בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התחלות בבדסמ

לביאונת
לפני 5 שנים • 3 בינו׳ 2019

התחלות בבדסמ

לביאונת • 3 בינו׳ 2019
היי חברים,
ספרו לי על ההתחלה שלכם. הטובה והפחות טובה.
אני רוצה לשמוע סיפורים כדי ללמוד איך לעזור לחדשים בתחום להשתלב נכון יותר.
ואיפה הייתם ממליצים לפגוש אנשים להיכרות ראשונית?
למדו אותי
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 בינו׳ 2019
הנה משהו שרלוונטי לנשלטים חדשים:
מניסיוני, לנשלטים חדשים יש נטייה לחשוב שהמשיכה שלהם היא איזה צורך בסיסי שהם לא יכולים להתאפק לגביו וחייבים להתחנן אליו בפני כל אישה.
אין אישה בכלוב שלא מבינה על אני מדברת, כי אין ולו אחת שלא מקבלת את הודעות " המלכההה!!!! אני מתחנןןן לשרתתת אותךךךך" גם אם היא בכלל נשלטת.
אז לצורך העניין, בואו לרגע נניח שהצורך להישלט הוא באמת איזה צורך בסיסי, כמו למשל: אוכל.
אם אתם רעבים ותתפרצו אל אדם זר ברחוב בדרישה "תן לי אוכל! יש לי צורך בסיסי באוכל!" במרבית הפעמים הוא יתעלם מכם, ימשיך ללכת ויחשוב שאתם איזה הזויים.
לעומת זאת, אם תשבו ליד אדם זר, ותנהלו איתו שיחה נחמדה בזמן שהוא מנשנש עוגיות, רוב הסיכויים שהוא יציע לכם להתכבד או לא יסרב כשתבקשו ביס.
אנשים נוטים לתת בשמחה כשלא דורשים מהם בנואשות, כשהם לא מרגישים שהצורך של האדם מולם מאיים עליהם או שהם נדחקים לפינה ונדרשים למלא אותו.
אנשים אוהבים לתת כשהם מרגישים מספיק בנוח, כשהם מכירים מעט את האדם שמולם ורואים שהוא לא רוצה רק לספק צורך שלו דרכם וזה כל מה שהוא רוצה להשיג מהם ורואה בהם.
להניח שהדרך לכך שאישה מסוימת תהפוך להיות שולטת שלכם עוברת בניסיונות שכנועים והתחננויות היא שגויה ורק מגדילה את הסיכוי שהיא לא תרצה בשום אינטרקציה אתכם.
תשכחו כל מה שראיתם בפורנו הפמדומי, הדרך של נשלט לסשן עם שולטת שהוא לא מכיר לא עוברת דרך התחננויות טורדניות כלפיה.
במציאות שום נשלט לא זוכה להיות במצבים אינטימיים לאחר שהתחנן והציף למישהי את האינבוקס עם התרפסויות, זה לא סקסי, זה לא נתפס כחיזור, ולא באמת מעורר מינית אף אחת.
בדיוק כמו בעולם הונילי, אישה תגיע אתכם למצב אינטימי רק לאחר שתתפתח ביניכם כימיה מתאימה, ולא בגלל שנפלתם עליה משום מקום ואמרתם לה שיש לכם צורך באקט כזה או אחר.
ואיך יוצרים כימיה כזו? בראש ובראש מפסיקים עם גישת רווית המילים "אני, לי, אותי" שמאפיינת פניות כאלו.
תפסיקו להגיד "המלכה *אני* אפס", "המלכה תתני *לי* הצלפות", "המלכה תזייני *אותי*"
ותתחילו להתעניין בה. ולא, לא בחיי המין שלה ולא בצורה יבשה של שאלות בסגנון ראיון עבודה, אלא כמו שהיית יוצרים שיחת חולין האדם מהדוגמא למעלה שהייתם רוצים שיכבד אתכם בעוגיות שאוכל: בסמול טוק שרלוונטי למתרחש סביבכם, בלי שום תזכורת לגבי העוגיות או הרעב לפני שנוצרה נוחות מתאימה.
תפתחו אישיות, חיים ותחביבים מעבר להיותכם "עבדים" אם אין לכם מושג על מה לדבר או איך לנהל שיחה.
אל תשתמשו בבדס"מ כתירוץ לברוח מהאישיות והמגרעות שבכם שדורשות תיקון, זה לא יעבוד לכם. אם נשים וניליות לא נמשכות לזה תאמינו לי שגם נשים בדס"מיות לא.
בנוסף, אל תצאו מנקודת הנחה שאין לכם ברירה. נכון, סטטיסטית יש פחות שולטות מנשלטים, אבל אתם צריכים רק אחת לקשר/סשן ולא את כולן.
לא צריך למהר לבטל את עצמכם ולהסכים לכל דרישה מכל אחת, לא צריך להציג את עצמכם כחסרי גבולות שמוכנים לכל גחמה שתזרק לעברכם ע"י כל מי שרק תרצה.
זה בדיוק מה משדר את אותה נואשות מעוררת סלידה. זה משדר שלא אכפת לכם באמת מהאישה שמולכם ומי שהיא, שהיא יכולה להיות כל אחת העיקר תמלא עבורכם פונקציה שאתם נואשים שתתמלא. אף אישה לא רוצה להיות בעמדה הזו, תאמינו לי.
זה גם משדר חוסר מודעות עצמית במקרה ה"יותר טוב". אין מצב שאין לבן אדם גבולות או שהוא באמת יסכים לכל דבר, זה משדר חוסר אותנטיות ומעיד על חוסר בגרות והבנה איך יחסים בדס"מיים באמת עובדים, על מישהו שעוד לא התנסה בבדס"מ ועתיד להתאכזב ולהעלם כמו שעושים נשלטים רבים ברגע שהם מבינים שיש פער בין הפנטזיה למציאות.
והכי חשוב: תנו לה זמן וספייס, אל תדרשו מענה ותתקדמו הלאה אם אין אותו. ואם מגיע סירוב מפורש תקבלו אותו בבגרות. אל תתייחסו ל"לא" כהזמנה למשא ומתן, אל תתחננו שתכיר לכם את החברות שלה, אל תגיבו בעוקצנות ובטח שאל תקללו או תפתחו פוסטים שמכריזים ש"כל השולטות זבל סנוביות, אנחנו הנשלטים הם קורבן".
לא רק שזה לא יעיל וילדותי, זה גם הורס כל סיכוי שתהיו אי פעם רלוונטים בעיניי אותה בחורה בעתיד. ובעיקר זה ישרוף אתכם אצל שולטות אחרות כשיתקלו בפוסטים המביכים הללו שמעידים על ניסיון פיצוי על חוסר ביטחון עצמי ואגו שברירי, או כשיקבלו חוות דעת שלילית לגבי הניק שלכם מאותן שולטות שהעלבתם בפרטי.
    התגובה האהובה בשרשור
Eve
Eve
Eve • 3 בינו׳ 2019
כלוב זה אחלה מקום להכיר .
בהתחלה - כל מה שצריך זה ניק טוב.
לא מבינה איך אפשר להתחיל להתכתב עם מישהו שהניק שלו הוא אפס עלוב ,מלקק ומוצץ עוד ....
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 3 בינו׳ 2019
פשוט פניתי אליו, אחרי שתפרתי את הבלוג שלו מקצה לקצה... הייתה כימיה מיידית, זה משהו שכבר מבינים די בהתחלה ובאופן כללי הייתי ממליצה לנשלטות ליזום פניות בעצמן למי שנראה להן מתאים.
''''''''''
'''''''''' • 3 בינו׳ 2019
טינדר לבדס"מים. זה מה שצריך
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 3 בינו׳ 2019
אני לא מבין עדיין איך יש פה כזה קונצנזוס לגבי הבלוגים שזה חשוב ומעניין. מעבר לזה שבלוגים זה נורא ניינטיז, רב הבלוגים פה דיי משעממים ורב הכותבים פה דיי גרועים. לא בגלל שאתם אנשים נוראים, אלה פשוט שהאתר הזה מייצג סך הכל את האוכלוסיה הכללית, ורובה של האוכלוסיה הכללית הוא לא כל כך מיוחד ולא כל כך מעניין.
הייתי שמח אם היה יותר נוח פה לדפדף בין משתמשים מחוברים, אם לא היה מנויי זהב והאתר היה חינמי ומבוסס על מודל עסקי יותר מתקדם כמו פרסומות. הייתי שמח אם הייתה אפליקציית הכרויות בדסמיות. הייתי שמח אם גם אחוז הנשים היה יותר גדול בקהילה, אבל זה דבר שלא ניתן לשנות בקלות בניגוד לדברים האחרים שכתבתי.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: התחלות בבדסמ

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 3 בינו׳ 2019
לביאונת כתב/ה:
היי חברים,
ספרו לי על ההתחלה שלכם. הטובה והפחות טובה.
אני רוצה לשמוע סיפורים כדי ללמוד איך לעזור לחדשים בתחום להשתלב נכון יותר.
ואיפה הייתם ממליצים לפגוש אנשים להיכרות ראשונית?
למדו אותי

מאנצ'ים - מקום לפגוש בו אנשים, לדבר, לשאול, להכיר ובעיקר לגלות שאין לאנשים בתחום קרניים וזנב (טוב, לרובם).

[ גילוי נאות - הח"מ התחיל את המאנצ'ים בישראל בשנת 2001, ביחד עם פלאפ ]
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 5 שנים • 4 בינו׳ 2019
שנאוצר כתב/ה:
אני לא מבין עדיין איך יש פה כזה קונצנזוס לגבי הבלוגים שזה חשוב ומעניין. מעבר לזה שבלוגים זה נורא ניינטיז, רב הבלוגים פה דיי משעממים ורב הכותבים פה דיי גרועים. לא בגלל שאתם אנשים נוראים, אלה פשוט שהאתר הזה מייצג סך הכל את האוכלוסיה הכללית, ורובה של האוכלוסיה הכללית הוא לא כל כך מיוחד ולא כל כך מעניין.
הייתי שמח אם היה יותר נוח פה לדפדף בין משתמשים מחוברים, אם לא היה מנויי זהב והאתר היה חינמי ומבוסס על מודל עסקי יותר מתקדם כמו פרסומות. הייתי שמח אם הייתה אפליקציית הכרויות בדסמיות. הייתי שמח אם גם אחוז הנשים היה יותר גדול בקהילה, אבל זה דבר שלא ניתן לשנות בקלות בניגוד לדברים האחרים שכתבתי.

כלובי היה שמח לפרסומות, אבל מתברר שקשה לגייס מודעות לאתר בדסמ
שולמית ש
שולמית ש • 4 בינו׳ 2019
שיר כאב לא תואהב את ההמלצה שלי
אבל מניסיון טוב. הצלחתי למצוא הרבה חברים בדאנגן.
בעיקר "בסדום".

עצה שניה היא שאם מישהי מוצאת חן העינייך אז באמת לדבוק בה ולא לקפוץ מאחת לאחת. זה לא מכבד אף אחד!

הצאט זה הממלצה השלישית!

בהצלחה. המלכה החרדית♡
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 בינו׳ 2019
שנאוצר כתב/ה:

אני חושבת שהבלוגים כאן מזמן לא נתפסים כמרחב לקרוא בו יצירות מופת ספרותיות או טקסטים מעשירים ואינפורמטיביים בלבד, אלא יותר כמו סטטוסים בפייסבוק, מרחבים שהכותבים משתמשים בהם בשביל לשתף מעולמם הפנימי, בשביל שאנשים ספציפיים שמעוניינים להכיר אותם יוכלו לעיין ויהיה להם סביב מה לנהל איתם שיחה.
הבלוגים משרתים את מטרת ההיכרות, הם מתרכזים סביב חוויות של אנשים ולא סביב איכות הכתיבה שלהם (בשביל זה יש את "המגזין").
הסיבה שממליצים לאנשים לפתוח בלוג ומדגישים את חשיבותו היא כי הוא פשוט מאפשר להכיר טוב יותר. לא הכל אפשר להכניס לפרופיל האישי ולא כל חוויה מקומה בדיון ציבורי בפורום.
אולי צריך לעדכן את הפורמט הבלוגים כי כיום הם משרתים מטרה שונה ממה שאולי הייתה בתחילת דרכם, אבל לא הייתי אומרת שהם מיותרים לחלוטין.

בנוגע לאפליקציה, אני מאוד פסימית לגביה משתי סיבות עיקריות.
הראשונה: טינדר ומקבילו הבדס"מי ה- whiplr, מבוססים על תמונות גולשים.
כפי שכולנו יודעים, אנשים בכלוב לא ממהרים לשתף תמונות גלויות שלהם. למרות שלכל אחד יש אופציה לעלות תמונות פרופיל משלו, כמעט ואף אחד לא מעלה תמונה כזו, כך שהאתר מלא או בתמונות בדס"מיות שנמצאו בגוגל או בתמונות של איברים שונים של המשתמש, ושני אלו לבדם לא מה שגורם לאנשים (ובייחוד לנשים) לשלוח הודעה.
הסיבה השנייה, שקשורה לסוגיית הפרטיות אף היא: טינדר/whiplr הן אפליקציות מבוססות מיקום. אנשים פה כה חרדים לפרטיות ברמה כזו שהם בקושי ישתפו אותך בשם של העיר הגדולה שבה הם גרים, לעיתים עד כדי שיעדיפו להיפגש איתך באמצע הדרך בעיר נטרלית לשניכם ורק לאחר מכן אולי יגלו לך מאיפה באו. אז להירשם לאפליקציה שתראה מיקומם הנוכחי בעזרת GPS? אני בספק שהרוב ימהר לזנק.
לראייה, יש כבר אפליקציה בדס"מית בשם KNKI שלעומת whiplr זמינה בארץ כבר מספר שנים, בחו"ל היא תפסה, בארץ... ובכן, המאצ' הכי קרוב שתמצא יהיה עם אנשים ממדינות שכנות.

ועוד משהו, שאמנם לא קשור לרייטינג הפוטנציאלי של האפליקציה אבל מהווה נקודה למחשבה: האם אנחנו באמת רוצים שיחסים שנבנים בהדרגה, שדורשים רמות גבוהות של בגרות רגשית ואמון שנבנה לאיטו מתוך היכרות משמעותית, יבנו על יסודות של נורמות הנהוגות באפליקציות היכרויות אינסטנט? שהליך הסינון יהיה דפדוף בין תמונות בלי שום תוכן מהותי לנהל סביבו שיח, עריכת תחרות יופי סמויה שהזוכה המאושר שלה יבחר לתפקיד השולט שדורש הרבה מאפיינים מלבד פנים יפות?
באפליקציות שמבוססות תמונות אין לנו לנו שום יכולת להתרשם מהאדם שמאוחריהן, ובהיעדר תוכן שלא מסתכם ב- 140 תווים של משפט מחץ בפרופיל, השיח מרודד ויסתכם במרבית המקרים ב"היי", "מה מה עושה?" ו-"אצלי או אצלך?" כפי שנהוג בטינדר. האם אנחנו רוצים שאלו יהיו הסטנדרטים החדשים להיכרות ובחירת פרטנר ליחסים שעל מנת שיעשו בבטחה דורשים אינטרקציה קצת יותר מורכבת ממה שאפליקציה כזו נועדה להציע?
כל אחד והעדפותיו כאמור, אבל זה מהלך שאם הוא יתפוס הוא ישפיע על פני הקהילה בארץ, ולכן כדאי לחשוב האם התוצאה הזו היא מבורכת או שלא בהכרח.

בנוגע לנשים, הן יגיעו לכאן כשיהיו להן סיבות לעשות זאת. בנתיים יש להן את כל הסיבות למה לא, כשבראשן הוא יחס מחפיר של גברים (לא כולם כמובן, אבל מספיק מהם בשביל שזה יהיה מהותי) שמתחיל בשנייה שהן נרשמו לאתר (ואני לא מגזימה כשאני אומרת "בשנייה", אני מדברת מניסיון).
כשמספיק גברים יפסיקו להשתמש באנונימיות היחסית שכאן בשביל לכתוב לנשים דברים שהם בחיים לא היו מעיזים לכתוב מפרופיל באתר גלוי/במציאות, אז המספר שלהן יעלה פלאים.
אני רואה את זה בקבוצות פייסבוק שעסוקות בשליטה. באלו שיש בהן פחות אנונימיות בין המשתמשים, הרבה יותר סינון ופיקוח, כמות הנשים משתווה פחות או יותר לזו של הגברים.
מלבד טיפול בעניין ההטרדות, שזה בסופו של דבר רק הליך שרק מונע את חוסר שביעות הרצון, צריך לנקוט פעולות שיעוררו בנשים מוטיבציה להירשם ולהישאר פעילות כאן, אם זאת המטרה שרוצים להשיג. הדבר הראשון שהייתי עושה בנדון אם הייתי כלובי היא עורכת סקר בקרב נשים מה לגבי מה הן היו רוצות שיהיה בכלוב ומנסה ליישם בהתאם למה שאפשרי.