בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשירת ידים ורגליים

שמוליק​(שולט)
לפני 5 שנים • 3 בפבר׳ 2019

קשירת ידים ורגליים

שמוליק​(שולט) • 3 בפבר׳ 2019
חיפשתי ולא כל כך מצאתי, אם אפשר טיפים לקשירה של הידים מאחורי הגב ושל הרגליים, איך לקשור וכל זה, אשמח.
תודה מראש
שולמית ש
שולמית ש • 3 בפבר׳ 2019
לקשור מאחורי הגב זה כאבי תופת אפילו צריך להיזהר שהיד לא תצא
עדיף לקשור כל יד בנפרד

לגברי רגליים אפשר לקשור יחד.
רק הצעה שלי לקשור רק רגל אחת זה יותר מעניין ?

המלכה החרדית♡
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אפשר פשוט לקנות רתמות קשירה עם אזיקים, במקום חבל. זה אולי לא אמנותי או "הרד קור", אבל זה עובד נהדר
גבעות​(נשלט)
גבעות​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2019
הטיפ הכי טוב לקשירת חבלים הוא לא להסתפק בטיפים. יש המון דגשי בטיחות ומיומנויות שצריך לשים לב אליהם בשביל לעבוד עם חבלים. לגבי האיך:

בשביל פתרון שהוא של כאן ועכשיו, יש את אתר המדריכים של Theduchy.com לקשירות החל מרמת הבסיס. יש גם את Twistedmonk.com עם סרטונים משלו (הם עובדים ביחד).

בשביל באמת להיכנס לזה, הייתי ממליץ להגיע לאחד מערבי היסודות שמארגנים קשורימות/סטודיו מוריקאי/קינבאקו ישראל. כל אחד יש לו את המיקום, הגישה, והתנאים שלו אבל ללמוד מאנשים עם נסיון יהיה הרבה יותר אפקטיבי. כולם מפרסמים פה בכלוב בפורום בליינים ובאיוונטים, ויצא לי להכיר את הנפשות הפועלות בשניים מהם.
    התגובה האהובה בשרשור
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 3 בפבר׳ 2019
תמיד לאפשר יד או שלש כדי שתוכל לעשות קפה

ורגל לגרד לעצמה באוזן
שמוליק​(שולט)
שמוליק​(שולט) • 3 בפבר׳ 2019
תודה רבה לכולם. נראה לי אני אלך על קשירה של יד יד בנפרד
קשירה לשם אהבה
לפני 5 שנים • 4 בפבר׳ 2019
קשירה לשם אהבה • 4 בפבר׳ 2019
ידיים מאחורי הגב זאת הקשירה הכי שווה שישicon_smile.gif
חוסר אונים מעורבב בהתנהלות טבעית של הנקשרת..
אני אוהב את הקשירה הזאת כי היא מדגישה לי כמה הנקשרת שלי סומכת עלי כשהיא מסתובבת בבית קשורה ותלויה בי.. אני אוהב לדבר תוך כדי או סתם לראות סרט..
לראות כמה שהיא מחכה למגע שכשיגיע יטריף אותה יותר ככל שתתאפק.
אני בד"כ קושר עם בנדנה או משהו כזה. קושר את שתי הידיים יחד בקשירה רגילה ואז מעביר בין הידיים מה שנשאר מהבנדנה. אפשר לעשות את זה גם עם חבל אבל צריך לשים לב שהוא לא לוחץ מדיי.. (כנל לגבי הבנדנה)
ממליץ ללכת לסדנה או שיעור פרטי כדי שתלמד את זה כמו שצריך..
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
לפני 5 שנים • 4 בפבר׳ 2019
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 4 בפבר׳ 2019
יש כמה מדריכים ברשת. בנוסף למה שנאמר יש גם את Crash Restraints שהוא סבבה לגמרי,
יש כל מיני דרכים שאפשר לקשור רגליים וידיים מאחורי הגוף, זה תלוי מה המטרה ומה רוצים. אפשר לקבל רעיונות באתרי הקשירות השונים.

כמה הערות קטנות:
- לקשור כל יד בנפרד (לאן בדיוק?) או כל רגל בנפרד זה לא בהכרח יותר בטוח.
- כן הייתי שם דגש שלא לתת לנקשרת להסתובב בבית עם ידיים קשורות מאחורי הגב, כי במידה והיא מועדת - אין לה ידיים כדי לעצור את הנפילה, וזה עלול להסתיים בצורה לא טובה.
- אני, באופן אישי, מעדיף חבלים על רתמות עם אזיקים לא כי זה יותר אומנותי או הארד-קור, אלא כי בחבלים יש יותר מגע אישי, והם יותר וורסטילים.

וכמו שהמליצו קודם -- אנחנו נמצאים בתקופה בה למי שרוצה ללמוד קצת על חבלים יש הרבה אופציות. כשמתעסקים עם קשירות (כמו כשמתעסקים עם בדסמ באופן כללי) יש דברים שכדאי לדעת -- איפה אפשר ואיפה לא כדאי להעביר חבלים, דגשים שונים על מתח נעילות וקשירות, דגשי בטיחות שונים ועוד הרבה. המפגשים והסדנאות האלה זמינים, זולים ומאוד עוזרים, וזה לא רק לכאלה שרוצים לתלות או להתעסק בקשירות מורכבות, אלא גם לאלה שרוצים רק את הבסיס. אני יודע שאחד משיעורי היסודות בסטודיו מוריקאי מתעסק ספציפית עם קשירות פרקטיות, כמו מה ששאלת עליו.