סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניסוי באונליין דייטינג שגברים צריכים להכיר

כתבת פנאי פלוס
לפני 5 שנים • 2 במרץ 2019
כתבת פנאי פלוס • 2 במרץ 2019
אשתו של ביבי היא חזירה לא פחות, גם בהתנהגות. מצד שני כשביבי אסף אותה היא הייתה כוסית. גברים תראו איך המדינה מתנהלת ותתחילו להתייחס לאופי
Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 9 במרץ 2019
Zord​(מתחלף) • 9 במרץ 2019
ArchAngel כתב/ה:
גם אני מכירה ניסוי חברתי באינטרנט!
בחורה רזה התחילה עם גברים בטינדר, כשהם נפגשו, צוות הצילום הפך אותה לשמנה בעזרת איפור, חליפת שומן וכו'
הבחורים הגיבו אליה בצורה ממש נגעלת ועזבו את הדייט:
https://www.youtube.com/watch?v=2alnVIj1Jf8
אותו דבר עשה גבר חטוב, ולמרות שעשו אותו שמן בצורה מוזנחת עם בגדים שנראים עליו כמו שק, הנשים שנפגשו איתו היו מאוד נחמדות אליו. צחקו איתו, היו שקבעו איתו דייט נוסף, אחת אפילו נישקה אותו בסוף:
https://www.youtube.com/watch?v=iUy3_kBme4M

אתה יכול להגיד שזה מבויים, אבל הצילומי מסך שהבאת יכולים להיות מבוימים באותה מידה. אין לנו דרך חד-משמעית לדעת.

גברים יורים על אוטומט באונליין כשהם חרמנים ויש להם קצת זמן לשרוף מאחורי המסך, זה ידוע. בעיקר כשזה נוגע לכלוב, ואז אין תמונות והבחור יכול לפנטז שמי שהוא פונה אליה נראת בדיוק כמו שבא לו. אבל במבחן המציאות, אף אחד לא מעריץ נשים על עיוור אם הן לא עונות להגדרה למושכות בעיניו.
נשים כן נשפטות על פי המראה החיצוני שלהן (ולכן יש תעשיית יופי ענקית שמגלגלת מיליארדים על גב הניסיון שלהן לעמוד בסטנדרט היופי) ורוב הגברים ממש לא מפחדים לקום וללכת כשמגיעה מישהי לא לרוחם לדייט.
המעטים שנשארים מחפשים זיון/סשן קל ממי שנראה להם שחסרת ביטחון או אופציות ולכן לא תהסס. אבל הם ממש אבל ממש לא מעריצים את האישה שהיו איתה, הם מתנדפים אחרי לילה אחד. הם מתביישים בה. הם לא ישוויצו במפגש שהיה להם איתה לחברים, לא יעלו בדעתם אי פעם להכיר אותה להורים. והמפגש איתה יתחיל ויסתיים באותו יום שהכירו- בין אם הם קמו או הלכו, או בין אם הם הגיעו לפורקן מיני.
גם עבור גבר שמן/מכוער עולם דייטינג לא תמיד יזהיר פנים, אבל להציג את זה כאילו אישה פשוט צריכה להיוולד נקבה וכולם יעריצו את האדמה שעליה היא דורכת ויתנו לה הכל אפילו אם יש לה אשכרה פני חזיר כמו שהדביקו לבחורה ההיא לפנים בפוטושופ זה מצג שקרי שלא נאמן למציאות.
ואם זה כן היה ככה, לא היו בעולם נשים עם הפרעות אכילה (והן מהוות רוב סטטיסטי בקרב הסובלים מהפרעות אכילה), והן לא היו המפרנסות העיקריות של חברות הקוסמטיקה ותעשיית הניתוחים הפלסטיים- כי זה פשוט לא היה מזיז להן אם הכל פרוס לרגליהן בלי קשר לאיך שהן נראות.

הסיבה שנשים כאן מסננות גברים היא לא כי "עלה להן האגו מרוב הודעות" אלא כי הרבה הודעות הן פשוט העלבה לאינטליגנציה, אפילו להחזיר הודעה נוזפת זה מיותר מרוב שאת יודעת שזה יהיה כמו לדבר לקיר.
יש נשלטים שכשהם כותבים בפורום "אבל למה אף אחת לא עונה לי?!" אני מתאפקת לא לעלות בתגובה צילומי מסך של תמונות הזין שלהם ושל הלינקים לסרטי הפורנו שהם ציוו שאגשים להם, של פניות כאילו אנחנו בעיצומו של סשן מבלי שהחלפנו מילה, של ניסיונות לקנות אותי בכסף, של הצפות ברמה שהייתי צריכה לכבות את הסאונד מרוב צלילי הודעות טורדניים, של חוסר השקעה מינימאלית ברמה של אפילו לטרוח למחוק את הניק של השולטת הקודמת שההודעה הזו בדיוק נשלחה לה, ושל שקרים כל-כך שקופים שהם אפילו לא טרחו להסתיר כי מבחינתם אף אחת לא שווה שישמרו ולו על מינימום של רושם.
כך נראה 98% מאינבוקס של אישה בכלוב, ויחס כזה הוא ההפך המוחלט מלהעריץ מישהי.
יש כאן גברים שבהחלט צריכים להפסיק לחשוב מהביצים, לבנות סטטוס חיובי לעצמם ולשקול למי הם פונים, אבל לא מהסיבות שאתה הצגת.

הניסוי הזה נעשה כדי להוכיח שכל נקבה יכולה להשיג סקס עם גברים חתיכים, בלי שום קשר לאיך שהיא נראית, ההפך הרי בחיים לא יתרחש במציאות (גבר שנראה ככה לא ישיג כלום, לעולם). הרבה מאוד גברים באינטרנט לא מבינים את זה ובכלל לא מודעים לקלות שבה אישה יכולה להשיג סקס עם גברים שנראים הרבה יותר טוב ממנה וכמו שרשמת בהודעות אחרות שלך... לאישה זו לא בעיה בכלל להשיג סקס עם גברים חתיכים ולכן נשים מחפשות בנוסף למראה חיצוני חיבור/כימיה עם הגבר - מפני שלהשיג סתם סקס עם גבר אטרקטיבי זה מובן מאליו וחסר חשיבות, זה קל כמו למזוג כוס מים מהברז במטבח.

מה שאת רושמת לגבי זה שזה לא מעלה אגו פשוט לא נכון, לא חסרות דוגמאות לזה פה באתר, או בכלל בכל הסצינה של האונליין דייטינג.
ברור שאסור להכליל, אבל באמת...האם את מכירה מישהי שלא תגיד שהיא בוררת בפינצטה את ברי המזל שזוכים בה? אני לא רואה טעם להיות פוליטיקלי קורקט פה.
הרבה גברים לא מבינים שנשים שולטות בשוק הסקס (וזה פאקינג שוק סקס), אין לזה שום קשר לבדסמ/נשלטת/שולטת...נשים פה אינן שונות מנשים בטינדר או אוקייקופיד.

את רושמת לגבי גברים ששולחים לך הודעות אוטיסטיות...זה נשמע כמו טיעון סתמי, הרי ברור שזו לא הדרך וגם ברור שאף אישה לא תזרום עם דבר כזה אבל להציג את זה כאילו כל מה שצריך זה לרשום הודעה נורמלית בהודעה זה מצג שווה שלא תואם למה שקורה בפועל.

באמת חשוב לי שגברים יהיו מודעים לזה שיחסי הכוחות פה לא שוויונים, אין פה יחס דמיוני של 1:1 בין גברים לנשים, יש קומץ עליון של גברים נחשקים שרוב הנשים מתחרות עליהם או שמתלוננות על שהם תפוסים. הרוב בכלל לא רלוונטים וזה לא ממש בשליטתם, ואם אולי כן אז ההשקעה תהיה לא פרופורציונלית ביחס למה שהמקבילה הנשית שלהן תשקיע כדי להשיג משהו טוב.

אני חושב שזה חשוב שגברים יבינו את זה, ויחליטו אם בכלל כדאי להם לנסות או לא, שיהיו מודעים לסיכוי שלהם ביחס לצד השני..הרבה חושבים שזה נראה מהצד שלכן כמו שזה נראה מהצד שלהם וכנראה זו הסיבה לכל הפניות הלא רלוונטיות שאתן מקבלות פה.

אפשר לא לדבר על זה, אפשר לרשום כאילו זה לא באמת ככה, אני לא מתלונן או שופט שום דבר. כל אדם מנסה למקסם את מה שהטבע נתן לו והשוק הוא חופשי.
אני מתאר פה מצב קיים מצב בצורה רציונלית, חשוב שאנשים יהיו מודעים אליו.

לצורך העניין אני דווקא כן מקבל פה פניות, די הרבה ביחס לתיאורים הנואשים באשכולות פה וכן הכרתי פה נשים שבמציאות היו הרבה יותר סבבה ממהשדמיינתי מקריאת הפרופיל, אני סבור שאני לא נכנס למשבצת של הממורמר.

לגבי מה שרשמת לגבי התמונה של הגוף מול המראה, דווקא הם אלו לא מתלוננים פה, טרם נתקלתי בפוסט מרמור של פרופיל כזה.
אני בכלל שמתי תמונה כזו בהמלצה של השולטת הראשונה שפגשתי פה (כרגע היא 'לא בעסק', היא מעל 10 שנים בקהילה) ,כששאלתי אותה לגבי טיפים ליצירת פרופיל אטרקטיבי, היא חשבה שיש לי גוף סבבה ושזה יעזור לי לבלוט.
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 9 במרץ 2019
וואלה, סטופ דה פרס! נשים מחפשות משהו מעבר למראה כי מראה מובטח להן! איך לא עלינו על זה קודם?!
בשורה משמחת - אליך פונות אלו שלא מחפשות דבר 'מעבר'. העומק שבך הוא ברמה של שלולית שהתייבשה תחת שמש יוקדת.
מל(ק)ה​(שולטת)

לא הבנתי את השימוש במילה אוטיסטים

מל(ק)ה​(שולטת) • 9 במרץ 2019
בהקשר של הפורום הזה.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 9 במרץ 2019
מלקה, הכוונה היא להודעות בסגנון ספאם שארצ׳ מתארת לגבי כל מיני הצעות מיניות מצד גברים.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 9 במרץ 2019
עדיין לא הבנתי.
אוטיסט זאת קללה?
מה אמור להביע השימוש במילה? באיזה הקשר?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 10 במרץ 2019
האמת, זורד, השימוש במילה אוטיסטים קצת מבאס, בתור אבא לילד על הספקטרום. מצד שני, אם זורד היה כותב מפגרים, יכולנו להעלב בשמם.
לא, הניסוי שהבאת לא מוכיח את מה שאתה טוען. ראשית, אין פה שום תנאי מעבדה וקריטריונים של מדע "אמיתי". אבל גם אם נניח שהניסוי תקין - הוכחת שאישה עם תמונה מגעילה תקבל פניות מגברים, כולל גברים נאים ממנה, וכנראה במספרים גבוהים. אבל - היא לא השיגה סקס, או אפילו נשיקה על הלחי. היא רק קיבלה פנייה אונליין.
שנית, טענת שנשים מחפשות אופי כי חתיך קל להשיג. לזה בטח שאי אפשר להגיע מהניסוי.
בעצם אמרת ככה:
א. נשים יכולות להשיג חתיכים בקלות (ניסוי)
ב. נשים מחפשות יותר מחיצוניות (ככה הן אומרות) והן בררניות מאוד.
ואז לקחת את שתי העובדות וקבעת שהן קשורות, שהקשר הוא סיבתי ושא' גורם לב'.
זה bad science לפנים. אין לך שום בסיס לטענה שהם קשורים, ובטח שלא לסיבתיות שטענת.
אין ספק שהיחס המספרי הוא שיש יותר נשלטים משולטות. אוקיי. איך מזה הגעת לקומץ עליון שעליו נשים רבות?
איך הגעת לזה שנשים שולטות בשוק הסקס? איפה ההוכחה, מעבר לתחושה האישית שלך?
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 10 במרץ 2019
אני לא יודע אם זו טיפשות או תמימות.
אבל מראה קובע מאוד אפילו יותר ממצב כלכלי.
אצל גברים ונשים.כן אצל נשים יותר הרבה יותר

ואולי רק בגלל זה יש כל כך הרבה רווקות. שהזוגיות היחידה שתהייה להן זה עם כמה חתולים.

ואולי תגידו שטויות...אבל תסתכלו כמה רווקים יש וכמה רווקות היחס בערך בין אחד לשלוש או ארבע.

אבל בסופו של יום אסור לאף אחד או אחת לשפוט את האחר על מה עושה לו את זה.
עידן הברזל
עידן הברזל • 10 במרץ 2019
וואלה, לאחרונה הייתי בטינדר דייט, בתמונות היא משכה אותי, במציאות, אמנם יפה, אבל לא גרמה לי למשיכה. אבל וואלה היה כיף. לא עיקמתי פרצוף, הדייט זרם בצורה מאוד נעימה, אך אפלטונית. בעיקר נהנתי להכיר אדם חדש.
לקראת סוף הדייט הבהרתי שכבר לא יהיה כלום, שלא תפתח ציפיות, כי אין דבר יותר פוגע מחוסר כנות. היא אמנם ניסתה שננסה אולי עוד פעם אחרי יום יומיים, אבל די ידעתי שאני רק אפגע בה אם אתן צ'אנס שאני כבר מגיע עם החלטה "מהבית".
אמנם זה לא נגמר במיטה, אבל נהנתי מאוד, אפילו יותר מדייטים שדווקא כן נגמרו במיטה.

עם השנים, כבר די הבנתי, לא בטוח שמשיכה חיצונית היא היא הדבר שיקבע עבורי עם מי אבלה את שארית חיי
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 10 במרץ 2019
מל(ק)ה כתב/ה:
עדיין לא הבנתי.
אוטיסט זאת קללה?
מה אמור להביע השימוש במילה? באיזה הקשר?

אם תקראי את ההודעה שוב, תראי שלא השתמשתי במילה אוטיסטים.