אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האים הגברים הם עד כדי כך שקופים

FoxyBoxy
לפני 5 שנים • 23 בדצמ׳ 2018
FoxyBoxy • 23 בדצמ׳ 2018
israelislave כתב/ה:
כזו ערימה של שטויות כבר לפחות יומיים לא שמעתי.

נולדת גבר, תמות גבר.

עוד לא קיימת הדרך להפוך גבר לאשה ו\או ההיפך.

יש למעלה מ 4000 הבדלים בין גוף האשה וגוף הגבר. אין דרך לעקוף את זה.

לא משנה איזה ניתוחים תעשה, לא משנה איזו התנהגות תסגל, לא משנה איך תתלבש, תמיד תשאר גבר שמנסה להיות אשה.

ומשזה נאמר...

סבבה, תהיה "דמוי אשה" אם ככה בא לך. אבל אל תצפה מאיתנו, הציבור, לוותר על כל מה שאנחנו חושבים, מאמינים ויודעים רק כדי שאתה תוכל להיות שלם עם עצמך. בחברה בריאה זה לא יקרה, יתרה מכך, חברה שחפצה להישאר בריאה לא תכפיף את האמת העובדתית לגחמות פסיכולוגיות.

ומשכל זה נאמר, חובה על המדינה לתת לך את כל אותן זכויות אזרח, וחובה עליך לקבל על עצמך את כל חובות האזרח, אבל קח בחשבון שאתה "שונה מהנורמה" ולפיכך תקבל תגובות "שונות מהנורמה" מזרים, בראיונות עבודה, בחברה בכלל אם אתה לא ממש "עובר" כאשה.

אתה נשמע כמו fanboy של בן שאפירו
israelislave
לפני 5 שנים • 24 בדצמ׳ 2018
israelislave • 24 בדצמ׳ 2018
FoxyBoxy​(נשלטת)

נגיד שאני נשמע כמוהו.......

אז מה?
FoxyBoxy
לפני 5 שנים • 27 בדצמ׳ 2018
FoxyBoxy • 27 בדצמ׳ 2018
אתחיל בלהגיד שהפוסט המקורי נכצב בצורה די מפוזרת ואין לי שמץ של מושג מה הפואנטה.
אבל לתגובה שלך
זה פשוט עצוב שאפשר לראות על התגובה שלך שאתה ממחזר דעות של דמגוגים באינטרנט שמראש יוצאים בהתקפה כנגד אוכלוסיות חלשות מהם על מנת לגבש קהל גדול ככל האפשר כל עוד אפשר (ההנחה הרווחת היא שברגע שהדור הנוכחי יסיים את התארים שלהם ויהפכו בעצמם לדוקטורים ופרופסורים בתחומים שלהם שנראה ירידה משמעותית בדמגוגיה האינטרנטית של הימין השמרני) מאשר לגבש אחת בעצמך.

כאילו על רגל אחת אם הייתי רוצה זה די פשוט בגדול ואלו דברים ממש ממש בסיסיים.

"עוד לא קיימת הדרך להפוך גבר לאשה ו\או ההיפך. "
אנחנו לא מגדירים גבר ואישה לפי איברי המין שלהם, זה למה האסלה בבית שלך מתאימה לשני המינים לדוגמא, פלוס אתה מוחק אוכלוסיה די קטנה אבל קיימת של אינטרסקסואלס, שאלו אנשים שפיזית נולדו עם שני איברי מין (גם נקבי וגם זכרי) ולפעמים גם עם חזה ויכולת לגדל זקן מרשים.
אתה גם לא תופס לאנשים במפשעה לפני שאתה בוחר כיצד לפנות אליהם, אתה פונה לפי הפיצ'רים הויזואלים שאתה רואה בהם ובמידה ואתה לא מצליח להחליט אז אתה שואל כיצד לפנות (99.99% מבני האדם יבקשו שתפנה בזכר/נקבה, לא יצא לי עדיין לשמוע אפילו לא בטאמבלר על אנשים שדורשים שיפנו אליהם באיזשהי לשון מומצאת חדשה)
ככה או ככה אחרי שהבנו שמין ומגדר הם לא אותו דבר אפשר להמשיך ולהגיד שאכן לא קיימת דרך להפוך זכר עם כרומוזום XY לנקבה עם כרומוזום YY (אגב גם פה יש חריגות כי יש אנשים שנולדים עם שלושה כרומוזומים או בתיאור המדויק שלו "כרומוזום נוסף")
לעומת זאת אכן קיימת דרך לעבור מהמגדר שהוגדר לך בלידה (AKA לדוגמא אישה) למגדר השני (AKA גבר)
התהליך בדרך כלל לוקח בין שנים לעשרות שנים ומלווה בהרבה הוצאות כלכליות וניתוחים וזמני החלמה ארוכים, פלוס בישראל אדם יהיה מחוייב להיות תחת השגחה פסיכולוגית לאורך הזמן הזה וגם תחת ביקורת מהועדה הרפואית כל זמן מה.
כנ.ב. לנושא הזה אדם גם יכול להיות טרנס מבלי לעשות שום ניתוח ולקחת שום הורמונים היות וההבדלים בין המגדרים הם אינם ביולוגים, בדרך כלל פה נמצא ההבדל המשמעותי בין טרנסים עם דיספוריה מגדרית לכאלו שאין להם דיספוריה מגדרית (עד כמה שידוע לי).
.
"יש למעלה מ 4000 הבדלים בין גוף האשה וגוף הגבר. אין דרך לעקוף את זה. "
תשמע, בו תהיה ראליסטי רגע, כן גם אני ראיתי את הסירטון המיותר הזה ביוטוב, אתה לא יודע מה ה4000 הבדלים הללו וגם אם תדע אותם על פי שם כנראה לא תדע מה המשמעות שלהם, וגם אני לא, שזה בסדר, כי לא אני ולא אתה מגדירים ככה מי גבר ומי אישה, אנחנו לא מדעני ביולוגיה ואף אחד לא מסתכל על בנאדם ומתחיל לנתח את המבנה הביולוגי שלו על מנת להחליט את המגדר שלו, לא יצרו את נעלי העקב למען הגבהת הנשים ולמבנה הביולוגי של הרגל שלהן, זה היה דבר שנראה פרקטי בזמנו לחיילים ואחרי זה היה חברתי שנעשה בשביל אצולת הגברים בעבר ונשים לבשו אותן על מנת להראות שהן שוות לגברים ולאורך זמן העקבים הפכו להיות נחלת הנשים והיום אין אף אחד כמעט שבכלל משייך עקבים לגבריות.
.
"לא משנה איזה ניתוחים תעשה, לא משנה איזו התנהגות תסגל, לא משנה איך תתלבש, תמיד תשאר גבר שמנסה להיות אשה. "
שמע בתכלאס אתה יכול להגיד את זה על אישה שנולדת נקבה גם שכל מה שהיא לובשת ועושה זה על מנת להסדיר את עצמה לסטנדרט חברתי של מה שאנחנו מגדירים כ"אישה"
לעומת זאת מה שאני ואתה נגדיר כ"אישה" במרחק של מדינה וחצי מאיתנו היא מוגדרת אחרת.
איך שאתה מתלבש, מדבר, מתנהג וכו' מגדיר לחברה מי ומה אתה
.
"סבבה, תהיה "דמוי אשה" אם ככה בא לך. אבל אל תצפה מאיתנו, הציבור, לוותר על כל מה שאנחנו חושבים, מאמינים ויודעים רק כדי שאתה תוכל להיות שלם עם עצמך. בחברה בריאה זה לא יקרה, יתרה מכך, חברה שחפצה להישאר בריאה לא תכפיף את האמת העובדתית לגחמות פסיכולוגיות. "
די נו, זה לגמרי מיחזור מדבריו של בן שאפירו.
דבר ראשון על מה הציבור מוותר? מעבר לאפשרות להשפיל להפלות ולבזות טרנסג'נדרים על סמך היותם טרנסג'נדרים? מה אתה חושב, מאמין ויודע שפניה מכבדת לאדם אחר פתאום כלכך פוגעת בך, אתה כבר עכשיו פונה לאנשים איך שהם מבקשים כשהם אומרים לך את השם שלהם, אתה לא מתחיל שיחה עם מישהו שאומר לך שהשם שלו זה שלמי ואתה עונה לו "לא! תראה לי קודם כל את תעודת הלידה שלך! ושרשום שם שהשם שלך זה שלמי!"
הרבה דברים קרו במה שאתה מגדיר חברה בריאה שאתה לא מסכים לו ואני אנחש שהרבה דברים שאתה לא מסכים איתם קרו בחברה שאחרים הגדירו כבריאה, זה נורא קל להיות בעמדה שבה אתה מגדיר את עצמך במגדר שהוגדר לך בלידה ושאנשים כבר פונים ומכבדים אותך לפי המגדר הזה ולטעון שזה המצב הכי טוב כי זה המצב הכי טוב בשבילך ולהגיד שכל מי שלדעתך (או לדעת האנשים שאתה מעריץ ביוטוב כנראה) מאיים ולו קצת על המצב הקיים משמע = אויב
ואגב
תחליט, או שמבחינתך פסיכולוגיה היא מדע עובדתי או שאתה לא מאמין במדע פסיכולוגיה
האמת העובדתית של פסיכולוגיה היא אמת עובדתית כי פסיכולוגיה זה מדע בפני עצמו, גם מדע הניורולוגי והחברתי מסכימים עם ההנחות הטרנסיות.
ביולוגים לא אומרים לנו מי גבר ומי אישה הם רק יכולים להגיד לנו מה מרכיב ביולוגית את גוף האדם הזכרי, הנקבי והשאר אבל הם לעולם לא אמורים להגדיר לנו איך להתנהל חברתית, לדוגמא מדען יכול להגיד לך שכאשר כדור מאקדח פוגע בלב הוא גורם למוות ככה וככה, אבל אנחנו אלה שמגדירים חברתית אם זה רצח או לא.
החברה ה"בריאה" של פעם כופפה את עצמה לגחמות העובדתיות של הפסיכולוגיה כאשר הפסיקה לחשוש שהומוסקסואליות היא מחלה נפשית ושהומואים הם מפלצות
נ.ב.
אמרתי שזה נשמע כמו עמדה ממוחזרת של בן שאפירו כי הוא מחזיק בדעה שפסיכולוגיה אינה מדע בכך שהוא לא מוכן להאמין לה שטרנסג'נדרים הם אכן דבר קיים ולעומת זאת מאמין שפסיכולוגיה היא אכן מדע כי הוא מאמין שמי שחושב שהוא טרנסג'נדר צריך לקבל טיפול פסיכולוגי (שאגב לרוב מאשר שהטיפול הוא שינוי הגוף כי כמעט בלתי אפשרי לשנות את המוח אלא אם כן אתה בעד עינויים, שאם התשובה שלך היא כן אז אתה כבר בבעיות מוסר אחרות).
.
"ומשכל זה נאמר, חובה על המדינה לתת לך את כל אותן זכויות אזרח, וחובה עליך לקבל על עצמך את כל חובות האזרח, אבל קח בחשבון שאתה "שונה מהנורמה" ולפיכך תקבל תגובות "שונות מהנורמה" מזרים, בראיונות עבודה, בחברה בכלל אם אתה לא ממש "עובר" כאשה."
מעניין אותי לדעת מה הכוונה שלך ב"תגובות שונות מהנורמה"
במדינת ישראל יש הרבה אנשים שלא עונים על "הנורמה", זה לא אומר שלאנשים יש את הזכות להפלות נגדם או להגיד להם תגובות לא ראויות, באותה צורה שאתה לא הייתה רוצה שחס וחלילה מחר בבוקר תקרה לך תאונה ותהיה מרותק לכיסא גלגלים שאנשים יתנו לך תגובות "שונות מהנורמה" בצורה לא ראויה*
חלק מהזכויות שלהן אדם זכאי להן במסגרת זכויות אזרח היא ההגנה מפני תגובות כאלו ממקומות כגון: עבודה, לימודים, מגורים (פחות ממישהו ראנדומלי ברחוב)
תגובות לא ראויות במקרים כאלו גוררות אחריהן תביעה ראויה כי היי, זכויות אזרח הן אחלה.
israelislave
israelislave • 27 בדצמ׳ 2018
אתחיל בלהגיד שהפוסט המקורי נכצב בצורה די מפוזרת ואין לי שמץ של מושג מה הפואנטה.
אבל לתגובה שלך
זה פשוט עצוב שאפשר לראות על התגובה שלך שאתה ממחזר דעות של דמגוגים באינטרנט שמראש יוצאים בהתקפה כנגד אוכלוסיות חלשות מהם על מנת לגבש קהל גדול ככל האפשר כל עוד אפשר (ההנחה הרווחת היא שברגע שהדור הנוכחי יסיים את התארים שלהם ויהפכו בעצמם לדוקטורים ופרופסורים בתחומים שלהם שנראה ירידה משמעותית בדמגוגיה האינטרנטית של הימין השמרני) מאשר לגבש אחת בעצמך.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

זה שאני מסכים עם דעות של אחרים שמצאו את הדרך לבטא את הדעות המשותפות לנו לא עושה את הדעות שלי לפחות "גם שלי"
אותה "אוכלוסיה חלשה" חלשה כי היא לוקה בנפשה. עד לא מזמן הבעיה הוגדרה כהפרעה נפשית ושונתה לא בגלל ששהעובדות השתנו אלא בגלל שהטרור המגדרי - כמו זה שאתה מפעיל כאן ובכלל - הגיע גם להגדרות מקצועיות.

ההוכחה? אחוז המתאבדים בקרב האנשים שחיים בהפרעה הזו לא משתנה גם אם משנים את ההגדרה ולא משתנה גם אצל אלו ש"משנים את מינם" כלומר, הפתרון לא טמון במבחן התוצאה וההפרעה לא עוברת כאשר התוצאה "המיוחלת" מגיעה.

ואת ההתנשאות הפסאדו אינטלקטואלית שלך שמור לעצמך. אני לא פחות טוב, או רע ממך... תרגיע

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

כאילו על רגל אחת אם הייתי רוצה זה די פשוט בגדול ואלו דברים ממש ממש בסיסיים.

"עוד לא קיימת הדרך להפוך גבר לאשה ו\או ההיפך. "
אנחנו לא מגדירים גבר ואישה לפי איברי המין שלהם, זה למה האסלה בבית שלך מתאימה לשני המינים לדוגמא, פלוס אתה מוחק אוכלוסיה די קטנה אבל קיימת של אינטרסקסואלס, שאלו אנשים שפיזית נולדו עם שני איברי מין (גם נקבי וגם זכרי) ולפעמים גם עם חזה ויכולת לגדל זקן מרשים.
אתה גם לא תופס לאנשים במפשעה לפני שאתה בוחר כיצד לפנות אליהם, אתה פונה לפי הפיצ'רים הויזואלים שאתה רואה בהם ובמידה ואתה לא מצליח להחליט אז אתה שואל כיצד לפנות (99.99% מבני האדם יבקשו שתפנה בזכר/נקבה, לא יצא לי עדיין לשמוע אפילו לא בטאמבלר על אנשים שדורשים שיפנו אליהם באיזשהי לשון מומצאת חדשה)
ככה או ככה אחרי שהבנו שמין ומגדר הם לא אותו דבר אפשר להמשיך ולהגיד שאכן לא קיימת דרך להפוך זכר עם כרומוזום XY לנקבה עם כרומוזום YY (אגב גם פה יש חריגות כי יש אנשים שנולדים עם שלושה כרומוזומים או בתיאור המדויק שלו "כרומוזום נוסף")

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

כולנו מגדירים גבר ואשה לפי אברי המין שלהם. אדם נולד אחד מהשתים, הטרנסקסים הם אנומליה, דפקט של הטבע ואינם מצביעים על הכלל, אם כבר ההיפך הוא הנכון.

אתה אולי הבנת שמין ומגדר הם לא אותו דבר. בעיני מגדר הוא המצאה והמדע לא מקבל אותה. יש מין עמו נולדים ויש נטיה מינית שאתה, כנראה, נולדים. מגדר? בדיחה של אקדמיות לרוח ושום דבר.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לעומת זאת אכן קיימת דרך לעבור מהמגדר שהוגדר לך בלידה (AKA לדוגמא אישה) למגדר השני (AKA גבר)
התהליך בדרך כלל לוקח בין שנים לעשרות שנים ומלווה בהרבה הוצאות כלכליות וניתוחים וזמני החלמה ארוכים, פלוס בישראל אדם יהיה מחוייב להיות תחת השגחה פסיכולוגית לאורך הזמן הזה וגם תחת ביקורת מהועדה הרפואית כל זמן מה.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
איך שלא תהפוך את זה עצם החובה לליווי פסיכיאטרי היא ההוכחה שמדובר במחלת נפש. אילו ה"חברה" באמת הייתה רוצה לעזור לך הייתה מדריכה אותך אי לקבל את עצמך כפי שאתה ולהתמודד עם העובדות ולא משתפת פעולה עם הציפיות ההזויות שלך.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

כנ.ב. לנושא הזה אדם גם יכול להיות טרנס מבלי לעשות שום ניתוח ולקחת שום הורמונים היות וההבדלים בין המגדרים הם אינם ביולוגים, בדרך כלל פה נמצא ההבדל המשמעותי בין טרנסים עם דיספוריה מגדרית לכאלו שאין להם דיספוריה מגדרית (עד כמה שידוע לי).
.
"יש למעלה מ 4000 הבדלים בין גוף האשה וגוף הגבר. אין דרך לעקוף את זה. "
תשמע, בו תהיה ראליסטי רגע, כן גם אני ראיתי את הסירטון המיותר הזה ביוטוב, אתה לא יודע מה ה4000 הבדלים הללו וגם אם תדע אותם על פי שם כנראה לא תדע מה המשמעות שלהם, וגם אני לא, שזה בסדר, כי לא אני ולא אתה מגדירים ככה מי גבר ומי אישה, אנחנו לא מדעני ביולוגיה ואף אחד לא מסתכל על בנאדם ומתחיל לנתח את המבנה הביולוגי שלו על מנת להחליט את המגדר שלו, לא יצרו את נעלי העקב למען הגבהת הנשים ולמבנה הביולוגי של הרגל שלהן, זה היה דבר שנראה פרקטי בזמנו לחיילים ואחרי זה היה חברתי שנעשה בשביל אצולת הגברים בעבר ונשים לבשו אותן על מנת להראות שהן שוות לגברים ולאורך זמן העקבים הפכו להיות נחלת הנשים והיום אין אף אחד כמעט שבכלל משייך עקבים לגבריות.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אז מה, ראיתי סרטון ביוטויוב איך מתכננים צמיג לרכב, זה לא אומר שאני צריך עכשיו לדעת מתוך שינה את כל השיטה, כל מה שזה אומר שאני מאמין לאדם שנתפס בעיניי כבעל סמכות, אדם שאני מחזיק רציני מספיק כדי שיבדוק את הדברים לעומקם לפני שהוא פורש משנתו בציבור - ויודע שיבדקו אותו רק כדי להוכיח אותו.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"לא משנה איזה ניתוחים תעשה, לא משנה איזו התנהגות תסגל, לא משנה איך תתלבש, תמיד תשאר גבר שמנסה להיות אשה. "
שמע בתכלאס אתה יכול להגיד את זה על אישה שנולדת נקבה גם שכל מה שהיא לובשת ועושה זה על מנת להסדיר את עצמה לסטנדרט חברתי של מה שאנחנו מגדירים כ"אישה"
לעומת זאת מה שאני ואתה נגדיר כ"אישה" במרחק של מדינה וחצי מאיתנו היא מוגדרת אחרת.
איך שאתה מתלבש, מדבר, מתנהג וכו' מגדיר לחברה מי ומה אתה
.
"סבבה, תהיה "דמוי אשה" אם ככה בא לך. אבל אל תצפה מאיתנו, הציבור, לוותר על כל מה שאנחנו חושבים, מאמינים ויודעים רק כדי שאתה תוכל להיות שלם עם עצמך. בחברה בריאה זה לא יקרה, יתרה מכך, חברה שחפצה להישאר בריאה לא תכפיף את האמת העובדתית לגחמות פסיכולוגיות. "
די נו, זה לגמרי מיחזור מדבריו של בן שאפירו.
דבר ראשון על מה הציבור מוותר? מעבר לאפשרות להשפיל להפלות ולבזות טרנסג'נדרים על סמך היותם טרנסג'נדרים? מה אתה חושב, מאמין ויודע שפניה מכבדת לאדם אחר פתאום כלכך פוגעת בך, אתה כבר עכשיו פונה לאנשים איך שהם מבקשים כשהם אומרים לך את השם שלהם, אתה לא מתחיל שיחה עם מישהו שאומר לך שהשם שלו זה שלמי ואתה עונה לו "לא! תראה לי קודם כל את תעודת הלידה שלך! ושרשום שם שהשם שלך זה שלמי!"
הרבה דברים קרו במה שאתה מגדיר חברה בריאה שאתה לא מסכים לו ואני אנחש שהרבה דברים שאתה לא מסכים איתם קרו בחברה שאחרים הגדירו כבריאה, זה נורא קל להיות בעמדה שבה אתה מגדיר את עצמך במגדר שהוגדר לך בלידה ושאנשים כבר פונים ומכבדים אותך לפי המגדר הזה ולטעון שזה המצב הכי טוב כי זה המצב הכי טוב בשבילך ולהגיד שכל מי שלדעתך (או לדעת האנשים שאתה מעריץ ביוטוב כנראה) מאיים ולו קצת על המצב הקיים משמע = אויב
ואגב
תחליט, או שמבחינתך פסיכולוגיה היא מדע עובדתי או שאתה לא מאמין במדע פסיכולוגיה
האמת העובדתית של פסיכולוגיה היא אמת עובדתית כי פסיכולוגיה זה מדע בפני עצמו, גם מדע הניורולוגי והחברתי מסכימים עם ההנחות הטרנסיות.
ביולוגים לא אומרים לנו מי גבר ומי אישה הם רק יכולים להגיד לנו מה מרכיב ביולוגית את גוף האדם הזכרי, הנקבי והשאר אבל הם לעולם לא אמורים להגדיר לנו איך להתנהל חברתית, לדוגמא מדען יכול להגיד לך שכאשר כדור מאקדח פוגע בלב הוא גורם למוות ככה וככה, אבל אנחנו אלה שמגדירים חברתית אם זה רצח או לא.
החברה ה"בריאה" של פעם כופפה את עצמה לגחמות העובדתיות של הפסיכולוגיה כאשר הפסיקה לחשוש שהומוסקסואליות היא מחלה נפשית ושהומואים הם מפלצות
נ.ב.
אמרתי שזה נשמע כמו עמדה ממוחזרת של בן שאפירו כי הוא מחזיק בדעה שפסיכולוגיה אינה מדע בכך שהוא לא מוכן להאמין לה שטרנסג'נדרים הם אכן דבר קיים ולעומת זאת מאמין שפסיכולוגיה היא אכן מדע כי הוא מאמין שמי שחושב שהוא טרנסג'נדר צריך לקבל טיפול פסיכולוגי (שאגב לרוב מאשר שהטיפול הוא שינוי הגוף כי כמעט בלתי אפשרי לשנות את המוח אלא אם כן אתה בעד עינויים, שאם התשובה שלך היא כן אז אתה כבר בבעיות מוסר אחרות).
1) פסיכולוגיה אכן אינה "מדע" כהלכתו.
2) למה אתה בכלל חושב שאני צריך לכבד אותך? אתה מתבלל בין כבוד לנימוס. כבוד מרוויחים וכל עוד אינני מכיר אותך אינך ראוי לכבוד שלי. מה שלא מונע ממני להתיחס אליך בנימוס כפי שאני משתדל להתנהג לכל זר.
3) הומוסקסואליות אינה "מגדר" אלא העדפה מינית, אתה לוקח מין, מגדר, העדפה מינית, מוסיף לזה "צדק חברתי", הפרעת אישיות, עושה מהכל סלט אחד בראש שלך ומצפה ממני האינדיבידואל ומהחברה בכלל שנקבל את הסלט הזה כתורה מסיני רק בגלל שאם לא נקבל אותה אתה תעלב? אתה רציני?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"ומשכל זה נאמר, חובה על המדינה לתת לך את כל אותן זכויות אזרח, וחובה עליך לקבל על עצמך את כל חובות האזרח, אבל קח בחשבון שאתה "שונה מהנורמה" ולפיכך תקבל תגובות "שונות מהנורמה" מזרים, בראיונות עבודה, בחברה בכלל אם אתה לא ממש "עובר" כאשה."
מעניין אותי לדעת מה הכוונה שלך ב"תגובות שונות מהנורמה"
במדינת ישראל יש הרבה אנשים שלא עונים על "הנורמה", זה לא אומר שלאנשים יש את הזכות להפלות נגדם או להגיד להם תגובות לא ראויות, באותה צורה שאתה לא הייתה רוצה שחס וחלילה מחר בבוקר תקרה לך תאונה ותהיה מרותק לכיסא גלגלים שאנשים יתנו לך תגובות "שונות מהנורמה" בצורה לא ראויה*
חלק מהזכויות שלהן אדם זכאי להן במסגרת זכויות אזרח היא ההגנה מפני תגובות כאלו ממקומות כגון: עבודה, לימודים, מגורים (פחות ממישהו רנדומלי ברחוב)
תגובות לא ראויות במקרים כאלו גוררות אחריהן תביעה ראויה כי היי, זכויות אזרח הן אחלה.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
אתה כנראה שוב מבלבל בין זכותך לשוויון וזכות אחרים להגן על אינטרסים שלהם. בעולם שפוי ולא נגוע בPC יש לאנשים אחרים," נורמליים" זכויות לא פחותות משלך.

כיסא גלגלים זה תוצאה של נזק פיזי, אף אחד לא יכול להתווכח עם זה. הבעיה שלך נפשית.

למשל... אם אני מחפש אדם, גבר או אישה, לא משנה לי, שיעבדו עם קהל המורכב מכל הגוונים של הישראליות ומתראיין אצלי גבר לבוש כאשה, מאופר בהגזמה, גרגרת, זיפים חודרים שכבה עבה של איפור וקול נשי מאולץ... אתה מצפה שלא אקח את כל הנ"ל בחשבון? מה לעשות שרוב הטרנסים נראים, איך לומר, מגוחכים?

אנשים טרנסים מועדים לבעיות נפשיות הרבה יותר מהממוצע (להלן ליווי פסיכיאטרי), למה אני כמעסיק פרטי חייב לקחת אותך אם מלכתחילה סטטיסטית תהיה עובד יותר בעייתי?

אולי טרנסים היו נתקלים בפחות אלימות אילו לא עסקו ברובם בזנות, סמים ואלכוהול והתנהלות כללית בשולי החברה?

מה שאתה לא מבין זה שאנשים זרים לך מודדים אותך לפי התועלת שאתה יכול להביא להם... גם משרד עורכי הדין השמרני ביותר יציע לך עבודה אם אתה עילוי שיזרים הון לקופה שלהם ויצליחו להתגבר על דחיה מהפיזיות או מהבעייתיות ההתנהגותית אבל אם בך את התועלת ויש רק את הקושי... זה לא נעים להיות בנעלים שלך.

מה שבעצם מרגיז אותך זה שהחברה לא מוכנה להכנע לדרישה שלך לגרום לכולם לשקר לך ולעצמם. אתה רוצה להכפיף חוק, מדע, התנהגות, ביולוגיה ומה לא לבעיה הנפשית שלך.

ואגב... שפירו גם, אבל בעיקר ג'ורדן פיטרסון.
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 27 בדצמ׳ 2018
1.זה שאני מסכים עם דעות של אחרים שמצאו את הדרך לבטא את הדעות המשותפות לנו לא עושה את הדעות שלי לפחות "גם שלי"
אותה "אוכלוסיה חלשה" חלשה כי היא לוקה בנפשה. עד לא מזמן הבעיה הוגדרה כהפרעה נפשית ושונתה לא בגלל ששהעובדות השתנו אלא בגלל שהטרור המגדרי - כמו זה שאתה מפעיל כאן ובכלל - הגיע גם להגדרות מקצועיות.

ההוכחה? אחוז המתאבדים בקרב האנשים שחיים בהפרעה הזו לא משתנה גם אם משנים את ההגדרה ולא משתנה גם אצל אלו ש"משנים את מינם" כלומר, הפתרון לא טמון במבחן התוצאה וההפרעה לא עוברת כאשר התוצאה "המיוחלת" מגיעה.

ואת ההתנשאות הפסאדו אינטלקטואלית שלך שמור לעצמך. אני לא פחות טוב, או רע ממך... תרגיע
.
לא אמרתי שהן פחות שלך, אמרתי שזה מאוד ברור מאיפה אתה מביא אותן כי כל מה שאתה אומר נשמע פשוט כמו תסריט חוזר של סירטוני יוטוב של דמגוגים שמותחים נתונים או מתבטאים בצורה מאוד חסרת הגינות על מנת לשדר את הנרטיב השלילי שלהם ולאסוף על הדרך כמה שיותר קהל.
דבר ראשון, זה ליטרלי אחד הדברים הכי מפגרים ששמעתי בחיי "אותה אולוסיה(טראנס) חלשה חלשה כי היא לוקה בנפש"
לא
היא חלשה בגלל שהיא מונה אחוז מאוד קטן של האוכלוסיה ובגלל שהיא מבין האוכלוסיות שהכי קל גם להתנקל אליה וגם על הדרך לאסוף על גב השנאה כלפיה תמיכה פוליטית, אין לה כמעט בכלל ייצוג מדיני/ממשלתי או במדיה החברתית ולכן זו אוכלוסיה מוחלשת, החשיבה שזו אוכלוסיה מוחלשת כי אחוז ממנה בעל מחלות נפשיות זו גישת ראיה של ילד בן 14
כאילו גם מי שחלק מהאוכלוסיה הזו ואינו חווה שום הפרעה נפשית מקבל/ת את אותו היחס שהקיצוניים ביותר מקבלים מהחברה.
פלוס, את רוב המחלות הנפשיות ש*חלק* מהאוכלוסיה הזו חווים דווקא אפשר לקשר לחברה שלנו, הרי הם לא חווים מחלות או הפרעות נפשיות שאחרים לא חווים (מעבר לדיספוריה מגדרית) ופסיכולוגים ופסיכיאטרים מודעים לדברים שעלולים לגרום להפרעות האלו כגון ניכור חברתי לדוגמא שיכול לבטא דברים כמו דיכאון או בעיות השתלבות כאשר אכן תפתח דלת וכו'
רוב מקרי ההתאבדות בקרב הקהילה אפשר לשייך לצורה שבה החברה מתייחסת לקהילה הטרנסג'נדרית (הפתעה, היא מתייחסת בצורה שלילית)
ומה זה משנה לך אם להיות טראנס מוגדר כהפרעה נפשית או לא? הרי אין שום טיפול שתוכל להציע לאדם שאומר שהוא טרנסג'נדר ולא מעוניין לקחת שום טיפול כימי או פיזי כי הוא שלם עם הגוף שלו ואין לך טיפול פסיכולוגי להציע גם כן אלא אם כן אתה בעד טיפולי המרה שאגב, הפתעההה, לא עובדים ומעלים את המדד שלפי אדם שלוקח את הטיפולים האלו עלול להתאבד, כמו עוד איזשהי קהילה שהכרחנו בעבר לקחת טיפולי המרה שבוססו על הפחד שלנו מהם הממממממממממממממממ, דיספוריה מגדרית עדיין מוגדרת כהפרעה נפשית ואף אחד לא אמר שזה משהו שגם אי פעם יצא מההגדרה של הפרעה נפשית, פשוט המצב של להיות טראנס לא, שזה די לגיטימי והחשיבה שזה קורה בגלל טרור מגדרי ולא בגלל שאולי אולי אוליייי פסיכולוגים ופסיכיאטירים וניורולוגים וכו' עשו את המחקרים שלהם והציעו, זאת החשיבה שבגללה אמרתי שאתה מגולל דעות של אחרים מאשר לגבש אותן בעצמך, ואני ממש לא מתנשאת רק בגלל שאתה מרגיש מאויים שבנאדם אחר רואה טוב מאוד מאיפה אתה מביא את הדעות שלך.

.
.
2.
כולנו מגדירים גבר ואשה לפי אברי המין שלהם. אדם נולד אחד מהשתים, הטרנסקסים הם אנומליה, דפקט של הטבע ואינם מצביעים על הכלל, אם כבר ההיפך הוא הנכון.

אתה אולי הבנת שמין ומגדר הם לא אותו דבר. בעיני מגדר הוא המצאה והמדע לא מקבל אותה. יש מין עמו נולדים ויש נטיה מינית שאתה, כנראה, נולדים. מגדר? בדיחה של אקדמיות לרוח ושום דבר.
.
איזו בדיחה, כשאתה פוגש בחורה ברחוב אתה שואל אותה מה איבר המין שלה? כשאתה פוגש גבר את ממשש לו את החבילה?
אינטרסקסואלים עדיין קיימים ולנסות למרוח אותם החוצה רק בגלל שהם מהווים אחוז קטן מאוד פוגע באוכלוסיה שקיימת ועדיין רוצה שיכבדו אותה ואת המגדר שהם החליטו, הרי אם תכיר אדם שישתף אותך שאכן יש לו שני איברי המין לא תפנה אליו איך שתרצה, תפנה אליו איך שהוא ביקש.
מעניין אותי לדעת אם אתה פשוט עושה בינג' לדמגוגים באינטרנט בשביל להגיד את השטות הזו
מגדר זה דבר שמאוד קיים, זה למה קיים המונח "תפקידים מגדריים" ולמה תפקיד אישה במדינות ערב שונה מתפקיד אישה ממנהטן בארה"ב
וזה לא כזה קשה להבין את זה
מין - המין שאיתו נולדת -זכר/נקבה/X
מגדר - התפקיד המגדרי אליו אתה משתייך - אישה/גבר/וואטאבר
זו בדיחה של מדע פסיכולוגי ומדע הניורולוגי מאמת זאת כאשר בעצם הובא שאנשים שמגדירים עצמם טרנסג'נדרים המוח שלהם "פועל" בצורה שמתאימה למגדר אליו הם משתייכים מאשר למגדר שהדביקו להם בלידה.

3.איך שלא תהפוך את זה עצם החובה לליווי פסיכיאטרי היא ההוכחה שמדובר במחלת נפש. אילו ה"חברה" באמת הייתה רוצה לעזור לך הייתה מדריכה אותך אי לקבל את עצמך כפי שאתה ולהתמודד עם העובדות ולא משתפת פעולה עם הציפיות ההזויות שלך.
.
אתה נמצא באיזשהו יקום מקביל
דבר ראשון הפרעות נפשיות הן לא תירוץ להתייחס בצורה מזלזלת לאנשים, אם כבר זו סיבה לעזור להם להיות חלק מהחברה בייחוד כשהבעיות הללו נובעות מהיחס של החברה, מי שיש לו בעיות נפשיות חזקות עד לרמה שהוא לא מסוגל בכלל לתפקד חברתית לרוב נמצא במתקן שמטפל בו בגלל זה, טרנסג'נדרים הם אנשים, לצערך, שאכן מתפקדים חברתית בסדר.
הליווי הפסיכיאטרי היא כי אנחנו מדברים על אנשים שיש להם דיספוריה מגדרית, זו נחשבת להפרעה נפשית, והטיפול מונה חומרים שעלולים לגרום לדברים כמו דיכאון ובכללי זהו תהליך שהמדינה מבינה שדורש הבנה והסכמה מאוד אמיתית מהאדם שעושה את זה והליווי הוא בשביל טובת כולם, כי האופציה השניה היא שהם מתאבדים וזה לא סצנה שאנחנו כחברה רוצים מהאוכלוסיות המוחלשות שלנו, זה למה אוכלוסיות מוחלשות אחרות גם מקבלות מטעם המדינה ליווי ועזרה בשביל שיוכלו להיות חלק פעיל מהחברה למען כולנו, זה שאתה לא צריך את העזרה הזו ומתבכיין שזה לא פייר שאחרים מקבלים אותה בגלל שהם צריכים זה מאוד ילדותי מצדך.
"אילו ה"חברה" באמת הייתה רוצה לעזור לך הייתה מדריכה אותך אי לקבל את עצמך כפי שאתה ולהתמודד עם העובדות ולא משתפת פעולה עם הציפיות ההזויות שלך. " מה אם הטיפול שהכי עוזר לך לקבל את עצמך הוא לשנות את הגוף שלך שאותו אתה לא מקבל? למה זו לא אופציה מבחינתך? למה במשך כמה העשורים האחרונים כל הזמן פסיכולוגים חוקרים ומוצאים שהטיפול לדיספוריה מגדרית הינה לשנות את הגוף, למה כל זה כלכך מסובך בשבילך אני לא מבינה את זה.
וכיום, תסלח לי, אבל החברה לא סתם "לא מקבלת", טרנסג'נדרים וטרנסג'נדריות נרצחים/ות על היותם מי שהם, לא מתקבלים לעבודה, לדירות ומודרים מאירועים ובכללי מחיי החברה, ואז קופצים אנשים כמוך וצועקים "זה אשמתם שהם אוהבים את מי שהם ומנסים להיות עצמם, שיאהבו את עצמם כמו איך שאני רוצה ולא כמו איך שהם רוצים"
כי זו ציפיה נורא הזויה שלא ידירו אותם משירותים ושיפנו אליהם בלשון הפניה המכבדת אותם, אתה רוצה שיפנו אליך בכבוד למה אתה לא מוכן לתת את אותו היחס לאחר?

4.אז מה, ראיתי סרטון ביוטויוב איך מתכננים צמיג לרכב, זה לא אומר שאני צריך עכשיו לדעת מתוך שינה את כל השיטה, כל מה שזה אומר שאני מאמין לאדם שנתפס בעיניי כבעל סמכות, אדם שאני מחזיק רציני מספיק כדי שיבדוק את הדברים לעומקם לפני שהוא פורש משנתו בציבור - ויודע שיבדקו אותו רק כדי להוכיח אותו.

זו לא הבעיה, הבעיה שאתה טוען שימוש ב4000 הבדלים הללו כדי להגיד שיש שוני חד משמעי בין אישה לגבר אבל אם תלך ברחוב אישה ולידה גבר לא תוכל לתת לנו 120 מההבדלים הללו כי רובם, וזה מה שהכי יפתיע אותך, אני יודעת, אלה לא שינויים שאפשר לראות ויזואלית על אנשים, אתה לא רואה את איברי המין שלהם, אתה לא מודד את צורת פעילות המוח הניורולוגית שלהם, אתה לא רואה את כרומוזומים שלהם, אתה לא רואה אותם ואתה גם לא משתמש בהם בשביל להגדיר גבר ואישה, אתה אולי לא צריך לדעת את ההבדלים הללו אבל לצערך אתה כן צריך לדעת את המשמעות שלהם ולמה בכלל אלו הבדלים שאפשר לייחס לשוני המגדרי בין גברים ונשים.
ולטענה שלך ש"ראיתי סרטון ביוטויוב איך מתכננים צמיג לרכב, זה לא אומר שאני צריך עכשיו לדעת מתוך שינה את כל השיטה"
אתה כן תצטרך לדעת אותה בשביל לתכנן צמיג (מפתיע), זה לא משהו שיבוא אליך בטבעיות אחרי צפיה אחת וגם אם כן אתה עדיין תעשה בעצם את התהליכים הללו ורוב האנשים שלומדים תכנון צמיגים כנראה גם יודעים להסביר את התהליך ולא "טוב אתה לוקח גומי ואז עושה לו שווף שווף ומוסיף את החומר הירוק הזה ואז עושה וואקה וואקה ואז יוצא צמיג"
ואגב זו לא טענה טובה מלכתחילה, אתה מדבר על הבדל בין תהליך לבין הבדל בין שני תפקידים מאותו הזן, זה כמו להגיד שההבדל בין אבוקדו למנורת חשמל זהה לתהליך יצירת טופי.
ואני די בטוחה שכבר ציינתי את זה שביולוגים לא מגדירים לך תפקידים מגדריים ומה עושה גבר לגבר ומה עושה אישה לאישה אלא רק מה קיים אצל זכרים, מה קיים אצל נשים, מה משותף ומה לא וכבונוס מה יותר "מצוי" אצלהם, פלוס ככל שאתה מדבר על ביולוגיה מרגיש לי שאו שאתה לא מודע או שאתה לחלוטין פוסל את התחום של אפיג'נטיקס ולא ברור לי למה.
זכרים מגדלים יותר שיער מאשר נשים בגוף בדרך כלל, אבל יש גברים שעושים שעווה על כל הגוף, אז מה? אז הם נשים עכשיו?
גברים בדרך כלל חזקים יותר מנשים, אבל יש נשים שיכולות להרים משקלים במאה+ קילוגרמים לעומת גברים שלא מסוגלים להרים חצי ממשקלם, אז? אז הנשים הללו הן גברים עכשיו?
לא, כי לא ככה אנחנו מגדירים גבר ואישה.
זה כמו שאמרתי מקודם לבישת עקב לפני 600 שנים בערך כנראה אומר שאתה גבר מכובד וכיום זה סמל של אישה.
.

5.
1) פסיכולוגיה אכן אינה "מדע" כהלכתו.
2) למה אתה בכלל חושב שאני צריך לכבד אותך? אתה מתבלל בין כבוד לנימוס. כבוד מרוויחים וכל עוד אינני מכיר אותך אינך ראוי לכבוד שלי. מה שלא מונע ממני להתיחס אליך בנימוס כפי שאני משתדל להתנהג לכל זר.
3) הומוסקסואליות אינה "מגדר" אלא העדפה מינית, אתה לוקח מין, מגדר, העדפה מינית, מוסיף לזה "צדק חברתי", הפרעת אישיות, עושה מהכל סלט אחד בראש שלך ומצפה ממני האינדיבידואל ומהחברה בכלל שנקבל את הסלט הזה כתורה מסיני רק בגלל שאם לא נקבל אותה אתה תעלב? אתה רציני?
.
פסיכולוגיה היא אכן מדע, לא ברור לי מדוע אתה טוען שהיא לא, אלא אם כן אתה מאמין לסירטוני יוטוב שיודעים שהדעות החשוכות שלהם יעברו רק אם הם ימכרו לך את הרעיון שפסיכולוגיה זה לא תחום מדעי, שזה אגב עמדה ממש מפגרת אם אתה טוען שלהיות טרנסג'נדר זו הפרעה נפשית מאיזה תחום מדעי נראה לך שההגדרה הזו תצא? לא מביולוגיה אלא מפסיכולוגיה, זה למה אמרתי שבן שאפירו מחזיק בשתי דעות בו זמנית של אמונה במדע הפסיכולוגיה וחוסר אמונה במדע הפסיכולוגי על אותה הנקודה וכבונוס מפגין שמעולם לא השקיע אפילו דקה בלקרוא מה היא ההגדרה של טרנסג'נדריזם ושל דיספוריה מגדרית כי הוא טוען ששתיהן אותה ההגדרה, שזו טעות כמובן.

אם אתה רוצה שאדם אחר יכבד אותך אתה צריך לדעת לכבד את האחר, ככה עובדת החברה שבה אתה חי, אני לא גונבת מהשכן שלי כי אני לא רוצה שהשכן יגנוב ממני או שאחרים יגנבו ממני או לחוות את התוצאות השליליות האחרות שיוצאות מחברה שבה אנשים פשוט גונבים אחד מהשני, אני פונה לאדם בשם שבו הוא מבקש שאפנה אליו איתו כי אני רוצה שיפנה אליי בשם שאיתו אני רוצה שיפנו אליי, מה זה השטות הזו של "אני לא צריך לכבד אותך"? אתה גם לא צריך להיות חרא של בנאדם, לא הבנתי מה הבעיה שלך אם אתה פוגש טרנסג'נדר שמבקש ממך לפנות אליו בלשון זכר לפנות ככה או טרנסג'נדרית שמבקשת שתפנה בלשון נקבה.
מה זה משנה אם להיות הומו זה נטייה וטרנס זה מגדר? שניהם היו פעם תחת הגדרת הפרעה נפשית ועכשיו לא, זו הייתה הנקודה שלי, תאמין לי שאני יודעת טוב מאוד שאני לא עושה סלט משום דבר, אתה פשוט לא מוכן לקבל את העובדה שאתה טועה בשום צורה שהיא, עובדה שאני מכירה את כל הטענות האלו שאתה מעלה ומאיפה הן נובעות כי אני לא מחליטה משהו ואז מחפשת את הבועה שתאמת את ההרגשה שלי כי זה "confirmation bias" וזה יהיה חסר תועלת לתהליך גיבוש הדעות שלי.
וה"אתה תעלב" זה מאוד נמוך, ה"אתה תעלב" מתפרש בפגיעה פיזית, חברתית וכלכלית בקהילה ש"נעלבת" מהחוסר כבוד הזה, זה לא "אוי פגעת בי, אני עכשי מרגיש רע יותר" כאילו אתה ממש אבל ממש חייב לקחת הפסקה מיוטוב אם זה מה שאתה חושב, ואגב אתה יכול לקחת כדוגמא מאודדד יפה את הקהילה ההומוסקסואלית שאותה הגישה שאתה מחזיק כרגע נגד טרנס החזיקו בעבר נגד הומואים וגם שם זה התפרש בפגיעה כלכלית, חברתית ופיזית כלפי הקהילה הזו.
.
6. אתה כנראה שוב מבלבל בין זכותך לשוויון וזכות אחרים להגן על אינטרסים שלהם. בעולם שפוי ולא נגוע בPC יש לאנשים אחרים," נורמליים" זכויות לא פחותות משלך.

-ואיזה זכויות נראה לך הקהילה הטרנסית זכאית להם שאתה לא? או איזה זכויות אתה מרגיש שהקהילה הזו רוצה שהן "יותר" מאחרים? מה? הרצון ללכת לשירותים של המגדר שלהם? אוי לא, מה? לא להיות מפוטרים או מודרים משכירת דירה בגלל היותם טרנסים? אוי, נוראי ממש, איך הם מעיזים.
כאילו מה אם אינטרס של אדם א' הוא למקסם את הרווחים של העסק שלו? הוא יעשה דברים לדוגמא שיפגעו בסביבה אם הוא יכול כי האינטרס שלו זה למקסם רווחים ולא לדאוג לסביבה ומצד שני הוא על הדרך בעשיה זו רומס על זכות של אזרחים בכך שהוא מרעיל את הסביבה שלהם, אז מה? אז לא מגיע לאזרחים הללו שוויון זכויות כי זכותו של האדם האחר להגן על האינטרסים שלו?
מה אם האינטרס של מישהו זה לא לאפשר שוויון זכויות לאחרים? כאילו המילת מפתח כאן היא "אינטרס" וצר לי לאכזב אותך אבל אם היינו מכבדים את האינטרסים של כולם על גב שוויון זכויות לכולם כנראה היינו בבוץ עמוק יותר.
.

7. כיסא גלגלים זה תוצאה של נזק פיזי, אף אחד לא יכול להתווכח עם זה. הבעיה שלך נפשית.

כיסא גלגלים גם יכול להיות בגלל בעיה שנולדת איתה, ובעיה נפשית לא דורשת ממך לתת לי כיסא גלגלים, פשוט אם טרנסג'נדר מבקש שתפנה אליו בלשון זכר שתפנה ככה, כאילו למה כל החיים שלך קורסים בגלל זה, מה איבדת בגלל הקהילה הטרנסג'נדרית שאתה מרגיש כלכך חזק נגד 0.1% מהאוכלוסיה.
לא הבנתי בכלל מה הפואנטה שלך בנקודה הזו גם, אז אנחנו צריכים לכבד רק אנשים עם מוגבלויות פיזיות ומולדות? כאילו אנחנו מדברים פה על אוכלוסיה שברובה היא חלק די נורמטיבי מהחברה ופועלת בצורה נורמטיבית ושאנשים כמוך שמחזיקים בדעות חשוכות מקיעים אותם החוצה כי הם פשוט שונים בערך כמו שעשו לקבוצות אחרות לאורך ההיסטוריה.

8. למשל... אם אני מחפש אדם, גבר או אישה, לא משנה לי, שיעבדו עם קהל המורכב מכל הגוונים של הישראליות ומתראיין אצלי גבר לבוש כאשה, מאופר בהגזמה, גרגרת, זיפים חודרים שכבה עבה של איפור וקול נשי מאולץ... אתה מצפה שלא אקח את כל הנ"ל בחשבון? מה לעשות שרוב הטרנסים נראים, איך לומר, מגוחכים?

זו אמרה ממש מיותרת, טרנסג'נדרים, כמו כל בני האדם בחברה, לפחות ברובבב המקרים מגיעים בצורה מכובדת לראיונות עבודה ולפגישות ובכללי לעולם, לא הייתה אומר לי שאם אישה הייתה מגיעה אליך עם איפור מוגזם וזיפים מזוייפים וקרניים של עז וקול של "death metal" שהייתה לוקח כל זה בצורה רגילה כי היא אישה שנולדה עם כוס ורוב הסיכויים שאם היא הייתה מגיעה עירומה עם תעודת הכשר לכוס שלה שתראה שהוא מולד, שלא הייתה מקבל אותה, החשיבה שטרנסג'נדרים מגיעים כמלכות דראג למקומות כאילו הם יצאו מאיזה סדרה של שנות ה70 הוא מגוחך.
שלא לדבר מה אם אישה שאכן גדל לה שיער על הפנים (אני יודעת שזה ממש מפתיע אותך לגלות אבל יש גם נשים ולא מעט שגדל להן שיער מאוד גלוי על הפנים, אני יודעת, קשה, קח לעצמך כמה רגעים בשביל להבין את הדבר הנוראי הזה) הייתה באה לראיון עבודה, הייתה מתייחס אליה באותה צורה שהייתה מתייחס לטרנסג'נדרית עם אותה כמות שיער?
כאילו אפשר לסובב עליך את הטענה הדבילית הזו במספר צורות שונות ובכולן התשובות שלך לא ישבו אחת עם השניה ועם הדעות שלך נגד הקהילה הטרנסג'נדרית.
כאילו מה אם יש להם צעיף אז אתה לא יכול לראות את הגרון, אז אתה דורש מאנשים להתפשט? מה אם הנ"ל חסר זיפים, תדרוש לעצור הכל ועכשיו לבהות לו בפנים במשך יומיים לראות אם גדל משהו? כאילו לא ככה עובד העולם, ה"רוב הטרנסים נראים, איך לומר, מגוחכים? " זה רק אם אתה חי באינטרנט ונחשף רק לטרנסג'נדרים שנראים לדעתך מגוחכים, צא לאיזה אירוע של קהילת מעברים או משהו וספק שתראה שם פשוט ים של ליצנים וליצניות שמנסים להיות קריקטורה של המגדר שהם מזהים כמוהו.
אתה מדבר כמו אמא שלי שרואה חרדים מתפרעים בירושלים בחדשות וחושבת שכל החרדים באשר הם פשוט נוראיים וזבל של תת אדם.

9. אנשים טרנסים מועדים לבעיות נפשיות הרבה יותר מהממוצע (להלן ליווי פסיכיאטרי), למה אני כמעסיק פרטי חייב לקחת אותך אם מלכתחילה סטטיסטית תהיה עובד יותר בעייתי?

למה שלא תקח אז את טבלת העובדים הסטטיסטית הארצית שמתארת מי העובדים הכי פחות בעייתים עד להכי בעייתים ואז לחלוטין תתעלם מכולם חוץ מהקבוצה העליונה ולמען האמת למה שלא כולם פשוט יעשו ככה?
אה כי במדינת ישראל מטופל לא מחוייב לתת לך כמעסיק את ההיסטוריה הרפואית שלו, רק להגיד שהוא מוכן לעבוד תחת התנאים שאתה מבקש, במידה והוא לא עומד בתנאים הללו כל מעסיק יכול לעשות לפי שיקולו, רוב המעסיקים גם שואלים את העובדים הבעיתיים שלהם למה ככה ולמה ככה, ולפי זה מחליטים איך ממשיכים.
וגם זו אגב טענה די מיותרת גם, למה שתעסיק אז נשים בכללי אם ככה? סטטיסטית הן עובדות פחות וגם יוצאות לחופשות לידה ארוכות, אז מה? אתה אומר שכל מי שסטטיסטית לא עובד מושלם שיכול לעבוד כל הזמן הוא פסול מבחינתך? מה אתה הצבא? (שאגב, גם מעסיק אנשים שהם "בעייתים כי הוא רואה לטווח ארוך כמו לגייס חרדים למרות שזו מעמסה כלכלית ולוגיסטית מאוד גבוהה בגלל שאנחנו רוצים שרובם יקלטו למעגל העבודה ולא יהיו סגורים בתוך הקבוצות הסגורות שלהם) שלא לדבר שלפחות בארה"ב הקבוצה שיש לה את כמות (כמות*) המתאבדים הכי גבוהה היא גברים לבנים בגיל העמידה, אז אולי גם לא נשכור אותם בגלל זה? ונשכור בעצם רק אפריקאים גברים צעירים סיסג'נדרים.

10. אולי טרנסים היו נתקלים בפחות אלימות אילו לא עסקו ברובם בזנות, סמים ואלכוהול והתנהלות כללית בשולי החברה?

וואי אתה כאילו חי מנקודה אחת של סירטוני יוטוב לשניה, די.
אז היי, רק בגלל שמישהי עובדת בזנות לא אומר שאתה יכול להיות אלים כלפיה, אולי טרנסג'נדריות עובדות בזנות בגלל סיבות שגם נשים אחרות עובדות בגללן בזנות? כמו שהחברה מדירה אותן? שמקומות עבודה לא מקבלים אותן? ששוכרי דירות לא מקבלים אותן? ששירותי הרווחה לא מסוגלים בגלל אילוצים כאלו ואחרים לתת להם את הטיפול הנדרש בשביל להוציא אותן מהמעגל בו הן נמצאות? שמונעים מהן טיפולים מסויימים שאמורים לסייע לדיספוריה שלהן? כאילו יש אלף ואחת סיבות והן ברובן ואולי אפילו כולן נובעות מהחברה ולא מעצמן.
שלא לדבר בכלל על זה שרוב הטרנסג'נדרים לא עובדים בזנות ועדיין חווים אלימות מטעם החברה.

11. מה שאתה לא מבין זה שאנשים זרים לך מודדים אותך לפי התועלת שאתה יכול להביא להם... גם משרד עורכי הדין השמרני ביותר יציע לך עבודה אם אתה עילוי שיזרים הון לקופה שלהם ויצליחו להתגבר על דחיה מהפיזיות או מהבעייתיות ההתנהגותית אבל אם בך את התועלת ויש רק את הקושי... זה לא נעים להיות בנעלים שלך.

מה הקשר בין זה לבין חוסר כבוד?
נגיד והתועלת שלך היא אפסית לאדם אחר, אז הוא יכול פשוט לפגוע בך? מילולית/פיזית/כלכלית/וכו'? כי התועלת שלך הרי אפסית.
יש לך הבנה מאוד אפסית כלפי איך החברה עובדת אם זו הטענה שלך.
הרצון שלך צריך להיות להעלות את כולם כי אם אתה מעלה את נתח האוכלוסיות הכי חלשות אתה מעלה את כולם ואותה נותן יותר אפשרויות לעסקים ולחברה שבה אתה חי ובסופו של דבר לעצמך.
אדם שנולד בכיסא גלגלים התועלת שלו למדינה יכולה להיות מאוד מאוד אפסית בהרבה מקרים ויש אנשים שכבר ברחם אנחנו יכולים לדעת שהתועלת שלהם תהיה אפסית בגלל מחלות גנטיות וכדומה, אז מה? נעשה חוק שפשוט נהרוג כל מי שלא עובר את אחוז התועלת מאיזור ה 15% תועלת? כאילו זה העולם שבו אתה רוצה לחיות? שבו אנחנו עושים איוג'ניקס חוקית?

12. מה שבעצם מרגיז אותך זה שהחברה לא מוכנה להכנע לדרישה שלך לגרום לכולם לשקר לך ולעצמם. אתה רוצה להכפיף חוק, מדע, התנהגות, ביולוגיה ומה לא לבעיה הנפשית שלך.

מה שמרגיז אותי זה שלמרות שהמדע תומך בעמדות שלי ולמרות שחוקי המדינה שמשתמשים במדע לתמיכת החוקים שלהם ולהבנה שבשביל להתפתח כחברה ולתת אפשרויות לכולם לממש את עצמם צריך לתת הגנות לקבוצות החלשות מול הקבוצות החזקות לאט לאט יותר נכנסים לחברה, באים אנשים כמוך שנסחפים אחרי דמגוגים ומאמינים שזכותם להגיד מה שהם רוצים למי שהם רוצים, לפגוע ולזלזל ולייחס את כל הבעיות שיש לקבוצות חלשות מהם לעצמן שזה אשמתן שהן ככה ולא לייחס שום אשמה ואחריות לעצמך/לקבוצה שאליה אתה משתייך, זה גם למה זה כלכך ברור מאיפה הדעות שלך מגיעות ולמה אמרתי שאתה נשמע כמו פאנבוי של בן שאפירו כי אלה הדעות שלו בעיקר ושל חבריו שביחד הם תמיד עושים בוחנה הולנדית.
נ.ב.
אגב החברה לאט כן "נכנעת" כי עובדה, יש הגנות בחוק לטרנסג'נדרים שמקודם לא היו, יש הבנה שבשביל לטפל בדיספוריה מגדרית צריך לשנות את הגוף ופחות טיםולי "המרה" שהוכחו כפוגעניים ברמה קיצונית כמו שהם היו לקהילה ההומואית לדוגמא, יש יותר הבנה שהרבה מהבעיות שגורמות להתאבדות של הקהילה מגיעות מהחברה -כלומר- מגורמים חיצוניים ולא מגורמים פנימיים, יש יותר ייצוג טרנסג'נדרי במדיה וכיום יש קבלה יותר רחבה מפעם, פשוט לך כואב משום מה שהחברה מנסה ללכת בכיוון שמכליל את כולם מאיזשהי הרגשה מוזרה שאבא שאפירו אמר שזה רע.

13. ואגב... שפירו גם, אבל בעיקר ג'ורדן פיטרסון.

לא מפתיע
ציפיתי שגם תגיד דייב רובין, סארגון אוף אקאד, לורן סאתרן, מיילו וניק פיונטז על הדרך
israelislave
לפני 5 שנים • 28 בדצמ׳ 2018
israelislave • 28 בדצמ׳ 2018
FoxyBoxy​(נשלטת)

אעשה זאת בקצרה.

1) אסור בתכלית האיסור להסכים שמישהו בחברה יהיה חשוף לאלימות פיזית. כל אלימות נגד כל אזרח חייבת לקבל את המענה המיידי של רשויות החוק ואלימים צריכים להיענש בכל חומרת הדין.

2) פסיכולוגיה אינה מדע מדויק. כל חוות דעת פסיכולוגית תהיה לעולם "בע"מ" עד שיבוא הפסיכולוג הבא ויסתור אותה.

3) דיספוריה היא מחלת\הפרעת נפש. צריך לטפל בשורש המחלה, הרצון "לשנות מין" הוא סימפטום שאסור לשתף עמו פעולה כי עובדתית אחוז האובדנות לא יורד <אחרי> שהלוקים בה עוברים את השינוי "המיוחל"

4) אני מאמין שב99% מהמקרים של פגישה אקראית ברחוב עם אדם זר אפגע בול במינו האמיתי, נדיר למצא טראנס שיכול להסתיר את מינו האמיתי לגמרי. ומשזה נאמר.. הכרתי כמה טרנסים בחיי ולא הייתי פוסל אפילו קשר רומנטי (למרות שאני סטרייט) אלמלא הבעיות הרבות שטרנסים חווים, סגנון החיים ההולל שראיתי במה עיניי, אלימות בינם לבין עצמם, זנות, אם רחוב ועד "הי קלאס", "קהילה" מאד ברוטלית בשפה ומנהגים...

באשר לשפה.... שפה יוצרת מציאות. למילים יש משמעות. אל תכפה עליי להכפיף את המציאות האמתית לפנטזיות שלך.

רק בריאות ואושר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סלייבית, ייחתי, בוער לך המנוש, מאמי?
למה ככה את עושה וודג' חמוץ לאחותך הטרנסית? תורידי את הביצים הקרביות, אוחץ'.
את לא צריכה לפחד שאף טרנס תתחרה בך, את מווווש! אז לכי תפסי לך איזה ג'ונג' ותרגעי.
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 28 בדצמ׳ 2018
israelislave כתב/ה:
FoxyBoxy​(נשלטת)

אעשה זאת בקצרה.

1) אסור בתכלית האיסור להסכים שמישהו בחברה יהיה חשוף לאלימות פיזית. כל אלימות נגד כל אזרח חייבת לקבל את המענה המיידי של רשויות החוק ואלימים צריכים להיענש בכל חומרת הדין.

2) פסיכולוגיה אינה מדע מדויק. כל חוות דעת פסיכולוגית תהיה לעולם "בע"מ" עד שיבוא הפסיכולוג הבא ויסתור אותה.

3) דיספוריה היא מחלת\הפרעת נפש. צריך לטפל בשורש המחלה, הרצון "לשנות מין" הוא סימפטום שאסור לשתף עמו פעולה כי עובדתית אחוז האובדנות לא יורד <אחרי> שהלוקים בה עוברים את השינוי "המיוחל"

4) אני מאמין שב99% מהמקרים של פגישה אקראית ברחוב עם אדם זר אפגע בול במינו האמיתי, נדיר למצא טראנס שיכול להסתיר את מינו האמיתי לגמרי. ומשזה נאמר.. הכרתי כמה טרנסים בחיי ולא הייתי פוסל אפילו קשר רומנטי (למרות שאני סטרייט) אלמלא הבעיות הרבות שטרנסים חווים, סגנון החיים ההולל שראיתי במה עיניי, אלימות בינם לבין עצמם, זנות, אם רחוב ועד "הי קלאס", "קהילה" מאד ברוטלית בשפה ומנהגים...

באשר לשפה.... שפה יוצרת מציאות. למילים יש משמעות. אל תכפה עליי להכפיף את המציאות האמתית לפנטזיות שלך.

רק בריאות ואושר.

.
1. לא מבינה מה הבעיות שלך עם אלימות מילולית שהיא כלכך קלילה, אלימות מילולית עובדתית גורמת לנזקים וגם אלימות מילולית יכולה לייצר אלימות פיזית, אנחנו לא מדברים אובייסלי על "מישהו קרא לאמא שלי זונה אויאויאוי" יותר בכיוון של מישהו מטיף שנאה עם מידע שגוי אהמ שאפירו אהמ שמעודד אנשים (כמו שהדגמת על עצמך) להתנהג עם שנאה ממש בגרעין שלהם כלפי אוכלוסיה מסויימת.
2.פסיכולוגיה היא אכן מדע ואפילו די מדויק, זה למה לדוגמא אנחנו לא מעמידים פנים שכולם האדונים של עצמם ושאנחנו תוצר של הסביבה שלנו עד רמה מסויימת ולמה אם נולדת למעמד סוציו אקונומי מסויים כנראה תמשיך לחיות בו ולמה הנאצים עשו את מה שהם עשו ואיך אנשים עושים דברים רק על פי רגש מבלי לדעת את המשמעות מאחוריהם וכו'
כל זאת ע"י ניסויים שנעשו ונחזרו וקבלו תוצאות זהות כמו כל תחום מדעי, הפתעהההה.
.
3. הבעיה היא שאתה מתעלם מהפתרון כי הוא לא נוח לך, עשו ומצאו שלנסות לשנות את המוח (טיפולי המרה) לא עובד ואף מחמיר את המצב ושהטיפול הכי עוזר הוא שינוי הגוף.
ואתה גם מתעלם מהעובדה שטרנסג'נדרים ש"מסיימים את כל הניתוחים" מדווחים על שיפור באיזור ה80% על מצב דיספוריית המגדר שלהם.
ואני יודעת טוב מאוד את המחקר שאתה מצטט כשאתה אומר שהנתונים לא ירדו ואתה מפספס שהטענות היו שאם לא היה ניתן לטרנסג'נדרים לעשות שינוי גוף כנראה רוב הנתונים מאלו שעברו את השינוי בין אם הם התאבדו או לא היה נכנס לנתונים של המתאבדים ושהסיבות להתאבדות (וזה החלק שהייתה צריך להתפס אליו) מגיעות מהחברה, יחס לא טוב בבתי הספר, אי תמיכה משפחתית, זריקה מהבית, אי קבלה במקומות עבודה, דירות וכו' ולא "יש להם מחלות נפש אז הם מתאבדים" כי זו גישה של ילד.
.
4. אם אמרנו שטרנסג'נדרים מהווים פחות מ1 אחוז מן המשתמע שב99 אחוז בכלל לא תפגוש אחד ובמקום זאת תפגוש אנשים שעונים על הקרטריונים של מה שאנחנו מגדירים מגדר גבר ואישה ויזואלית וגם ככה 99 אחוז אומר שיש אחוז שאתה לא פוגע בול ואני מנחשת בגלל שאתה שופט לפי הפיצרים הויזואלים
ספק שאתה בודק להם תתחתונים ומבקש תעודת לידה או מוריד אץ הצעיף או מבקש שישירו תווי מוזיקה כדי לראות מה הטון שלהם.
איזה שטות, לא למדת שלראות ב"מה עיניי"זו לא הוכחה לשום דבר? אני ראיתי במה עיניי יותר מ100 נשים מכות כלבים בחיי ואף גבר אז כל הנשים הן חרא שמרביצות לכלבים, הנה ניצחתי נכון? כי זה הרי מידע אמין. בתור מישהו שמהלל את המדע אתה כאילו לחלוטין אנמי לגבי התהליך המדעי למציאת מה היא האמת הכי אמיתית. יש תרבות זנות גם באוכלוסיית נשים סיס אז תפסול גם אותן? ומה לגבי גברים הומואים? גם להם יש תרבות מינית, אם זה כל מה שאתה רואה אצלהם, אז גברים הומואים צריכים להתנזר מסקס? כאילו רוב הטרנסיות שאני מכירה עוברות ומלומדות וחיות חיים מאושרים וחלקן גם הוריםוזה כי אני נחשפת בעיקר לסביבה הזו ולאנשים הללו אבל אני לא לחלוטין שוכחת שקיים עוד חלק באוכלוסייה שיותר קשה לו, אם כל מה שאתה חושף את עצמך אליו זו תרבות של זנות אז רק ככה תראה טרנסים.
הקול הכי משמעותי בארגון מעברים בשם אלישע אחושרמוטה עובר בתור גבר נורמטיבי לדוגמא
.
.
.
הפנטזיה שלי זה כשאדם מציג את עצמו בצורה מסויימת ועם שם מסויים ובקשה לפניה מסויימת, שאנשים יכבדו אותו/ה ולא יתנהגו כמוך בחשיבה של "בגלל שהחשיבה שלי חשוכה ואבא שאפירו אמר משהו אז אני אפנה אליך איך שבאלי"