סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פינת האסטרולוגיה של Sm Art

Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 17 במרץ 2019
Sm Art{☆Sm} • 17 במרץ 2019
גבר סנדוויץ
19.9.74.

עוד גבר גבר !!!
גם בתולה
וגם נמר .

מנהיג !!
איש חזק ,אמיץ!!
איש של כבוד .

אתה איש חזק ,אתה איש שעושה כסף ,עובד .
עושה הרבה למען הכלל ,

עיין ,בנתונים שכתבתי ,אודות השירות שמאפיינת את בני מזל בתולה ,על בסיס ערך יצרים חזקים .
עיי,הנתונים שכתבתי ,אודות שנת הנמר .

במקרה שלך ,זה גרסה משופרת ומתקדמת ,כי נוסף למזל הבתולה שלך ,גם שנת הנמר .
זה ממצב אותך לדמות גברית טובת לב מאוד מאוד ,וגבר חזק מאוד ,וגם נאמן .

צריכים להיות בסביבתך הקרובה .
נמרה ,תרנגולת ,דרקון ,ושור .

ואיזה שהיא נחשית מסתורית ,סקסית ...
או שהנחשית היא הכי קרובה ,ואז ,אין שם את הנמרה ....

אתה אנרג'ייזר ,
אתה אהוב על הבריות
אתה עוסק בפעולות של עזרה למען הכלל ,כמו מתנדב .
אתה קם מוקדם מאוד בבוקר .
יש לך חושים רוחניים מאוד גבוהים .
אתה אהוב ונערץ עי' הוריך ,משפחתך ,וסביבתך .
יש לך יכולת הקשבה פנומנלית ,אבל פחות לבני משפחתך .

עם בני משפחתך ,אתה קצר סבלנות ,וחבל ....
אבל ,זה מה יש ..!

טיפ :

רוחניות ,יהיה עליך ,סופר סקסי .
כי ישר הדרגים הרוחניים הכי גבוהים ,יאמצו "נכס שכמותך "אל קירבתם ..
Sm Art{☆Sm}
Snitch כתב/ה:
אני בשוק שבתקופה כל כך מתקדמת ונאורה שבה אנו חיים, אנשים עדיין מאמינים בשיט מביך שכזה.
אה, אני 5.12.83 (כט כיסלו, תשמ"ד, אם זה רלוונטי). אשמח גם אם אפשר. תודה!
:}

5.12.83.

גבר ,מזל קשת ,שנת החזיר .

סקסי ,ומגנט לנשים ,
נשים הכי יפות ומיוחדות ,צדות אותך ,ושולחות לחך מכתבי אהבה ,מנערותך...
יש לך יכולת להשיג כל אישה ,רק בכוח הקול הגברי והרגוע שלך ...
למה אתה שונא שמנות ?.??!!!!
לא כולם דוגמניות ,מותק שלי ..
אתה שחקן נמבר ONE
אתה סוטה 100 אחוז .
אתה סקרן
אתה שובב .

אוהב מרחבים וחופש .
קריזיונר .
אהבות מטורפות ,ולא רגילות .
בצעירותך חווית התנתקויות רגישות ,ופחד אינטימי
מנתק קשרים ,חופשי .
מגיל 40 מבשיל ...

אתה חבר מצוין ,לפרטנר \ ית ,אוהב מין מוזר ,ומיוחד ,במקומות שונים ומשונים ,ובדגש על מקומות משתנים .
אתה אוהב חדש ,ושונה ,נועז ,קיצוני ,ומקורי ...
הכול צריך לפעול ,בדרך שלך ,
קרי ,אתה נותן לפרטנר לתת ההצעה שלו ,אתה מגיע ,ואז אומר לו בוא ,אני אכיר לך איש מגניב ,נלך אליו ..
אתה עם תיק מלא בממתקים ,
תיק של סוטה ,מזרקים ,שוקולדים ,שטרות של כסף ,
"תיק ההפתעות"
סטלן בכיר וכביר ,אתה .
רוקח מרקחות ושיקויים ,אין דבר מהבדסמ' ,שלא חווית ,ואין דמות מרכזית בתחום ,שלא הכרת לה את עצמך .
יש לך אידאלים גבוהים .
קולט ומתרשם מהר.
חולמני ומרחף .
קצת אימפולסיבי
מציית לאינטואיציה

יש לך קשר לחברים ,ולקבוצות ,מסוימות ,אני לא יודע באיזה תחום .
מוזיקה ,כדורגל ,קבוצות פייסבוק ,
לא יודע מהי הקבוצה ...
אבל אתה שייך לאיזה קבוצתיות מסוימת .

אתה גכ' ניגש לחלון ,לנשוף אוויר צח .
אתה עלול לעשן סיגר
אתה איש שמסוגל להזמין חדר במלון ,ולבקש שיחליפו לך אותו ,גם אם יחליפו לך 5 חדרים ,לא תתבייש ,ובנועם ובשקט ובקשיחות שיא ,עד שתקבל את מבוקשך .
אתה תרד ללובי .
תמקם את שני זרועותיך ,אל מול פקידת הקבלה ,בתנוחה של גורילה ,תדבר בשיא הקול השקט ,תביט לה עמוק אל תוך העיניים ,ותשטח מולה את רצונך ,והוא יעשה ,במילואו ,לשביעות רצונך .
דומה שהרמת קול ,זה לא בבית ספרך ,במקומות ציבוריים .

אתה מחליף נשים כמו גרביים ,ואתה משיג אותם בקלי קלות ,את רובן אתה מאבד ,או משלח ,או שוכח ,באותה מהירות ,שהשגת אותן .
דמות אימהית ,תשרוד במחיצתך ,יותר זמן .
אני מהמר על גברת שנת הנחש ...
היא יכולה ,לשרוד במחיצתך ,יותר זמן ...

אתה מגלגל המון כספים ,וגם מגלגל אותם מהר מאוד מכיסך ...
אתה מקושר לדרגים גבוהים ,באיזשהו תחום חברתי או ציבורי ,שאתה מתמקצע בו .

מזל קשת ,אתה עלול להתפרץ בזעם
שנת החזיר ,שיא האיפוק .

אתה צריך לפרוק את האנרגיות ,והכעסים שמצטברים בתוכך ,באיזה שהיא דרך ראויה ,ונכונה לך .
הרבה אנשים ,רוצים להיות חברים שלך .
אתה לא בוטח באף אחד מהם .

אתה תקבל בסוף אישה מטר וחצי ,שהיא תעשה אותך "פודל, שלה .
או שאתה תעשה אותה "פודל " שלך .
אני ממליץ לך ,להתמסד עם האישה הזו ,ולקבל את "מרותה " ,כי ,בסופו של דבר ,היא דורשת את טובתך ,לקרקע אותך ,ולמסד אותך .

הסימולציה ,"לאישה מטר וחצי " ,היא רק בכדי להמחיש לך ,שגודל הוא לא פרמטר ,לעוצמה .

עע' שי חי ,ובת זוגתו עם הקוקו .
עע' שי אביב
עע' ,דודו אהרון .

טיפ :
יש לך נתונים לרוחניות מאוד גבוהה
הרוחניות ,יכולה לעשות לך המון טוב ,תפור עליך .

אני שולח לך 2 שורות של חומר ממש טוב ,שתיקח פעם אחת בשבוע ,יעיף אותך .

תסניף את זה פעם בשבוע ,זה עוד לפני שקולומביה נוסדה ..
פעם בשבוע ואתה מסודר ...

https://he.wikisource.org/wiki/%D7%90%D7%92%D7%A8%D7%AA_%D7%94%D7%A8%D7%9E%D7%91%22%D7%9F

עלה והצלח .
Sm Art{☆Sm}
אני מזהה "ששנת החזיר ,,מככבים פה ,

אז אני רוצה להעתיק לכם חומר כתוב מהמשובחים שיש ברשת לעיונכם ....

החזיר הוא מלך האדישים, שום דבר אינו מרגש אותו, הוא חכם, משכיל, בעל אופקים רחבים ותחומי ידע שונים, ומפתיעים, החזיר שקט מאד ולעיתים רחוקות מתערב בשיחה, אבל אז יש מה לשמוע, דברים מעטים מסוגלים להרגיז את החזיר, החזיר כמו החזירה משדרים אדישות וקור רוח, אך אלה שמכירים אותם מקרוב יודעים שבפנים פועם לב חם, חזיר אינו אמן של מילים ועוד פחות אמן של מחוות, מחזה רגיל הוא כשחזיר שואל אותך שאלה ואתה עונה לו בהרחבה בעוד אתה מדבר הוא קם ומסתלק לו, הוא סבור ששמע דיו ואם אתה נעלב הוא אינו חש בדבר, ובכן חזיר מעולם אינו מעליב בכוונה תחילה, וגם החזירה נקייה מעניין זה בדרך כלל, הוא פשוט אדיש ומתעלם, החזיר אינו משתתף במרוץ אחר החיים, יש לו מעט חברים אמיתיים, רוב האנשים פשוט אינם מבינים איתו, הוא בעל נטיות אומנותיות וחיבה רבה למוסיקה בעיקר קלאסית, אם כי לא היה מפתיע איש אם התאהב לפתע החזיר במוסיקה סינית או במוסיקה של אינדיאנים מארץ האש, אף על התבונה, האופקים הרחבים והאדישות, אפשר להבחין אצל החזיר והרבה יותר אצל החזירה בהקפדה על קטנות על כדי קטנוניות ובנוקדנות ככל שהם מבכירים בשנים, החזיר כבד פה, צנום וקטן, ראינו מעט חזירים יפים הוא סובל מבעיות רפואיות בפלג גופו העליון ותוחלת חייו ממוצעת. החזיר יהיה פקיד או בעל חנות קטן, יועץ מס, רואה חשבון או עורך דין לענייני מסחר, החזירה תהיה עקרת בית דקורטורית פנים, מורה או פקידה.

תכונות מיניות .

האדישות של החזיר משפיעה עליו באהבה, הוא יכול להיות דבר והיפוכו, לפעמים הוא נראה משקיף חכם מהצד ולפעמים מאהב מנוסה, לעולם אינך יכול לדעת אם הוא מכיר את הדברים מהתנסות אישית או מניסיונם של אחרים. החזיר קורא אישה כמו ספר ולכן מעדיף לקרוא במיטה, הוא יודע שנשיקות מדברות בקול רם יותר ממילים ושהאהבה היא עיוורת. ולכן יש צורך עז להסתייע בחוש המישוש, חיי האהבה שלו מורכבים מתקופה קצרה של נשיקות ארוכות שאחריה באה תקופה ארוכה של נשיקות קצרות, אין לחזיר מזל באהבה, אומרים שכל העולם אוהב את האוהבים.
החזיר יהיה הטיפוס שיגורש מכל ספסל בגן, יסלקו אותו מחדר המדרגות, השוטר יאיר את פניו בפנס בספסל האחורי של המכונית, וההורים יחזרו מוקדם מידי או ברגע הקריטי כשהוא מתנדב להעניק שירותי שמרטף עם חברה מתירנית. החזירה חושבת שכל מי שמנסה להביט את תוכה מחמיץ המון, היא נוטלת בעלים של נשים אחרות כדי שלא להתיש את שלה, יש חזירות שנראה לך כי הן מטפסות בסולם ההצלחה מטעות לטעות, החזירה שמחה כל יום מחדש שהחוק הדורש התאמה בין האריזה והתוכן טרם יושם לגבי הנשים, לעולם לא תפגוש חזירה שגופה נראה כמו בגדים של מישהו אחר, חזירה מעבר לגיל חמישים מקבלת את הפנים שמגיעים לה, פגשתי פעם אחת כזו ופניה נראו כמו אוסף שברי אבנים של עשרת הדברות של לוחות הברית.

https://p-kabbalah.co.il/Domainf/%d7%94%d7%95%d7%a8%d7%95%d7%a1%d7%a7%d7%95%d7%a4-%d7%a1%d7%99%d7%a0%d7%99-%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%aa/%d7%a9%d7%a0%d7%aa-%d7%94%d7%97%d7%96%d7%99%d7%a8/

בקישורית זו ,ניתן ללמוד אודות כל 12 החיות של האסטרולוגיה הסינית,
כולל המידע האחרון אודות ,שנת החזיר הוא מהאתר הזה .

שנת החזיר .

בני גנץ
שי חי
שמעון פרס
רותם סלע
סטיבן שפילברג
ברברה סטרייסנד

מזל ,ממוזל",מאוד .
Britney Bitch
Britney Bitch • 17 במרץ 2019
איזה כיףicon_smile.gif מצטרפת לבקשות

1.2.75
4 לפנות בוקר
Sm Art{☆Sm}
כולם רושמים לי את שעת הלידה .
קודם כל ,BRAVO
אבל ,אני ממש מתנצל ,אני לא מבין באסטרולוגיה ,במישור הזה של שעת הלידה .
במישור הזה ,יודע ומבין רק איש מקצוע שלמד את המקצוע ,ויודע לבנות "מפות אסטרולוגיות , ,עם אופק וכו' .

זה מידע ברמה שאני עדיין לא שם .
פעם אחת משהיא ,הסבירה לי ,איך בונים את המפה בצורה מקצועית ,ולא נטרתי את המידע הזה ,אי לכך לצערי ,אני לא יודע איזה שימוש לעשות עם שעת הלידה .
שזה אכן ,מרכיב מידע בסיסי וחשוב מאוד .

לעומז' ,יש לי הרבה מה לנדב מידע אם יכתבו לי
שם פרטי שהאדם נולד עמו .
יום הלידה
מס ' הבית ,או הדירה בה האדם מתגורר

שם אוכל לתת מידע ייחודי ,ומרתק ,להשלמת התמונה הכללית .
ושוב ,אני לא איש מקצוע
אני חובבן ,המשלב תחושות בטן ,ומידע מהחיים .
Eccentric
Eccentric • 17 במרץ 2019
Sm Art כתב/ה:
Black Citrine כתב/ה:
רק בשביל לנפץ את הסקרנות
29.11.1995
אי שם בלילה

את שליש ראשון של מזל עקרב
ושנת החזיר .

יש לך גם איזה משהו ,הרודף אותך ,עם נשים ,וגם עם גברים ,שדברים לא מסתדרים ,חלק ....

בענייני דימוי גוף ,את שואפת לשלמות ,את רוצה להראות כמו ג'יג'י חדיד ,או כמו בודי בילדר ,מוקפד.

יש לך קשיים ,עם אימא ,אם היא ילידת מזל מאזניים .
יש לך קשיים עם אבא,בעיקר ,אם הוא יליד מזל תאומים ,או עקרב.

אם הקשיים שציינתי ,הם לא ,ממוקדים להורים ,בני מזלות ,אילו ,זה "ירדוף",אותך,עם דמויות אחרות בחייך ,בני מזלות ,אילו ..

החיים שלך ,לא קלים .
יש לך את הכוחות ,להתמודד ,עם כל הקשיים הללו ,ולצאת מהם ,מחוזקת מאוד .

האמת היא שאני מזל קשת.
אני בוודאות לא רוצה להיראות כמו ג'יג'י חדיד (מקווה שאנחנו מדברים על אותה בת אדם) או כמו באדי בילדר מוקפד. מעדיפה להיראות כמו עצמי לעוד שנים ארוכות.
בנוסף אין לי ממש קשיים או עבר שרודף אותי עם אף אחד.

אבל תודה לכך שהקדשת זמן לנתח ולכתוב (:
Sm Art{☆Sm}
Britney Bitch כתב/ה:
איזה כיףicon_smile.gif מצטרפת לבקשות

1.2.75
4 לפנות בוקר

מזל דלי
שנת הארנבת .

מזל אוויר ,מזל חושב ,וורבליות גבוהה .
שנת הארנבת ,סולו ,מתבודדת ,
מוזרות מינית ,קשר ,להומוסקסואליות ,דו מיניות ,וכו' על כל גווני הקשת החד מינית ,דו מינית ,ותלת מיניות ,וכו' ...
עובדת לבד ,לא גמישה ,מתבוננת בנפשך ,לא גמישה ,סקרנית ,עדינה ,רגישה ,אנאליטית ,שכלתנית ,קושי בביטוי עצמי ,ויצירת קשרים ,קשה להכירך היטב ,
מדחיקה רגשות ,לטובת השכל .
אוהבת לבד,עובדת המון שעות ,מחפשת אידאל לקשר שלך ,זקוקה להמון אהבה וחיבה,מעדיפה שיחות נפש ,מעל מין ,מרחפת בעולם רוחני ,פרטנרית אינטלקטואלית מדהימה ,לשיחות נפש ,ומסתורין ,בן זוג לא מיני ,יתר על המידה ,הוא אידאל נכון ,עבורך .

הבעיה של בני מזל דלי ,היא שהם מוצאים דופי בכל אדם ,אי לכך ,רבים מהם ,לא באים בברית הנישואין ,
הם תמיד מוצאים פגמים ודופי ,וחוסר שלמות ,באנשים הנקרים אל דרכם .

מזל דלי פלוס שנת הארנבת ,זה נתונים של אישה מאוד חכמה ,עם "אנטנות " ,מאוד גבוהות ,וחושי בטן חזקים ,וצודקים ,מאוד .

המגורים שלך בבניין מס' 8 ,הם חוויה "מסחררת " ,בניין מס' 8 ,הוא בניין ,שבו את תחווי ,את אחת מתחנות המעבר ,בעלת הרשמים הכי חזקים בחייך ,
הספרה ,שמונה ",זה אותיות " נשמה " ,וזה סירקולציה אין סופית ,הספרה הזו קשורה ,לכסף ,מעמד ,כוח ,בדסמ' ,מיניות ,ורוחניות .
התבודדות רבה ,וחוויות ,מאוד עמוקות הקשורות לעבר שלך מגלגול קודם..

כל שינוי ,בכתובת המגורים שלך ,מייצר עמו ,שונות ,בהתנהלות ,והתנהגות שלך ,עם הסביבה ,שכן המעבר מגורים ,מקורו ,הוא ב"תיקונים" ,שעלייך ,לעבור אל הכתובות ,אליהם מנייד אותך ,כוח רוחני עליון .

אני אסביר לך ,במה דברים אמורים .
נגיד יש יהודי שקוראים לו שמשון כהן ,והוא גר בדיזנגוף 100 תא' ,וכולם ,שם שונאים אותו ,למרות ,שלא עולל להם רע ,אי פעם ,בימי חייו .
אם אני מעביר את שמשון כהן ,לרח' בן יהודה 100 תא ',שם כולם ,אוהבים אותו ,למרות שלא עשה להם טוב ,בימי חייו .

הסיבה לכך : היא התיקון שלו הוא בדיזנגוף 100 ,זה קשור לגלגול קודם שלו ,בכתובת ספציפית זו .
חשוב לי לציין ,שעפ' סודות תורת הגלגול ,כולם חוזרים יחד עמך לגלגול .
לדוגמא : מיליון אנשים יורדים ,לגלגול ,יחד ,כדי לתקן ולישר הדורים ביניהם .

האדם שכולם שונאים אותו ,זה בתת המודע ,ובנפש ,נשמה ,שזוכרת אותו ,לרעה ,מגלגול קודם ,
עליו ,יהיה ,הפעם לנשום עמוק ,לקפוץ אגרופיו ,ולנהוג באופן שונה ומהופך לחלוטין ,מכפי שהיה נוהג בעבר ,או מכפי שהצד הרע ,רוצה שינהג ,בכדי להכשיל ,עבורו ,את הליך התיקון ,שלו בכתובת זו ,אל מול אנשים אילו .

מעבר דירה ,משמעותו ,תיקון אל מול דיירי בניין ואזור זה ,וגם העלאת "ניצוצות " {חלקי נשמה } השזורים באזור מגורים נוכחי ,שהם שוכנים שם ,וממתינים להעלאתם אל שורשם ,עשרות ,מאות ,ולעיתים אלפי שנים ..

ניצוצות נשמה ,מסתתרים בכסף העובר מיד ליד ,בקירות ,במרצפות ,במשקופים ,ברכב ,בבגדים ,ברהיטים ,ובכול רכוש .
אם לדוגמא ,את מזמינה מונית ,הנהג שיגיע לאסוף אותך ,ותשלמי לו ,הוא שייך לשורש נשמתך ,והכסף העובר מיד אל יד ,קשור ב "העלאת ניצוץ " ,שממתין לתיקונו ,
אילולי כך הוא הדבר ,כל נהגי מוניות האחרים ,שאינם קשורים אל שורש נשמתך ,אינם מבחינים בך .

8 שמונה ,זה תיקון רציני ,ומורכב מאוד ,זה סיפרה שמאפיינת את "מזל עקרב" ,הספרה 8 היא , בית המיתה " סיומה של תקופה ,תחילתה ,של תקופה .
תורת הגלגולים ,מסמלת "מגדל פורח באוויר" ,
גלגול ,נהוג ביהודים ,וזהו חסד גדול ,ביכולת לתת לנשמה ,למרק עוונות ,ולהתעלות למעמד רם וגבוה ,עד לתיקון המלא .
כפי שנאמר
שנאמר (זכריה יג, ט) והבאתי את השלישית באש ,וצרפתים כצרוף את הכסף ,ובחנתים כבחון את הזהב, הוא יקרא בשמי ואני אענה אותו ועליהם אמרה חנה (שמואל א ב, ו) ה' ממית ומחי' מוריד שאול ויעל ב"ה ...

אני יודע שאת בבניין ,מס ' 8 ,חווה את מסכת תקופת החיים ,מה מורכבות שחווית ,אי פעם בחייך ,אני מגלה לך ,שזוהי ,תקופה שמחשלת אותך ,לקראת ההמשך ,שאילולי את עוברת את התקופה בבית מס' 8 ,אזי ,אין לך הכישורים ,והיכולת ,להתמודד ,ולשרוד את המשך העלילה ,שעליה את אמונה ,ליישם ולשרוד ,כהליך המשך התיקון .

לדוגמא : בסיום ההליך בבית מס' 8 .
חלק נשמה שלך ייפרד המך ,ויינתן לך חלק נשמה חדיש ,משוכלל ,ומשופר יותר ,עם תעצומות נפש מתקדמות ,להתעלות על תרחישים ומצבים ,שלא היו יכולים להיות בפועל ,בטרם סיום ההליך ,ולפניו ,בבניין מס' 8 .

יש קשר ישיר ,לבדסמ' ולבניינים ,מס' 8 ,ולבניינים מס' 6 ,ולבניינים מס' 7 .
6 זה יסוד
7 זה שבת
8 זה לא תרצח .

יסוד - זה זרע לבטלה
שבת זה גן עדן
לא תרצח ,בעיקר קשור להפלות מלאכותיות .ולאשת איש ,ולגזל .ולזרע .

חלק מהליך התיקון וכו' ,או אפס ידיעה והבנה ,של האדם ,בשלבים אילו בהם ,מתנהלים המהלכים והדרכים ,המוליכות אותו ,במעבי התיקון ,
כשירצו שידע ,יכניסו לך את מקור המידע גם מהארובה שעל התקרה ,או מדלת הבית ,או ,מלחיצה על השלט ,את תתחילי להבין מי נגד מי ,ומה נדרש ממך .

את לא לבד בבית ,יש שם עוד הרבה "חברה ",שאת לא מבחינה בהם ,הם "רוחניים " ,וככאלו ,הם רואים ואינם נראים ,

לטיהם ,שדים ,כשפים ,רוחות ,כישוף ,וכו'

הוא יסביר לך הכול בפרוטרוט ,אם יש לך סבלנות .

https://www.youtube.com/watch?v=1pNwy-BvvxMhttps

ופה הוא יסביר לך משהו או שתיים ,אודות "ניצוצות " ,אם יש לך סבלנות .
https://www.youtube.com/watch?v=yVQ3xS2yVKU

את בבניין מס' 8 ,ואת חייבת את המידע הזה .

.
למון גראס
למון גראס • 17 במרץ 2019
כל בנות מזל דגים?
5/3/1980?
אהבתי..וגם אני רוצה ?
Sm Art{☆Sm}
Black Citrine כתב/ה:
רק בשביל לנפץ את הסקרנות
29.11.1995
אי שם בלילה

נוסח מתוקן עבורך .

מזל קשת
שנת החזיר .

הנתונים שלך הם זהים ל Snitch

מבשילים היטב לאחר גיל ה 40 ,

מזל קשת ,סקרנות ,חופש ,מרחבים ,משפחתיות ,צדק ,מידע ,שיחות ,חיי חברה ,שינה ,

מזל קשת ,חייבים שינה ,
שנת צהריים מומלצת עבורם במיוחד .
יש להם יכולת :העלאת גרה " ,וליהנות מאוכל בצורה יוצאת דופן ,משאר בני האדם .
רוחניות גבוהה
הרבה מידע וסודות ,בחלומות .
חייבים לישון שעת צהריים ,בכדי ,לא לקרוס .
מוציאים אנרגיה בכמויות ,ובמינון לא מבוקר,
חייבים להתאזן עי 'שינה ומנוחה ,יותר מאחרים .
מזל אש ,כפי שעולה האש בבת אחת ,כך צונחת ודועכת בבת אחת .

חברות טובה ,עם מזל מאזניים זכר
ומזל טלה ,נקבה .

משהו סודי מסתתר ,בנושא ההורים ,והעבר של סבב חיים קודמים ,
לפעמים יש שם נשמה זכרית .

נישואין לעיתים בגיל מאוחר ,אם בכלל .
פרטנרית מצוינת ,לבדסמ' ,ולשיחות ארוכות