סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלא

קשירה לשם אהבה
לפני 5 שנים • 9 בינו׳ 2019

כלא

קשירה לשם אהבה • 9 בינו׳ 2019
היי
יש בחול מקום שבו אפשר לחוות חוויה של אסיר.. זה כולל המון קשירות ושליטה ואין בזה איזשהו מגע מיני..
ידוע אם יש בארץ דבר כזה?
ואם לא.. מכירים חדר בריחה שכולל בתוכו אזיקים? אבל שהאיזוק נעשה לאחור.. קדימה זה חרטא..
טלי35​(שולטת)
לפני 5 שנים • 9 בינו׳ 2019
טלי35​(שולטת) • 9 בינו׳ 2019
נשמע מדליק. עוקבת.

(הכי קרוב שלי היה פוסט בבלוג,
סיפור בארבעה חלקים שההיי לייט שלו נקרא מלכוד בבידוד (:

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=654567&blog_id=89029
)
lori{ע_מ}
לפני 5 שנים • 10 בינו׳ 2019
lori{ע_מ} • 10 בינו׳ 2019
אם אתה מחפש חוויית כלא והפקת עונג מיני מכך (גם אם זה ללא מגע מיני), אז חדר בריחה זה ממש לא הכיוון.
אפילו מטריד אותי לחשוב שזו אלטרנטיבה שאתה מחפש במידה ולא תמצא חוויית כלא בארץ, וגם אם זו לא כוונתך מיד עולה אצלי קונוטציה שלילית של ילדים בני 18-20 שמפעילים את החדר ולא מבינים מה נפל עליהם.
יש כמה חדרי בריחה שיש בהם אזיקים, אלו שחויתי לא כוללים אזיקה מאחורי הגב אז נראה שבכל מקרה זה לא רלוונטי.

לעניין חוויית כלא בארץ, למיטב ידיעתי אין אבל כן ניסו במהלך השנים להרים כאן פרוייקט כזה של כלא לנשים המופעל על ידי גברים וזה נפל ממגוון סיבות: בין היתר כי מעטים (אם בכלל) השולטים שיאפשרו לנשלטת שלהם להיות ״בכלא״ עם גברים אחרים שמגלמים סוהרים, או נשלטות לא משוייכות שיגלו אומץ ללכת לדבר כזה, זהות הסוהרים שעשויה לגרום לבעיה במיוחד במקום כמו הכלוב, מיקום, משך זמן הפעלה וכו׳.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 10 בינו׳ 2019
יופי לורי.
עכשיו בא לי להקים כלא לגברים עם סוהרות.
    התגובה האהובה בשרשור
Lady Guinevere​(שולטת)
Lady Guinevere​(שולטת) • 10 בינו׳ 2019
כבר מזמן אמרתי שאנחנו צריכות כלא לעבדים סוררים עם עבודות פרך...
יש לי כבר כמה עבדים שאני אשמח לשים שם
וכמובן שיש סוהרות
ויותר חשוב
השופטות הן שולטות...
אז אם שולטת מביאה את העבד שלה בפני בית המשפט
שהחצוף עשה כך וכך...
יקבעו לו עונש קשה אאאחחח
איך אנחנו מקימות כזה טלי?
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 10 בינו׳ 2019
זלא מה שהיה לי בראש בכלל (:

הממ.... פשוט כלא. אסירים וסוהרות.

והרבה התעללות, השפלה וניצול מיני מכל הסוגים.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 10 בינו׳ 2019
במקום אחד אומרים ,"אין מחיר לחופש",ובמקום אחר אדם צורך לצאת ל"גלות ",בכדי ,לחוות את מניעת החופש.

תשמע אחא יקר, בארץ ישראל ,לא תוכל לחוות את מה שאתה מחפש ברמה המדויקת ,לצורך שלך .

אני יוצא מנקודת הנחה ,שהצורך הזה ,הוא מהותי עבורך ,
זה קשור בענייני "נפש",וזה קשור לחוויות שחווית מ גילגולים קודמים",
שאלולי כך ,היה יותר מעניין לך לשווק יהלומים משנגחאי לדובאי . מאשר להביע העדפת קשירת ידיך מאחור ,כאשר הקשירה מקדימה ,אינה עונה לצרכיך .

בתקופת מלחמת העולם השניה ,ויש לנו עדויות רבות עכ',ניתלו למוות ,כאשר ידיהם קשורים אל אחור ,רבים וטובים ,או עונו רבים כאשר ניקשרו אל כסא או עמוד .
הן בממשלות סטלין יוזף והן תחת ממשלתו של היטלר אדולף .
שם רשעים ירקב !!!

יש ב owk יכולת להגשים לך את מה שאתה מחפש .
אימייל קטן ,העברה בנקאית ,כרטיס טיסה לפראג ,ויחכה לך בשדה איזה אוטרוק צ'סקי שיסיע אותך מפראג לצ'רנה ,שמה תמתין לך איזה צ'כית מהאיזורים הכפריים ,היא בלי שתגיד כבר תדע איך לשבור לך העצמות אחת לאחת ,חוץ מאת עצם הבריח ועצם הזנב ,היא תעשה מימך "גל עצמות ".

יש עוד אחת בגרמניה (אם הנפש שלך זוכרת את הרקע הגרמני לארוע שחווית אולי מגילגול קודם )
יש לה יתרונות היא גם דוברת גרמנית .
והיא גם הקימה חווה שלמה בכדי לתת לך תחושה של בית (מחנה ריכוז),יש לה גם עמודי תליה .
בקיצור .אפשר לממש לך שם 4 מיתות בית דין .
סקילה ,שרפה ,הרג ,וחנק,(לא על באמת)
אתה תישאר חי כול עוד אתה משלם לה ,אל תידאג כשתחווה את העונשים תוכל למלמל "תהא מיתתי כפרה על כול עם ישראל )
שם המקום הזה הוא "וואלללה האאלללה ",ושם הפרזנטורית הוא פראו יסמין .

תהנה .

WALHALLA und Lady Jasmin grüßen Dich
www.mylady-jasmin.de
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 10 בינו׳ 2019
כל תגובה בצבע..
אז קודם כל תודה על התגובות..
Lori אין לי עניין בקושר או הקושרת שנמצא בחדר בריחה.. העניין שלי הוא לחוות עם בת זוג או ידידה ונילית קשירות מחוץ לסשן.. סוג של קשירה ונילית..
טלי ו lady.. רעיון גדול.. תעשו מזה מליוניםicon_wink.gif
אביב נעורים
לפני 5 שנים • 11 בינו׳ 2019
אביב נעורים • 11 בינו׳ 2019
כלא שש במילואים יש אחלה סוהרות icon_smile.gif