בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הארונות בעתיד

↑ ↓
deepThinker​(נשלט)
לפני שנה • שבת, 9 בפברואר 2019, בשעה 21:38

הארונות בעתיד

deepThinker​(נשלט) • שבת, 9 בפברואר 2019, בשעה 21:38
האם לדעתכם בעתיד להצהיר בפומבי שאתה בדסמ"י יקבל יחס דומה ליציאה מהארון של להט"ב? (ז"א - לא פיטורים, לא קריפיות מצד אחרים, יותר הבנה וכל הנלווה לכך).
או שאני תמיד אמשיך לראות פוסטים שצוחקים על "היי את מוכרת פיפי אני מוכן לשלם 99943890708 ולהיות העבד רגליים שלך?" או תגובות של לגלוג וחוסר הבנה כשמישהו מתוודה על בדסמיותו באחד מעמודי הקונפשנז.

(ובמאמר מוסגר, לא חושב שזה עניינו של אף אחד מה הפטישים שלי או ההעדפות המיניות שלי, אבל לפעמים זה שימושי שאנשים אחרים יהיו מודעים למה שאתה מסוגל כדי שתוכל למצוא את אלו שמסוגלים גם, בעולם הוונילי והגדול).
ArchAngel​(שולטת)
לפני שנה • שבת, 9 בפברואר 2019, בשעה 22:44
ArchAngel​(שולטת) • שבת, 9 בפברואר 2019, בשעה 22:44
הבדס"מ לאט לאט פורץ למיינסטרים, מתייחסים אליו בצורה פחות נוראית מפעם, הוא כבר לא כזה "אפל" ולא נחשב למחלת נפש יותר אם נעשה בהסכמה ולא פוגע בתפקוד או בבריאות שלך או של הזולת.
גם לא באמת מפטרים אנשים על הבדס"מ שלהם עצמו אלא על ההחצנה שלו. גם ונילים שיחצינו את המיניות שלהם ויצטלמו בלבוש חשוף או יכתבו פוסטים מיניים מובהקים יזכו לשמוע שההתנהגות שלהם לא נאותה למקצועות מסוימים עם אופי ציבורי או חינוכי, ואף למכתב פיטורין.
מורה שתפרסם את עצמה בחוטיני במועדון סקס תזכה לגינוי ופיטורין כמו מורה שתפרסם את עצמה בבגדי סאדו במועדון סאדו. בחורה שתפרסם את עצמה עם התחת בחוץ תזכה לשמוע שהיא שרמוטה, בדיוק כמו נשלטת שתצלם את עצמה על ארבע.
זאת לא אפליה נגד בדס"מיים אם ונילים חוטפים את אותו הדבר כשהם מחצינים את המיניות של עצמם.
ונילים כן מאמצים אלמנטים בדס"מיים שונים למיטה, ומשתמשים בבדס"מ לא פעם כגימיק.
ומי שכותב לכל בחורה "המלכה אני אשלם 9363637373 שקל לכפות הרגליים שלך" הוא מטריד, ובעצמו עושה צחוק מעצמו ומביא את זה על עצמו. יורדים גם על מי שכותב כל פנטזיה מינית במקום כפות רגליים, וזה כולל בתוכו גם אקטים ונילים. כי הפעולה עצמה של להציק לנשים באינבוקס היא פתטית ומציקה.
כל עוד אנשים לא מחצינים את חיי המין שלהם ולא משתמשים בביטויים ותיאורים בוטים, לאף אחד לא אכפת.
ולמי שכן אכפת ולא מקבל אקטים בדס"מים בדר"כ גם נגד פתיחות מינית באופן כללי וסולד גם מאקטים ונילים שמערערים על תפיסה שמרנית.
אם בדס"מיים רוצים יותר הבנה הם צריכים להסביר את עצמם לאחרים במקום להתנהג בצורה מחוצנת ולצפות שהסביבה תבין לבד.
ובעיקר להפסיק לחשוב במונחים של "אנחנו והם" ולייחס את כל הטוב לנו ואת כל הרע להם. אנחנו לא כאלו שונים ומיוחדים כמו שכיף לנו לעשות מעצמנו.
    התגובה האהובה בשרשור