סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלא

פאפא
לפני 5 שנים • 14 בינו׳ 2019
פאפא • 14 בינו׳ 2019
זה בדיוק הכלא שהייתי בו והלינק ששמתי למעלה. זה סיבוב שני של אותו בחור. בעבר היה מקום שהיה בבעלותו ועוד בחור באיזור המערבי של ארהב והם התפצלו אחרי סכסוך. לאחר זמן רב יחסית הוא מצא את הנכס המצויין למעלה שהיה ממש פעיל עד שנות השמונים כבית מעצר וכולל אפילו צינוק לא סימפטי בכלל. חוויה מדהימה למי שרוצה לטעום מהדבר האמיתי , כולל כל הקליטה והשיגרה היומיומית.
''צוות לעניין''

Re: כלא

''צוות לעניין'' • 14 בינו׳ 2019
קושר ידיים ללב כתב/ה:
היי
יש בחול מקום שבו אפשר לחוות חוויה של אסיר.. זה כולל המון קשירות ושליטה ואין בזה איזשהו מגע מיני..
ידוע אם יש בארץ דבר כזה?
ואם לא.. מכירים חדר בריחה שכולל בתוכו אזיקים? אבל שהאיזוק נעשה לאחור.. קדימה זה חרטא..

עשית לנו חשק לחזור לפעילות.

רק שתדע, בזכותך, זה קרה:

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=828569&blog_id=55465

מדגדג לנו באצבעות...
שלגי
שלגי • 14 בינו׳ 2019
אופציה נוספת זה לבצע מעילת ענק או משהו דומה ולקבל את החוויה האמיתית (-:
פאפא
פאפא • 14 בינו׳ 2019
גם אופציה למרות שחייב לציין שאף פעם לא נמשכתי למתקני הכליאה הישראלים. מרגיש קצת כמו אכסניה עם מלא מופרעים ולא תא אמיתי..
גם האיזוק / ריסון פה חובבני בטירוף
אוהב_אותך_קשורה
לפני 5 שנים • 15 בינו׳ 2019
אוהב_אותך_קשורה • 15 בינו׳ 2019
פאפא כתב/ה:
זה בדיוק הכלא שהייתי בו והלינק ששמתי למעלה. זה סיבוב שני של אותו בחור. בעבר היה מקום שהיה בבעלותו ועוד בחור באיזור המערבי של ארהב והם התפצלו אחרי סכסוך. לאחר זמן רב יחסית הוא מצא את הנכס המצויין למעלה שהיה ממש פעיל עד שנות השמונים כבית מעצר וכולל אפילו צינוק לא סימפטי בכלל. חוויה מדהימה למי שרוצה לטעום מהדבר האמיתי , כולל כל הקליטה והשיגרה היומיומית.

פאפא, תוכל לתאר את האוירה או דברים שלא מופיעים בסרטון?
כמה ימים הייתה שם? לבד או עם שותפים בתא או בכלל במבנה?
אתה יכול לבחור מראש לבחור אם להיות בצינוק או שלא שואלים אותך?
האם הם "משחקים את התפקיד עד הסוף" והם שומרים דיסטנס קשוח של אסיר - סוהר?

הרבה מחשבות...הרבה שאלות icon_smile.gif
פאפא
פאפא • 15 בינו׳ 2019
בטח:

הייתי קצת פחות מיומיים - מטעמי לו״ז.
אז ככה - קודם כל חשוב לדעת שאפשר ואפילו רצוי לסכם מראש מה הציפיות שלך משהיה שם. יש כאלה שמגיעים רק בשביל להעביר לילה בקטע של מלון (מלון לא זול בשביל התנאים הייתי אומר icon_smile.gif )
בכל אופן עברתי שם תהליך של קבלה לכלא , שזה כולל booking , חיפוש , מקלחת , מדים והכל. כמובן שבכל שלב שבו אתה מחוץ לתא כביכול אתה אזוק ברגלים וידיים. מביאים אותך לפני שופט מעצרים כביכול (במידה ויש מישהו שיכול לגלם אחד) ואתה מבין שאת הלילה אתה הולך לבלות במעצר ...
הייתי בסופ״ש שהיה בו עוד בחור מאוסטרליה שהיה דווקא יחסית אדם קל לעיכול. עשה לא מעט בעיות ובילה לא מעט בצינוק החשוך (כולל כמה לילות כבול למיטה).
אני לא עשיתי חיים קלים לסוהר שלי ולכן יצא לי כמה פעמים לקבל עונש בצינוק ובתןך התא כבול למיטה, הייתי מרותק לכיסא ריסון במשך חצי שעה להסתכל רק על הקיר ולא לזוז, להיות מוחזק בתוך חליפת משוגעים וקסדה כדי לא לקבל מכה בראש מהדפיקות שלו בקיר, וכמובן אזיקים , כפפות וכו כדי שלא אוכל לאיים על הסוהרים. זה חלק מהroleplay אבל האנשים שמריצים את המקום ובמיוחד הבעלים הוא בן אדם שחי את הפטיש הזה והוא יודע בדיוק איך לשחק את המשחק כך שלפעמים זה נראה אפילו אמיתי.

חייב להגיד ששמחתי להשתחרר ולהרגיש את טעם החופש .. יש בזה איזה חוויה מטלטלת וחינוכית icon_smile.gif
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 15 בינו׳ 2019
וואו פאפא חווית ממש את הדבר האמיתי אה.. נשמע ממש מעניין..
בישראל האיזוק הוא מקדימה וזה כבר מעפן..
מבחינתי אם הידיים לא קשורות לאחור הן משוחררות.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 15 בינו׳ 2019
באותה נימה,
גם בית חולים פסיכיאטרי עם כותונת כנ"ל יכול להיות מקום מאוד מעניין.
פאפא
פאפא • 15 בינו׳ 2019
קודם כל אזיקים מקדימה הם סטנדרט בבתי כלא בארה״ב אבל הם מחוברים לשרשרת בטן ומגיעים בקונפיגורציות שאינם מאפשרות גישה למפתח. ישנה גם קופסא כחולה או שחורה ששמים מעל האזיקים ולא מאפשרת גישה למפתח ומאוד מקשה על ניוד של הידים. בעיקר כאשר שמים אחת על השניה.
תוסיף לזה מעין כפפות (mittens) ששמים מעל הידים מתחת לאזיקים ואין לך בגלל גישה לכף יד.

בציוד שלי יש את רוב האלמנטים הנ״ל (תחביב) וכמו כן חליפת משוגעים תקנית. שימשה אותי לכמה סשנים , חוויה מדהימה למי שרוצה לחוות חוסר אונים בסשן או כהתנסות!