סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהסאב בוכה

שלגי
לפני 5 שנים • 11 בינו׳ 2019
שלגי • 11 בינו׳ 2019
לחלוטין תלוי האדם הספציפי, האינטראקציה, מערכת היחסים והסיטואציה הספציפית של הבכי.
כל תשובת ״בית ספר״ לא רלוונטית לטעמי.
סווריןן
סווריןן • 11 בינו׳ 2019
"לחלוטין תלוי האדם הספציפי, האינטראקציה, מערכת היחסים והסיטואציה הספציפית של הבכי.
כל תשובת ״בית ספר״ לא רלוונטית לטעמי."

בוודאי שיש תשובות "בית ספר" בדברים כאלה. גם כשמישהו אומר "לא" יש תשובת בית ספר, וכך גם כאן. כשלא מכירים את האחר, בכי הוא סמן לכך שצריך לעצור. סמן ברור. לא רק בכי דרך אגב, גם מבט מזוגג בעינים או גוף שהפך רפה. אם לא מכירים, אני גם לא ממש מבין על בסיס מה נערכות הבחנות בין בכי מסוג אחד לבכי מסוג אחר.

במערכת יחסים ארוכת טווח, אם ידוע שמישהו מוכן ורוצה להגיע לבכי, התקשורת היא אחרת, ואפשר להמשיך.
Agate
Agate • 11 בינו׳ 2019
סוגיה שבהחלט רצוי לשוחח עליה בקשר, כי כל אחת מתייחסת לבכי אחרת.
כדאי לשאול איזו תגובה היא רצויה ומה היא צריכה באותו הרגע.

עבורי הבכי הוא שיא החיבור.
זה הדבר הכי טבעי שיכול לקרות - כי כואב, הכל אינטנסיבי, רגישות יתר פיסית ורגשית - לבכות או להתנתק.
לדעתי כשמישהי מרגישה במקום בטוח וטוב לצידך ומרשה לעצמה לבכות - נגעת נכון. אורגזמה של הנפש.
שלגי
שלגי • 11 בינו׳ 2019
אופסי

דאבל קליק
אןןןן​(מתחלפת){איש סודי}
עונה לגבי עצמי כנשלטת- אני אישית כן הייתי רוצה שהשולט שלי ימשיך ויתעלם. שיקשיב למילים שאני אומרת- כל עוד לא אמרתי מילת ביטחון הכל בסדר. הבכי הוא ביטוי לרגשות שגואים ומציפים, ביטוי לתחושות פיזיות קשות שיכולות להיות במהלך הסשן. מן הסתם מגדירים מראש לאיזו רמה של כאב/סבל רוצים להגיע. אצלי הבכי יכול לבוא בקלות יחסית, לכן הייתי רוצה שזה לא יהווה איזה תמרור עצור.
במקרה של נשלט/ת חדש בודקים בזהירות את מקור הבכי וקשובים לרצון ולצורך של להמשיך.