שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התייעצות

hrgiger
לפני 5 שנים • 15 באפר׳ 2019
hrgiger • 15 באפר׳ 2019
מוסד הנישואים משתנה, ללא הפסק. להתעקש להשאיר אותו בהגדרות הנ"ל משאיר א.נשים רבים מאוד בחוץ. כאלה שלפעמים רוצים להתחתן ועדיין לממש את הזהות הלא הטרו, לא מונוגמית ובכלליות - לא נורמטיבית שלהם.
אנשים שמנהלים קשרים אי-מונוגמים לא בהכרח לא מאמינים במוסד הנישואים. הם לא מאמינים בבלעדיות מינית ו/או ריגשית. זה ממש לא לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, זה לאפות עוגה אחרת, מהמרכיבים שמתאימים לאותו אדם (קצת כמו לטבען עוגה, אם תרצי, זאת הרי עדיין עוגה).

ואני לא יודעת איך להגיד לך, אבל בארץ אין שום פער (אני כמעט בטוחה בזה) בירוקרטי בין להיות נשואים כדת וכדין ללהיות ידועים בציבור.
eithan
לפני 3 שנים • 18 באוק׳ 2020
eithan • 18 באוק׳ 2020
מניסיון כאשר אוהבים אפילו צלקת שנעשתה על ידי גבר מהעבר הרחוק עדיין מפריעה מאוד
"אל תדברי על אריק"
כאן אתה רואה את אריק כל פעם שאתה עושה איתה אהבה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
כתבת "לאפשר".
אני דווקא הייתי רוצה לדעת מה זה הדבר שהיא בכלל מבקשת לאפשר לה. באילו תנאים, באילו גבולות, מה בכלל היא מנסה להשיג? מה זה "שולט" בשבילה? האם זו מערכת יחסים משמעותית? האם הכוונה למישהו שרק יספק לה את הצורך הפיזי?...

השאלה החשובה בעיני היא איך *היא* מתייחסת לזה. מה זה שולט בשבילה, מה היא מקווה להשיג, למה היא חושבת שזה טוב, איך היא מצפה שזה ישפיע על הזוגיות שלכם.

אני מסכימה עם סוורין - הדבר היחיד שידוע בוודאות הוא חוסר הוודאות. כמה שלא נייעץ, הדבר הכי חשוב בעיני הוא להבין שאתם לוקחים סיכון, להבין מה אתם מסכנים ולאיזו מטרה. רק אחרי שתנסו תגלו מה זה עושה לכם ואיך זה משפיע על כל אחד מכם ועל הדינמיקה ביניכם - אז חשוב להיערך עם תקשורת מאד טובה והרבה כנות והתחשבות ועם גבולות ברורים ונכונות לבחון מחדש את הגבולות לעיתים קרובות.

אתם נכנסים ל"זוגיות פתוחה" בעצם - זה שצד ג' יהיה דווקא שולט לא נראה לי קריטי, מה שקריטי הוא עצם זה שפותחים את הזוגיות - כל אחד שמנהל זוגיות פתוחה יכול לייעץ לך לגבי זה וכל מה שנאמר על ידי מונואמורים יהיה רלוונטי לסיטואציה לדעתי.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 18 באוק׳ 2020
רוב הסיכויים שהיא תתאהב בו וציק צאק הוא ייכנס לכם לנישואים ויחליט החלטות במקומך ובמקומה.
בהצלחה.
hrgiger
hrgiger • 18 באוק׳ 2020
למה רוב הסיכויים שהיא תתאהב בו?
sub_t​(נשלט)
sub_t​(נשלט) • 18 באוק׳ 2020
תמרה, את הכי רצינית, ביצוע בקרה ומעקב אחר דיונים מעניינים
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
וואי מה יהיה עם ההקפצות? 🤦 כלומר, הקפצות זה אחלה, אבל פייספאלם עלי שלא שמתי לב וכתבתי כאילו שהוא קורא את זה icon_razz.gif
רמפול
רמפול • 18 באוק׳ 2020
ציטוט:
וואי מה יהיה עם ההקפצות? 🤦 כלומר, הקפצות זה אחלה, אבל פייספאלם עלי שלא שמתי לב וכתבתי כאילו שהוא קורא את זה icon_razz.gif

כמעט עשיתי את אותה הטעות ...