בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האים הגברים הם עד כדי כך שקופים

israelislave
לפני 5 שנים • 29 בדצמ׳ 2018
israelislave • 29 בדצמ׳ 2018
FoxyBoxy​(נשלטת)

אתה לא אשה, לעולם לא תהיה אשה ושום פנטזיה לא תשנה את העובדה הזו.

תתחפש כמה שאתה רוצה, תנתח את עצמך כמה שאתה רוצה, לנצח תשאר גבר.

כאשר אתה תילד תינוק, אקרא לך בצורה מסויימת שקוראים לאשה.

ובכל זאת, אבא שפירו גם אומר שאני יכול לכבד אותך כאדם אם אבחר בכך, אני יכול לנהל איתך דיון אינטלקטואלי, להתפעל מדברים שאתה עושה אבל לא אשקר לעצמי או לך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
למדור יעוץ עבד ישראלי היקר
שלום,
אני פונה אליך בבקשת עזרה. בתי בת 12, ועדיין לא ילדה תינוק.
א. האם היא אישה? האם לפנות אליה בנקבה או בזכר?
ב. האם היא תהפוך לאישה כשתלד? זה מטריד אותי כי אני אוהב להיות אב לבת, ואם היא בעצם בן זה לא פשוט לי.
אוסיף ואציין כי יצא לי להתקל בהרבה בני אנוש שדמו לנקבות, אך מעולם לא ילדו. אם תוכל להנחות אותי כיצד לנהוג כלפי עצמים בלתי מזוהים אלה, ממש אשמח.
אולי תוכל לציין בפני כמה מ4000 ההבדלים אותם לא יוכלו המסתננים המגדריים לזייף ואני יכול לבדוק, למען לא אטעה ובטעות אפנה אליהם כמו שהם רוצים, ולא כמו שמגיע להם.
בתודה מראש על זמנך היקר,
דרקן
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
israelislave כתב/ה:
FoxyBoxy​(נשלטת)

ובכל זאת, אבא שפירו גם אומר שאני יכול לכבד אותך כאדם אם אבחר בכך, אני יכול לנהל איתך דיון אינטלקטואלי, להתפעל מדברים שאתה עושה אבל לא אשקר לעצמי או לך.
.

פוקסי היא אישה
כי ככה היא החליטה
רוצה
ומרגישה

ואף אדם צר מוחין
עים דעות קדומות לא יקבע
לה
לי
או לאף אחת אחרת

מה ההגדרה של אישה

ואיך לחיות כמו שאנחנו רוצות

די כבר עם החינוך השובינסטי
והקיבעון המחשבתי

אישה זה רק איך שנולדת מיגדרית

זה מה שאת מרגישה

בלי לעשות ניתוח לשינוי חיצוני
בלי מעקב רפואי
או תרופות

או שינוי תעודת זהות

כשאתה הולך ברחוב

ורואה נשים

אין לך מושג ירוק מי זאת מי

אוטמטית העיניים שלך
מסתכלות או על החזה

או על הרגליים והתחת

ובראש רצה לך מחשבה

" מה הייתי עושה לך "

או שאתה רואה אישה שמשדרת דומיננטיות

ורק חושב על איך
אתה תגיע לסיטואציה של ללקק את המגפיים שלה

ואף אחד
לא יודע מה יש להן בין הרגליים

האים הן הורידו או לו

מה שהן משדרות זה מה שאתה תראה נקודה
דרקן ראהל כתב/ה:
למדור יעוץ עבד ישראלי היקר
שלום,
אני פונה אליך בבקשת עזרה. בתי בת 12, ועדיין לא ילדה תינוק.
א. האם היא אישה? האם לפנות אליה בנקבה או בזכר?
ב. האם היא תהפוך לאישה כשתלד? זה מטריד אותי כי אני אוהב להיות אב לבת, ואם היא בעצם בן זה לא פשוט לי.
אוסיף ואציין כי יצא לי להתקל בהרבה בני אנוש שדמו לנקבות, אך מעולם לא ילדו. אם תוכל להנחות אותי כיצד לנהוג כלפי עצמים בלתי מזוהים אלה, ממש אשמח.
אולי תוכל לציין בפני כמה מ4000 ההבדלים אותם לא יוכלו המסתננים המגדריים לזייף ואני יכול לבדוק, למען לא אטעה ובטעות אפנה אליהם כמו שהם רוצים, ולא כמו שמגיע להם.
בתודה מראש על זמנך היקר,
דרקן

בדיוק
דרקן ראהל כתב/ה:
עבד ישראלי, מהיום נקרא סלייבית ופונים אליה בנקבה. מותר, לא?

מותר
רצוי
ומתבקש
כי היא חופרת

כותבת מניפסטים
שלאף אחת אין כוח או חשק לקרוא

חופרת וממחזרת את עצמה
וכול מיני קלישאות
שמזמן אבד עליהן הקלח
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 29 בדצמ׳ 2018
israelislave כתב/ה:
FoxyBoxy​(נשלטת)

1- המדע חולק עליך אבל כבר הבנו שלא אכפת לך מעובדות ואתה חי רק על רגשות כמו אבא שאפירו כשהוא מדבר על דברים מבלי אפילו לדעת מה ההגדרה שלהם.
2- אז אם יש אישה שלא יכולה ללדת אז היא גבר? ומה לגבי ילדה בת 3, אני בכלל יכולה לפנות אליה בלשון נקבה אם היא לא ילדה עדיין שום ילד?
3- אבא שאפירו גם חושב שזוגות חד מיניים שמתחתנים תחת הדת שבחרו להתחתן תחתיה זה חטא כנגדו גם אם זה קורה הרחק ממנו ושגיל ומין הם אותו דבר ושאם מדען מתוסכל שלא עשינו משהו גראנדיוזי כמו נחיתת הירח עד היום שהמשמעות לכך היא שהוא חושב שאנחנו חיים בעידן גרוע ושיש משהו כמו מליון אחוז של מוסלמים קיצוניים בגלל נתונים שהוא משחק איתם.
כאילו אם נאצי יגיד לך שעדיין אנחנו צריכים לפנות לכולם בכבוד זה נשמע לך כאילו הוא אדם שדוגל בהעברת מסרים חיוביים?
בן שאפירו הוא עורך דין והוא יודע שבשביל להעביר נרטיב הוא צריך קודם כל לשבור לך את האמונות הקודמות בתחומים שהם מעל הרגשות שלנו, זה למה אנשי דת כשהם רוצים "להוכיח" שהעולם נוצר מאיך שהתנך אומר הם לא מתחילים בלומר לך "התנך אומר ככה" הם מתחילים בשבירת האמונה שלך במדע ש"תאוריה היא רק תאוריה" וכו'
שלא לדבר על זה שכשכל פעם שבן שאפירו או ג'ורדן פיטרסון נתקלים בשאלה שבעצם נוגדת את העמדה שלהם, הם מסתרבלים על סלט מילים ומחפשים איך לשנות את הנושא כמה שיותר מהר (דמגוגיה מואההה, מושלם)
4- קאמילה פאגילה מאז ומתמיד נחשבת לגרסא הנשית של token לכל שונאי הנשים/גזענים למניהם, זה למה היא מסתדרת גם כלכך טוב עם כל החברים שהעליתי קודם מהצד שלה, היא מהאנשים שיראו איזשהו טרנד ויחשבו שהוא תוצאה של "אופנה" ושל "מה מגניב עכשיו" שזו ראיה של ילד, זה למה כלכך חשוב לעקוב אחרי מחקרים בנושאים האלו ולא על פי מה ראיתי אתמול במגזין צהוב. קח רק את אחת הטענות שלה ש"אנחנו מפריעים להתבגרות של ילד", דבר ראשון שנפנה את זה מהדרך היום החשיבה הרווחת בארה"ב היא לתת לילדים מתחת לגיל 18 מונעי התבגרות לתקופה על מנת לתת להם יותר זמן להחליט בגלל שחקרו ומצאו שנתוני ההתאבדות הכי גבוהים בקרב הקהילה הטראנסית מגיעים מתלמידי תיכון.
בישראל אגב אני די בטוחה שאסור למי שמתחת לגיל 18 לקחת שום דבר או במקרים נדירים אבל יכול להיות שאני טועה לגבי זה.
הסיכונים של מונעי התבגרות הם מינורים לפי המרכז הרפואי של ארה"ב (בהתחשב בעובדה שיש הרבה אנשים שעוברים התבגרות בגילאים מאוחרים יותר ולא חווים "תקלות")
ובגדול זה נותן לילד שמחליט (דגש הילד הוא זה שצריך להחליט על זה שהוא טראנס, לא ההורים, זה למה יש פגישות עם פסיכולוגים, בשביל לוודא את זה אבל אתה הרי לא מאמין בפסיכולוגיה אז אולי זה חסר פואנטה בשבילך) יותר זמן בשביל להגיע להחלטה הנכונה בגלל שבגיל ההתבגרות הפיצ'רים הכי דומיננטיים בתווי הפנים שלנו לרוב צצים והרבה פעמים זה או מאוחר מדי או יקח המון טיפולים בשביל לשנות אותם (אגב, יש אנשים שנולדו זכרים וגדלים עם פיצ'רים נשיים כמוני שעוברת בתור אישה מאז ומתמיד מבלי לקחת שום הורמונים)
ככה שהטענה הזו ש"הורים מפריעים להתבגרות הילד" תמועה בבורות ולא בעובדות, כי זה פשוט מרגיש שאם אנחנו נותנים משהו לילד אז זה לא טבעי (כן, חיסונים זה נורא טבעי, הטבע יצר לנו מחטים בשביל להתמודד עם מחלות הרי, או כמו שהיו ויש הורים שחושבים שמחשב פוגע בהתפתחות הילד בזמן שמחקרים מראים שילדים שנחשפים למחשבים בגיל צעיר גם אחר כך עובדים בעבודות שקשורות למחשבים כגון תכנות וכו')
.
כאילו זה למה אני אומרת שאתה חי בין דמגוג ביוטוב לדמגוג אחר ביוטוב, אם אלה כל האנשים שאתה עוקב אחריהם.
כאילו אני כבר ראיתי ומכירה את כל הסירטונים של האנשים האלו
אתה מכיר בכלל את האופוזיציות הפופולאריות אליהם?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

ממש קטע נפלא

israelislave כתב/ה:
Lesson from History: Transgender Mania is Sign of Cultural Collapse - Camille Paglia

https://www.youtube.com/watch?v=I8BRdwgPChQ

מספר הערות, כולן על דבריה המדוייקים של הגברת המלומדת:
1. ניתוח לשינוי מין פותח דלת אחת וסוגר אחרות. הגברת ודאי מתנגדת לבחירת לימודים אקדמיים, נישואין, הבאת ילדים, בחירות קריירה ובערך כל החלטה בחיים בכלל, כיוון שכל החלטה פותחת דלת וסוגרת אחרות. עד כאן, הגיוני

2. כל מי שמתערב בגופו ומוחו (או נפשו, מיינד במקור) של ילד הוא מתעלל. איזה כיף לשמוע שהיא מתנגדת לחשוף ילדים לדת, כי הם לא יכולים עדיין להתמודד. אז נכון, יוצא שהיא גם נגד חיסונים, תרופות וניתוחים כלשהם בילדים, וכמובן נגד חינוך בכלל, אבל בואו נהיה מציאותיים - צריך לשבור כמה ביצים בשביל חביתה.

3. טרנסג'נדרים הם מתקפה על הגבריות וניסיון לחסלה. פה לא הבנתי בדיוק. כי היא מדברת על כל הטרנסג'נדרים. כלומר, גבר שרוצה להפוך לאשה (m to f) הוא מתקפה על גבריות, וגם אשה שרוצה להיות גבר (f to m) היא מתקפה על גבריות. לא מובן, אבל אני לא מלומד גדול.

4. טרנסג'נדר, הומוסקסואליות ואנדרוגניות מאפיינות קריסת תרבויות - שוב, צודקת לחלוטין. רק אציין את הרנסאנס, עם כל האמנים המתרוממים האלה, שהוא חורבן תרבות ימי הביניים המפוארת ותחילת התקופה המודרנית הפרימיטיבית והחשוכה. אה, והאתונאים שראו בהומוסקסואליות דבר טבעי ורצוי ולכן לא תרמו כלום לעולם. ויש עוד דוגמאות שתומכות בגברת. אה, שכחנו לציין שמעולם לא היו טרנסג'נדרים כפי שיש בימינו (נו, ניתוחים והורמונים זה חדש), כך שאכן בחינת התופעה בראי ההיסטוריה מאוד חשובה. אה, סליחה, היא דיברה יותר על הומואים, שזה בכלל לא קשור לטרנסג'נדרים, זה תופעה אחרת. טעות שלי.

4. ברברים גבריים תוקפים תרבות אנדרוגנית, והנה זה קורה היום כי טרנסים זה פופולרי. שוב, מאה אחוז צודקת. למשל, איראן היא אוייבת ידועה של ארה"ב והמערב, ושם מוציאים הומואים להורג. כמובן, הם כן מאפשרים ניתוחים לשינוי מין ולוחצים על הומואים לעבור אותם, כי אז החוק האיראני ירשה להם לשכב עם גברים. כן, כן, ברברים גבריים האיראנים האלה, בגלל טרנסים נפסיד להם

5. אוניברסיטת בראון כוללת שינוי מין בביטוח שלה. אני עם הגברת, גם זועק "אלוהים! רשע!". זה צריך להיות כמו שהיא אומרת בהתחלה - אפשר לקבל החלטה על מגדר רק אחרי שמונה עשרה. וסטודנטים בקולג' הם מעל 18, אז זה נורא שמאפשרים להם ככה להחליט. אני צריך ללמוד ממנה איך בונים תיאוריה בעלת מבנה פנימי קוהרנטי.

סלייבית, יקירה, תודה על התוספת להשכלתנו. אין, מהממת את
מישלי

Re: האים הגברים הם עד כדי כך שקופים

מישלי • 29 בדצמ׳ 2018
sex slava emi כתב/ה:
שאפשר לקרוא מרחוק את המחשבות

שלהם שולטים כנישלטים

או שזאת האנטואיציה הנשית שלי ?

כי אני חולקת איתם גנים מגדריים משותפים

ובניגוד להם

הפסקתי לחשוב מהמוח הקטן
?

עד כמה נישלטיל ושולטים הם כול כך

" תמימים "

כדי לענות לשאלות רוטוריות

שברור שלא צריך לענות עליהן

או להגיב בצורה מצואסטית גברית
מכוערת ומעליבה

רק בגלל שאישה החליטה
שהיא תקבע מה משמעות

המילים כוסית וסקסית

אישה זה לא רק מה שנולדת מיגדרית

זה גם מה שאת מרגישה
איך שאת רואה ותפוסת את עצמך

ומה שאת משדרת

אים החלטת שאת כוסית

את תשדרי את זה

וזה מה שאחרים יראו נקודה.

ברור לי לחלוטין

שהולכים להיכנס בי חזק בתגובות שיבואו.
לפוסט הזה

החל מ : מה אתה מבין בנשים

אתה כבר

מי את שתיקבעי לנו

ועד תשובות

מפורטות על פני עשרות שורות

שאלוהים קבע איך ניוולד

ושבמישרד הפנים
אי אפשר לשנות מגדר בתעודת זהות

גברים
תפנימו

יש בטבע אבולוציה

וזה מה שקובע מי אנחנו
איך אנחנו

ומה יהיה בעתיד

ואף חוק
או הגדרה מישפטית
לא ישנו את זה

אנחני כמעט בשנת 2019

לנשים מיזמח יש את הזכות על הגוף שלהן

כולל לפרסם תמונות חושפניות

כתגוב לאלימות פיזית
ומילולית נגד נשים

החפצה וזילזול

מה??

* הייתי חייבת...

Re: ממש קטע נפלא

דרקן ראהל כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
Lesson from History: Transgender Mania is Sign of Cultural Collapse - Camille Paglia

https://www.youtube.com/watch?v=I8BRdwgPChQ

מספר הערות, כולן על דבריה המדוייקים של הגברת המלומדת:
1. ניתוח לשינוי מין פותח דלת אחת וסוגר אחרות. הגברת ודאי מתנגדת לבחירת לימודים אקדמיים, נישואין, הבאת ילדים, בחירות קריירה ובערך כל החלטה בחיים בכלל, כיוון שכל החלטה פותחת דלת וסוגרת אחרות. עד כאן, הגיוני

2. כל מי שמתערב בגופו ומוחו (או נפשו, מיינד במקור) של ילד הוא מתעלל. איזה כיף לשמוע שהיא מתנגדת לחשוף ילדים לדת, כי הם לא יכולים עדיין להתמודד. אז נכון, יוצא שהיא גם נגד חיסונים, תרופות וניתוחים כלשהם בילדים, וכמובן נגד חינוך בכלל, אבל בואו נהיה מציאותיים - צריך לשבור כמה ביצים בשביל חביתה.

3. טרנסג'נדרים הם מתקפה על הגבריות וניסיון לחסלה. פה לא הבנתי בדיוק. כי היא מדברת על כל הטרנסג'נדרים. כלומר, גבר שרוצה להפוך לאשה (m to f) הוא מתקפה על גבריות, וגם אשה שרוצה להיות גבר (f to m) היא מתקפה על גבריות. לא מובן, אבל אני לא מלומד גדול.

4. טרנסג'נדר, הומוסקסואליות ואנדרוגניות מאפיינות קריסת תרבויות - שוב, צודקת לחלוטין. רק אציין את הרנסאנס, עם כל האמנים המתרוממים האלה, שהוא חורבן תרבות ימי הביניים המפוארת ותחילת התקופה המודרנית הפרימיטיבית והחשוכה. אה, והאתונאים שראו בהומוסקסואליות דבר טבעי ורצוי ולכן לא תרמו כלום לעולם. ויש עוד דוגמאות שתומכות בגברת. אה, שכחנו לציין שמעולם לא היו טרנסג'נדרים כפי שיש בימינו (נו, ניתוחים והורמונים זה חדש), כך שאכן בחינת התופעה בראי ההיסטוריה מאוד חשובה. אה, סליחה, היא דיברה יותר על הומואים, שזה בכלל לא קשור לטרנסג'נדרים, זה תופעה אחרת. טעות שלי.

4. ברברים גבריים תוקפים תרבות אנדרוגנית, והנה זה קורה היום כי טרנסים זה פופולרי. שוב, מאה אחוז צודקת. למשל, איראן היא אוייבת ידועה של ארה"ב והמערב, ושם מוציאים הומואים להורג. כמובן, הם כן מאפשרים ניתוחים לשינוי מין ולוחצים על הומואים לעבור אותם, כי אז החוק האיראני ירשה להם לשכב עם גברים. כן, כן, ברברים גבריים האיראנים האלה, בגלל טרנסים נפסיד להם

5. אוניברסיטת בראון כוללת שינוי מין בביטוח שלה. אני עם הגברת, גם זועק "אלוהים! רשע!". זה צריך להיות כמו שהיא אומרת בהתחלה - אפשר לקבל החלטה על מגדר רק אחרי שמונה עשרה. וסטודנטים בקולג' הם מעל 18, אז זה נורא שמאפשרים להם ככה להחליט. אני צריך ללמוד ממנה איך בונים תיאוריה בעלת מבנה פנימי קוהרנטי.

סלייבית, יקירה, תודה על התוספת להשכלתנו. אין, מהממת את

בדיוק