בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על נשים וגברים באתר ובכלל

עמק ירוק​(שולט)
לפני 5 שנים • 4 בפבר׳ 2019

על נשים וגברים באתר ובכלל

עמק ירוק​(שולט) • 4 בפבר׳ 2019
שמתי לב יש כאן נשים, (לא כולן כמובן! יש פה גם הרבה נשים חמודות והגונות) שפשוט משתלחות בגברים ומכלילות וכותבות בגסות וברמה נמוכה משפת השוק. מה שאני רוצה לומר זה, שאותן נשים נחמדות מקבלות חיזוקים ותגובות אוהדות, תומכות וחמות על זה שהן "דורסות" אנשים אחרים ומצטיירות כמלאכיות תמימות וקורבנות לניצול של גברים.
אני לא אטרח לפתוח את אותו הדיון על גברים שעושים בדיוק אותו בדבר ולעיתים אף גרוע מזה מכיוון שמרבית הפעמים הם כבר יזכו לבוז ולתועבה שמופגנת כלפיהם ובצדק.

אז בואו נרגע קצת ונבין שאנחנו לא חייבים לכתוב כל העת כל מה שעולה לנו בראש. עדיף להתרכז בדברים החיוביים.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2019
אנחנו לא חייבים, אבל אנחנו יכולות, וזכאיות.
כפי שאתה זכאי שלא לפתוח דיון על גברים שמתנהגים באלימות איומה ומדכאים נשים (כפי שציינת במילים אחרות ומתחסדות), אנחנו זכאיות כן לעשות את זה. ולמרות שזה קשה לחלקנו, ואנחנו סובלות רבות מהנטל של ניהול השיח הקשה בנושאים האלה, אנחנו עושות את זה (כל אחת בהתאם ליכולותיה ולרצונה, בלי כפייה).
ובחורבן הפטריארכיה ננוחם.

(ואם "אבל זה גורם לי להירתע מכן" -> זה בסדר, גם אנחנו נרתעות ממך.)
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2019
אוי לא. עכשיו יתחיל פה עוד פוסט של "מלחמת המינים" בן 10+ עמודים ארוכים ומתישים, שבו אף אחד לא עומד לשנות את עמדתו למרות כל המאמצים והעצבים.
תכינו את הפופקורן/כדורי הרגעה/ניירות גלגול.
עמק ירוק​(שולט)
מל(ק)ה כתב/ה:
די לפוסטי המרמור האלה!!!

מה את ממורמרת כל כך? אם בא לך תכתבי פוסט משל עצמך ואל תכנסי לאיפה שאת לא רצויה. אצלי הכל מצוין תודה לאל icon_smile.gif
עמק ירוק​(שולט)
Ollie כתב/ה:
אנחנו לא חייבים, אבל אנחנו יכולות, וזכאיות.
כפי שאתה זכאי שלא לפתוח דיון על גברים שמתנהגים באלימות איומה ומדכאים נשים (כפי שציינת במילים אחרות ומתחסדות), אנחנו זכאיות כן לעשות את זה. ולמרות שזה קשה לחלקנו, ואנחנו סובלות רבות מהנטל של ניהול השיח הקשה בנושאים האלה, אנחנו עושות את זה (כל אחת בהתאם ליכולותיה ולרצונה, בלי כפייה).
ובחורבן הפטריארכיה ננוחם.

(ואם "אבל זה גורם לי להירתע מכן" -> זה בסדר, גם אנחנו נרתעות ממך.)

הנה הדוגמא הכי טובה בשידור חי... icon_smile.gif
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2019
תודה. התאמצתי מאוד עבורה. (סתם לא, זה בא לי בקלות.)
כתבת פנאי פלוס
כתבת פנאי פלוס • 4 בפבר׳ 2019
לא ממש הבנתי את הדיון: מה זה להתמרמר? אישית כתבתי בבלוג שלי על התנהגות שמפריעה לי אצל גברים. זו האמת שלי, לא מרמור. אין לי גם בעיה שגברים יוציאו קיטור. ציפית שהכל יהיה ורוד נצנצים?
יש בעיות ואני בעד להציף אותן.
נחשצפע​(שולטת)
נחשצפע​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2019
כרגיל שרה נתניהו גורמת למירמור ודיונים ארוכים.

הכנתי תפוציפס*
סייה​(אחרת){לשעבר סכיז}
אל תתייחס עמק ירוק לכל מה שאנשים אחרים מגיבים אתה יכול לשאול בפורום כל שאלה או תהיה שתרצה כי הרי ככ הרבה כבר שאלו שאלות טובות או גרועות משלך. אנשים סתם מואסים בכל מיני דברים ואוהבים לקפוץ בראש.

לשאלתך. אתה צודק בהחלט יש נשים שאוהבות להשתלח ובעיקר כשזה אנונימי. אבל בסוף הכל זה עניין של אופי איפוק וסגנון.