בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משיכה קצת לא שגרתית אבל מסקרנת

ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 7 במרץ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 7 במרץ 2019
ממש לא מטפלים ככה בחרדה או דיכאון.
השתלת צואה היא טיפול למחלות מעי דלקתיות מסוימות, בגלל שצואה מאדם בריא עוזרת לבנות מחדש במעי את המאזן מיקרוביוטי בין חיידקים "רגילים" לבין חיידקים דלקתיים.
אז מה בין זה לדיכאון וחרדה?
אה, כן... אם לוקחים קבוצה של אנשים (ודי קטנה, כן? 17 אנשים בסה"כ) עם בעיות מעיים ובודקים האם טיפול מהסוג הזה גם שיפר את מצבם הנפשי.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29684865
מן הסתם, אם מפסיקים לך הכאבים, השלשולים וכל שאר הדברים המאוד לא נעימים האלו, אתה תראה גם הרבה פחות סימפטומיים דיכואניים. ממש היה צריך מחקר בשביל זה.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 7 במרץ 2019
James Bondage​(מתחלף) • 7 במרץ 2019
למרות האמונה המקובלת, שתן אינו סטרילי* (מושג שמשמעותו "נטול אורגניזמים חיים"). והיותו סטרילי או לא, אינה מלמדת על היותו בטוח לשתיה או לא - חומצה גופרתית היא בד"כ סטרילית, ולא בטוחה לשתיה, ואילו יוגורט אינו סטרילי וכנראה אפילו טוב לבריאות.

שתן של אדם בריא הוא כפי הנראה לא מסוכן בכמויות קטנות, אבל יש בו חומרים (כמו אוריאה) שכמות גדולה מדי שלהם עלולה לגרום נזק -- לא סתם הגוף נפתר מהם בשתן -- ואם מדובר באדם מהמין השני, גם הורמונים שבדרך כלל אינם רצויים. אז, גם אם אתם הולכים על זה - עדיף כנראה לעשות את זה בכמויות מאוד קטנות. בצואה כמו שהוזכר, הסכנות גדולות בהרבה. ואם כבר עשיתם את זה, ופיתחתם מחלה מוזרה (לרוב לא יקרה, אבל הסיכוי קיים) - אל תסתירו מהרופא.

ודבר נוסף - רוב תוצרי המטבוליזם של סמים למיניהם נפלטים בשתן, כך ששתיית שתן של אדם שצרך סמים תגרום לזה שבבדיקה יראה כאילו השותה צרך אותם....

שימו לב שגם האנשים שטוענים שזה בריא - ע"ע אורינותרפיה ** - ממליצים לשתות שתן עצמי בלבד.

* https://www.sciencenews.org/blog/gory-details/urine-not-sterile-and-neither-rest-you

** https://en.wikipedia.org/wiki/Urine_therapy
סווריןן
לפני 5 שנים • 8 במרץ 2019
סווריןן • 8 במרץ 2019
ArchAngel כתב/ה:
ממש לא מטפלים ככה בחרדה או דיכאון.
השתלת צואה היא טיפול למחלות מעי דלקתיות מסוימות, בגלל שצואה מאדם בריא עוזרת לבנות מחדש במעי את המאזן מיקרוביוטי בין חיידקים "רגילים" לבין חיידקים דלקתיים.
אז מה בין זה לדיכאון וחרדה?
אה, כן... אם לוקחים קבוצה של אנשים (ודי קטנה, כן? 17 אנשים בסה"כ) עם בעיות מעיים ובודקים האם טיפול מהסוג הזה גם שיפר את מצבם הנפשי.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29684865
מן הסתם, אם מפסיקים לך הכאבים, השלשולים וכל שאר הדברים המאוד לא נעימים האלו, אתה תראה גם הרבה פחות סימפטומיים דיכואניים. ממש היה צריך מחקר בשביל זה.

יש לך את זה בנימה פסקנית מעט פחות? אם בא לך לחפור קצת יותר ברשת, תמצאי כמה מחקרים בכיוון הזה. יכול להיות, כמובן, שכל הגופים שממנו מחקרים בכיוון לא יודעים מימינם או שמאלם, אבל אולי יש שם משהו... בכל זאת... שלא ידוע לחלקנו?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סווריןן, חפרתי.
מצאתי, בדיוק כמו ארכאיינג'ל, מאמר על ההשפעה של חומר צואתי על דיכאון וחרדה בקרב אנשים עם בעיות מעיים.
מצאתי מאמר או שניים שחוקרים חרדה והשתלת צואה בעכברים.
מצאתי מחקר שככל הנראה כבר התחיל ב2018 וייגמר ב2020 על דיכאון והשתלת צואה בקרב בני אדם. זהו גם המחקר היחיד שמצאתי בבני אדם.

אז לא, אין טיפול כזה. יש מעט מאוד מחקר בכיוון, ואין כרגע תוצאות בבני אדם. מחקר אחד על דכאוניים (שרק התחיל) ומחקר אחד על אנשים שחולים גם בדיכאון/חרדה וגם בבעיות מעיים, ממש אינו טיפול.
בנוסף, אני, אישית, לא יודע שום דבר על מינונים אפקטיביים, ואין שום בדיקה של צריכת צואה ישירות מאדם אחר בצורה אוראלית (שלא בקפסולות של חומר מוקפא בתהליך שדומה לנס קפה). הצואה גם צריכה לבוא מאדם בריא עם חיידקי מעיים תקינים, דבר שאין לנו איך לבדוק אותו.
אז אני, אישית, לא הייתי ממליץ על זה כרעיון טוב. לעשות מעין מחקר אישי, מאוד סובייקטיבי, כי אתה כבר ממילא פטישיסט? סבבה. אבל ממש לא סיבה להתחיל עם הפטיש.
כמובן שאם יש לך קישור למאמר אקדמי או פרסום במגזין רפואה/פסיכיאטריה/פסיכולוגיה או תחום דומה, אודה לך אם תביא אותו. אין גבול לכמות הדברים שאני לא יודע, ותמיד שמח ללמוד
Footlove
Footlove • 8 במרץ 2019
אפשר להגיד שעכשיו אני יודע קצת יותר.. חחחחחח תודה לכולם!
וסתם כדי להרגיע, אין לי דכאונות או איזשהו עניין פסיכולוגי 😨
זה סתם כי אני סקרן לגבי דברים "מוזרים" כאלה

OR1977 כתב/ה:
שום פטיש לא אמור להיות נורמטיבי,
לדעתי מותר לרצות הכל!! כל עוד זה לא פוגע באף אחד.

וכמו לכל נושא, אני ממליצה לך לגשת באופן ישיר! בלי פחד, אתה תגלה כמה בני אדם יכולים להפתיע אותך.
בהצלחה ?

ו...... כן? ניראלי בהצלחה לא? חחחחח ♥️
סווריןן
סווריןן • 8 במרץ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
סווריןן, חפרתי.
מצאתי, בדיוק כמו ארכאיינג'ל, מאמר על ההשפעה של חומר צואתי על דיכאון וחרדה בקרב אנשים עם בעיות מעיים.
מצאתי מאמר או שניים שחוקרים חרדה והשתלת צואה בעכברים.
מצאתי מחקר שככל הנראה כבר התחיל ב2018 וייגמר ב2020 על דיכאון והשתלת צואה בקרב בני אדם. זהו גם המחקר היחיד שמצאתי בבני אדם.

ד

תודה לך. כן, זה כל מה שנדמה לי שכתבתי בתגובתי המקורית - שמנסים את זה בעולם, לא שזו צורת טיפול.
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 8 במרץ 2019
סתם לפרוטוקול, ולא רק מתוצאות חיפוש זריזות בגוגל -

ההתוויה הראשית ל- FMT היא לטיפול במחלות מעיים, אבל בין לבין גילו שהמיקרוביום של האדם, כלומר הרכב החיידקים והבקטריות שיש לו במעי משפיע הרבה יותר ממה שמבינים. זה לא רק "לבנות מחדש במעי את המאזן מיקרוביוטי בין חיידקים "רגילים" לבין חיידקים דלקתיים"
הדוגמה המפורסמת ביותר שאני מכיר היא של מישהי רזה שעברה השתלת צואה מאמא שלה, ומיד אחר כך התחילה לעלות דרסטית במשקל.

אז היום מסתכלים על כל התחום הזה של מיקרוביום בתחומים נוספים, ולא רק לבעיות מעיים, כולל השמנת יתר, טיפול בסרטן, הפרעות דו-קוטביות, דכאון, חרדה, מחלת פרקינסון, סכרת, טרשת נפוצה ועוד ועוד.

כל אלה עדיין בשלב המחקרי, והתוצאות, למיטב ידיעתי - מבטיחות מאוד.
המחקר שצוטט למעלה הוא אחת התוצאות הראשונות שגוגל מחזיר - "The effect of fecal microbiota transplantation on psychiatric symptoms among patients with irritable bowel syndrome, functional diarrhea and functional constipation: An open-label observational study" הוא אחד, אבל בהחלט לא יחיד.

אבל הנה עוד אחד: "Fecal Microbiota Transplant (FMT) to Induce Weight Loss in Obese Subjects", מהונג-קונג
ו- "Safety and Efficacy of Fecal Microbiota Transplantation in a Population With Bipolar Disorder" מקנדה (עם 60 משתתפים)
או מחקר מנורווגיה שבודק FMT כטיפול לאנשים עם תסמונת תשישות כרונית

ויש עוד רבים.

ועוד קצת לפרוטוקול - FMT, למיטב ידיעתי, ניתן או בחוקן עם סיילין, או בגלולות לצריכה אוראלית, אבל רק אחרי שהחומר הצואתי עבר שטיפה וניקוי.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 8 במרץ 2019
Footlove כתב/ה:

ו...... כן? ניראלי בהצלחה לא? חחחחח ♥️

הכלוב מחליף אייקונים רבים בסימני שאלה. היא כנראה שמה סמיילי כלשהו, לא סימן שאלה.
מדהימון
לפני 5 שנים • 10 במרץ 2019
מדהימון • 10 במרץ 2019
היי שלום לכולם
אני ג"כ מאוד מתחבר למשיכה הזאת
אני אכן גבר
אבל אם יש מישהו או מישהי שרוצה לנסות איתי את זה
נא ליצור איתי קשר
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 11 במרץ 2019
Sm Art{☆Sm} • 11 במרץ 2019
קצת לא שגרתית ??
קופרופיליה ,

זה הפנטזיה של היטלר ,זה מה שהוא היה אוהב,שנשים כורעות מעליו ומשתמשות בו כאסלה אנושית ..
מה שקרוי בשפת הבדסמ' סשן ביזאר קשה |\כבד
זה מה שהיה עושה עם בוואריות שמנמנות ,

הבעיה מתחילה כשזה דולף החוצה והמדובר באישיות רמת דרג ...
ועם מאהבותיו אחת מהן זו גלי ראובל ,אחייניתו למחצה של אדולף
והמחליפה שלה ,אווה בראון .
גלי רובל ,בת דודה שלו ,נרצחה ,והציגו ,בפני כול שעאב אלמני ,כאילו היא התאבדה .

תתרשם כאן קצת על משיכה ,ומסקרנת הזו .

https://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwid6-mBkvrgAhVFJVAKHVigBCwQFjACegQIDRAB&url=https%3A%2F%2Fwww.mako.co.il%2Fhix-history%2FArticle-eaa2bf7a2ad4351006.htm&usg=AOvVaw3kCEWdpkB48dYTvYvZHYPe

https://www.mako.co.il/hix-history/Article-dad82bb7105c361006.htm

החבר הטוב ביותר שלו שהדליף הסוד ,בליל הסכינים הארוכות ,נתנו לו ביד אקדח ,כדי שיתאבד ,וזה מה שהוא עשה ,תוך כדי שהוא ממלמל ,מיי פירר ,מיי פירר,
החבר הטוב שאולץ להתאבד ,זה היה בעקבות שפלט ,בעת שכרות ,קבל מרעיו ,שהפירר אוהב ישבנים שופעים של גרמניות שמנמנות ,וצעירות,ובכך חשף את הסטייה הסודית {קופרופיליה ,וסדיזם ,מזוכיזם } של הפירר.
וזה הגיע לאוזני הפירר .שרתח מזעם ..ואז הוא שלח את ה שׁוּצְשְׁטָאפֶל ,שיחסלו את כל החברה של שְׁטוּרְמְאַבְּטַיְילוּנְג ,שהיו הומוסקסואלים מוצהרים ,ברובם
והמנהיג ,שפלט את הסוד ואולץ להתאבד
חברו הטוב ביותר של היטלר ,עד לאותה פליטת פה אומללה שלו .

תקרא פה מה כתוב בויקי

כל הנהגת האס-אה נעצרה, והיטלר הורה על גל של הוצאות להורג ללא משפט. בזה אחר זה הובאו המנהיגים אל הקיר שלפני בית הספר לקצינים בליכטרפלדה (Lichterfelde, Berlin), ונורו בידי כיתות יורים של האס אס והגסטאפו. בסך הכול נהרגו בלילה זה לפחות 85 פעילים, ביניהם גם קארל ארנסט מנהיג האס אה בברלין שנישא בצהרי יום הוצאתו להורג. רהם עצמו שרד יום אחד נוסף. על שולחנו הונח אקדח וכן עיתון בו מתואר המרד של האס-אה, וכיצד דיכא אותו היטלר. רהם סירב להתאבד - סוהריו ירו בו דרך צוהר תא הכלא והרגוהו.

הויקי לא יכול לכתוב לך את הנושא של הקאקען פנטזיון של המנהיג של גרמניה ..
בשביל זה יש אותי בשביל הרכילות הצהובה ממה שהיה מתרחש באחוזת ברגהוף ,עם גרמניות שמנמנות שטוחנות כרוב כבוש ונקניקיות חזיר ,ולוגמות ליטרים של בירה ...

הסטיה הפרוורטית הזו ,יש לו שורש ,
לFM פרי מיסונים ,לטמפלרים ,לאילומנטי ,לכת השטן ,לעבודת אלילים ,לבלעם ,פעור,לעבודת גילולים ,לאלים ,בעל ,ענת ,פעור ,ים ,בזמן שלטונם בכנען ,לאשרה ,
למגדל בבל ,לאחוזת ברגהוף ,להימלר,לפגניזם ,ליפן ,למכשפים ברזילאים ,לשמנים ,לעמונים ,מואבים ,בלק בן ציפור ,בלעם ,ערבות מואב ,ועמק השיטים .

וקח גם את הלינק הזה ,בו תמצא קשר בין גלי ראובל לחיים ארלוזורוב

https://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwid6-mBkvrgAhVFJVAKHVigBCwQFjAEegQIDBAB&url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgroups%2F131449586875001%2Fpermalink%2F1457123194307627%2F&usg=AOvVaw0ziDbd3tLitLUYASufb467

וקח גם את הלינק הזה ותמצא קשר בין הגברת הראשונה של הרייך ,אשתו של שר ההסברה הגרמני ,מגדה גבלס לחיים ארלוזורוב .

https://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwirqoutlPrgAhVPmbQKHQWFBzYQFjABegQIDRAB&url=https%3A%2F%2Fwww.haaretz.co.il%2Fblogs%2Fbeithatfutsot%2FBLOG-1.6156984&usg=AOvVaw0Om0ZVwWgPPQUHBWyYHgVe

הכול הכול קשור ,לקאקען פנטזיון ...

אני יכול להנחית פה עוד איזה כמה עשרות לינקים ,אבל אני חושב שמהמעט שהנחתי פה .
תבין שקאקען פנטזיון ,זה דבר שאנשים עושים בחדרי חדרים ,וכשזה דולף המידע מהחדרי חדרים ,כי משהו שתה כמה ליטרים של בירה ,
אז בליל הסכינים הארוכות בגרמניה ,
ריינהרד היידריך ,והימלר ,חיסלו מעל 85 מנהיגים של ה SD

הכול התחיל ,בגלל סוד של קאקען פנטזיון ,שדלף ,על מה אוהב "הפיהרר" לעשות ,עם נשים מסוימות ,בחייו ,בחדרי חדרים......
החברה של ה SA היו ברובם הומוסקסואלים ,מצ'ואיסטים ,ושונאי נשים ,בריוני רחוב ,חובבי בירה ..
וכאשר דלפה השמועה על היטלר ,שישבני נשים ,זה הצד החלש שלו ,זה הפך ללעג ולקלס ,למי ששם לא ידע לשמור על הפה שלו ,ועל הסוד הזה .
ארנסט רוהם ,הוא זה שהיטלר חיסל אותו ,בעקבות דליפת מידע מלגלגל זה על אדולף ..הסטרייט ...

אז אם תתעסק בזה בעתיד ,תשתדל ,שזה יישאר בסוד,שלא תפרוץ מלחמת עולם שלישית ...

תקרא פה .
על השטן שחציו זכר וחציו נקבה ,עם קרני עז ארוכות ,ועל מה היו עושים היטלר וגלי ראובל ....

בסתיו 1927 עוברת גלי למינכן במטרה ללמוד רפואה, היא שוכרת חדר באותו פנסיון שבו מתגורר היטלר וב-1928, כשהיטלר כבר הפך לדמות של מנהיג לאומי והמפלגה הנאצית היא הכוכב העולה בשמי גרמניה, קורא היטלר לאחותו למחצה, אמה של גלי, לבוא לנהל את משק הבית שלו. מהר מאוד נקשרו קשרים חמים בין הדוד לאחייניתו, היא מכנה אותו "דוד אלף" והוא חש בנוח בחברתה המרגיעה. גלי מחליטה לשנות את תכניותיה ולהגשים את חלומה להיות זמרת. היא עוזבת את לימודי הרפואה והיטלר מממן לה שיעורי זמרה אצל שני מורים מוכרים.
גלי נעשתה ידידה קרובה של הנרייטה הופמן, ביתו של היינריך הופמן הצלם הרשמי של אדולף היטלר. הן היו נפגשות תדיר ולעיתים היו יוצאות לשחייה בעירום באגם. הנרייטה סיפרה: "יום אחד מקבץ של פרפרים התיישב על גופה העירום של גלי, עשינו לעצמנו זרים מעלי תות וחבשנו אותם. עבורנו העולם היה גן, עם קרחת יער ופיות רוקדות לאור הירח ואת פאנים (אל הרועים במיתולגיה היוונית, יצור שחציו העליון אדם והתחתון עז ע.ד )נוקשים ברגלי העז שלהם ועושים מוסיקה. חשבנו שהחיים הם מסיבה שרק התחילה. לא ידענו שקרחת היער הייתה שדה קרב שלא יכולת לעזוב עד שהובסת. לא ידענו שהעולם היה גס מרושע וטיפש"
היטלר סיפר לאוטו ווגנר, קצין ויועצו הכלכלי "אני יכול לשבת ליד נשים צעירות אשר משאירות אותי אדיש לחלוטין איני חש דבר, או שהן אפילו מרגיזות אותי אבל בחורות כמו הופמן הקטנה או גלי, איתן אני נעשיתי עליז וחד, ואם האזנתי במשך שעה לפטפוטים שלהן שהם אולי טיפשיים - או אם אני רק יושב לידן - אז אני משתחרר מכל העייפות והתשישות ואני יכול לחזור לעבודה רענן"