סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשמל

האנשה עצמית
לפני 5 שנים • 26 בינו׳ 2019
האנשה עצמית • 26 בינו׳ 2019
אם זה מצבט זה בהגדרה מעל קו המותן
לפחות אצל גברים וגם נשים בנות פחות מ 90...
לינקים?
חשופית שתוקה​(נשלטת)
מצבטים אפשר לשים גם על בייצים icon_smile.gif
וזה לגמרי מתחת למותן icon_smile.gif

ואפשר גם על ציץ אחד את שניהם.
גם זה בסדר.
כי לא דרך הלב.

תקרא את הכתבה שלניה שמה. היא ממש טובה.

קישורים אשלח לך בהזדמנות בפרטי. icon_smile.gif
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 26 בינו׳ 2019
סבבה,
או שתתני לי סיבוב על הציוד שלך,

לגבי הנשלט שלך,
אולי חשמל פלוס כלובון?
נשמע לי מתכוון מנצחחחח
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 26 בינו׳ 2019
לגבי סוג הכאב של חשמל - בצירוף מקרים מופלא כתבתי על זה בבלוג אתמול - בניגוד לכאב של קיין, נגיד, שמרגישים אותו הרבה אחרי שהקיין כבר לא שם (דקות, שעות, ואולי אפילו ימים), כאב של חשמל נעלם ברגע שהחשמל נעלם. בעוצמה נמוכה הוא יכול להרגיש כמו דגדוג או סתם משהו מוזר, בעוצמה גבוהה הוא משהו שאי אפשר לתאר אם לא מתנסים - ובהחלט לא משהו שאפשר להתעלם ממנו - השרירים פשוט ננעלים (שוטרים משתמשים בגרסה עוצמתית במיוחד, שנקראת Taser, יש הרבה מאוד סרטים ביו-טיוב של אנשים שמקבלים מכת חשמל ממנו, כולל תאורים איך זה מרגיש). כמובן ששרירים מכווצים זה משהו שעשויים להרגיש אחר כך....

מעבר לזה שאסור להעביר חשמל דרך הלב ו/או המוח, חשוב מאוד להשתמש רק במכשיר שמיועד להעביר חשמל לגוף - בין אם בדסמי מראש, ובין אם כזה שמיועד למטרות אחרות כמו הרפיית או תפעול שרירים. המכשירים האלה מתוכננים שלא להעביר זרמים גבוהים יותר אפילו לא לשבריר שניה וללא תלות בשום דבר אחר, מה שלא בהכרח נכון למטען טלפון. לפחות, הם אמורים להיות מתוכננים ככה - בגרמניה מקפידים על זה, בסין פחות - אישית, אני מעדיף מכשירים עם תו תקן גרמני.
    התגובה האהובה בשרשור
חשופית שתוקה​(נשלטת)
ניסיתי עלי. זה לא חזק.
בטח לא כזה יגרום לעיוותי שרירים

ניסיתי על שתי אצבעות של ידיים מנוגדות.
ובעברי גם על הפטמות.
לא ידעתי אז שאסור,
והאמת עד היום גם לא ידעתי.
אז טוב ששאלתי icon_smile.gif

תודה רבה כל תגובות מלמדות.
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 26 בינו׳ 2019
למיטב ידיעתי (עם כל הדיסקליימרים האפשריים) --
זה כמובן משתנה לפי מי שמחשמלים, אם יש מצב רפואי קודם, איזה ציוד משתמשים בו ואיך הוא עובד, וכד' וכד'.
צריך לוודא שלצד השני אין הפרעות קצב או בעיות לב אחרות בכל מקרה בו מתעסקים עם חשמל, מעל המתניים או מתחתיהן. אם יש מתכות בגוף - לא להתקרב אליהן, וכד'.

כמו שאמרו, לא רוצים שהמעגל החשמלי יסגר דרך הלב. כששתי האלקטרודות קרובות אחת לשניה, כמו במצבט, למשל, זה הרבה פחות סיכון, כך שלא הייתי מפחד במיוחד ממצבט על פטמה. אם שני המצבטים סוגרים מעגל ביניהם --- לא הייתי שם אותם על שתי פטמות, אבל הייתי מרגיש יותר בנוח לשים את שניהם על אותו השד, למשל. לא הייתי מפחד גם יותר מדי משוקר (לא טייזר) לאזור הבטן או הכתף, או היד.

רק להכניס דברים לפרופורציות, משטרות בכל העולם משתמשות בטייזרים מאוד חזקים על אנשים, הרבה פעמים בירי לאזור החזה. בפעם האחרונה שקראתי על הנושא, יש מעט מאוד (אם בכלל) מקרי מוות מדווחים כתוצאה ישירה מהטייזר.

בקשר לוונד, הוא לא באמת מעביר זרם כזה חזק, ולמיטב ידיעתי זה די בטוח לאזור הפטמות. בשביל לקרב, לתת זץ או שנים ולהרחיק - נראה לי שזה בטוח למדי.
חיפוש מהיר בגוגל מצא את זה, עם כמה דגשים למשחק עם וונד: https://www.violetwands.com/violet-wand-safety/

הייתי מתרחק לגמרי מאזור הצוואר והגרון. כמו שנאמר פה, כשעובר חשמל דרך שריר זה מכווץ אותו ויכול גם לנעול אותו. זה לא משהו שרוצים שיקרה בטעות באזור הצוואר והגרון. זאת הסיבה שקולר אילוף כמו לכלבים הוא רעיון מסוכן מאוד בפוטנציה.

ובנוסף, יש בפטלייף קבוצות ספציפיות למשחק עם חשמל (למשל https://fetlife.com/groups/210). יש שם המון מידע נוסף.
חשופית שתוקה​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 27 בינו׳ 2019
אלאטר,
תודה רבה על התגובה המפורטת והקישורים.

אין הכוונה למשהו כמו טייזר. (זה אקסטרימי לנו מדי בשלב הזה), אלא יותר למשחק תחושות... אבל בטוח...

תודה רבה.
porcupine
לפני 5 שנים • 27 בינו׳ 2019
porcupine • 27 בינו׳ 2019
גם לא רעיון טוב לחבר שני אנשים דרך אותו הזרם. (אלקטרודה אחת על הראשון והשניה על האחר.)
בטעות הם עלולים לגעת אחד בשני במקום הלא נכון.
Rrocketqueen
לפני 5 שנים • 28 בינו׳ 2019
Rrocketqueen • 28 בינו׳ 2019
חשו יקרה
נושא מעניין העלית. טרם נכנסתי לקישורים המעניינים שהעלו פה.
במקרה אדוני מחשמל אותי מדי פעם, ואני גם בעלת הפרעות קצב לב.
האדון עד עתה חישמל בפטמות, עם מצבטים, וזה בהחלט יכול לנוע בין דגדוג קל, דרך הרגשת אי נעימות, ועד הרגשה שנשרף לך המוח (מהלחץ בעיקר) (:
לאחרונה, בעת ביקור רפואי אצל אחד מהרופאים הבכירים להפרעות קצב לב בארץ, העליתי את נושא חישמול הגוף, ולאחר שהרים את הלסת, מסר כי אין עם זה כל בעיה (המכשיר פועל על 2 בטריות aa)

מקדישה לך ♡
ולו (:

בהצלחה

https://youtu.be/MmZexg8sxyk