סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהסאב בוכה

אבן שתייה​(שולט){H.C}
לפני 5 שנים • 11 בינו׳ 2019
אבן שתייה​(שולט){H.C} • 11 בינו׳ 2019
Valeyard כתב/ה:
נושא מעניין.
צריך להבחין בין בכי היסטרי לבין בכי חיובי

ההבחנה בין שני הסוגים מובהקת וברורה לזיהוי?
Animus
Animus • 11 בינו׳ 2019
נושא מעניין.
צריך להבחין בין בכי היסטרי לבין בכי חיובי, זאת אומרת להבין אם הסאב במצב מצוקה או לא.
נשים בדרך כלל יותר מחוברות לרגשות שלהן מגברים ולכן כשהן מרגישות רגשות חזקים הן בוכות.
וזה יכול להגיע מאהבה, פתיחות או סתם הנאה מהאקט, או גם שילוב בין כל הרגשות ביחד שהיא מרגישה באותו רגע.
הנשלטת הראשונה שלי, שהיה לי איתה קשר ונילי בהתחלה, התחילה לבכות בזמן יחסי מין בדסמיים לפני אורגזמה.
כל הרגשות שהיא הרגישה יחד עם הסיפוק המיני פשוט התפרצו מתוכה, לקח לה הרבה זמן להרגע אחרי זה ודיברנו מלא.
לי זה הרגיש מאד מספק שהצלחתי לגעת בה במקום אינטימי בו אף אחד לא נגע, לדעת שהיא מרגישה בנוח איתי
גם לבכות כשהיא צריכה.
מנגד לזה בכי היסטרי מראה על מצוקה שמגיע ממקום לא טוב, הייתי מפסיק הכל.
מאד קל לגרום ליותר נזק וכאב גם בלי לשים לב לזה, אנ לא פסיכולוג בשביל להבין
מה הגורם למצוקה של הסאב או ההשפעה של מין בדסמי עליה.
לצערי זה נושא כואב אחרי שמבינים את ההשלכות של זה.

נב. הכוונה שלי רק כלפי נשלטות מאחר ואין לי נסיון שליטה בגברים, מסיבות ברורות.
סווריןן
סווריןן • 11 בינו׳ 2019
בפעם הראשונה שזה קורה ביניכם, תעצור. תמיד. תבדוק אם רוצים להמשיך. נכון, אמורה להיות מילת ביטחון, ואם לא נעשה בה שימוש אז לכאורה אתה רשאי להמשיך. אבל לא צריך להיות מכאני וסתום. בדוק אם יש רצון להמשיך.
בסוף הסשן, אם היחסים ארוכי-טווח, תשאל מה קרה. אז תדע מה לעשות בפעם הבאה שזה קורה. אם הנשלט/ת בסדר עם בכי, תוכל להתעלם מהתפרצות כזו בפעמים הבאות.
תמיד עדיף לחטוא לכיוון של זהירות יתר.
    התגובה האהובה בשרשור
אבן שתייה​(שולט){H.C}

כשהסאב בוכה

אבן שתייה​(שולט){H.C} • 11 בינו׳ 2019
(אם נניח לרגע למנגנונים הפיזיולוגיים המעורבים בבכי, על היתרון שהם מציעים, ונתמקד בבכי כחוויה דו ממדית; בין הסאב לבין עצמה/ו ובין הסאב לדום)

מה קורה כשהסאב בוכה במהלך קיום יחסי מין (אחרי אורגזמה או בלי קשר אליה) או במהלך סשן -

שאלה לדום:
האם הבכי יגרום לך להפסיק, לעצור, להתעלם ממנו באותו הרגע או בכלל? האם התשובה זהה בין בכי במהלך סשן לבין בכי במהלך יחסי מין?
שאלה לסאב:
כיצד לדעתך על הדום לפעול?

(מטעמים מובנים- אפשר להחריג מהדיון מצבים בו הסאב בוכה כי נטרקה לה הדלת על הפטמה כשסוער בחוץ או כי נכשל/ה בטסט שלישי, בחינות לשכה או קבלה למאסטר-שף)