סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משיכה קצת לא שגרתית אבל מסקרנת

Footlove
לפני 5 שנים • 6 במרץ 2019

משיכה קצת לא שגרתית אבל מסקרנת

Footlove • 6 במרץ 2019
שלום לכולם, זה הפוסט הראשון שאני מעלה בפורום האתר.
מזה שנים שאני עוקב ונמשך לכל מה שקשור לשליטה.
לפי הכינוי באתר אפשר בקלות להבין שיש לי פוט פטיש חחחח (רק אציין שאני מכור לכפות רגליים)
בשנים האחרונות גיליתי שקיים פטיש לצואה ואם להיות כנה הדבר דיי משך וסקרן אותי. (אני סטרייט וכמובן שאם אתנסה זה יהיה עם אישה).

רציתי לדעת אם זה דבר שהוא נורמטיבי? האם יש בכלל נשים בקהילה שגם נמשכות לזה? איך בכלל אמורים לחשוף דבר כזה בפני מישהי?

השאלות הן כלליות מאוד מכיוון שאיני יודע איך לגשת לנושא כזה..
ענןקטן​(נשלט)

הכרתי כאלו

ענןקטן​(נשלט) • 6 במרץ 2019
היה לי פעם קטע עם מישהי שממש רצתה שאלקק לה את התחת אחרי שהיא מחרבנת. אומנם אני נהנה מסטיות הכוללת שתן, אך צואה לא מושך אותי.

נראה לי שהגישה הכי טובה תהיה להתחיל עם שתן, זה נראה לי כפטיש די מקובל, גם אם לא מתחברים אילו באופן אישי, כול אחד בטח מכיר מישהו שזה הקטע שלו. ומשם לגלגל את המשחק גם למקומות אחרים.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 6 במרץ 2019
תיזהר ,זה ממש ממכר ,זה יותר , מ "הרואין " ,העוצמה של ההתמכרות לפטיש הזה ....
Animus
Animus • 6 במרץ 2019
אין דבר כזה בכלוב נורמטיבי או לא נורמטיבי.
כל אחד ומה שכיף לו.
לשאלתך זה פחות נפוץ מסיבות ברורות ולדעתי האישית יש יותר הרבה אנשים שמפנטזים על זה אבל מפחדים או נגעלים לנסות במציאות.
לכן כמו שכתבו לפני תתחיל עם שתן שזה מאד מדליק מלא נשים כי זה משפיל ומשם תבדוק אם יש משיכה למשהו אחר.
רק תדע מראש כי תאלץ לחפש הרבה מישהי שבסדר עם זה.

ודרך אגב אין שום מניעה רפואית לבלוע צואה או שתן בכמויות קטנות ויש מחקרים שאומרים שזה אף בריא, העיניין הבעייתי הוא רק של הריח ושל המראה.
Footlove
Footlove • 6 במרץ 2019
תודה רבה לכם על התגובות icon_smile.gif
dolevrakk
dolevrakk • 6 במרץ 2019
אני פחות מתחבר אבל מעניין לשמוע דעות אחרים
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 7 במרץ 2019
Sm Art{☆Sm} • 7 במרץ 2019
הרצון הזה ,והצורך שלך ,הוא כרגע שלך .
אני אביא לך עכשיו ,100 נשים ,שיספקו לך את הרצון והצורך ...הזה ,ואתה תצא מהעניין הזה ,בשניה .

אבל אם אביא לך אישה שיש לה רצון וצורך.זהה ,לשלך .
משם כמעט אין דרך יציאה, בקלות
OR1977
OR1977 • 7 במרץ 2019
שום פטיש לא אמור להיות נורמטיבי,
לדעתי מותר לרצות הכל!! כל עוד זה לא פוגע באף אחד.

וכמו לכל נושא, אני ממליצה לך לגשת באופן ישיר! בלי פחד, אתה תגלה כמה בני אדם יכולים להפתיע אותך.
בהצלחה ?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 במרץ 2019
אם אתה רוצה להכיר מישהי לממש איתה את הפטישים שלך, הצעתי היא לא לחפש אותה על סמך פטישים משותפים בלבד, וזה לא משנה כמה "לייט" או "הארדקור" הם.
אישה צריכה הרבה יותר מפטיש בשביל להיכנס איתך למיטה- היא צריכה כימיה, חיבור ונוחות. גם אם מדובר במשהו חד-פעמי.
אם אישה לא נמשכת לגבר שאתה, היא לא תמשך לרעיון לממש איתך שום דבר בעל אופי מיני. אז תשים דגש על כך הרבה לפני שאתה מעלה את הפנטזיות.

Valeyard כתב/ה:

ודרך אגב אין שום מניעה רפואית לבלוע צואה או שתן בכמויות קטנות ויש מחקרים שאומרים שזה אף בריא, העיניין הבעייתי הוא רק של הריח ושל המראה.

זה ממש לא נכון.
בהפרשות הגוף השונות- בשתן, ובטח שבצואה, עוברים הרבה מחלות.
בימי עברו, פרצו כל כך הרבה מגפות מסכנות חיים בגלל מערכות ביוב שלא היו מתקדמות כמו היום- או שלא היו בכלל.
הנה רשימה של חלק מן המחלות העוברות במגע של הצואה עם הפה (ודי רק בחלקיקי צואה לא נראים לעין בכדי להידבק, עכשיו תתאר מה יקרה אם תתן איזה ביס בזה):
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A8_%D7%A6%D7%95%D7%90%D7%94-%D7%A4%D7%94
גם במקרים שהאדם נקי ממחלות, עדיין יש סיבה שהגוף רואה בשני אלו פסולת שהוא צריך לפנות בעצמו.
בצואה, למשל, יש מלא פתוגנים שיכולים לגרום לבעיות בריאותיות שונות, לדוגמא- E.coli, שהוא חיידק שחי באופן טבעי במעי שלנו וחיוני לעיכול התקין שלנו.
הכל טוב ויפה כשהוא נשאר במעי, אבל כשהוא מגיע לפה... זה, איך נאמר? יגרום לצרות לא קטנות.
https://he.wikipedia.org/wiki/Escherichia_coli

אם תגיע למצב שבו את מממש את הפטיש הזה, כמה כללי הגייניה חשובים:
קודם כל- אתה לא עושה כלום מבלי שיש לה בדיקות ששוללות מחלות מין, מחלות זיהומיות, צהבת וכו'.
שנית, אל תכניס דבר לפה, בלי אוכל או שתייה בסביבתך בזמן הסשן, אל תבצע את הסשן במרחב שבו אתה בדר"כ אוכל (גם סתם נישנושים) או נוטה להשהות בו הרבה.
שלישית, תשתמש בכמה שיותר אמצעי היגיינה: כפפות חד-פעמיות, ניילונים/יריעות לטקס מסביבך ורצוי שגם מעליך ואותם תזרוק מיד לאחר השימוש בפח מחוץ לבית, וכמובן תתקלח מיד לאחר מכן (ולכן תדאג למקלחת זמינה בקרבת מקום).
    התגובה האהובה בשרשור
סווריןן
סווריןן • 7 במרץ 2019
בנוסף לאזהרות הבריאותיות שקיבלת למעלה--בניגוד לשתן, שהוא סטרילי, צואה היא ממש לא סטרילית--אני מציע שתביא בחשבון גם היבטים פסיכולוגים. בעולם מנסים היום (כנראה בהצלחה) טיפולי דיכאון דרך השתלת צואה (אם זה נשמע לך כמו בדיחה, חפש חומר על fecal microbiota transplantation (FMT) בהקשר של טיפול בחרדה ובדכאון. אני לא מאמין שמישהו ערך בדיקה השוואתית בין היעילות של השתלת צואה כטיפול נפשי לבין אכילת צואה כטיפול נפשי, אבל אם יש קשר בין צואה של אדם אחר בגופך לבין שינוי פסיכולוגי, אין שום סיבה שהקשר לא יתקיים כשאתה מכניס את צואתו לפיך.

מצד שני, אם אתה במקרה גם דכאוני, יכול להיות שאם אתה באמת מתכוון לממש את הפנטזיה הזו, כדאי שכבר תהרוג שתי ציפורים במכה אחת ותעשה זאת עם פרטנר עליז במיוחד...