סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשלטים

שלגי
לפני 5 שנים • 5 בפבר׳ 2019
שלגי • 5 בפבר׳ 2019
פעם בימי קדם כאשר ה דינוזאורים המפורסמים הילכו ביפו העתיקה וחלמו על הדאנג׳ן - לא היו בכלל נשלטים או שולטים (כן כן).
היו דומים ודומיות, מלכות (מלכים פחות) מאסטרים (מאסטריות פחות) - עבדים ושפחות, סאבים וסאביות (מקווה שלא שכחתי אף מגזר)
הסאבים היו העבדים לייט - בוויכוחים דאז - זה היה בדרך כלל ההארד קור (יעני עבדים ושפחות) אל מול הסאבים/יות. (בניגוד לאגדות העם - הויכוחים היו מרים ולוהטים גם אז - אבל ברוח התקופה)
ואז הגיע כלובי בן יהודה ונטע את המושג שולט/נשלט באתר הקטן שהקים - טפי עליך כלובי, איך שיבשת סדרי עולם...

בכל מקרה - כפי שאמרו חכמים ממני: פורנוגרפיה זה בעיקר עניין של גאוגרפיה - אפילו בכפר הגלובלי שחי ובועט בעוצמה.
מינוחים הם כנראה עניין של תקופה, טרנד ומודעות עצמית.
בלי מזגן ואינטרנט והכי חשוב מערכת סניטציה - מה שווים אלף עבדים?

וכלובי - כפרה עליך, צחקתי כן, לא באמת קיללתי אותך ואל תחסום אותי בבקשה יא מלך!
רמוס

עבדות מבחירה

רמוס • 5 בפבר׳ 2019
נדמה לי שעצם השאלה הינה משחק בפנטזיה,... שזה כמובן לגמרי לגיטימי, שהרי אין עבדות מבחירה כך שהשאלה סותרת למעשה את עצמה,...אבל תמיד כיף לשחק בדמיון,...
BDSM avi​(נשלט)
BDSM avi​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2019
אני דוקא כן הייתי רוצה לחזור לתקופה הישנה זה פשוט לחיות את מי שאתה ככה אני מרגיש בכל אופן
samsub​(נשלט)

Re: שאלה לנשלטים

samsub​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2019
ההבדל הוא שאז זה לא היה מבחירה... והיום הסטטוס הוא מבחירה...
זה שני מצבים שונים בתכלית.
Lady Guinevere​(שולטת)

בחירה

Lady Guinevere​(שולטת) • 5 בפבר׳ 2019
האמת שאני לא לגמרי בטוחה עד כמה יש לנו בחירה בנושא. זאת אמנם שאלה פילוסופית אבל אם היינו רוצים היינו יכולים ״לכבות״ את הרצונות האלו? האם אני יכולה להפסיק לרצות להיות שולטת? ונשלט/ת להפסיק לרצות ולחלום על זה? מנסיון שלי נראה לי שלא, וגם מקריאה של בלוגים מאמינה שיש פה הרבה שהיו רוצים מאוד לא לרצות את זה. יש בחירה מבחינת הנשלט את מי לשרת וכמה, נגיד, אבל להיות או לא להיות זו כבר שאלה אחרת לגמרי.
לפחות פעם זה היה ברור, והיה את מי להאשים...
ראגנרוק
ראגנרוק • 5 בפבר׳ 2019
עובדה היסטורית היא שעם שחרור העבדים בארה"ב. רבים מהם העדיפו להשאר תחת מרות האדון שלהם.. ולא לצאת לחופשי.
נכון שהסיבה היא פחד להתמודד עם מציאות חדשה וזרה להם..
אבל הבסיס הוא רצון להיות תחת שליטתו הטוטאלית של אדם אחר.
Vinyl Crow
לפני 5 שנים • 6 בפבר׳ 2019
Vinyl Crow • 6 בפבר׳ 2019
זה נשמע ממש מעניין להיות עבד לגבירה, אבל זה חייב להיות בתנאים שלי ועם הגבולות שלי.
אז זה כבר לא עבד אלא נשלט. אולי אני פשוט אוהב את הרעיון של להיות "עבד" של מישהיא?
צריך לחקור בפרקטיקה.
robotz
robotz • 6 בפבר׳ 2019
ממש לא הייתי חוזר ובטח שלא להיות עבד.
להיות נשלט עבורי זה משהו מאוד אינטימי ועדין ביני לבין אישה,
זה לא השפלה פומבית ורמיסת כל זכויותיי כאילו שאני לא אדם אלא סוס באורווה.
מי שרוצה אחרת- שיהיה לו בכיף .
Borntoserve​(נשלט)

Re: שאלה לנשלטים

Borntoserve​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2019
מעוררת בהחלט המחשבה על כך. להיות עבד בכל המובנים בעולם מודרני. ללכת לעבוד , ההכנסות הולכות למלכה שלך. חוזר לממלכה אחר העבודה מכין את הבית, מנקה, מבשל, מסדר דואג להכל. כשהמלכה מגיעה מטפל בצרכים שלה. הפיזיים, הרוחניים והמיניים בהתאם להנחייתה. אין לך שום זכות לבקש או לצפות. הכל לפי הרצונות שלה. אתה חייב לטפל ולשמור על הגוף שלך כדי להיות מתאים למלכה. אין גבולות , אין מילות קוד. יש ציות וענישה על הפרת הנחייה. יש וודאות מוחלטת וביטחון מוחלט, המלכה קובעת איך ייראו חייך, שיגרת היום שלך, מעשיך והתנהגותך. הכל מוכתב. יש בזה משהו שקשה להסביר אתה רכוש אתה שייך אתה נתין אתה עבד אתה עומד לרשותה, ואתה אסיר תודה. על כל שיש לך מה שאין להרבה , יש לך מלכה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2019
Vinyl Crow כתב/ה:
זה נשמע ממש מעניין להיות עבד לגבירה, אבל זה חייב להיות בתנאים שלי ועם הגבולות שלי.

זה פחות או יותר מסכם את ההשקפה של הנשלט הממוצע בכלוב.
עזבי מחשבות קיצוניות על תקופות עבדות אפלות. מספיקה התבוננות קצרה בשביל להבין שברמה הבדס"מית הם לא באמת רוצים להישלט (כמובן לא אינסטנט. ע"י האישה הנכונה, אחרי היכרות מעמיקה ותהליך הדרגתי של בניית אמון) אלא רוצים להגשים פנטזיה שהם שולטים על מהלכה ובה הם מגלמים דמות של נשלט.
כי מעבר לתנאים שלהם, אין על מה לדבר.
ואני דווקא גאה בבחור המצוטט, כי יש בו כנות שחסרה לרבים. הוא מודה שזה משהו שהוא לא מסוגל לו או מעוניין בו (וזה סבבה לגמרי, גם זו דרך לבדס"מ), וחוסך זמן יקר לו ולאחרות.
לעומת מספר לא מבוטל של נשלטים שמשקרים לכולן, ובעיקר לעצמם, עם התעקשות על צהרות הגרנדיוזיות של "אני עבד כנוע וצייתן" למרות שהם לא באמת רוצים לתת לאישה (שהרוויחה זאת) להוביל כרצונה ולא רק כרצונם.