סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלא

האנשה עצמית
לפני 5 שנים • 11 בינו׳ 2019
האנשה עצמית • 11 בינו׳ 2019
מתי מתחיל הפיילוט?
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 5 שנים • 13 בינו׳ 2019
אחד שמבין​(נשלט) • 13 בינו׳ 2019
המקום לחוות כלא הוא גרמניה.
גם בפולין יש 2 מקומות.

בגדול האפשרויות מתחלקות לשתי אפשרויות בסיסיות אירוע רב משתתפים. האפשרות השניה היא משהו פרטי עם דומית שמחזיקה מקום מתאים או שוכרת מקום כזה כמו הדוגמא ש Sm Art הביא.

לגבי האירועים, אירועים כאלו מתקיימים במקומות מדהימים, אחד המקומות שימש בעבר ככלא במזרח גרמניה. ישנם מקומות אחרים ששופצו בצורה שהם הפכו לבתי כלא של ממש. באירועים האלו יש צוות גדול של סוהרים וסוהרות, וכמובן אסירים ואסירות. ישנה הקפדה מטורפת על הפרטים הקטנים, הכל מאורגן בצורה מדהימה להפליא, המחירים בד"כ מגלמים כיסוי הוצאות שכירות, אוכל, שאר לוגיסטיקה וקניית ציוד חדש לאירועים הבאים, אבל אף אחד מהמשתתפים או המשתתפות לא מקבל שכר עבור ההשתתפות מה ששומר על המחיר ברמה נמוכה יחסית. ברוב האירועים יש סוהרים וסוהרות אסירים ולפעמים גם אסירות. נדיר שיהיו רק סוהרות. אני שמכיר את הצוותים ואת הסוהרות מצליח לדאוג מראש במקומות אליהם אני מגיע שרק סוהרות יטפלו בי. בכל האירועים יש דרישה של מינימום שהייה, המינימום זה 24 שעות יש מקומות שזה 40 או 48 שעות.

במקומות הפרטיים זה בד"כ מתנהל כסוג של סשן בתשלום. המחירים בהתאם סביב ה 1000 יורו ל 24 שעות. אין לי ניסיון בזה, למרות שאני מכיר כמה מהדומיות שמציעות את השירות הזה וכמה מהמקומות שבהם זה מתקיים, אבל אני מכיר אותן ממפגשים פרטיים של חברים ולא בפורמט הזה של נתינת שירות שזה משהו אחר לגמרי.

ישנן גם כאלו שמציעות כלא במחירים זולים יותר, ולעתים אפילו רק בכיסוי הוצאות, אבל בד"כ זה ממש לא מתנהל כשירות ללקוח. הן דורשות היכרות מקדימה או לפחות פגישת ריאיון. בגדול זה מתנהל כך, אתה נותן רשימת גבולות מפורטת, אבל מעבר לזה הכל מותר, וגם אם תתחנן לא יתנו לך לצאת לפני הזמן שהוסכם. זה אקסטרימי מאוד, ואני לא ממליץ על זה לכל אחד, בודאי לא כחוויה ראשונית. קשה לי להאמין שמישהי מהן תסכים לקבל אותך ללא ניסיון מוקדם.

אני ממליץ להגיע לאירוע של כמה ימים, שיש בו מספר רב של אסירים וסוהרות, זה גם יותר אותנטי, ואם תדע למשוך תשומת לב, תצליח להגיע לחוויות נוספות בזכות הקשרים שתיצור שם.

ה OWK של היום, זה לא מה שהיה פעם, חוץ מהמיקום והוויזואליות של המקום אין הרבה קשר. המקום החליף בעלות, הצוות שרכש את המקום והבחורה שעומדת בראש ההתארגנות מתכננים להשיב עטרה ליושנה, ולכן המקום שהיה נטוש במשך שנים, עובר שיפוצים כבר תקופה ארוכה. כיום המקום משמש בעיקר לצילומי סרטים, כשמדי פעם יש שם איזה ארוע קטן של להגיע לחטוף הצלפות ולחזור. כמו"כ מדי פעם הם מקבלים עבדים לעבודה בימים של צילומים, אבל לדעתי זה כרוך בכל מיני תשלומי השתתפות בהשקעה של המקום.
אוהב_אותך_קשורה
אוהב_אותך_קשורה • 13 בינו׳ 2019
יש עוד מקום שעושה רושם טוב להגשמת חווית כלא בוורשה, המקום נקרא - warsaw prison
http://www.warsawprison.com/crew-warsaw-prison,1,11.html

מנהלת המקום מספקת כמה מסלולי בחירה החל מסשן רגיל ועד סשן הכולל לינה באווירת כלא.

לפי התיאור של "שרשרת החיול" שעובר אסיר, זה כולל הרבה האספקטים הנפשיים והפיזיים. הפשטה עם הכניסה לכלא, רחצה עם צינור, נעילת כלובון ואזיקים ידיים ורגליים רוב השהות.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 13 בינו׳ 2019
https://youtu.be/OMS04vROhjw

אין מי שמכיר את ה OWK,בישראל היטב הימני .

פטריסיה היא בת זוגתו של בחור בשם דייויד.
הזוג הזה מתגורר בעיר "זלין".
הם בעלי "החווה",
את "החווה ",הם קיבלו מתנה ירושה מהשילטון הקומונוסטי ,בעת שעזבו את צ'כיה .
ידוע כשמועה מתגלגלת בצ'כיה ,שאילו שקיבלו "מתנות ",מהרוסים ,היו "המלשנים".ובאי דברם של השילטון הקומונסטי ..

מי ששומר להם על.הטירה ,זה בחור בשם דייויד ,צ'כי קרח אתלטי וממושקף ,מפראג.

מי שמאייש המקום כטבח ,וכעבד הבית הוא שוטר מקוף גרמני ,המתגורר בסמיכות לגבול צ'כיה עם גרמניה.
ושמו הוא בוהוש ,זה העבד המזוקן המצולם באין ספור סרטים שלהם .
העבד הקשוח עם סף כאב גבוה ,מבוגר שמו הוא קארל איש צבא קרואטי.
ויש שם עוד עבד גרמני המצולם עימם רבות בסרטים .הוא איש נחמד מאוד .
ויש עבד הולנדי מבוגר ורזה המצולם רבות
ועבד קנדי אחד .
זה הגרעין הראשי והוותיק של המקום .
ההולנדי והקנדי הלכו עם קריסטינה .
הגרמנים נשארו במקום .ובוהוש מיודד עם כולן בפרטיות .
והקוראטי .לא משעמם לו .אין מה לדאוג לו בקרואטיה .הוא רק אם יש צורך יגיע .

לורן עושה מסאג'ים בפראג .
קריסטינה נפרדה מרדיום
קטרינה גולשת בקפה אינטרנט בפראג 5
וז'אנה גרה כ 30 דק נסיעה מפראג

הצלם הראשי ועורך הסרטים שלהם הוא בחור בשם ראדיום שהיה בן זוגה של מאדאם קריסטינה .
ששמה הוא יאנה צ'רמקובה מאוטרוקביצה.

המלכות הראשונות במקום היו ,מישל ,לורן ,קריסטינה,ז'אנה,ושארקה,ועוד כ 5 נוספות .

הכול התפורר מהשלב שבו שארקה החלה לקבל את עבדי ה OWKבאופן פרטי בפראג ,ובעקבותיה נהגו כך עוד אחת או שתיים .
השיא מבחינתם היה כאשר קריסטינה גם פעלה בדרך שכזו .
אני ביקרתי במקום ,והייתי בקשרים אישיים .עם קריסטינה ,שארקה,ז'אנה,קטרינה,ועוד 2 ששכחתי את שמן.ועם רדיום .
יש אחד בפראג שהוא הרבה לפני שה Owk שמעו על המילה בדסמ".
הוא כבר היה חולש על הגיזרה .
הוא בעליו של בניין שלם ברחוב .
בוהסלאבה זה שוואמברקה 4 בפראג.
קיבל אותו מתנה מהרוסים .(זוכרים את השמועה הצ'כית על מי שבעל הון לא מוסבר)....
הוא בין המייסדים והבעליל של האתרים .
Rigid ו Lupus spanking
ו Freshman pragueאתר מייל דום של גייז שהמשטרה הצ'כית סגרה לו האתר .
הוא ועוד שותפים עתירי ממון יש בבעלותם חוות מרשימות לצילומי סרטים .
אם כי אף אחד לא מתקרב לגודלה ורושמה של החווה בצ'רנה חוות ה OWK.!!
היא אחת ויחידה בכול העולם.
לא היתה ולא תהיה לעולמים ,שום חווה שיכולה לשחזר את העוצמה וההיקפיות והסטנדרט של החווה בצ'רנה ,טירת הOwk.
רק מי שביקר שם יכול להבין באיזה עוצמה של מקום המדובר.
)השם של שארקה זה אנה מרקובה(*

המקום יכול לאכלס עשרות אלפי אנשים בו זמנית .
אני משער שהגודל שלו הוא פעמיים וחצי מגודלו של איצטדיון רג".
יש שם אגם ,יש שם בית כלא תת קרקעי ,יש שם אולם כנסים וקולנוע ענק .יש שם עשרות חדרים שכולם מעוצבים שונה מרעהו ,יש שם עליית גג ,יש שם אורוות סוסים ענקית ,יש שם חדר כושר ,יש שם ג'קוזים ,יש שם מרווחים ומשטחי ענק בין המיבנים .בחדר עליית הגג מגורי המלכות.יש 5 קומות .
יש שם פאב "וונדה ",וחדר אוכל ,ומטבח .
בוהוש הוא הטבח יחד עם דייויד .

הרבה נשים בוכות על כך שהמקום לא מוכן לתפקד כבעבר .כי הוא זירה מושלמת עבורן .
פטריסיה רתחה מזעם כאשר ראתה ושמעה על הבנות שגונבות לה הלקוחות של המקום בפרטיות ומעבירות אותן לפראג .והבנות הצ'כיות כעסו שמקבלות שכר מינימום מעבדים אמידים מרחבי העולם כאשר עיקר הכסף הלך לבעלי המקום .
אי לכך פטריסיה זרקה את כולן טמשקיעה בעיקר בסרטים .
לשם כך קוראים למלכה צכית או שניים ולמלכות אורחות שממותגות דרך המקום בתמורה למה שהמקום מציע .כתפאורה .
פטריסיה גירשה את כול המלכות הצ'כיות וסגרה להן האפשרות ליגזול עבדים מרחבי העולם .
שיעשו סשנים במקומות שלהן
אבל הטירה לא תעמוד לרשותן אם הן עוקפות אותה .
זה מריבה גדולה וידועה בין פטריסיה למלכות הצ'כיות .
שבסופה כולם הפסידו .
גם האוק
גם הבנות
וגם העבדים.

גויים אהבלים .אין שכל .מסכנים

הרבה נשים שצילמו עמם סרטים .ביקשו שיסירו הסרטים אך הם הוחתמו על חוזים בטרם.צילמו עימן סרטים וקיבלו שכר בקורונות צ'כיות ,שכר בקנה מידה של צ'כיה.

ה Owkפתוח לכול הצעה ,מצידו של כול לקוח פוטנציאלי .ויכול להביא ללקוח כל אישה שירצה לכול סוג של הגשמת פנטזיה בעלויות המוסכמות על כל הצדדים.

ה Owkהוא הזירה היחידה בעולם .להגשמת כול פנטזיה .
הוא חסר תקדים אח ורע בהיקפו ,מחדר לחדר זה מתעצם גודלו והיקפו של המקום .
הוא לא ניתן לתיאור במילים .
הכול יש שם .תלבושות .תחפושות .ציוד .
כול מה שראיתם בסרטים ובתמונות.הכול ישנו שם הכול רכוש המקום והבעלים .
הבנות באו עם ג'ינס וטי שרט .
כל מה שלבשו הוא רכוש המקום.

הסיכסוך עם הגברת אמאזון מארהב ",שהעלתה ליוטיוב את האמת שלה על המקום .
יסודו הוא סיכסוך שדייויד הוא המקור .

כל מי שבא למקום מפקיד 300 יורו אצל דייויד יחד עם הדרכון .
בעת עזיבת המקום הוא מחזיר לך הדרכון .אבל על ה 300 יורו יש מלחמות .או התחמקות מצידו .
או נעימות לדרוש אותם בחזרה .

אני וויתרתי !!!!
אמאזון מארהב",לא ויתרה ,והנה התוצאה לפניכם בסרטון שהיא העלתה ליוטיוב .היא סגרה עניין בשם מאות אחרים ,ששתקו .

יש לי הרבה חוויות מהמקום ומהנפשות הפועלות .
יש שם "סוגיה יהודית ",שמסתתרת בטירה הזו .
אבל זה ,רק אם אדרש ליפרוט עכ".
אז אספר לכם את "המקודה היהודית ",אל מול כול הדמויות שציינתי בפניכם פה.

המלכה מס ' 1 בצ'כיה מאז ולתמיד
היא מיסטרס מישל .
והיא לא שייכת לOWK

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 13, 2019 12:02 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
פאפא
פאפא • 13 בינו׳ 2019
כמו שציינו מלפני - אם רוצים לחוות כלא יש כמה סוגים (ואף אחד מהם לא בארץ). יש את הסוג שמדמה חוויה של כליאה אמיתית במתקן שהוא כלא לכל דבר , עם סוהרים ורוטינה של כלא שיכולה לגלוש גם למחוזות הפנטזיה (כבילות ממושכות , קשירות למיטה , חליפות משוגעים , צינוק וכו). בינם יש גם אחד שמשלב מדי פעם דומינה שעושה סשן ארוך אבל זה לא על בסיס קבוע. החווייה שם היא נטו להרגיש כמו אסיר ולחוות את העניין המנטלי הפסיכולוגי של להיות כלוא בתוך תא ולהיות אסיר ללא זכויות (טוב תלוי גם מה סוכם מראש בדרך כלל)

יש את הסוג השני שהוא יותר על טהרת השליטה שמזכיר יותר ממלכה ומשלב גם כליאה , לא בטוח באיזה סטנדרט היא אבל מדובר בכליאה ויותר על גבול הפנטזיה. כלומר לא מחייב שימוש באביזרים אותנטיים שמשתמשים בהם בכלא אמיתי. אבל אין לי ספק שהוא מביא גם את המימד של הפטיש והפנטזיה שאי אפשר לקבל בסוג הראשון (חלק אגב ממדיניות שלא נותנת לסוג הראשון לקיימה)

לי יצא להיות כלוא פעמיים בכלא מהסוג הראשון. אחד בגרמניה , כפי שציינו למעלה , בבית כלא אזרחי לשעבר שהפך להיות מקום למימוש פנטזיה של אנשים שרוצים להרגיש כמו אסירים לשבוע. התהליך שם מאוד מסודר , יש אפשרות גם לקחת את ה״אסיר״ ממקום האיסוף בזינזאנה אמיתית. חוויה מטלטלת חייב לאמר (לא כיף להעביר את הנסיעה כבול בידיים וברגליים בתא של פחות מחצי מטר). יש כמה אופציות כמו להיות מוחזק בצינוק וקשור למיטה , סד משוגעים וכו. יש גם את הדומינה שציינתי למעלה בתיאום.

בנוסף הייתי בעוד בית כלא בארה״ב , בעיירה יחסית במרכז שהמנהל של המקום קנה מהעיריה בית מעצר ששימש את המקומיים עד לפני 30 שנה בערך. המקום מאוד אותנטי ומזכיר את הבתי כלא מסוג של אלקטרז מבחינת התאים. אתה עובר תהליך של קליטה כמו בכל כלא סטנדרטי באמריקה , חיפוש גופני מקלחת משפילה וכו. יש שם עוד כמה אביזרים שאפשר למצוא בבתי כלא אמריקאים כמו כיסא עם רצועות , הרבה אזיקים כמובן והתקני ריסון רפואיים. על הדרך מלמדים אותך על ההיסטוריה של המקום ושל העיר. וכמובן אין כמו לצאת לשעת ״התאוורות״ בחצר המגודרת במדי אסיר כתומים עם אזיקים מרשרשים כשהעוברים ושבים רואים אותך... בקיצור חוויה!

שמח שיש לזה עניין בפורום - אני פה לשאלות.
Sm Art{☆Sm}
זו המלכה הצ'כית הטובה ביותר בכול הזמנים .
והיא גם המלכה מס'1 בעולם .
היא את מה שה owk ילמד בהמשך ,היא שכחה לפני עשור .

http://www.mischelle.com/

ו לופוס פישה ,זה המאסטר מס '1 של צ'כיה .
המלכות של ה owk עברו אצלו הדרכה כנישלטות .

https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwisyLyCturfAhWJmbQKHc5iAYIQjhx6BAgBEAI&url=http%3A%2F%2Fwww.thespankingblog.com%2Findex.php%2Fweblog%2Fcomments%2Frge_films_hidden_camera_ii_the_client%2F&psig=AOvVaw3mcbb1EiUnmWS5Rg6SO5Vq&ust=1547457300280644

ולופוס פישה ,היה עבד שלי .
עבד של יעקב מתל אביב

ופטריסיה מה OWKנעלבה למה לא אמרתי לה שלום
ואז דייויד אמר לי .
אז אמרתי לה ,שלום .

ודייויד לקח אותי טרמפ מה owk עד פראג .
יחד עם מאדאם קטארינה .
ואני האכלתי והישקתי במסעדות פאר את קריסטינה ,שארקה ,ז'אנה ,וקטרינה .
כי הם היו רעבות וצריכות כסף .

ואני סירבתי למישל מצ'כיה .

ואני היהודי שהניח תפילין ב OWK
ואני היהודי שהתעמת מול בוהוש שקרא לי "יודאע".

ואני היהודי שהניח תפילין בבוהסלאסה זה שוואמברקה 4 בבניין של מאסטר לופוס פישא .
כשהיה לו על הקיר את ישו הצלוב על פסל עץ גדול .
ואני היהודי שהביא לו מכנסיים מתנה של כדורי מ boy london שהם היו סימולציה אחד לאחד מכנסיים של יהודים מהמחנות ריכוז .
מכנס לבן עם פסים רויאל לאורך .
גם לו וגם לדייויד סיר ,שחקן קולנוע ידוע מצ'כיה .
" הנקודה היהודית ",

תמשכו אותי קצת בלשון ,ותיראו מה אני עברתי על כל הדמויות הללו של הבדסמ",בצ'כיה .
ואת "הנקודה היהודית ",המסתתרת מבעד אל פני השטח .

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 13, 2019 12:27 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
Lady Guinevere כתב/ה:
כבר מזמן אמרתי שאנחנו צריכות כלא לעבדים סוררים עם עבודות פרך...
יש לי כבר כמה עבדים שאני אשמח לשים שם
וכמובן שיש סוהרות
ויותר חשוב
השופטות הן שולטות...
אז אם שולטת מביאה את העבד שלה בפני בית המשפט
שהחצוף עשה כך וכך...
יקבעו לו עונש קשה אאאחחח
איך אנחנו מקימות כזה טלי?

O W K
Sm Art{☆Sm}

כתבתי להם "תסריטים"-ב OWK

בלינק המצורף אתם יכולים להתרשם מהדמויות שעשור לפני שה Owkנוסד ,הם היו הנפשות הפועלות בצ'כיה כשליטי הבדס"מ ,האמיתיים.

כל מה שקרה בעתיד בחווה בצ'רנה .
הוא המשך למה שהדמויות מהלינק החלו כעשור לפני כן .

הowk פשוט התמקצע בסוגיית ה"פאמדום ",
בעוד ,שהסצינה הצ'כית ביסודה היא "מייל דום ".
זה החידוש שה owk הביא לעולם .
הוא העלה את קרן הפאמדום .
אל הספוטלייט הבינלאומי .והוא בעל המניה הגדול של כול הז'אנר שתפס תאוצה והשראה בעקבות התיעוד המושלם שעשו במיקום מס'1 בעולם.

https://www.google.com/search?q=lupus+spanking&client=ms-android-samsung&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi7xKnxuerfAhWSzaQKHf9uB9cQ_AUIBygB&biw=360&bih=511&dpr=3

מאחורי כל דמות .יש שם ומשפחה וסיפור אישי וחלק בעלילה הגדולה של הבדסמ",שמשם הכול התפשט אל כול העולם .

למשל הבחורה השולטת עם המשקפיים היא מורה לאנגלית .
והמבוגרת היא מתורגמנית של הסרטים
והשמן עם הזקן הוא הבעלים והמיסד של החברה rigid

זה הכול סודות כמוסים .
שאני הישראלי היחידי שחדר למערכת שלהם .
ולמד צ'כית .והתוודע אליהם ברמה חברית משפחתית רבת שנים .
אילולי כך .הייתם ממשיכים להתמוגג ולחשוב שאתם יודעים משהו על הסצינה הזו .
ואתם לא הייתם יודעים דבר וחצי דבר.

אני יש לי את כולם על הוואטס אפ
ועל האימיילים שלי .
כתובות מגורים
ושמות אמיתיים .
ומצב משפחתי שלהם
ושנת לידה .

https://scontent.ftlv6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/10384667_1500724736806429_4608432480515149365_n.jpg?_nc_cat=104&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent.ftlv6-1.fna&oh=5a6a2023ccce3fcdb4eb95767e32d624&oe=5CD805CF

למי שמפקפק באמינותי ,הנה תמונה
עם מאסטר לופוש פישה
ועם מאדאם קריסטינה מס'1 של האוק
והערום באמצע זה יעקב מתל אביב שהניח שם תפילין .
כשהם לא ראו ,וידעו .

ויאן סטארי זה הצלם שצילם את כול הסרטים שלהם .
והוא צ'כי שגר בסיאטל וושינגטון .
והוא הצלם של רוב ההפקות שלהם .

והם כולם גייז שרצו את העבד היהודי של קריסטינה .
והם שילמו כסף בשביל שאצטלם עבורם .והתחננו .
ואת הכסף נתתי לקריסטינה מתנה שיהיה לה אוכל וכסף לרכבת לחזור לאוטרוקביצה.

ואם תמשכו אותי בלשון אספר לכם מי מהם שם יהודי בעצם .ואז תבינו שהבוסים הגדוליל בעולם של הסאדו זה יהודים ניצולי שואה