סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות

האבי
לפני 5 שנים • 26 בפבר׳ 2019
האבי • 26 בפבר׳ 2019
לדעתי טרנסיות משאירות אבק גם לגברים וגם לנשים .
Marie'O'Netta
לפני 5 שנים • 27 בפבר׳ 2019
Marie'O'Netta • 27 בפבר׳ 2019
ארכאנג'ל, משהו רומז לי קלות שתוצאות הניסויים שהבאת היו שונות מאוד בארץ (:
Netrunner​(נשלט)
לפני 5 שנים • 1 במרץ 2019
Netrunner​(נשלט) • 1 במרץ 2019
‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 01, 2019 3:42 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 1 במרץ 2019
עכבר כתב/ה:
@הכל מטומטם

איזה עמוד נהדר זה
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 1 במרץ 2019
>נשים מחפשות יותר נשלטות
BITCH WHERE??
כמות הנשים ה"שולטות" כאן שבאמת רואות בנשים טיפה מעבר לסתם צעצוע מין וכן מעוניינות במערכת יחסים כזו או אחרת איתן כמעט אפסית.
FlowerKitty​(אחרת)
תודה דניס, באמת לא ברור לי איך אף אחת לא אמרה את זה קודם... מכירה הרבה יותר נשלטות לסביות/בי שמתקשות למצוא שולטת משאני מכירה שולטות שמתקשות למצוא נשלטת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 01, 2019 7:14 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
FlowerKitty​(אחרת)
זו בעצם עוד דוגמה של חשיבה גברית-אגוצנטרית מצחיקה: גבר נתקל בזה שיש פה ושם שולטות שמתעניינות גם/רק בנשים -> מסיק מזה מסקנה של "מה אנחנו הגברים עשינו שפתאום אתן רוצות נשים".
אממ, אני הייתי חושבת שהמסקנה היותר מתבקשת היא שפשוט יש נשים שהן שולטות, וחלקן פשוט... נמשכות לנשים. בלי קשר לקיומם של גברים בעולם בכלל.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סליחה, הדבר הכי קשור לגברים זה לסביות. לסביות זה נטו בשביל גברים. מי לא יודע את זה??
#פורנו_זה_מורה_לחיים
FlowerKitty​(אחרת)
LOL icon_smile.gif הו דרקן 3>

(לדעתי כאישה אני צריכה לפתוח פוסט מקביל של "מה אנחנו השולטות עשינו שדרקן מעוניין רק בגברים???" בטוחה שהרבה יזדהו!)