בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נחמדות אצל שולטת

Menta​(שולטת)
לפני 5 שנים • 7 בינו׳ 2019

נחמדות אצל שולטת

Menta​(שולטת) • 7 בינו׳ 2019
שאלה לנשלטים.
הכרתם מישהי היכרות ראשונית. עוד לפני הפגישה, בשלב הצ'אט, הווטסאפ והטלפון, האם מוריד לכם שהיא נחמדה אליכם?
האם שולטת שמשדרת קשיחות והשפלה מהרגע הראשון יותר עושה לכם את זה?
במילים אחרות, האם נחמדות נתפסת בעיניכם כתכונה שלילית אצל שולטת?
Electron​(אג׳נדר מתחלפת)
ממש לא, נחמדות היא תכונה נהדרת, נחמדות אומרת שהשולטת תדע לכבד גם את הגבולות שלי ותקבל אותי בתור בן אדם.
הגבירה שלי נחמדה ומדהימה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 בינו׳ 2019
נשלטים שרוצים שולטת שישר מתחילה עם קשיחות והשפלה פשוט רוצים מישהי שתגשים את פנטזיה שלהם והאדם שהיא פחות מעניין אותם.
מי שמוריד לו שאני מתנהגת כמו האדם שאני, כנראה שיעלם לי אחרי המפגש הראשון או השני כשיראה שהמציאות יותר מורכבת מהפנטזיה.
אל תשני את עצמך בשביל לא "להוריד למישהו", תתייחסי לזה כשיטת סינון של נשלטים שלא מתאימים לך.
    התגובה האהובה בשרשור
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 7 בינו׳ 2019
לא שאלתי כדי לשנות את עצמי, חלילה.
אני מנסה להבין נשלטים ואת דרך החשיבה שלהם.
אני כבר מזמן מחוץ למשחק, אגב.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 7 בינו׳ 2019
לא, טוב לב ומתיקות תמיד מחרמנים icon_smile.gif
לא הייתי רוצה שולטת (אדם) שהיא לא כזו
(זה לא אומר שהיא פחות "שולתת").

דווקא שולטת שתבוא אלי בקטע קשוח ומשפיל מהרגע הראשון ירגיש לי שהיא חיה בסרט קשה ואני לא אוכל לסמוך עליה.

בקשר לתגובה האחרונה שלך, אני לא חושב שלנשלטים יש צורת חשיבה דומה,
אז חבל לבזבז את הזמן על מה שלא מתאים לחלק (ולחלק דווקא מאוד מתאים!).
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 7 בינו׳ 2019
לחלוטין מוסיפים, והמון.
חום ונחמדות הם בסיס לכל קשר זוגי בין בני אדם.
קשיחות, קרה מדי, יכולה להיות נחמדה לטווח הריגוש, אך לא מקדמת לטווח ארוך.

מעבר לכך,
יותר ירגש לשמוע איזו הנחייה, חד משמעית, בהמשך לדו שיח אנושי קרוב, בין בן אדם עם בת אדם.
גבעות​(נשלט)
גבעות​(נשלט) • 7 בינו׳ 2019
נחמדות לא מורידה בכלל בשלב המקדמי. הקשרים היציבים ביותר שלי נבנו על בסיס של שיחה נעימה וממושכת. זה מעודד להמשיך ולדבר (למרות שלא מונע היעלמויות לחלוטין), וממש לא מתנגש גם כשמגיעים לאקטים של שליטה. כמה שמצפים לעוקץ, יש ערך מוסף לדבש.
מידה מסוימת של קשיחות דווקא מתקבלת בהבנה. אם זה אומר לעמוד על דעות, עקרונות, צורת התנסחות, וכיו"ב נתפס בעיניי כביטוי טבעי של היותה שולטת.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 7 בינו׳ 2019
קשיחות זה בדרך כלל למחפשי סטוצים. לא מבין מה הבעיה כאן. יש גם שולטות שאוהבות ללבוש ארשת פנים קשוחה. מצא מין את מינו ושלום על ישראל.

לקשר אינטימי ארוך עדיף בת זוג שולטת נחמדה.
Serveher​(נשלט)
Serveher​(נשלט) • 7 בינו׳ 2019
להיפך, הנחמדות מעלה.
nobady נשלט

צורך

nobady נשלט • 7 בינו׳ 2019
ישנם זכרים שנועדו להיות עבדים לאשה, וכל צורכם זה הצורך להישלט על ידי אשה בעלת אופי חזק הרואה בעבד שלה את רכושה וזכותה לנצלו ולהעבידו בכל רגע שתחליט על כך כשהיא לגביה ולגביו מרכז היקום, אינני יכול לקבוע מהי הפנטזיה של אחרים הקוראים לעצמם עבדים אך יכול אני להעיד על עצמי שכל דרישה של האישה לה הייתי שייך גרמה לי להרגיש בעננים אם דרישתה נעשתה בנחמדות או בקשיחות, עצם העובדה שנדרשתי לבצע מטלה מסוימת גרמה לי להרגיש ששיעבודי מתממש.
אצל האישה לה הייתי שייך בעבר לצערי, כל דרישה שלה או פקודה העמידה אותי במקומי, אם זה להגיש לה את כוס הקפה, או לעמוד בתור בדואר כדי לשלם את תשלומיה, לנקות את דירתה ואפילו להשתרך אחריה בשוק סוחב את שקיות המצרכים, היא ורק היא הייתה חשובה בעיניי ולשרת אותה הייתה הרגשה שקשה לתאר וכן לפעמים הייתה נחמדה ולפעמים ממש לא, גם ידעה להעניש.
להבנתי עבדות כמו שאני רואה אותה היא לא פנטזיה, היא דרך חיים ומי אנחנו העבדים האמיתיים נקבע מתי היא תהיה נחמדה אלינו או קשוחה, אחרי הכל אם אנחנו משתעבדים לה הרי זו זכותה לנהוג כרצונה.