צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוויצ' ככורח הישרדותי

Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 8 במרץ 2019
Ollie​(נשלטת) • 8 במרץ 2019
אתה יודע, לגבי הסיומת שלך, באמת רציתי לשאול למה לעזאזל הם לא הולכים לנתיב של וניל, במקום לקחת מכורח הישרדותי את ההפך הגמור מהם.
אבל העובדה הוא שזה קורה, כאמור לעיל, וכפי שאתה גם רואה בשאלה שבראש הפוסט.

לגבי הפסקה הראשונה - נכון וחשוב לומר אותה לנשלטים שרוצים לשלוט.
לנשלטת, מצד שני, אני מעדיפה להמליץ פשוט להימנע (תכלס לעצמי אמליץ להימנע, לאחרות אמליץ להיזהר מאוד ולשקול להימנע).
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 במרץ 2019
הערת צד -
אולי, את יודעת שאצל רוב השולטות שהכרתי הייתה קודם כל עניין בלהישלט ורק אחרי כמה שנים שהמיניות שלהן התפתחה הן גילו גם את הצד השני? (אבל הן לא עשו את זה מתוך התפשרות).
זה גם יכול להתקיים באופן הפוך icon_smile.gif.
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 8 במרץ 2019
יש הבדל מהותי בי לעבור תהליך גילוי טבעי ובין להחליט ש"לא הולך ככה אז אנסה אחרת"
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 במרץ 2019
אני חושבת שפגיעה בנשלטות זאת לא תוצאה של נשלט שרוצה לשלוט אלא תוצאה של אדם לא בוגר, שיש סיבה טובה למה נדחה על ידי כל שולטת שנתקל בה עד כה (בכל פעם שנכתב בפורום "אין שולטות" או "למה אף אחת לא עונה לי?!", אני נכנסת להיסטוריית ההודעת שלי עם הכותב ומבינה בדיוק למה הוא נדחה). מי שרוצה בהחלט יכול לטרוח ללמוד על מה שהוא עומד לעשות לפני שהוא עושה אותו.
תשוקה לצד השולט לא הופכת אותך לבעל ידע בנוגע למה שאתה נמשך אליו, שהרי לא חסרים כאן שולטים שהצד הנשלט לא מדבר אליהם בכלל והם ממש לא טרחו ללמוד דבר כי הם שבויים ביהירות של עצמם.
אלו שהיו בצד הנשלט, לשם שינוי יודעים מה זה להיות בצד שסופג, הם חוו את התחושות הללו על בשרם ומבינים גם מבלי להיות בקיאים ברזי השליטה שמדובר במשהו שלא צריך להגזים איתו.
מי שמתעלם מכך, זאת לחלוטין החלטה שלו.
לדעתי המשפט שמדליק נורה אדומה הוא "אין שולטות" על כל גווניו, בייחוד כשהוא נאמר בטון מאשים ומתקרבן.
זה מרמז שלא רק לאדם לא הייתה הזדמנות להתנסות בשליטה ולו ברמה מינימאלית בכדי לקבל מושג על ההבדל בין פנטזיה למציאות, אלא שהוא גם ממהר להטיל את האשמה על הצד השני במקום להסתכל על עצמו ולשאול את עצמו מה הוא עושה לא בסדר ומה באפשרותו לעשות אחרת.
זה למה כשאנשים כאלו נמצאים בעמדת שליטה הם לא עוצרים לחשוב האם מה שהם עושים לא בסדר ומה הם כן יכולים לעשות בשביל לא לפגוע בנשלטת שאיתם.
מה שמעניין הוא שאצל נשלטות ניתן לראות מגמה הפוכה: שכשהן מחליטות להיות בצד השולט, הן נוהגות בצורה אחראית יותר כלפי הנשלטים שאיתן, פעמים רבות אפילו יותר מאשר שולטות שמההתחלה היו שולטות.
אני מתארת לעצמי שזה בגלל שהן לא מגיעות לעמדת שליטה מתוך מחשבה של "לא הולך לי עם שולטים, במקום לחשוב מה לא בסדר בהתנהלות שלי, אעבור נשלטים" כפי שעושים נשלטים מסוימים.
הסוויץ' צריך להיות ממקום שקול ואחראי שבו אתה רוצה לממש פנטזיות בצורה בטוחה עבורך ועבור מי שאיתך, ולא איזה ניסיון להיכנס מהדלת האחורית מבלי לעצור לחשוב מה הסיבה שלא קיבלו אותך מלכתחילה בברכה בדלת הראשית.
nicknose​(מתחלף)
nicknose​(מתחלף) • 8 במרץ 2019
ארצ', את כרגיל צודקת וגם מהממת. הכל הכל טמון בבגרות ובניסיון, ואפילו לא כאלה שקשורים בהכרח ליחסי מין, אלא פשוט ליחסים בין בני אדם. כאילו יש ציפייה מהמון א/נשים, גברים כנשים, להפריד כאן את הסקס מהתקשורת הבסיסית בין בני אדם. לא ברור לי למה ואיך. לא הייתי ער להבדל הזה שבין גברים לנשים, אז תודה גם עליו.