סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמות הבלוגים ???

Gia X
לפני 5 שנים • 12 במרץ 2019
Gia X • 12 במרץ 2019
הוא שאמרתי.
דבריי מכוונים לפותח השרשור.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 12 במרץ 2019
נתחיל בזה: אומרים פוסטים, לא בלוגים.
בלוג- אחד, פוסטים- מלא, אלא אם כן יש לך גם ניקים מלא.
ונסיים ב: מה שאמרו כל השאר.

חן חן,
שמחתי לעזור
איששלפעם​(שולט)
איששלפעם​(שולט) • 12 במרץ 2019
[quote="Gia X"]יש כאן אנשים שחיים את החיים שלהם באמצעות הבלוג. זה מה שיש להם. אז תבוא ותקח להם גם את זה? ואם לאדם יש צורך מאוד דחוף לומר משהו לעולם, למי יש זכות להגביל אותו? בשם איזה אידיאולוגיה? קשה לך לדפדף? מזמן הבלוגיה הפכה כאן לטוויטר. אין בכך רע. זה רק שונה לעומת מה שהיה פעם.
אם חשוב יחזיק במים ולא יתנדף תוך יומיים . לא יקרא דבר אם ניודע לזה באיחור יומיים .
ולחיים דרך הכתיבה בבלוג יוכלו רק לשפץ לשדרג את הפוסט .
סופר משורר לוקח לא זמן ליצירה
פה אנשים כותבים ספרים לפחות
שיהיו בעלי עינין .
ולסיום זה יגיע ליותר ויותר קןראים
ויותר תגובות ויהיה יותר מרתק ומענין
ונקבל יותר כותבים ויותר דעות .
מה שיעלה את השיח והאיכות @!
Gia X
Gia X • 12 במרץ 2019
@איש של פעם
קצת בעייתי לקחת ברצינות את דבריך בעניין הכמיהה לאיכות, נוכח כתיבתך הלא ערוכה ורצופת השגיאות.

אני לא מרשה לשנות את מבנה הבלוג.
שימשיכו לכתוב כמה שבא להם.
!
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 12 במרץ 2019
מצטער לנפץ את החלום הסוציליסטי אך אין דבר כזה שוויון.
שוויון זה אחד מהרעיונות היחידים בעולם שניתן להפריך מדעית.
הרעיון הקומוניסטי של לנסות להנדס את החברה בשביל ליצור שוויון ב"כלוב" צפוי להיכשל - כמו כל פרוייקט מבית היוצר של מרקס ולנין (חוץ מפרויקט הריסת החברה המערבית מבפנים באמצעות ארגוני חזית). כל ניסיון סוציאליסטי לכפות שוויון לא יכול להתרחש ללא פגיעה בזכויות הפרט וחופש הביטוי. כפי שעשוי לקרות אם נחליט ליישם את הרעיון של "איששלפעם" . צמצום חופש הביטוי מדכא יצירתיות ודמיון - עלינו לתת לאנשים להתבטא כאוות נפשם. עלינו להשלים עם ההיררכייה הטבעית בין הבלוגים, ובמקום לבכות על מר גורלנו, לנסות להשתפר (או סתם לכתוב בשביל הנשמה), כפי שקורה אם רק נותנים לשוק החופשי לעשות את שלו. גם אם אתם עומדים חסרי אונים מול עוד 32 לייקים לפוסט של שולטת שמספרת על הקוטג' שאכלה לארוחת בוקר, עליכם לזכור שהאלטרנטיבה רעה יותר.

וחברים יקרים, הבחור החביב הציע רעיון לא משהו (לדעתי), אבל לא ברור לי כל הבדיחות וההעלבות האישיות המיותרות האלה (כולל מעקב אחר הפרופיל והבלוג שלו). לפעמים יש תחושה שחלקנו רק מחכים שמישהו ייכשל בלשונו בשביל שנוכל ללעוג לו. וכאן, אין לנו תירוץ של "פגע בציבור המתחלפים" (אוכלוסיה מוחלשת חחחח) וכיוצא בזה.

בברכה,
מר עוץ
nerissa​(אחרת)

יומני היקר

nerissa​(אחרת) • 12 במרץ 2019
איששלפעם כתב/ה:

אם חשוב יחזיק במים ולא יתנדף תוך יומיים . לא יקרא דבר אם ניודע לזה באיחור יומיים .
ולחיים דרך הכתיבה בבלוג יוכלו רק לשפץ לשדרג את הפוסט .
סופר משורר לוקח לא זמן ליצירה
פה אנשים כותבים ספרים לפחות
שיהיו בעלי עינין .
ולסיום זה יגיע ליותר ויותר קןראים
ויותר תגובות ויהיה יותר מרתק ומענין
ונקבל יותר כותבים ויותר דעות .
מה שיעלה את השיח והאיכות @!

בלוג הוא יומן אישי, לא פרקים בספר הבא, או פורום לפתח בו דיונים ושיח, ואנשים לא מתיימרים להשתייך לאסקולה הספרותית. הם צריכים יומן!

חלקם אין בהם איכות ומכילים גיפים של זיונים ותנוחות, כי לזה בעל הבלוג מתחבר ובספייס האישי שלו - מותר לו! (ולי מותר להציץ כי זה כאילו לא לצפות בפורנו אלא בגיף ?)

כלובי נותן לכותבי בלוגים קינקיים פינה חמימה לשפוך את שעל ליבם, אם במוזיקה או הקלטה או תמונות.. ולרוב במילים.
חלק איכותיים, חלק פחות. יש לך את היכולת לרכז בלוגים מועדפים ולקבל עליהם התראות. זה מה שאני עושה.

וכן, אני אחת מאלה החוטאות בהעלאת פוסטים רבים, לעתים שלוש ביום . לפעמים בכלל לא.. זה תלוי בצורך לכתוב, לנתפרק, להחשף.
נכון שיש את הפורמט שבו מתפרסמים הפוסטים החדשים והם נדחקים לעמוד הבא, אבל אנשים לא כותבים כדי להופיע בעמוד הראשון אלא כדי לכתוב. נקודה.

וזו הסיבה שאני בכלוב. הפינה שלי לכתוב בה. בעמוד הראשי או בעמוד חמש..
lori​(נשלטת){ע_מ}
lori​(נשלטת){ע_מ} • 12 במרץ 2019
עוץ הגדול כתב/ה:
מצטער לנפץ את החלום הסוציליסטי אך אין דבר כזה שוויון.
שוויון זה אחד מהרעיונות היחידים בעולם שניתן להפריך מדעית.
הרעיון הקומוניסטי של לנסות להנדס את החברה בשביל ליצור שוויון ב"כלוב" צפוי להיכשל - כמו כל פרוייקט מבית היוצר של מרקס ולנין (חוץ מפרויקט הריסת החברה המערבית מבפנים באמצעות ארגוני חזית). כל ניסיון סוציאליסטי לכפות שוויון לא יכול להתרחש ללא פגיעה בזכויות הפרט וחופש הביטוי. כפי שעשוי לקרות אם נחליט ליישם את הרעיון של "איששלפעם" . צמצום חופש הביטוי מדכא יצירתיות ודמיון - עלינו לתת לאנשים להתבטא כאוות נפשם. עלינו להשלים עם ההיררכייה הטבעית בין הבלוגים, ובמקום לבכות על מר גורלנו, לנסות להשתפר (או סתם לכתוב בשביל הנשמה), כפי שקורה אם רק נותנים לשוק החופשי לעשות את שלו. גם אם אתם עומדים חסרי אונים מול עוד 32 לייקים לפוסט של שולטת שמספרת על הקוטג' שאכלה לארוחת בוקר, עליכם לזכור שהאלטרנטיבה רעה יותר.

וחברים יקרים, הבחור החביב הציע רעיון לא משהו (לדעתי), אבל לא ברור לי כל הבדיחות וההעלבות האישיות המיותרות האלה (כולל מעקב אחר הפרופיל והבלוג שלו). לפעמים יש תחושה שחלקנו רק מחכים שמישהו ייכשל בלשונו בשביל שנוכל ללעוג לו. וכאן, אין לנו תירוץ של "פגע בציבור המתחלפים" (אוכלוסיה מוחלשת חחחח) וכיוצא בזה.

בברכה,
מר עוץ

כן, הצצתי מיד בבלוג שלו כדי לראות במה מדובר.
כי כשמישהו כותב הודעה כזו אז זה מעניין לדעת האם הוא עומד בסטנדרטים שהוא רוצה להציב לאחרים.
לא יודעת אם קודם היה בלוג פעיל או לא וזה לא רלוונטי.
הוא העלה נושא לדיון שלטעמי לא ישים ולא כדאי: היו בעבר הרחוק מספר פורומים בנושאי בדסמ וברגע שהמנהלים וחבריהם התחילו להתערב יותר מדי ולצאת עם חוקים של כמה פוסטים מותר לפרסם, כמה זמן מותר לשתוק ולא לכתוב כלום עד שתחסם וכו׳ הפורום פשוט איבד אנשים ובסופו של דבר נסגר.
אז יש הרבה שיט בבלוגים ולי יש את הבחירה למי להכנס ולאיזה בלוגים לפרגן.
זה עדיין תמוה שמי שמעלה את הנושא לדיון לא עומד בכלל שהוא עצמו רוצה להציב ולכן התגובות יצאו בסגנון כזה.
אני בטוחה שלו היה לו בלוג פעיל עם תוכן כלשהו ורהוט, התגובות היו נראות אחרת (וכנראה שעדיין נגד הרעיון שהוצע).
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
Gia X כתב/ה:
@איש של פעם
קצת בעייתי לקחת ברצינות את דבריך בעניין הכמיהה לאיכות, נוכח כתיבתך הלא ערוכה ורצופת השגיאות.

אני לא מרשה לשנות את מבנה הבלוג.
שימשיכו לכתוב כמה שבא להם.
!

ומה הלאה

להגביל

את מספר הפוסטים בפורומים ?

למנוע ממשתמשים חדשים להגיב ולהביע דיעות ?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 12 במרץ 2019
כשאדם זורק רעיון, צריך קודם כל להתייחס לתוכן, ההלימה בין מעשיו לרעיון משניים. התנהגותו לא פוסלת את הרעיון.
לא קרא לך שהיית בעד משהו, אף על פי שהוא סותר את מעשיך ביומיום? האם לא עברת לעולם ברמזור אדום? ואם עברת, את חושבת שאינך ראויה להציע לאסור על אנשים לעבור ברמזור אדום?

לדעתי יש כאן אובדן פרופורציות. הסתירה כאן לא מהותית.
Britney Bitch
Britney Bitch • 12 במרץ 2019
לא יותר קל להכנס ולקרוא פעם בשבוע מאשר לנסות לכפות צנזורה באתר שמהות הקיום שלו נטועה עמוק בליבת חופש הבחירה והרצון החופשי?
לא??
איזו התרסה מיותרת.