אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לשבור את הטאבו

Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 9 בפבר׳ 2019

לשבור את הטאבו

Ollie​(נשלטת) • 9 בפבר׳ 2019
כמו שכתבתי פה בהמון דיונים בעבר, אני *שונאת* את הארון הבדסמי, והייתי מתה לחיות במציאות אלטרנטיבית שבה אני יכולה לשוחח בפתיחות עם משפחתי ועם חבריי הווניליים על החוויות היומיומיות שלי שנוגעות לבדסמ.

אני מקווה שעוד נגיד 10-20 שנה המציאות כבר תהיה שונה, ובדסמ לא יהיה טאבו כמו שהוא היום.
יש כל מיני אנשים טובים שעושים צעדים קטנים בדרך לשם.

בין השאר, לאחרונה אני יודעת על שלושה חברים מהקהילה שעורכים הרצאות על בדסמ לוונילים ולמתעניינים בבדסמ.
אחד מהם, חבר טוב - דומיניק מורנינגסטאר - התחיל לרוץ עם הרצאה תחת הכותרת "מי מפחד מבדסמ",
וביום שלישי הקרוב הוא ירצה בפאב Mash Central בתל אביב.

היינו בהרצאה הקודמת שלו וזה היה נפלא. מסתבר שהוא מרצה נהדר, ואחרי ההרצאה הסתובבנו בפאב (כזוג בדסמי בעצמנו) ודיברנו עם חלק מהאורחים הווניליים.
היה מגניב לראות את העיניים שלהם נפקחות כשהם סופסוף רואים זוגות אמיתיים (דומיניק והנשלטת שלו דנה, ואני והקשוח שלי) שחיים את אורח החיים הזה באופן יומיומי, וזה כל כך שונה ממה שהם דמיינו. גם כל כך שונה אלו מאלו (הבדסמ שלנו לעומת הבדסמ של דומיניק ודנה).

אם אתם סקרנים, או שאתם רוצים להכיר את העולם לחברים או בני זוג וניליים, או שאתם בדסמיים שרוצים לחלוק את החוויות שלהם עם קהל ונילי אחרי ההרצאה - ממליצה בחום להגיע.
רכישת כרטיסים פה:
https://www.facebook.com/events/559942591142007/

כשהזכרתי בבלוג שלי את ההרצאה שהיינו בה, התפתח בתגובות דיון מעניין על התפקיד של הרצאות כאלה, ועל התחושה שלי שאני בארון חונק מול התחושה של אחרים שזה ממילא מידע אישי שאין צורך לחלוק עם אף אחד.
אשמח לשמוע את דעותיכם בנושא.
    התגובה האהובה בשרשור
Skyfall​(שולט)
לפני 5 שנים • 9 בפבר׳ 2019
Skyfall​(שולט) • 9 בפבר׳ 2019
גם אני הייתי בהרצאה הזאת והיא היתה מעולה...נתנה זווית הסתכלות נוספת ומאוד מעניינת....ראיתי שם לא מעט זוגות שאחד מבני הזוג היה ונילי או שרק החל להתעניין בעולם הבדסמ...ועיניהם נפתחו ממש.