לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני מפ"ת...רחוק לי אני מת"א.

T O M​(שולט)
לפני 5 שנים • 19 בפבר׳ 2019
T O M​(שולט) • 19 בפבר׳ 2019
בכוח המוח כתב/ה:

תמציאו לכם סיבה אחת שתחמיא לכם הכי הרבה (״אני אישה חזקה והוא חשש להתמודד איתי״.

"אני אישה חזקה והוא חשש להתמודד איתי"
אני אוהב את המשפט הזה.
זה מצחיק אותי כל פעם מחדש
במיוחד כאשר זה נאמר עם חבילת טישיו ליד.

בחלק מהמקרים הגבר אפילו לא זוכר את שמה והיא מתבססת על "אישה חזקה" כסיבה להתרחקות ממנו

לגבי שאלת ה"הפתח תקווה - תל אביב".....
זה כמה צעדים מלדון בפורום על הנחות ברב קו או מה עושים עם שיניים תותבות בלילה.
ראו הוזהרתם.
little Dana​(אחרת)
little Dana​(אחרת) • 19 בפבר׳ 2019
חח התגובות פה קורעות.
נכנסו במאתיים קמש על פתח תקווה, ובצדק.
אבל בתור תל אביבית, שמכירה מקרוב תלאביבים
כל מה שהוא לא תל אביב הוא רחוק … חח
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 19 בפבר׳ 2019
hrgiger כתב/ה:
כן. נשמע לי נורמלי.
בתור אחת שמגבילה איזור מגורים כי אני רוצה ממש קרוב, ממש זמין במינימום טרחה, זה נשמע לי מאוד הגיוני.

את מודעת שפתח תקווה ותל אביב זה מרחק של 10 דקות?
?‍♂️
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 19 בפבר׳ 2019
hrgiger כתב/ה:
כן. נשמע לי נורמלי.
בתור אחת שמגבילה איזור מגורים כי אני רוצה ממש קרוב, ממש זמין במינימום טרחה, זה נשמע לי מאוד הגיוני.

?‍♂️
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 19 בפבר׳ 2019
אם אכן כן ?
אז המרחק מבני ברק,לתל אביב ,הוא 5 דק'
hrgiger
hrgiger • 19 בפבר׳ 2019
control your mind כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:
כן. נשמע לי נורמלי.

?‍♂️

האינסטינקט שלי היה לענות "האמת היא שאני מודעת לכך שזה לא נכון" ואז אמרתי לעצמי שלא יפה לענות ככה מבלי לבדוק.
אז בדקתי.
מאיפה שאני גרה, עד הנקודה הכי קרובה אלי בפתח תקווה יש 23 דקות נסיעה. ב-23:30 באמצע שבוע, כשאין תנועה ומבלי להתחשב בחנייה.
אני די בטוחה שאם מוסיפים תנועה, חיפוש חנייה ואת הסיכוי שמי שאכיר מפתח תקווה לא יגור דווקא בנקודה שהכי קרובה אלי זה אומר שזמן הנסיעה יהיה ארוך יותר מ-23 הדקות ולא ייקטן ל-10.
אבל מי יודע? אולי יש משהו שפספסתי.
כתבת פנאי פלוס
לפני 5 שנים • 20 בפבר׳ 2019

אני מפתח תקווה

כתבת פנאי פלוס • 20 בפבר׳ 2019
וכן, רחוק לי. בתחבורה ציבורית זה בין שעה לשעה וחצי ואני סובלת מבחילות בנסיעה. לגיטימי לחלוטין
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 20 בפבר׳ 2019
hrgiger כתב/ה:
control your mind כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:
כן. נשמע לי נורמלי.

?‍♂️

האינסטינקט שלי היה לענות "האמת היא שאני מודעת לכך שזה לא נכון" ואז אמרתי לעצמי שלא יפה לענות ככה מבלי לבדוק.
אז בדקתי.
מאיפה שאני גרה, עד הנקודה הכי קרובה אלי בפתח תקווה יש 23 דקות נסיעה. ב-23:30 באמצע שבוע, כשאין תנועה ומבלי להתחשב בחנייה.
אני די בטוחה שאם מוסיפים תנועה, חיפוש חנייה ואת הסיכוי שמי שאכיר מפתח תקווה לא יגור דווקא בנקודה שהכי קרובה אלי זה אומר שזמן הנסיעה יהיה ארוך יותר מ-23 הדקות ולא ייקטן ל-10.
אבל מי יודע? אולי יש משהו שפספסתי.

יש מצב שאת נוסעת באופניים חשמליות?
כי אני נוסע ירושלים תל אביב בחצי שעה...
איך מתל אביב לפתח תקווה 23 דקות?
Sweet melody

מאמצת את החוק.

Sweet melody • 20 בפבר׳ 2019
בכוח המוח כתב/ה:
אני בעד לחוקק חוק, שהרעיון הגלום בו שאם לאחד הצדדים לא מתאים לפתח או להמשיך קשר, מספיק להודיע ש״לא מתאים״, בלי להיות חייב בהסברים. כי בנינו, רוב הסיבות ל״לא מתאים״, הן בבסיסן פוגעניות, והרבה פעמים זה מייצר מוטיבציה להמציא סיבות פתח תקוואיות שכאלה, שממילא לא פותחות כל תקווה.

מה זה משנה למה? יש צד ש״לא מתאים״ לו. אם הוא היה רוצה באמת בקשר, וחושב שזה משהו שניתן לתיקון ויאפשר לו לחיות עם זה, הרי שהוא היה מעלה את הבעיה מרצונו לדיון.

הנה המלצה, והיא לגברים וגם לנשים: מישהו אמר לכם שלא מתאים? תברכו אותו בברכת הדרך. אל תבקשו ממנו סיבה, ואל תתנו לו להתפתל ולהמציא שקרים לבנים או אפורים. תמציאו לכם סיבה אחת שתחמיא לכם הכי הרבה (״אני אישה חזקה והוא חשש להתמודד איתי״, ״היא הרגישה שהיא נסחפת ומאבדת שליטה, אז היא נבהלה וחתכה״)
מנסיון אישי, כשאנשים באמת רוצים אחד בשני ונמשכים אחד לשני, הם לא מוותרים כל כך בקלות. מישהו פחות רוצה בקשר, מכל סיבה שהיא, מה זה משנה למה? תכבדו את הרצון הזה, ואל תעמידו אותו במצב מביך.
אביב נעורים
אביב נעורים • 20 בפבר׳ 2019
בפתח תקווה יש אחלה חנויות לחלקי חילוף icon_smile.gif