אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלובון צניעות/תחיבת הפין

אני מכור לזין{זין בתחת ש}
לפני 5 שנים • 26 בדצמ׳ 2018
אתה חייב להתחיל עים הטבעת הכי גדולה

כדי להתרגל ללחץ

זה גם תלוי בגודל הזין והביצים שלך

תהיה חלק לגמרי
תישאר נעול עד שעה
תשתמש בכלובון קצר

שימנע מהזין להיזדקף

אתה בסוף תתירגל
ותוכל לשים
טבעת במידה אחת קצרה יותר

וספייסרים

אני יותר מאוחר
ישים בבלוג תמונה

Re: כלובון צניעות/תחיבת הפין

גארפילד כתב/ה:
מה הנזקים לטווח הקצר והארוך של תחיבת הפין וכלובון צניעות ואם בכלל?

רצוי להתחיל עים טבעות זין
בקוטר 45 מ"מ
ובעובי שונה
עדיף ממיתכת

כדי להתרגל ללחץ
על הביצים
ולעובדה
שיש לך משהו זר על הגוף

כשהזין עומד טיל

הלחץ גובר
ועד שלא מאוננים וגומרים
הזין לא יוצא .

אישית אני משתמשת בגומייה אלסטית

אפשר גם בטבעת זין משולשת

שתופסת את כול החבילה

זאת לדעתי הכנה טובה
לכלובון
ארץ החלומות כתב/ה:
אין לי ספייסרים.תן קישור למה יש מלא תמונות לא יודע על מה להסתכל בדיוק

חיפוש פשוט בגוגל
ייתן תוצאות
אין דבר כזה שאין ספייסרים

יש :

4 טבעות בקוטר שונה

2 מחברים שסוגרים את הטבעת

לפחות 3 סוגי ספיסריים באורך שונה
וראש כלובון

ולא אני לא נותנת לינקים

וכן
תפנה אלי כאישה
גבעות​(נשלט)
גבעות​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2018
sex slava emi כתב/ה:
גבעות
הסבר, נמק, ופרט איך הגוף נפטר מעודפי זרע ?

נשלט נשלט, אבל לא תזיק איזו מילת בבקשה ☻. הגוף נפטר מזרע ומנוזל שפיכה שהצטברו בכמה אופנים:
1. שימוש בשירותים- בזמן שעושים קקי נוצר לחץ מתון על בלוטת הערמונית רק מעצם כיווץ פי הטבעת. הלחץ מתגבר ככל שהיציאה מוצקה ובעלת נפח רב יותר, סליחה אם הנושא מעורר גועל. אותו לחץ על הערמונית גורם לשחרור הנוזלים ובעצם מדובר במעין חליבה עצמית. היא לא תגיע לאותן רמות כמו של עיסוי ישיר ומכוון של הבלוטה בידי חולב/ת, אבל בהחלט מספיקה בשביל לשחרר חלק קטן מנוזלי השפיכה. התופעה הזו קוראת רק אחרי זמן רב בנעילה, בטח לא בשבוע-שבועיים הראשונים. מסתמך על ניסיון אישי וריבוי אנקדוטות של אחרים.

2. קרי לילה. חלומות רטובים. נכון שקשה יותר להירדם עם הכלובון? זה לא מפריע לגוף להמשיך בשלו אחרי שכבר נרדמים. אפשר שחלום מרגש במיוחד יביא לגמירה חלקית/מלאה. מסתמך על תופעה מוכרת ומתועדת בגיל ההתבגרות. גוף המחקר גורס שמתבגרים שעוד לא גילו את האוננות חווים חלומות רטובים יותר מאשר אלו שכן. לא מצאתי מחקר שבודק את התדירות אצל מבוגרים שהפסיקו לאונן/בזמן צניעות, אבל מצד שני לא חיפשתי במשך יותר מדקה והתרבות שלנו גם ככה מקשה על כלל הציבור לדבר על מיניות, שלא לדבר על לחקור חלקים ממנה.

גארפילד כתב/ה:
אבל זה לא פוגע בפוריות/צורת הפין/גודל הפין/הסיפוק?

יש לי נוסטלגיה לתגובה הראשונה שהעליתי לפורום. היא עסקה בנושא הפוריות שמעניין אותך, ומתקשרת לפסקות הקודמת יופי. הכלובון כשלעצמו לא פוגע בפוריות נקודה. אין הוכחות. נוזל השפיכה מורכב מזרע ומנוזלים נוספים. ע"פ שני מחקרים מ2004, אחרי שבוע של הימנעות מגמירה (ללא כלובון), נפח השפיכה כולה עולה בממוצע ב-3 מ"מ, ריכוז הזרע היחסי לנפח הכולל עולה עד פי 4, ובחיי שלתאר את זה בטקסט ולא להראות את הגרף זה חטא. המחקרים עצמם גם בעייתיים. אפשר לנתח את התוצאות לחיוב ולשלילה על התרומה לפוריות.
בשורה התחתונה פשוט לא חוקרים את זה. אם היה מחקר מתחום הפוריות היית שומע עליו בכל החוגים שקשורים לצניעות, כי אתה לא היחיד שמודאג מזה.

צורת הפין/גודלו/היכולת לעמוד. ממה שקראתי על הנושא, עשרות רבות של יומנים אישיים ואנקדוטות, אין פגיעה. יש חלק לא מבוטל שיגיד אחרת ולדעתי זו פשוט הפנטזיה שלהם. הם רוצים שהפין ייקטן באופן קבוע ובלתי הפיך כי זה מגרה אותם. לא הצליחו לשכנע אותי על פני הרוב שאומר שאין פגיעה. במונחי זמן ארוך- גם חצי שנה או שנה ויותר לתוך הנעילה לא יימנעו ממך לקבל זקפה. יכול להיות שייקח יותר זמן להגיע אליה אחרי שתתרגל לכלובון וזקפות ספונטניות יהיו יותר נדירות במהלך הנעילה, אבל בסוף תגיע. הפין הוא רקמה מאוד גמישה ומסוגל לחזור לצורתו המקורית על אף הקושי שכלובונים מסויימים מעבירים אותו. זה לא כמו קשירת רגליים סינית או מתיחת צוואר אפריקנית, פה אין עצמות שמתעקמות.

הסיפוק אותו הוא יכול להעניק לך? סובייקטיבי. הסיפוק שאתה יכול להעניק לאחרים? לא תלוי בו בלבד. שאלה רטורית- אם זה כל כך חשוב למה לנעול אותו מלכתחילה?

ארץ החלומות כתב/ה:
...ואז הביצים נהיות קרות. וגם מתחילה לכאוב הבטן התחתונה,והרגליים..

לא נשמע תקין. הייתי מנסה טבעת יותר גדולה אם יש כזו בערכה כמו ש-emi הציעה. מעבר לזה אני לא יכול לשפוט את מידת הכאב או זרימת הדם. מהשיחה נשמע שאתה לא מתנסה הרבה זמן בכלובונים באופן כללי. ההתנסויות הראשונות הן יותר כואבות ובעייתיות. עם הזמן מתרגלים, מחליפים כלובונים עד שמוצאים אחד מתאים (הדגם שקישרת למשל, עשה לי הרבה צרות מסוג אחר), ומשתפרים. תמשיך להקשיב לגוף, ובהצלחה.