בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חייבת לדעת שאני לא היחידה

ivy​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 4 בפבר׳ 2019
ivy​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2019
הנושא כשלעצמו רחוק מלחרמן, אבל אני זוכרת כשראיתי לראשונה את הסצינה ברשימת שינדלר שרייף פיינס ששיחק את אמון גות מתחרמן מהשפחה היהודיה שלו... אז כן, זה חירמן אותי.
אפשר למצוא אספקטים מחרמנים בכל תחום, גם כשמדובר בטאבו
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אני מכירה יותר מנשלט אחד עם פטיש פמ-נאצי.
מניחה שזה פוגעני לכל יהודי לדעת שיש מי שמתחרמן מהתנהגות משפילה על בסיס עליונות גזעית..
לא ראיתי אותם מגיבים בשרשור
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2019
Sone of y'all have such nastyass fantasies that you getting off on extreme power dynamics is as normal as enjoying a good ol morning shit
DirtyMind
DirtyMind • 4 בפבר׳ 2019
לא מכיר.
אבל כן פגשתי אחת שמתחרמנת קשות מעץ צפצפה.
אחרת, שאוהבת לראות כלבים מזדיינים.
ואחת שהצהוב של באוזן מעיף אותה למקומות אחרים.
סייה​(אחרת){לשעבר סכיז}
בחיי כמה תגובות מתייפיפות ניתן לראות ובעיקר בעמודים 1-3 בסגנון: כל מה שתעשי או תחשבי יהיה נהדר וכפיים. אז ככה אני לא מתכננת להגיב יותר מההודעה הזו כי כל פינג פונגי הפורום הם עניין מציק כשלעצמו. אז אוותר.

אין קשר בין היות האדם רע או טוב לבין הפנטזיות שלו.

כל נושא השואה זה רעה חולה אחת. לא צריך לקחת משם שום דבר או עניין פרט לזיכרונות לעצב לגבורה ולסיפורים שנועדו להזכיר לנו כל מה שקרה לעם שלנו.
על אותו עיקרון אקח את נושא הפדופיליה אשר גם הוא סוג של פנטזיה חולנית ואסורה על פי החוק. ועדיין בכל העולם תמצאו פדופילים שמאוננים על סרטי ילדים ותינוקות ומעבר לכך עושים בפועל מעשים כי זה מגרה אותם ואת ראשם החולני. אז האם זה בסדר? האם נמחא כפיים לאותם פדופילים כי מותר לפנטז על מה שרוצים גם אם מדובר בפיצוץ עולמי אטומי? פרופורציות גם בעולם הבדסמ! מעבר לזה שזה אסור בחקיקה ניתן לראות שגם על השואה ישנם המון חקיקות והתקיימו הרבה מאד משפטים כדי להוציא את כל מה שקרה באותה תקופה מגדר הנורמל! ולא בכדי!
האלמנטים שהשואלת של השאלה בפורום שקשורים לאסיר אסירה עבד ומפקד וכו אלו אלמנטים שיכולים להשתייך לככ הרבה מקומות אחרים ושאין להם מקום מן השואה ורצוי לחשוב על אלמנטים כאלה בהפרדה ברורה מכל דבר שנעשה שם בגרמניה הזונה. כי כל השואה הזו היא דבר שאין לו מקום וצריך לדעת לכבד. גם אנשים שהם סוטים.
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 4 בפבר׳ 2019
רק שהשואה עצמה לא התרחשה בגרמניה,
בתכלס רוב היהודים שנרצחו לא היו מגרמניה,
אפילו לא פרומיל מהרצח,
בפועל רוב יהודי גרמניה הצליחו לצאת איך שהוא מהטבח,
מי שבאמת נרצח היו יהודי מזרח אירופה ופולין
ההשמדה אגב התבצעה רובה ככולה בפולין הגנרל גובנרמן
למרות שהיו פה ושם צלאגרים (מחנות ) ריכוז בעיקר ל"עבריינים" פוליטיים

ונראה לי יותר מידי שואה ליום אחד,
תמיד מעדיף לדבר איתך על נושאים אחרים...
עבד משועבד{עבד}

Re: חייבת לדעת שאני לא היחידה

עבד משועבד{עבד} • 4 בפבר׳ 2019
The daydreamer כתב/ה:
היי, אז ומאז ומתמיד ידעתי שהנושא של השואה איכשהו מחרמן אותי- זוכרת את עצמי בתור ילדה קוראת ''הנער בפיג'מת הפסים'' או את ''הנערים מרחוב מאפו'', רק שלא הבנתי את זה בזמנו.
חשוב לי להבהיר שהשואה עצמה לא מחרמנת אותי (אני מתכוונת, כל מה שקרה שם), אלא תת- נושא, אם אפשר לקרוא לזה ככה, של מחנות הריכוז. אני מתכוונת, מבחינת סוג ההיררכיה של אדונים ועבדים. למשל צפיתי ב- ''ללא גורל'' לא מזמן, והקטע בו הם עומדים במסדר או למשל כשהגרמני מכה אותו... סליחה, אני מצטערת. מקווה שאני לא נשמעת נורא מדי.
אשמח לדעת מה דעתכם על הנושא. האם אני אדם נורא? כי לפעמים אנשים מסביב ממש גורמים לי להרגיש ככה, ולא ממש מצאתי שאלות בנושא באינטרנט.

היי .דרימר . ערב טוב .
אני מוכן להגשים לך את הפנטזיה (מחנה ריכוז לא כולל מחנה השמדה.)
נתחיל בתת הנושא ,החרמת הרכוש שלך (אם אין לך אז של ההורים שלך)
ולאט לאט נתקדם. נרחיב את הגבולות.
רוצה ? יהיה לנו כיף.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2019
קיימים חוקים נגד עבדות, קיימים גם חוקים נגד ניצול של יחסי מרות ותלות בין מפקד לפקוד ובין סוהר לאסיר וכד'.
גם החוקים הללו הם לא בכדי אלא כי המצבים הנ"ל מאוד הרסניים במציאות, בדיוק כמו שהשואה והזילות שלה מאוד הרסניים במציאות.
אבל כשמדובר בבדס"מ, ביחסים שנעשים בין שני בגירים מודעים לעצמם, בפרטיות בין ארבע קירות, לא מדובר על "המציאות" אלא על משחק תפקידים. במסגרת הגבולות הללו הם יכולים לשחק איזה תפקיד שהם רוצים מבלי שיהיו לכך השלכות על המציאות.
איך זיכרון השואה או ניצולי שואה נפגעים כשכותבת הפוסט מפנטזת בפרטיות ביתה? איך זיכרון השואה או ניצולי שואה נפגעים אם היא תעשה סשן שישאר בין 4 קירות שלא יבוא לידיעת הציבור לעולם? כשכותבת הפוסט תגיד לשולט היהודי שלה להעמיד פנים שהוא נאצי לפרק זמן מסוים ועם מילת ביטחון וכו', זה שונה בתכלית מלהצטרף לאיזו תנועה נאו-נאצית ולעשות סשנים באמצע המוזיאון של אושוויץ.

זה שונה לחלוטין מפדופיליה, כי פדופיל יפגע בילד אמיתי (וחוץ מזה פדופיליה זאת לא סתם פנטזיה מינית, זאת הפרעה נפשית. משיכה לילדים היא לא "עוד פטיש". זאת בעיה נפשית שיש לה עוד היבטים מלבד פנטזיות), בעוד כותבת הפוסט לא הולכת לפגוע בניצול שואה אמיתי, שלעולם לא יהיה מודע לחיי המין שלה.
זאת לא התייפיפות, זאת ההבנה שאין לנו שליטה על הפנטזיות שלנו, ומשם מגיע חוסר השיפוט של אחרים כלפיה. התייפיפות זה דווקא להתעקש להעמיד פנים שהפנטזיות שלנו הן רק פולטיקלי קורקט במסגרת המותר במיינסטרים הבדס"מי (אדון ושפחה, סוהר ואסירה- in, כל השאר- out). פנטזיות מיניות הן הרבה יותר פרועות, ולא יכולות להיות מוגבלות רק לתבניות קורקרטיות, מנומסות ומקובלות חברתית. לרוב פנטזיות מיניות נוגעות בטאבו מסוים, וזה בדיוק מה שהופך אותן לכאלו מרגשות. השליטה היחידה עליהן היא *באופן הביצוע שלהן*.

כל עוד כותבת הפוסט לא תומכת בנאציזם, לא מפיצה או מאמינה בתורת הגזע, לא מעודדת פגיעה ביהודים, לא מכחישת שואה, לא כופה את הפנטזיות שלה על הציבור ועושה את זה בפרטיות בהסכמה, רצון ומודעות היא פשוט לא פוגעת באף אחד. לכן אין סיבה לנזוף בה ולהכניס אותה לפרופורציות שהיא לא באמת חצתה.
וכן, מותר לפנטז על הכל, וזה כולל גם דברים הרבה יותר מעוותים מהנושא הזה (וזה לא שהמוח שלנו צריך אישור, זה קורה במילא ודווקא הדרישה לא לחשוב גורמת לחשוב על זה יותר). כל עוד זה לא הופך לפעולה במציאות מותר לפנטז על הכל, פשוט כי זה לא פוגע באף אחד. גם בגרמניה אין חוק שמונע מאנשים את החופש לחשוב בראש על מה שהם רוצים, החקיקה היא תמיד על מעשים כי הם מה שפוגע.

אגב, למקרה שמתוערר הספק: ברמה האישית הפנטזיה שלה דוחה אותי. אני לא מסכימה איתה, והיא גם ממש מעצבנת אותי. אבל כותבת הפוסט לא פוגעת באיש ולכן אני באה להגנתה. בסופו של יום, מי שגורם לזילות השואה ולגלים אנטישמיים הם כל מיני נאו-נאצים שמקדשים את חייהם לעניין ואני מתערבת איתך שהם משאירים את השואה מחוץ לחדר המיטות. בחורה יהודיה עם פנטזיה שנותרת בפרטיות לא עושה שום נזק ואין על מה לנזוף בה.
Bianco-nero
Bianco-nero • 4 בפבר׳ 2019
Off topic.
ממליץ בחום על הסדרה The man in the high castle.

סדרה בדיונית כשהשנה היא 1970 והנאצים מנצחים במלחמת העולם השנייה ושולטים בארה"ב.