אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

DSLG!!!1

מטפורה
לפני 5 שנים • 13 במרץ 2019
מטפורה • 13 במרץ 2019
אוף, אפשר בלי סטראפאון? זה בדיוק העניין- ילדות לא מעוניינות בדברים האלה. אני לא הטרחתי את עצמי בחיפושים שפלייפול הציע אבל אני קצת בספק שהם יכולים להניב את מה שהתכוונתי אליו, כי, כפי שאמרתי בתגובה מוקדמת יותר, לא מדובר בטינייג'רית בראטית שרוצה לפתוח לאבוש את התחת (איכס, סליחה, זה פשוט הכי לא זה), אלא פשוט מעין גרסה מאוד אינטואיטיבית של רצונות ילדיים פשוטים: חסות, תשומת לב, מגע מפנק. ואלטרואיסטי, כי נראה לי שאחת הסיבות שנמשכתי להמשגה של ההורות היא ההענקה, ללא תנאי. לתחושתי יש משהו מאוד תובעני ביחסי שולטת-נשלט, דווקא לא מהכיוון ששגור לכם על הלשון. עצם זה שפין הפלסטיק הזה מוצב שוב במרכז (נופ, הנצנצים לא עוזרים לרכך את זה), מראה שאנחנו צריכים לעשות עבודה יסודית יותר כדי להתחיל לחשוב על מין ממקום כזה, לא פאלי. ספרות רלוונטית: כזה, המצאת הילדות אצל ניל פוסטמן, לא בראטיות בפורנהאב.
nicknose​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 13 במרץ 2019
nicknose​(מתחלף) • 13 במרץ 2019
אני איתך, מטפורה. אפשר גם בלי בולבול בכל מקום.
ושוב, עצם העניין מבחינתי הוא היפוך יחסי הכוחות. אני מוותר, היא לוקחת.
כל השאר זה בונוס.

לרצות, לפנק, להשתדל, להתאמץ - כי היא רוצה, או יותר טוב - "כי בא לי!"
כזה icon_smile.gif
Grey / Green
לפני 5 שנים • 16 במרץ 2019
Grey / Green • 16 במרץ 2019
סטרפאון זה תמיד אופציונלי.

אבל מהתגובה שלך נראה לי שלא הבנתי את הכוונה באופן יותר יסודי מאשר הצעצוע הספציפי שמייצג את הדינמיקה (גם כוס שוקו זה צעצוע!). אני דמיינתי בדסמ בשבתו כבדסמ — עם החופש להכאיב, להגביל ולהקטין — שבו בדינמיקה יש מאפיינים של יחסי גיל, ושהחידוש בו הוא שדווקא הקטנה היא זו שמובילה. יכול להיות שאת תיארת משהו אחר והזקפה שלי הפריעה לראות אותו. אז אנא ממך, הסבירי.
מטפורה
לפני 5 שנים • 16 במרץ 2019
מטפורה • 16 במרץ 2019
הסטראפאון אופציונלי, with you so far.
אני לא מחבבת את הביטוי בדסמ בשבתו כבדסמ, כי לפי ההגדרה שהוספת אני לא עומדת בתנאים כל כך. או אולי בעצם אני בסדר עם זה. icon_smile.gif
אני לא רואה הקטנה, הכאבה או הגבלה כתנאי הכרחי לפטיש בדסמי (או תנאי מספק, אגב. יש כאן כמה שהייתי קוראת לרשויות הרווחה עליהם). אפשר ליצוק ליחסי שליטה תכנים נוספים: חסות, הובלה, צבעי פנים, סלמון מעושן.
גם הדרך בה הרבה ילדים משחקים בddlg אולי לא תתאים לתבנית כזו, שמתחייבת את המרכיבים שהזכרת.
אז הילדה מובילה, כן. פשוט לא לכיוון משחקים מרוכזי פאלוס, כי לא בפות שלה להתעניין בזה. היא פשוט עלולה לקום וללכת אם האבוש-נשלט שלה יתחיל לדבר על דברים משעממים או מעצבנים, כמו הזקפה/הטבעת האנאלית/פטיש הרגליים שלו. או לבכות. או להיכנס להתקף זעם רציני. הוא כן רשאי לעשות לה נעים בדרך בה היא תבחר. ילדים היום- כמה נורא- חושבים שהכל סובב סביבם.
פסיכולו
לפני 5 שנים • 19 במרץ 2019
פסיכולו • 19 במרץ 2019
ArchAngel כתב/ה:
יש בי חיבה עזה לתסריטי שליטה עם יחסי כוחות הפוכים, עם נרטיבים לא שגרתיים.
כלומר, "ילדה" ששולטת באבא, סטודנטית ששולטת במרצה, חיילת ששולטת במפקד וכו'.
זה מובן מאליו שהמפקד יפקוד על החיילת, אבל לא מובן מאליו, והרבה יותר מרגש ומשפיל שיחסי הכוחות יתהפכו והוא, ממרום מעמדו, יצטרך לציית לה.
רק עצם הידיעה הזו, עוד הרבה לפני שננקטה פעולה כלשהי, מעוררת תחושות חזקות.
בכל פעם שאני נתקלת בגבר שאני נמשכת אליו והוא מחזיק בעמדה סמכותית, אני מפנטזת עליו נשלט תחתי, מוצא את עצמו מופשט מהחליפה/מדים שהעניקו לו כוח, שוכב על השולחן במשרדו שעד לא מזמן היה מבצרו, עם ישבן שזה עתה האדים ורגליים מפושקות מונחות על הכתפיים שלי.
הרבה יותר מרגש ומעניין מלשלוט במי שמעמדו (האמיתי או המדומה) במילא מכשיר את השליטה בו.
אז משחק תפקידים של Daddy slave- Little girl? אני בעד.

גם אותי זה ממש מושך החילופים של יחסי הכוחות. או במיוחד אוהב לחשוב על הרגע הזה שבו הם מתחלפים. ההתפשטות מכל החליפות וסממני השליטה או הכוח וכניעה לאיזו חוקיות חליפית. כזו שיש בה משהו יותר אמיתי ופחות מסיכות.
מטפורה
לפני שנתיים • 11 במאי 2021
מטפורה • 11 במאי 2021
הידד! רגע של אסקפיזם. טרי טרי מלפני עשרים דקות, למתעניינים.

https://youtu.be/g7yfbv9lFsw

(ובאופן כללי, ערוץ יוטיוב מומלץ)
סווריןן
לפני שנתיים • 12 במאי 2021
סווריןן • 12 במאי 2021
אכן אסקפיזם, וסרטון טוב שמסביר יפה את סוג המשחק וייחודו.
תודה שדאגת לנו בימים כאלה מטפורה
Minxy
לפני שנתיים • 12 במאי 2021
Minxy • 12 במאי 2021
מטפורה תודה זה מוש
שוקלת לשים בפרופיל, חבל שאי אפשר לשלוח בהעתק הדבק לכל מי ששואל אותי מה אני חח
Care Artist
לפני שנתיים • 25 במאי 2021
Care Artist • 25 במאי 2021
האמת היא שDSLG לגמרי קורה דה פקטו בהרבה ממערכות היחסים בסגנון הזה, אבל אהבתי לקרוא את הדיון שהקדים את זמנו, בקטע טוב. מבחינתי האישית אם אני כבר בעמדה סאבית זה מתחבר לי הרבה יותר עם המקום הילדי, ולכן Mdlb היא התשובה הנכונה עבורי. אבל כמי שגם עשה ddlg לא מעט, אני מניח שהאופי ה"מתחלף" והדומיננטי רק לפרקים שלי נופל בקלות לdslg במצבים האלה.
מטפורה
לפני שנתיים • 13 בנוב׳ 2021
מטפורה • 13 בנוב׳ 2021
טוב, ניסיתי וזה מאתגר ממה שחשבתי.
מישהו בסיטואציה הרי חייב להיות המבוגר האחראי, וזה לא יכול להיות השלולית המייבבת על הרצפה. את מסתכלת למטה ואת חושבת: זה לא אבא, לכל היותר דוד בלתי תפקודי.
מישהי הצליחה? אשמח להבין את הנרטיב שהמצאתי ושחשבתי שאני מבינה.

(תרגישו חופשיות גם להתבשל עם התשובה לעוד 11 חודשים, כדי שהשרשור הכה-יקר-לי הזה לא ינעל וייעלם לי במסגרת המדיניות החדשה והמצערת של לקבור שרשורים שהיו לא פעילים לכולה שנה. הרי ידוע שזמן ההבשלה של התובנות השוות באמת הוא ארוך בהרבה).