לנשים עצמן זה לא מפריע? הרי ברור לכולן, אני מניח, שזה לא מגיע מתוך מניעים פמינסטים והעצמה נשית, אלא בדיוק ההפך.
רמפול
רמפול • 24 באוג׳ 2018
ציטוט:
זה לא משנה. זו לא גזענות. גזענות היא תופעה חברתית של *דיכוי* אנשים על רקע מוצאם, כלומר הפיכת מוצא מסוים למוחלש באותו האזור.
קללות כלפי אשכנזים כי הם אשכנזים היא תופעה לא מכובדת ולא נעימה, תגובת נגד של קבוצת אוכלוסיה מוחלשת.
זו אינה גזענות.

זאת בדיוק גזענות. תפתחי מילון. לא צריך להשמיש מחדש מלים עם משמעות ברורה. אם את רוצה, תמציאי מלים חדשות לתיאור תופעות שלדעתך מצריכות התייחסות.
חייבת לשבור אותך
לפני 5 שנים • 25 באוג׳ 2018
חייבת לשבור אותך • 25 באוג׳ 2018
אם יהיו פחות גברים ויותר נשים - הגברים במסיבה יהנו יותר, וכך גם הנשים הדו מיניות, אלו החולקות את בן זוגן מרצונן ואף בעידודן. נשמע הדדי++, הייתי מגיעה למסיבה כזו בכיף