בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוויצ' ככורח הישרדותי

nicknose​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 7 במרץ 2019

סוויצ' ככורח הישרדותי

nicknose​(מתחלף) • 7 במרץ 2019
הנה רעיון שמתגלגל אצלי בראש כמה ימים, ולא עוזב. כנראה שהוא הגיע בעקבות תלונות של נשלטים רבים על מחסור חמור בשולטות, על תחרות גדולה, על זה שנמאס ממלכות בתשלום... וגם בעקבות יותר מדי פרופילים של נשים שכתוב בהם "פשוט אל תפנו אליי"... וכמובן, גם בעקבות חוויותי שלי.

בקיצור: מי בעד תנועה המונית של נשלטים ונשלטים שעשו סוויצ', ונהנים עכשיו גם משליטה?

אני לא מדבר על עצמי, לצערי. אני נשלט בכמעט מאה אחוז. זה רעיון שמופנה למי שחשב ברצינות על היפוך, או אשכרה עשה את זה פעם.

יאללה, תקטלו icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אפשר פשוט לעשות סוויץ'?...
זה נשמע לי קצת מוזר. בן אדם לא משיג את מה שהוא רוצה, איך בדיוק יעזור לו לקבל את ההיפך?

בעצמי מתחלפת ועדיין לא ברור לי איך זה יעבוד למישהו שאין לו את הנטיה icon_smile.gif
nicknose​(מתחלף)
nicknose​(מתחלף) • 7 במרץ 2019
את מתכוונת - שאין לו את הנטייה להתחלף? כן, אני יודע. לא פשוט. אבל בתור התחלה אפשר לבדוק, לא? אני מניח שהרבה מאיתנו בדקו עד שכילו מה טוב להם. ובכוונה כתבתי ב"הבנים על הבנים", כי נראה לי שאנחנו נפגעים יותר מהמצב הנוכחי.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 7 במרץ 2019
יולי Yuli כתב/ה:
זה נשמע לי קצת מוזר. בן אדם לא משיג את מה שהוא רוצה, איך בדיוק יעזור לו לקבל את ההיפך?

בעצמי מתחלפת ועדיין לא ברור לי איך זה יעבוד למישהו שאין לו את הנטיה icon_smile.gif

בדיוק כמו נשים שלא משיגות גברים, אז הולכות לנשים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
יכול רק לומר שנסיונות שאני הכרתי לא צלחו. התוצאה היתה ברדק, לעתים נוצר שולט פאסיב-אגרסיב, לעתים מין חיקוי לשולטת שלו, כל מיני.
זה לא כדי לסתור, רק מציין עובדה. אין לי מושג מה דעתי על זה. כן מסכים עם האמירה שבנאדם יכול להתנסות (לא צריך, יכול) ושזה יכול לגלות עולמות ודווקא לעזור לגבש את עצמנו.
אני אחכה לתגובות של מועצת החכמים כדי שאוכל להגיד ההיפך מהם
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 7 במרץ 2019
בקשר לנושא הפורום: הבנים על הבנים הוא פורום שמיועד לעסוק בשליטה של גברים בגברים. אתה רוצה לדבר על זה שגברים נשלטים הכי נפגעים ממשהו שקשור לנשים שולטות? זה שייך לפורום הבנות על הבנים.

בקשר לנושא הפוסט: בעיניי נשלטים שמנסים לשלוט הם אחד הדברים הכי מסוכנים שיש. אני מאוד חוששת כשחברות שלי מתקרבות לכאלה.
אני, אחרי טראומה אחת ועוד היחשפות לכמה אנשים שלא היו באינטראקציה איתי, לא מתכוונת לתת אי פעם לאדם כזה להתקרב אליי.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 7 במרץ 2019
slave for ever כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

זו כזאת פיקציה של גברים.
חסר רק לציין שהן כמובן עושות אחת עם השנייה סקס רק להנאת הגברים המסתכלים.
slave for ever​(נשלט)
לפני 5 שנים • 8 במרץ 2019
slave for ever​(נשלט) • 8 במרץ 2019
Ollie כתב/ה:
בקשר לנושא הפורום: הבנים על הבנים הוא פורום שמיועד לעסוק בשליטה של גברים בגברים. אתה רוצה לדבר על זה שגברים נשלטים הכי נפגעים ממשהו שקשור לנשים שולטות? זה שייך לפורום הבנות על הבנים.

חבל על המאמץ, אנשים לא טורחים לקרוא.
slave for ever​(נשלט)
לפני 5 שנים • 8 במרץ 2019
slave for ever​(נשלט) • 8 במרץ 2019
Ollie כתב/ה:
slave for ever כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

זו כזאת פיקציה של גברים.
חסר רק לציין שהן כמובן עושות אחת עם השנייה סקס רק להנאת הגברים המסתכלים.

לא, זה מקריאת פרופילים של נשים כאן באתר.