לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובדות על תסכול גברי

Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 25 בינו׳ 2019
Zord​(מתחלף) • 25 בינו׳ 2019
ה-DMT זה בתלושי התודעה העילאית ממרחבי האינסוף, אני מקווה שדור ה-Z יהנו מתלושים אלו במהלך שנות ה-60 לחייהם.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 25 בינו׳ 2019
בנושא ה-DMT אביא לכם את דבריו של איש חינוך אוהב ישראל, ואינטלקטואל אמריקאי אהוב :
https://www.youtube.com/watch?v=Uh7l8dx-h8M
Minxy
Minxy • 25 בינו׳ 2019
אני חושבת, שכל מי שתומך במיסוד הזנות, קודם כל שיחייה ויחווה את העולם שלהן, יבין את המניעים והסיבות שהביאו אותן להחלטה הזו ואז יציע הצעות.
קודם כל צריך להבין באמת את המציאות שלהן.
פלייפול
פלייפול • 25 בינו׳ 2019
^^^
צודקת. הנה המציאות של אחת מהן: https://www.youtube.com/watch?v=bYfz4svcvqE
והנה טריילר לסרט הדוקומנטרי שיצרה: https://www.youtube.com/watch?v=mOpC0tYp_Qg

אני זוכר שראיתי חלקים מהסרט הזה ביס דוקו או NG לפני מספר שנים.
האבי
האבי • 25 בינו׳ 2019
זורד , לפני הכל אתה שר יפה כמוך מינקסי ואחרים . לצערנו יש הרבה צרחות מסביב של אנשים אלימים שלא יודעים לשיר .
אבל , למרות הרע הם מביעים דעה ומכיוון שכך הם חייבים להיות צודקים במשהו שמחזיק את הדעה שלהם , וטועים במשהו , ולכן הדעה שלהם היא לא מוסכמה , כמוהם כמוך , ולכן חייבת להיות טעות גם בדעה שלך . מהצרחות תשמע רק אלימות אבל מהטיעונים היפים אפשר לשמוע שאפילו אם אתה צודק וקיים פוטנציאל למין בתשלום שהוא לא פוגעני הוא לא מציאותי כי המציאות הנוכחית בעצמה היא אלימה ופוגענית , מה גם שהחברה מתעלה לסיפוקים נפשיים עמוקים יותר כפי שניתן לראות באוכל ובשאר תחומים . לבסוף , אפילו אם היתה מציאות שמאפשרת מין בתשלום לא פוגעני אין טעם להשקיע במאמצים ומשאבים שיספקו מין שטחי ורדוד כשיש פתרונות קלים בהרבה שיספקו מענה איכותי ועמוק לתסכול הקיים. ככה נראה לי כרגע
Minxy
Minxy • 25 בינו׳ 2019
פלייפול, זה יפה אבל זה לא המציאות של כולן. אל תשכח שאנחנו בישראל וחיים בחברה דורסנית ולא בח''ול.
עוץ הגדול​(נשלט)
"חיים בחברה דורסנית ולא בחו"ל", למה? כי בחו"ל הציפורים מצייצות, הדשא ירוק, השמש זורחת, אנשים רוקדים ושרים ברחובות, כולם צדיקים ותורמים לעניים.
בהרבה מאוד היבטים המצב בישראל טוב מרוב המדינות במערב, בטח ובטח מכל שאר מדינות המזרח התיכון, שהן פעם אחרונה שבדקתי נכנסות לקטגוריה של "חו"ל". הניסיון לתייג את החיים בישראל באופן כל כך שחור הוא תוצאה של שטיפת מוח עקבית של השמאל.
Minxy
Minxy • 25 בינו׳ 2019
אני מדברת על המיליטריזם שמשתרש לנו לדרך החשיבה והפעולה להבדיל מהמנטליות בחו''ל
עוץ הגדול​(נשלט)
מיליטריזם זה נושא לדיון נפרד, שעשוי להימשך כמה עמודים טובים אם שנינו ממש נרצה.
בגדול, לשבדיה אין אוייבים שרוצים לחסל אותה.

לגבי הנושא של זנות, מתנגד לרעיון של זורד, אין שום סיבה שהמדינה תשתף פעולה עם דבר כזה, זה רעיון סוציאליסטי קיצוני ומסוכן. ההתייחסות לגברים חסרי כישורים חברתיים או בעלי מראה חיצוני לא אטרקטיבי כזקוקים לשיקום הוא חלק מהשיח בתרבות המערבית של "כולנו קורבנות" והמגמה למצוא את הפתרון במדינה במקום לבדוק מה לא בסדר אצל הפרט עצמו. אני לא מוציא מכלל אפשרות שיש כאן עסקה בין שני צדדים בעלי אינטרסים חופפים, אבל מבחינה נפשית ורגשית לא מצליח להבין כיצד זוגיות פיקטיבית תעזור בטווח הארוך להפיג בדידות, זאת תחושה של למכור את הנשמה שלך. למרות שכן יש מקום לסייג את זה בסיטואציות מסוימות אולם בכל אופן אסור, לדעתי, שהמדינה תשתף עם זה פעולה.
קורסים שעוסקים בכישורים חברתיים עשויים לתרום יותר לגבר בודד. אם אני לא טועה בבריטניה מינו אישה לתפקיד שרת הבדידות, בישראל הרשת המשפחתית יותר מפותחת אבל מעניין בכל זאת לחקור את הנושא, אולי נוכל ללמוד משהו.

במקום המדינה הייתי בונה תכנית "לחסל" את זנות הרחוב ומספק תמריצים לנערות ליווי לצאת מהזנות בשביל שיוכלו לתרום לחברה ולעבוד במקומות יותר נעימים, שבסופו של דבר גם יתרמו לקופת המדינה. מצד שני, הייתי נותן לכל אישה לעשות מה שהיא רוצה בביתה הפרטי. אף אדם לא יכול לומר לאחר מה לעשות עם הגוף שלנו, לדעתי זו גישה פטרונית.

נ.ב. איך קורה שבכל דיון אנחנו תמיד מגיעים לנושא של זנות (רגשון מיואש)
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

איך תמיד מגיעים לזנות?

עוץ הגדול כתב/ה:
"חיים בחברה דורסנית ולא בחו"ל", למה? כי בחו"ל הציפורים מצייצות, הדשא ירוק, השמש זורחת, אנשים רוקדים ושרים ברחובות, כולם צדיקים ותורמים לעניים.
בהרבה מאוד היבטים המצב בישראל טוב מרוב המדינות במערב, בטח ובטח מכל שאר מדינות המזרח התיכון, שהן פעם אחרונה שבדקתי נכנסות לקטגוריה של "חו"ל". הניסיון לתייג את החיים בישראל באופן כל כך שחור הוא תוצאה של שטיפת מוח עקבית של השמאל.

באותה צורה שמגיעים ל"שטיפת מוח של השמאל" שגם מככבת.

אגב, זורד, הפתרון שלך כולל גם פדופילים? כי אם מחפשים מישהו שאין לו דרך להגשים צרכים מיניים בסיסיים, פדופילים באים הרבה לפני הגבר הממוצע (כן, זה עוקצני, כן זה מוקצן, ועדיין רלוונטי)