צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הנשלטות מחוץ לארון

heisenberg​(שולט)
לפני 5 שנים • 6 בינו׳ 2019
heisenberg​(שולט) • 6 בינו׳ 2019
עכבר כתב/ה:
Ollie כתב/ה:
מסכימה שזה הכי מיינסטרים והכי קל להיחשף (אולי חוץ משולטים. המון גברים כותבים על עצמם בפומבי שהם דומיננטיים), אבל ממש לא מסכימה שכל הנשלטות מחוץ לארון (או במילותיך, ש"זה ככה, שנשלטות כל כך גלויות וחסרות בושה").
רובנו עדיין בארון. כי העולם חרא (בהקשר הזה).

אף פעם לא ראיתי דום שמדבר על זה בפתיחות. ראיתי מישהו שמתרברב באיזה קבוצה שהוא מזיין בחורות שבורות מהדאנג'ן (מינוח שלו, לא שלי) והוא אפילו לא דום - סתם חלאה של יום חול.

אני מדבר על זה בפתיחות אני לא מתבייש במי שאני.
השליטה היא חלק מהנפש שלי ולא משחק תפקידים למי שיש בעיה עם זה הוא יכול לקפוץ...
EmptySoul​(אחרת)
EmptySoul​(אחרת) • 6 בינו׳ 2019
לא קראתי את התגובות, אבל כשולטת, יכולה לומר שאני ממש לא מדברת על זה. לגמרי בארון.

התגובות וההתייחסות בנוגע לאישה דומיננטית, גם ככה לא תמיד נעימות.
כאילו, את גם ככה "תופסת פיקוד" יותר מאישה ממוצעת. אז לומר שגם במיטה את נהנת להשפיל, להכאיב?
אין סיכוי שארגיש בנוח לצאת מהארון הזה בחברה השיפוטית של היום.
GeminiBaby​(נשלטת)
GeminiBaby​(נשלטת) • 6 בינו׳ 2019
כבתתי פה תגובה כבר אתמול, בעמוד הראשון. אחרי מחשבה זריזה חוזרת אני קצת חוזרת בי לכיוון השני:

דבר ראשון, אין ספק בכלל שנשים נשלטות זה יותר פופולרי וכנראה ישאר ככה כי החברה שלנו מצליחה להכניס את זה למסגרות המרובעות שלה.

דבר שני, אף על פי שמה שרשמתי למעלה נכון, לעומת התגובה שלי בעמוד הראשון נזכרתי שהפייסבוק מפרסם הרבה מאוד את הליינים שיש(במרכז) ובעקבות ככה יש המון אנשים שמתוייגים בתמונות שאחרי המסיבות ומאשרים את התיוג ואפשר לראות אותם מחייכים למצלמה ואפילו באמצע סשנים קצרים.
חודש שעבר המון מהחברים שלי פרסמו פוסט על בדס''מ בטוח, גם אלו שלא באים למסיבות. גברים ונשים.
אני יכולה להגיד בוודאות שאומנם חלק ממעגל החברים שלהם בפייסבוק הוא מעולם הבדסמ והליינים והמסיבות אבל יש להם גם חברים בפייסבוק שלא מחוברים לנושא ורואים את התמונות שלהם או עוקבים אחריהם בפייסבוק.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 6 בינו׳ 2019
career suicide
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 6 בינו׳ 2019
רק דיברתי והיום ראיתי מישהו כותב באיזה קבוצה שהוא סאב. מיד חשבתי - איזה מלך.

תגיד סמארט אפשר להעביר לך כסף? ביטקוין? משהו? כי קראתי את התגובות שלך ונשפכתי מצחוק.