בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעת יעול

Secretstuff​(אחר)
לפני 5 שנים • 13 בפבר׳ 2019

הצעת יעול

Secretstuff​(אחר) • 13 בפבר׳ 2019
למה אין צוות של "מומחים" נקרא לזה, שיהיו פה בשביל הסקרנים לתת מענה אמיתי וכנה לשאלות שיש?
אני בטוח שיש אנשים שישמחו לתת מענה כמו שיש אנשים שישמחו לקבל אותו. WIN WIN.

אני רק מניח את זה פה.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2019
יש כאן, פשוט צריך לחפש. למשל את השולטים שמכינים מאמרים על מה זה שליטה ומה זה סשן ומה זה מילת ביטחון ומה שולט טוב צריך להיות ומה נשלטת.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 בפבר׳ 2019
כי זאת יומרה לחשוב שמישהו הוא מומחה לבדס"מ ודבריו הם בגדר עובדה שיש להפנימה ולא דעה כשאר הדעות. לכל אחד יש את הבדס"מ שלו, בסגנון שלו, ומה שנכון לאחד לא נכון לאחר.
מי שלא מבין משהו קונקרטי יכול לשאול בפורום ולקבל דעות מנסיונם של אנשים שונים מבלי שאיש מהם מתיימר להיות סמכות בלעדית לעניין.
    התגובה האהובה בשרשור
סייה​(אחרת){לשעבר סכיז}
מה זה צוות של מומחים בדיוק? יש איזה מישהו שעבר הכשרה בתחום? מישהו שמבין הכי טוב מכולם מה זה מה? תקרא בגוגל על מה זה בדסמ ותחקור. צוות של מומחים זה עניין של בילוש ולא לאתר שכזה. עם כל הכבוד.
Secretstuff​(אחר)
נסיון לא בהכרח קשור להכשרה. ובהחלט יש אנשים שיש להם שאלות קונקרטיות שלא נעים לקבל במענה כמו שאתם חותרים אליו, אלא בצורה יותר נעימה ואינטימית מול בנאדם אחד. אולי אתם כבר אחרי התחושה הזאת, אבל זה יומרנות לדעתי לחשוב של דברים כאלה אין צורך. הכשרה והכוונה, במיוחד בתחום רגיש כמו זה לדעתי, לא יכול להזיק.

גם התוקפנות שלכם מיותרת.. זה זה בסהכ הצעה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
יש סדנאות על דברים שיש להם טכניקה, כמו קשירות.
היתה ממש עכשיו הרצאה בת"א.
יש את המרכז למיניות אלטרנטיבית, אולי משהו ממה שהם מציעים?

ייתכן והסבר איזה סוג שאלות התכוונת יעזור לנו להבין אותך. טכניות? רגשיות? המלצות על מוצרים?
Secretstuff​(אחר)
קודם כל תודה.
אני אישית מתקשה ברגשיות, לא משהו שהייתי רוצה לפתוח לשיחה בפורום. גיגלתי את המרכז למיניות אלטרנטיבית - זה מוסד? יש שם אפשרויות ל1-1?
סייה​(אחרת){לשעבר סכיז}
לא בקטע של משהו לא בטוב פשוט באמת זהו תחום שאי אפשר לפתוח אותו לצוות של מומחים רק על בסיס ניסיון. כי כל אחד חווה אחרת. אם סתם בא לך לדעת על היפתחות לעולם המיני הזה יש באמת את מה שדרקן אמר. או אולי פסיכולוגית מינית. אבל מאנשים שהם באתר זה לא עניין במומחיות. אל תלמד מאחרים על מי שאתה כי כל אחד הוא שונה. אין הגדרה אמיתית למה זה שולט אן נשלט או וואטאבר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Secretstuff כתב/ה:
קודם כל תודה.
אני אישית מתקשה ברגשיות, לא משהו שהייתי רוצה לפתוח לשיחה בפורום. גיגלתי את המרכז למיניות אלטרנטיבית - זה מוסד? יש שם אפשרויות ל1-1?

יש להם פה פרופיל. שלח אדומה, יסבירו לך מה שתרצה. אם הסתבכת, שלח לי אדומה ואני אעזור (לא קשור אליהם בשום צורה, סתם נחמד). וכמו שסכיזופרניה אמרה, פסיכולוג שפתוח לנושא של בדסמ זה אפשרות גם.
מחזק את סכיזו לגבי ללמוד על עצמך מאחרים. אנחנו אנשים וזהו, חלקנו יותר חלקנו פחות שפויים וחביבים. אנחנו לא מטפלים ולא יועצים. אתה יכול לבקש אנשים לשתף בחוויה, להביא פרספקטיבה שלהם, אבל לא יעוץ.
זה אתר הכרויות וקהילה, לא מעבר
המרכז למיניות אלט'
לפני 5 שנים • 14 בפבר׳ 2019
המרכז למיניות אלט' • 14 בפבר׳ 2019
Secretstuff כתב/ה:
קודם כל תודה.

שלום סקרטסטאף, ראינו שהתעניינת בקיומינו. ובכן, כן, אנחנו קיימים מאז חודשי יולי האחרון.
ניתן בהחלט גם לקבל שירות 1-1. אפשר שיחת התייעצות בטלפון וניתן גם לקבוע עם מטפל/ת ידידותיים לנושא של בדס"מ.

שיהיה המון בהצלחה