סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי ידעתם שאתם נמשכים לBDSM?

ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 19 במרץ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 19 במרץ 2019
מאז גיל הגן ספנקינג חירמן אותי. עד היום לא ברור לי למה ואיך נוצרה ההתניה הזו. זה לא שהרימו עלי יד אי פעם.
לא ידעתי מה זה "חירמן" כמובן, אבל כן הרגשתי את התחושה הנעימה הזו בין הרגליים בכל פעם שהנושא עלה.
מספיק שהייתי רואה את זה בסדרה מצויירת, נתקלת בהגדרה במיליון או שומעת הורים של חברים מאיימים שיתנו להם פליק בטוסיק וישר הייתי מתחילה להתרגש מזה.
אוננתי על זה מגיל צעיר עוד לפני שידעתי מה זה לאונן, וחשבתי שזה משהו חדש שהמצאתי שרק אני עושה (חחחח אוי התמימות).
בגיל 11 בערך התחברנו לאינטרנט, ואז התחלתי לחפש מילים שקשורות לזה דרך גוגל. מפה לשם, הגעתי לכל המונחים, גליתי שיש לזה קהילה ושאני "לא המוזרה היחידה", ותוך שנתיים בערך, עם תחילת גיל ההתבגרות, הייתי קוראת שקטה בכל מיני פורומים ובלוגים (בעיקר באנגלית. כי בישראל קהילת הספנקינג, ששמה במרכז את הספנקינג כאקט בפני עצמו ולא פועל יוצא של ביטוי שליטה, פשוט לא קיימת).
עם תחילת גיל ההתבגרות, הפנטזיות גם נעשו יותר ויותר מיניות, השתעממתי מתמונות של סתם ספנקים מעל הבגדים, רציתי יותר מזה: יותר עירום, יותר השפלה, שהרגליים יהיו יותר מפושקות ואיברים יותר חשופים, ובהמשך רציתי לראות גם את אותם האיברים זוכים ל"טיפול" גם הם.
מפה לשם הבנתי שעם תחת אפשר לעשות עוד משהו מלבד רק לתת לו ספנקים, ולהיות בצד החודר הרגיש לי כל כך טבעי.
מגיל צעיר כיוונתי לשם עם בני זוג שהיו לי, בתמימות ובלי שום איזו כוונה "לשלוט". עוד הרבה לפני שיצא לי לתת ספנקינג יצא לי להחדיר אצבעות לבחורים בני גילי שהייתי מספיק קרובה אליהם. וזה קרה באופן הכי ספונטני שיש, עם הרבה חיבה ואהבה.
אני מחוץ לארון הבדס"מי, כך שיצא לי לדבר עם אמא שלי על העולם הזה לא פעם, והיא אמרה לי שמגיל צעיר היא ידעה שאני אוהבת להפוך את "הגברים שלי לנשים שלי" (ככה היא הגדירה את זה, אני תופסת את זה קצת אחרת). היא ראתה שעוד מהגן אני מתנהגת כמו טומבוי ועל אף זאת מעולם לא נמשכתי לבנות, תמיד נמשכתי לבנים, ולא למקובלים הכריזמטים החתיכים ששאר הבנות אהבו אלא ל-"ילדים הטובים" לכל החנונים החמודים, השקטים והמסורים שאהבתי להוביל בדרכי, אך מתוך דאגה ואהבה ולא כוחניות. כמו שג'נטלמן מגן על הליידי שלו, כמו שאמא מחנכת את הבן שלה, כמו שאני פשוט אני icon_smile.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לא נמשכתי. לא סקרן. ניסיתי לראות כזה פורנו - שעמם. לא אנטי, פשוט לא קשור אלי. (אגב, סטרפאון חלק מחיי כבר 15 שנה. לא חשבתי שזה קשור לשליטה, פשוט דרך נפלאה לשכב עם אשתי)
לפני בערך 3 שנים, יענו גיל 35, החלטתי שאני צריך לבדוק על בשרי. שאני רוצה לדעת אם זה יכול להדליק אותי.
מסתבר שכן. מאוד כן.
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 19 במרץ 2019
אני גם אחלק.
בגיל 6 בתכנית ריץ רץ כשהבנות מאחורי הבנים ששוכבים על הבטן ומזיזות אותם, התרגשתי. הבנים נשלטים. כל פעם ששידרו את הפרק הזה (והיו המון שידורים חוזרים) קיוויתי.
בגיל 14 בערך, היה אצל דודה שלי גיליון לאשה. תמיד היו תמונות מאחור. אז הייתה תמונה, של חשפן אנגלי שמספר איך הוא מופיע בעירום לפני נשים והן ממששות אותו ומושכות עד שאפילו הוא נקע את המפשעה.
בערך באותו הזמן ... כתבה בעוד עיתון נשים על נשים שאונסות גברים. לא דובר שם על חדירה אנאלית אלא על להכריח לשכב איתן ... ובכל זאת.
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 19 במרץ 2019
מאז ומעולם הייתי ילד כזה שהוביל את הכיתה בכל סיטואציה (אפילו בששטוס בחיי)
תמיד הייתי לוקח פיקוד ובעלות על כל דבר שקרה,
מהילדים המעצבנים האלו שנבחרים לכל דבר,
הספורט היה חלק חשוב מהחיים שלי ו זה גם הוביל להפתחות התודעה והבנה בגיל מאוד צעיר של
הרבה דברים שאנשים שלא נגעו באומנויות לחימה מגיעים אליהם מאוחר יותר,
בגיל 16 הייתה ההתנסות הראשונה הבדסמית או הכוחנית הראשונה שלי,
שנינו אהבנו את זה והאינטרנט היה יותר ויותר טוב ולאט לאט נכנסו לזה יחד יותר לעומק,
אני חושב שתמיד ניתן ללמוד ולהתפתח גם אם אתה כבר שנים ארוכות בתחום,
תמיד ניתן להתפתח ולגלות עוד ועוד דברים על עצמך,
אני חושב שדווקא בגלל שאדם הוא שולט אז קשה לו להשתחרר יותר מקבעונות שהוא מסגל לעצמו
אבל זה כבר דיון אחר,
אני חושב שאם הבדסם זורם לך בדם והוא לא רק תחביב או תבלין
אתה נמצא הכחשה הרבה מאוד זמן עד שאתה מקבל את העובדות האלו או שאתה מת,
חוץ מזה יש מעט מאוד דברים שמרגישים טוב כמו בדסם.
דוקטור קדחת​(נשלט)
דוקטור קדחת​(נשלט) • 19 במרץ 2019
תהיתי אם לכתוב כאן אבל בסוף נכנעתי (מעניין למה..) אז, נו טוב, שיהיה(:
כולם דיברו על סרטים מצויירים וכאלה, ואני מקווה שאני לא הסוטה הגרוע מכולם במגמה הזו 😞
בכל מקרה -בסביבות גיל 6 לדעתי קנו לי את הקלטת של ספר הג'ונגל 1, המצויר מן הסתם. בזמן שילדים אחרים ראו את באלו הדוב (ואולי גם מחפשים היום daddy bear בעקבות זה אבל עזבו את זה בינתיים) ושמחו בהרפתקתם המשותפת בשישו ושימחו, אני קיבלתי הלם דווקא מ...קא! כן, הנחש הקריפי עם העיגולים ההיפנוטיים הבלתי נגמרים בעיניים.
לאחר ההלם הראשוני העניינים התרככו קצת ואז פתאום קרה דבר מוזר... התאהבתי בזה. רציתי ממש להיות מוגלי. להיות חסר אונים מול ישות עם כוח עליון שכזה. מכל הכיוונים. להיכנס יותר ויותר עמוק לתוך הטראנס הזה, ולדעת שמה'פרטנר' יש מספיק עיגולים היפנוטיים בשבילי עד שאגיע בבטחה ל'שיא'. בנוסף כל הקטע של ליפוף מוגלי בתוך סלילי זנבו של קא (נו, באנדאג' רך...) גרם לי להתלהבות 'חולנית' שאז לא ידעתי להסביר. לאורך השנים ממש התאהבתי בסצינה הזו ואני חושב שההתעמקות שלי בה היוותה את אחת מאבני הדרך לאהבה שלי לעולם הנהדר הזה של שליטה. אבל עם זאת - גם בדיעבד, לא ייחסתי לסצינה הזו את החשיבות הזאת של 'בניית' האהבה שלי לשליטה, עד, לדעתי, לפעם הראשונה שנכנסתי לסצינה הזו מהאינטרנט, והבנתי בין היתר מתגובות שייתכן שכל סצינת ההיפנוט הזו עשויה להיות רמיזה עדינה לקטע ארוטי (זו כמובן רק תאוריה..) שבא לידי ביטוי החל בשינוי מצב הרוח המיידי של מוגלי עם תחילת ההיפנוט (שיכול להיתרגם כאנלוגיה של התחלה של מגע מיני) הלחישות (הארוטיות?) של קא שנותנות את הפקודות ללכת לישון, הריקוד (הארוטי?) שקא רוקד מול מוגלי, וכמובן איך לא - החיוך מלחי ללחי בסוף הסשן (משעשע שיש למילה הזו משמעות לגיטימית) שמוגלי נשא על עצמו ושאין מה לעשות - הוא חיוך של סיפוק. וכל אחד יבין מזה מה שבא לו. (:
בשנים האחרונות הסתבר לי שיש קהילה די רחבה ברשת שהקצינה את הסצינה הזו למערך שלם בעל צביון ארוטי הבא לידי ביטוי בסרטונים ובתמונות ערוכות שונות ומשונות.. יאי im not the only one in the cuckoo's nest!!
ונ.ב - אומנם קא יישאר בעולם המצויירים אבל אתם יודעים מה, אני בינתיים מסתפק בפרס הניחומים - נחשים קצת יותר קטנים שמצויים אצל גברים ושיודעים להפנט, לחנוק ולענג(:
אמצ"ש מוצלח!!!
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 5 שנים • 20 במרץ 2019
מאז ומתמיד היה לי צד אפל.
זוכרת את עצמי קוראת עשרות פעמים קטעים אכזריים בטירוף בספרים שונים, למשל "פרפר" עם הקטע של ילד שנטרף על ידי חזירה, או "דרקון אדום" עם האחות הפעוטה של ד"ר לקטר נשחטת ונאכלת בזמן מלחמה, קומפלט עם תיאורים על שיני החלב בצואה, זוועה בניחוח גילוי עריות.
עשרות? מאות. ולא הבנתי מה בקטעים האלה מעורר אותי.
למרות שהיו לי חוויות שניתן לכנות שליטתיות בגיל צעיר, לבדסמ ממש הגעתי רק בגיל 39 כשחזרתי מארה"ב.
רק אז גיליתי שיש לזה שם, וקהילה, ואתר אינטרנט..
אגב, ריתק אותי השרשור הזה, רמת המודעות העצמית של המשתתפים פשוט נהדרת.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 20 במרץ 2019
בגיל מאוד צעיר, אני לא יודע כמה בדיוק.
היתה סידרה, בשחור/לבן עדיין בטלוויזיה.

בסידרה היתה ילדה בהירת שיער שגנבה מחנות ונתפסה.
זכורה לי הסצנה שבה הוצאה מהחנות ע"י שוטרת כשהיא אזוקה מאחורי גבה.
ואני הוקסמתי מצמידי הפלדה , השוטרת והמבט המושפל שלה. של הילדה.

מאז, אזיקים הם תכשיט נשי לתפיסתי ?
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 20 במרץ 2019
אני לא זוכרת סיטואציה שבה זה התחיל. זה כאילו היה מאז ומעולם. הייתי חולמת בהקיץ (ברגעים האלה שעל סף הירדמות, כשבוחרים על מה לחלום) שאני יוצאת מהבית עירומה בטעות או כי הכריחו אותי, או שהשכנה רואה אותי עירומה.

אח"כ (או במקביל), בסביבות גיל 9-10, חברה ואני היינו משחקות במשחקי השפלות שכללו עירום. לא ידענו בכלל מה זה סקס, ובטח לא הבנו מה אנחנו עושות ולמה. אבל כל פעם אחת הייתה בתפקיד השולטת שהענישה/השפילה את השנייה. לפעמים רופאה, לפעמים מורה, לפעמים שוטרת...

פורנו (טקסטואלי) של בדסמ גיליתי בגיל 13-14, וקראתי עד קרוב לגיל 30, אז נרשמתי לאתר.
בוורלי
בוורלי • 20 במרץ 2019
הייתי בערך בת 12 ושידרו את רשימת שינדלר (שוב)
הסצנה שבה הקצין הנאצי שלקח את הלן להיות לו לשפחה פרטית תמיד חירמן אותי.
אןןןן​(מתחלפת){איש סודי}
מאז ומעולם נמשכתי לכאב ולסדיזם. מגיל צעיר ממש. תמיד חיפשתי על מכשירי עינויים של ימי הביניים, חיפשתי לקרוא ספרים שמכילים אלימות בצורה של עינויים וקשירות ואזיקים ושלשלאות. זה תמיד הפתיע אותי והרגיש לי ממש לא ברור, שבהרבה פעמים שנחשפתי לזה הרגשתי חום שם למטה. ממש התלהבתי מסצינות בסרטים שקללו אלימות כזאת. ועמוק עמוק בתוכי ממש התביישתי בזה כילדה והרגשתי קצת "מקולקלת". היו לי פנטזיות בחלומות בהקיץ על נשים ש"חטאו" והגיעו למין מקום כזה כמו סוג של כלא והיו נקשרות שם, נאנסות ומקבלות עינויים מיניים. התביישתי בפנטזיות האלה ממש ממש (ואולי עדיין קצת).
ובפרקטיקה... אני לפעמים נזכרת קצת במבוכה, איך כשהיינו קטנים, אח שלי בגילאי יסודי, איזה 8-10 או משהו כזה, ואני בגיל ההתבגרות, הייתי קושרת אותו בחבלים וחתיכות של סדינים בכל הגוף. בקטע של משחק תמים לחלוטין. המטרה היתה שיצליח להשתחרר מזה לבד, "כדי שאם יבואו גנבים הביתה והוא יהיה לבד בבית, הם יקשרו אותו ואז הוא יוכל להשתחרר ולהתגבר עליהם".
במערכות יחסים מיניות שהיו לי זה לא ממש בא לידי ביטוי, כי לא רציתי לענות באמת או לפגוע במישהו.