לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורום נשואים

אנאלון​(נשלט)
לפני 5 שנים • 20 בינו׳ 2019
אנאלון​(נשלט) • 20 בינו׳ 2019
הפיה טינקרבל כתב/ה:
אולי אחרים יזדהו עם מה שאני אומרת. בטח הצד השני המיגדרי. כשהתחתנתי נאבקתי בצד הנקבת אלפא שבי. כי בעולם הערכים שחונכתי לו אישה היא רכה נחדרת מרוויחה פחות (חלק מהערכים). וניסיתי לעמוד בזה. גם הצלחתי. הרבה שנים. אבל מתוך ההבנה שהוא, בן זוגי יוכל להכיל אותי כך. הדיסוננס בין זה ובין הצרכים שלי גדול מידיי. אני משלימה את החלקים של נקבת אלפא מחוץ לנישואין. תמיד בשקיפות מול הנשלט.
אני חושבת על גבר שהתחתן כי אשתו ראתה בו גבר אלפא שכל חייו משתוקק להיות ברגעים מסויימים אינטימיים נשלט, אין לו לגיטימציה לזה.

קלעת בול למה שאני מרגיש
שולמית ש
שולמית ש • 20 בינו׳ 2019
אני נשואה
ומעדיפה נשואים

עם הרווקים מרגיש לי כמו פדופליה למרות שהוא יכול להיות בגילי...

מצד שני עם נשואים צריך לתכנן מראש וזה יותר מסובך.

המלכה החרדית♡
מל(ק)ה​(שולטת)

בטוח שיש כאלו. אני לא

מל(ק)ה​(שולטת) • 20 בינו׳ 2019
slave for ever כתב/ה:
מל(ק)ה כתב/ה:
אני באופן אישי לא עושה נשואים. לא בגלל סיבה מוסרית. הם פשוט לא פנויים/ זמינים לי מספיק. לא כמו שאני רוצה וצריכה שיהיות.
היו חריגים, אבל הם היו חריגים.

את צודקת, אלא אם זה לחד-פעמי.

אבל מכיר כאלה שמוכנים לוותר על עצמם, ולהיות עם מישהו נשוי, להיות מספר 2 ולהסתפק במפגשים מתי שהנשוי יכול.
slave for ever​(נשלט)

Re: בטוח שיש כאלו. אני לא

slave for ever​(נשלט) • 20 בינו׳ 2019
מל(ק)ה כתב/ה:
slave for ever כתב/ה:
מל(ק)ה כתב/ה:
אני באופן אישי לא עושה נשואים. לא בגלל סיבה מוסרית. הם פשוט לא פנויים/ זמינים לי מספיק. לא כמו שאני רוצה וצריכה שיהיות.
היו חריגים, אבל הם היו חריגים.

את צודקת, אלא אם זה לחד-פעמי.

אבל מכיר כאלה שמוכנים לוותר על עצמם, ולהיות עם מישהו נשוי, להיות מספר 2 ולהסתפק במפגשים מתי שהנשוי יכול.

כי את לא נשלטת.
Animus
Animus • 20 בינו׳ 2019
אני רווק ולא אתחיל קשר עם נשואה, גם אם בעלה יודע או שהם בנישואין פתוחים.
(יוצאי דופן זה זוג שבוחר להשתתף ביחד, ולא חסר כאלו בקהילה וככל שיש יותר אהבה ככה יותר כיף לכולם.)
והסיבה שלי היא פשוטה, אני מצפה מהנשלטת שלי התמסרות מלאה אלי.
ועבור נשלטת נשואה המשפחה שלה תמיד תבוא מקום ראשון, זה מובן ואני מכבד את זה רק שזה לא מתאים לי.

מעבר לזה אני מקבל את הסיבה למה בוגדים וזה קורה, בני האדם מעולם לא היו מונוגמיים
והנורמה החברתית שמחייבת זוג בשביל משפחה 'נורמטיבית' נובעת בעיקר עקב הדת.
ואחוז מאד מועט באמת מצליח לנהל קשר אוהב לאורך השנים.

מה שכן אין לי סובלות כלפי נשים שמשקרות, נשלטות שאומרות שהן רווקות או גרושות אבל בפועל כן נשואות.
לצערי נתקלתי בזה יותר מפעם אחת.
רק אדון​(שולט)
רק אדון​(שולט) • 20 בינו׳ 2019
יש כאן בהחלט נשואים אם כי לא הרבה וקשה למצא בת זוג מתאימה לפחות מבחינתי.
למערכות יחסים יכולות להיוה הרבה פרושים.
בגידה זה דבר יחסי
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני חושב שהמסקנה העיקרית היא פחות שיפוט והטפות מוסר.
יש מי שלא מעוניין בקשר עם נשואים, יש מי שמחפש דווקא נשואים, יש מי שזה לא מעניין אותו. זה לא ממש ענייני מה אנשים עושים בזוגיות שאני לא חלק ממנה.
ייתכן ואם פחות נטיף ונתקוף את אלו שמחפשים מחוץ לנישואין, הם גם פחות ישקרו ויסתירו. לא שזו אשמתי אם מישהו שיקר לי, אבל אולי יש לי חלק בזה.
ייתכן ואם נשואים יקבלו שיש מי שלא מעוניינים בקשר מיני/בדסמי איתם, העוינות כלפיהם תפחת.
אגב, מעניין כמה מהשנאה שלנו לבוגדים (מילה שהיא כבר שיפוטית) נובעת מהפחד שעוד רגע זה יקרה אצלי בבית
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
הפיה טינקרבל כתב/ה:
אולי אחרים יזדהו עם מה שאני אומרת. בטח הצד השני המיגדרי. כשהתחתנתי נאבקתי בצד הנקבת אלפא שבי. כי בעולם הערכים שחונכתי לו אישה היא רכה נחדרת מרוויחה פחות (חלק מהערכים). וניסיתי לעמוד בזה. גם הצלחתי. הרבה שנים. אבל מתוך ההבנה שהוא, בן זוגי יוכל להכיל אותי כך. הדיסוננס בין זה ובין הצרכים שלי גדול מידיי. אני משלימה את החלקים של נקבת אלפא מחוץ לנישואין. תמיד בשקיפות מול הנשלט.
אני חושבת על גבר שהתחתן כי אשתו ראתה בו גבר אלפא שכל חייו משתוקק להיות ברגעים מסויימים אינטימיים נשלט, אין לו לגיטימציה לזה.

בדיוק