סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

והפעם - ה TOP5 של יוצרי הויזואל המשובחים ביותר בכלוב

talent
לפני 5 שנים • 9 בפבר׳ 2019

והפעם - ה TOP5 של יוצרי הויזואל המשובחים ביותר בכלוב

talent • 9 בפבר׳ 2019
היי לכולם,
אני תמיד נהנית (וגם לומדת ) מאותם סקרים שמופיעים פה מפעם לפעם.
אז היו כאן רשימות של הבלוגרים/ות הכי הכי, ושל השולטים/ות הכי הכי , ומהם למדתי להכיר על אנשים נהדרים אבל לא מצאתי כאן סקר על ה"אלבומיסטים" הכי הכי.
אז מקווה ללמוד מהידע הנרחב של כל אוהבי/ות התמונות למיניהם שיספרו : מי הם חמשת יוצרי האלבומים הכי יפים בכלוב?

אספר על שלי בהמשך (כדי לא ליצור התניות שונות ומשונות בכולם icon_smile.gif )
ניצי המלכה המתוקה
ניצי המלכה המתוקה • 9 בפבר׳ 2019
ממתי הכלוב הפך להיות גרסה קינקית של "פורבס"?
למה צריך רשימות? מי מחליט מי בטופ? עוד כלי לדכא את היצירתיות שלנו?

לא אהבתי.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 9 בפבר׳ 2019
חידשת לי שמישהו בכלל מסתכל על האלבומים הללו...
    התגובה האהובה בשרשור
ניצי המלכה המתוקה
ניצי המלכה המתוקה • 9 בפבר׳ 2019
עוץ יקר, אנחנו לא בתחרות. אנחנו במקום שאמור להיות הכי מקבל. לא אומר מי מנצח ומי מפסיד. תשאיר את הלכלוך הזה בחוץ בבקשה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 9 בפבר׳ 2019
את צודקת. למצוא את עצמך מחוץ לרשימת חמשת יוצרי הויזואל בכלוב הוא אירוע טראומטי.
אבן שתייה​(שולט){H.C}
לפני 5 שנים • 10 בפבר׳ 2019
אבן שתייה​(שולט){H.C} • 10 בפבר׳ 2019
Bentalist כתב/ה:
י

Disclaimer
כל שאכתוב מבוסס על קריאת בלוגים, עיון באלבום תמונות ודדוקציה לא מאוד מפוארת. כמו כן, שום גורם מסחרי (Bentalist), או פרטי (Bentalist), או דומי (Bentalist) לא מימן, תמך, יזם או ניסה להשפיע על כתיבת תגובה זו. ייתכן וכל שכתוב בתגובה משולל כל קשר למציאות.

מעיון באלבום התמונות של Bentalist, ובבלוגים/אלבומים של נשותיו (עלמות או רעיות לעתיד או סאביות או שפחות או disciples) נראה שמדובר בנשמה של קולנוען שהבין ש-‏motion pictures זה יותר מדי טרחה ופחות מדי שכר, עשה פניית פרסה לטובת עיסוק רווחי יותר ובחר להסתפק ב-pictures . התמונות שלו, ואני מניח שהסשנים בהם צולמו נהנים מ- A flair for the dramatic.

הבחור יודע ללקט נשים צעירות, יפות (ע"פ התמונות) וחכמות (ע"פ הבלוגים שלהן) ומביים תמונות נהדרות.

על דבר אחד אני מתקשה לסלוח לחבוב. אם אני זכור נכונה, הייתה לו בפרופיל את התמונה היפה ביותר בכלוב. תמונה בה בחורה קשורה ושכובה על בטנה עם תחתונים מופשלים ורטיבות נראית לעין. להחליף את התמונה מעולה בזו שיש לו כרגע הנה טעם רע ובחירה אומללה.

בן, Keep up the good work.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 10 בפבר׳ 2019
אני מכין פופקורן בשביל האשכול הזה
talent
talent • 10 בפבר׳ 2019
את האלבומים של בנטליסט אני ויתר הכלוב אני בטוחה, מכירים מצוין.
חיפשתי עוד איכותיים (כמו bondage המדהים ,ו- whipper) שדי קל למצוא כי הם נוכחים כל כך, מרטיבים ומרשימים.