בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיה בפרופיל או בי ?

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 1 במרץ 2019
עוץ הגדול​(נשלט) • 1 במרץ 2019
כשקראתי את הערות החברים כאן הבנתי שלא מילאתי את חובתי, אז הנה
כמה הערות קצרות:

לרצות אחרים תמיד זה אף פעם לא דבר טוב. בשום תחום.

כמו שנכתב קודם, תפסיק להתנצל.

תהיה כמה שיותר מדויק לגבי הגבולות. דווקא בתור חדש אתה חייב ללכת על בטוח, ולא לקפוץ ישר למים, כי אם לא תעשה זאת המפגש הראשון שלך עלול להיות טראומתי או סתם לא נעים. תתחיל רק עם פטישים שאתה בטוח לגביהם. ותשאיר את תפיסת "הגבולות נזילים" לאחר כך.

מה שאביר אמר. רק שלדעתי אפשר גם וגם. תחפש מישהי ליברלית וברגע שהיחסים הופכים אינטימיים תעלה את הנושא.

תמונת פרופיל זה תמיד נחמד.

תמציא כינוי בעל משמעות.

לפחות חלק מן העצות קשורות לשינויים קלים שעליך לעשות בחייך הפרטים. למשל, אם מה שכתבת נכון לגבי ריצוי אחרים, אז אתה נותן לאחרים אפשרות לנצל אותך.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 במרץ 2019
מסכימה עם מה שכתב עוץ.
יש הרבה דברים שכתבת בפרופיל שלך ששמים אותך בעמדה מאוד נוחה לניצול:
אתה מתנצל הרבה על מי שאתה, מעיד שאתה מנסה לרצות את כולם, ניכר שאתה חסר ניסיון ומבולבל, וכמובן- לא מציב גבולות ברורים.
אני חושבת שרגע לפני שאתה צולל לתוך עולם הבדס"מ, כדאי לך לבנות אישיות חזקה יותר ולא רק פרופיל נחמד יותר. כדאי לך לבנות אישיות אסרטיבית יותר, שלא מתנצלת על דברים טריוויאלים, שלא מנסה לרצות את כולם- וזאת על מנת שכנשלט תוכל להתמסר מתוך עמדה של כוח ובחירה ולא מתוך עמדת חוסר ברירה של הזדקקות לאישור מהצד השני לערכך, בשביל שתוכל להגיד "לא" בביטחון מבלי להיות מושפע ממניפולציות.
כדאי לך להיות סגור יותר על עצמך, לגבי מה שעושה לך (ולא רק לצד השני) טוב ובעיקר לגבי מה שלא עושה לך טוב. כי אם אתה לא תדע מה הגבול שלך (ולא רק מבחינת אקטים, בעיקר מבחינת יחס- כי זה יותר הרסני מאשר איזה ספנק כואב מדי), לא תוכל להציב אותו- וכשהגבולות לא שם, יש הרבה נצלנים שיתפסו על זה טרמפ.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 1 במרץ 2019
ארוך מדי, לא משנה כמה התוכן אולי טוב, אני באופן אישי אף פעם לא אקרא פרופיל עמוס כל כך, אלא אם הבנאדם עניין אותי קודם (מהבלוג או מפניה שלו). לא חייב להסביר בפירוט רב ככ מי אתה, אפשר להשאיר קצת מיסתוריות ודברים לגלות בהמשך בשיחות.
עוד נקודה שאולי לא תעזור לך באופן ספציפי, אבל אולי לאחרים כן: היכולת לומר הרבה במעט מילים היא יכולת מופלאה, תנסה!
ובכל זאת הערה לגבי התוכן: כתבת שאתה מחפש שולטת ובסוגריים או מתחלפת או נשלטת. זה לא רציני, סורי, נשמע שאתה רק מחפש לחוות משהו שאתה בעצמך לא יודע מהו ולא משנה עם מי זה יהיה, זה לא מושך בעיני.
איש הפסנתר
לפני 5 שנים • 9 במרץ 2019
איש הפסנתר • 9 במרץ 2019
לדעתי אחלה פרופיל, אני אוהב את הכנות שלך בו וזה שאתה פשוט
חושף את עצמך.
אבל בלי קשר לפרופיל תן לי לתת לך עצה - אתה צריך להפסיק לנסות לקבל אישור מהסביבה, גם עצם הפוסט הזה
וגם העבודה שאתה מתנצל הרבה בפרופיל מראים שאתה הרבה מחפש את האישור הזה מאחרים.
אתה יכול גם לפעמים פשוט לעשות משהו שנראה לך נכון כי *אתה* חושב שזה בסדר, עזוב מה אחרים חושבים.
כמו שאתה רואה חלק פה אמרו שהפרופיל ממש טוב וחלק אמרו שלא, אי אפשר אף פעם לרצות את כולם
ואם כל הזמן תהיה תלוי בהאם הצלחת לרצות אחרים זה בסוף ייפגע בך.