סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביזאר בכלוב

DirtyMind
לפני 5 שנים • 4 בפבר׳ 2019

ביזאר בכלוב

DirtyMind • 4 בפבר׳ 2019
היי לכולם.

ברור לי, שזה לא ה cup of tea של רוב חברי הכלוב.
אבל השאלה יכולה להיות רלוונטית לכולם.

זהב, חום. האם חוסר הפוסטים ושיתופים בהכרח מעיד על חוסר עניין, או שמא הנושא מקהל הרבה פחות אהדה מ "אנאלי" "פשוט פטיש"?
אולי גם מדובר בבושה של אנשים להודות בזה, ומה יחשבו עלי?

הכלוב לא מקום לקבל חיבוק כשמישהי.ו אוהבים להתלכלך מהפרשות של אחרים?

או משהו אחר? מה דעתכם?

תודה.
אני.
מיכלייי
מיכלייי • 4 בפבר׳ 2019
בכלליות הכלוב הוא לא מקום שמכבד את האחר שהוא לא ה"מיינסטרים". אז אני לא מתפלאת שזה נושא שקל לעלות אותו בבלוג או פוסט.

גם חלק נכבד מגברים שרואים שאני ביזארית (כתוב לי בפרופיל) לא נותנים לי הרגשה מכילה. הפטישים שלי בחלקם דוחים אותם. זכותם. הכל בסדר ומקובל. רק משקפת את המציאות שאני חווה כדי לענות לך על השאלה.
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2019
מפעם לפעם עולים פוסטים שהם ככל הנראה אינם קונצנזוס.
ובכל זאת, כל עוד אינך מעודד פגיעה באחר, עברה על החוק,
לדעתי חופש הפרסום נכון גם למה שהזכרת.

לא כולם חייבים לאהוב או להזדהות,
יתכן שחלק יפתחו הרגל לדלג מעל הפוסטים שלך, וחלק יחכו רק להם.
אבל זה טיבה של בחירה חופשית, והבמה ששמה "הכלוב".
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ההיגיון שלי אומר שביזאר חום יהיה, יחסית, פטיש נדיר מאוד וביזאר צהוב יותר נפוץ. קשור לחינוך, לסיכון ועוד. ושניהם יחד יהיו פחות פופולריים, לדעתי, מפייס סיטינג או חיבה לקשירות. (שים לב, זו דעה על בסיס הגיון אישי שלי, לא ממצא)
הכלוב הוא קהילה, וכל קהילה יוצרת את הכללים שלה, כולל מה נורמטיבי ומה מוזר.
כשפותחים פרופילים ורואים בגבולות של 9 מתוך 10 "ביזאר" במקרה הטוב, ו"דברים איכס דוחים שבחיים לא דמיינתי עד שהגעתי לאתר הסוטה הזה" במקרה הרע (כן, נתקלתי בפרופיל שבו היה כתוב נוסח כזה), מבינים שאם זה הקטע שלך, עדיף שתשתוק.
חבל, אולי, אבל זו התנהגות אנושית. תהיה אתה שונה, סמן אפשרות אחרת ותעזור לדומים לך להרגיש בנוח עם עצמם.

*המגיב אוהב מאוד ביזאר צהוב. #גילוי נאות
Minxy
Minxy • 4 בפבר׳ 2019
יש הרבה אנשים שאוהבים מאוד לדבר את דעתם גם כשהיא לא רצוייה, כך גם בכלוב.
הכי טוב להתעלם, בתור אחת שבקטע של צהוב icon_smile.gif
נשלט גברי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 5 בפבר׳ 2019
נשלט גברי​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2019
מיכלייי כתב/ה:
בכלליות הכלוב הוא לא מקום שמכבד את האחר שהוא לא ה"מיינסטרים". אז אני לא מתפלאת שזה נושא שקל לעלות אותו בבלוג או פוסט.

גם חלק נכבד מגברים שרואים שאני ביזארית (כתוב לי בפרופיל) לא נותנים לי הרגשה מכילה. הפטישים שלי בחלקם דוחים אותם. זכותם. הכל בסדר ומקובל. רק משקפת את המציאות שאני חווה כדי לענות לך על השאלה.

נכון מאד ומדוייק וגם מה שכתב פותח הפוסט : "
הכלוב לא מקום לקבל חיבוק כשמישהי.ו אוהבים להתלכלך מהפרשות של אחרים? "

כנראה שלא תקבל חיבוק חם מחלק גדול ומוחלט של חברי הכלוב ובמיוחד אם אתה מתחבר למקלחות חומות, רומיות , אדומות וכאלה (צהובות לטעמי כבר הרבה יותר מיינסטרימי נהייה ) ולהפך לא רק שלא תקבל חיבוק , אלא תקבל את ההפך הגמור וכנראה שזה יהיה דחייה, הגעלות, , מושא לרכילות ואולי אף החרמה .
והכלוב ולהקתו בגרעין הרחב של האוכ' יחפש להתקרב למיינסטרים בתחום שלא נחשב ממש מיינסטרים , כך שמן הסתם קיימת כאן צביעות מאחר והם סבלו/סובלים/יסבלו מיחס דומה כלפיהם מהחברה המיינסטרימית הונילית כלפי הנטיות/סטיות/פטישים שלהם אך לא יתנהגו באופן של אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך כאשר מדובר באוכ' עם משיכה ונטיות שונות משלהם לא בהכרח תמיד מוקצנות יותר.

תחושתי היא שחלק מהלא מקבלים והלא מכילים למיניהם את האחר השונה מהם טמון בכך שהם יכולים להיות חסרי בטחון ועם קושי קודם כל לקבל את עצמם והנטיות שלהם.

מותר כמובן לא להתחבר ולא להמשך לפטישים ונטיות מיניות /בדס"מיות שונות , הבעיה היא השיפוטיות והביקורתיות.

שורה תחתונה , חפש בשלב זה את החיבוקים בקרב אנשים שיבינו אם זה בסביבתך הקרובה ואם זה על ידי אנשים עם ראש דומה לשלך וזרום עם הפנטזיות שלך בלי לדפוק חשבון ובלבד שהכל נעשה במודע ובהסכמה וללא עבירות על החוק ובפגיעה מכוונת באדם אחר.
DirtyMind
DirtyMind • 5 בפבר׳ 2019
התגובות כאן קצת מחזקות את התחושה שלי. שהמקום הזה יותר נוטה למיינסטרים.

ותגובות שקיבלתי בפרטי עוד יותר מצדיקות.
העדיפו אנשים לומר לי "גם אני כזאת.ה" מאשר לענות לשרשור.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 5 בפבר׳ 2019
זה לא "המקום הזה", אלא אם במילים "במקום הזה" אתה מתכוון לכדור הארץ.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 5 בפבר׳ 2019
אני אוהבת את התגובה הקודמת שלי בדיוק כמו שהיא, אבל לצערי יש סיכוי סביר שלא יבינו אותה כמו שצריך, אז אסביר.

כוונתי שהכלוב לא המציא את השיפוטיות כלפי החריג. אנשים הם שיפוטיים, חסרי סובלנות וחולקים ביקורת חריפה ולעתים פוגעת וילדותית כלפי דברים שמאוד מאוד לא מושכים אותם. כלומר, כשמשהו ממש ממש לא מושך מישהו, עד כדי רתיעה, לרוב הוא ירגיש בנוח לבקר את אותו הדבר. למרות שמחשבה רציונלית תעלה שיש הבדל גדול בין לא להימשך למשהו ובין להיות ביקורתי כלפי מי שכן נמשך אליו.

וזה נכון לא רק במשיכה מינית, אם כי כמובן ככל שהדבר יותר טאבואי (ומניות חריגה היא טאבו חזק) זה יהיה חזק יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 5 בפבר׳ 2019
DirtyMind כתב/ה:
התגובות כאן קצת מחזקות את התחושה שלי. שהמקום הזה יותר נוטה למיינסטרים.

ותגובות שקיבלתי בפרטי עוד יותר מצדיקות.
העדיפו אנשים לומר לי "גם אני כזאת.ה מאשר לענות לשרשור.

לא באמת ציפית שאנשים שנמשכים לביזאר על סוגיו יכתבו כאן ״גם אני״, נכון? בטח שלא בפורום.
לא מעט כאן מנסים לקלוע בפוסטים בבלוגים ל״מכנה המשותף הנמוך ביותר״ אבל אני יכולה להעיד שנתקלתי בלא מעט שיתופים מעניינים בנושא.

להרבה אנשים יותר קל לצחוק ולגחך כשהם עומדים מובכים מול משהו שאין להם דרך להסביר אותו או שגורם להם לאי נוחות, וגם כאן זה בגלים. יש תקופות עם יותר פתיחות לנושאים ״חריגים״ ותקופות של פחות כתלות באוכלוסיה העכשוית.